Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pracovňa princeznej Melian Smang Fu

Goto down 
+16
Mike Morgen
Shiroi Yagami
Anoella
Viktor de Cruer
Camuel Beau Pre
Chris Deniel Shered
Sebastián Hill
Mark Aladron
Kiara
Thomas Lerm
Imary Khei
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
20 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeUt marec 13 2007, 19:19

*vojde k princeznej* chcela si niečo?
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeSt marec 14 2007, 07:51

* odtrhne zrak od papiera, ktory práve drži v ruke, zachmurene sa pozrie von oknom na krajinu a po chvili mlcania skloni hlavu opat k papieru pricom zacne nahlas citat tak aby to Alex počula*
" Mila princezna Melian,
určite si pamatate na to čo sa odohralo pred niekolkymi rokmi, na vasu rodinu, na vasho brata...a preto vam písem. Chcem vam povedat že mam informacie o tom že vas brat žije a aj kde sa schovava. Ziadam vas preto aby sme sa stretli. Neskor vam pridu dalsie pokyny.
S uctou vas služobnik." *
docita a spytavo sa pozrie na Alex* Myslis že je to pravda? Mam tam ist?*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeSt marec 14 2007, 14:16

NO tak sama určite nie*povie zamyslene*ale inak je to zaujimave, vie to este niekto?*spyta sa*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 15 2007, 21:00

*posklada papier naspat, zovrie ho v ruke a zamyslene pokruti hlavou* Nie, nemožem tu doverovat nikomu okrem teba. Musim ešte o tom porozmyslat.* usmeje sa nakoniec na Alex.* Dufam že ta nezdržujem v tvojich povinnostiach.* spytavo nadvihne jedno obocie a opat sa obrati k oknu aby videla, čo se deje na dvore.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimePi marec 16 2007, 13:48

*pozrie na Mel*ked sme sa rozpravali a ja som povedala že nemáš nikomu veriť, myslela som aj seba*povie trochu zamračene*niežeby som ti chcela niečo urobiť
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimePi marec 16 2007, 14:26

* Ale prosim ta.* zasmeje sa lebo myslienka, že by Alex proti nej spriadala nejake plany jej prisla smiesna. Odmietala na to dalej čo i len mysliet a tak radsej prešla na inu temu. * Ako sa ti pozdavaju noví vazni? Nie je s nimi žiaden problem?* spytavo sa pozrie na Alex, prejde ku velkemu kozubu a zo steny za nim zvasi velky meč. Prejde po nom prstom a pre seba sa pousmeje.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimePi marec 16 2007, 14:31

*spomenie si na vazenkyne*no sú trochu papuľnaté, ale ako psycholog ich dokážem presvedčiť, dokonca aj jesť*povie s úsmevom*stačí vedieť ako na ne
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Aleera E
Anonymný




Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeSo marec 17 2007, 13:08

(( loool Alex to je dobra odpoved Very Happy hihi ze papulnate no viem na koho to myslis Very Happy viem ze tu nemam hrat RPG, ale chcem sa spytat ze ci takto normlane v zatvorkach sa da pisat vsade aj tu? ak nie tak moj prispevok vymazte..ja len tak som sa chcela vyjadrit Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeSo marec 17 2007, 17:39

/no kludne sa vo zatvorkach mozes vyjadriť, a ano papuľnaté, ale ja som rada/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeNe marec 18 2007, 09:21

*zasmeje sa, urobí kratky vypad mecom a odtne vrch velkej sviece postavenej v kute pracovne* Myslíš, že by som sa mala na ne pozrieť? Zoznamit sa? * uškrnie sa * Ved vieš ako to myslím. Musim si predsa na ne urobit nazor aby som vedela kto bude mat tu cest. * vsunie si meč do posvy zavesenej na opasku, zohne sa, zoberie do ruky kus odtatej sviece a hodi ho Alex* postreh.* usmeje sa.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeNe marec 18 2007, 12:32

*rýchlo zareaguje*hmm..si si myslela že ma dobehneš? však som prešla výcvikom*zasmeje sa*a áno, zoznám sa s nimi, ak budeš potrebovať spisy mám ich na ošetrovni
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeNe marec 18 2007, 20:18

Dobre možeme ist po ne ak ti to vyhovuje a potom sa pojdem na ne pozriet * zahadne sa zatvari a otvori velke dubove dvere na svojej pracovni, vyzrie von obzrie sa na Alex či ju nasleduje a vykroči po dlhej chodbe.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimePo marec 19 2007, 06:08

*vyjde splu s Melian von na chodbu*
/inak nám robím mapku/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeUt marec 20 2007, 05:32

/ mapku?Smile ved to je super:) /
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeUt marec 20 2007, 13:34

/jo, inak sa teda presunme do mojej pracovne/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 12:33

*vojde do pracovne Melian a sadne si do kúta miestnosti. Počká pár minút a potom sapostaví. Trošku - mimoriadne - nasrdená, že ju spustila aj keď len na niekoľko sekúnd z očí, sa začne prechádzať po jej pracovni so zadumaným pohľadom a ústa skryvené v cmukaní*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 15:12

*dvere na pracovni sa nehlucne otvoria a dnu vojde Melian, zbada,že Rijana ju tam už caka a spokojne sa usmeje. Zastane pred nou, zadiva sa jej do očí a po chvily povie* Ešte sme nemali tu čest oficialne sa predstavit. Som Melian ale pokojne ma volaj Mel* na pery jej sadne lahky usmev a poda Rijane ruku*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 15:54

*V okamihu, ako sa otočí avidí pred sebou Mel, zastane na mieste. Mmierne sa usmeje a bez slova jej podá ruku. Potom sa predstaví*Som Rijana Emurssie Amadi. Aj mňa teší*usmeje sa a stiahne ruku* Pokojne ma volajte Rija. Ak chcete...
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 16:04

*prikyvne na suhlas* V poriadku Rija* aj jej ruka klesne popri meci až k telu, druhou rukou ukaže na jednu z dvoch stoličiek, ktore stali oproti velekmu kreslu v strede miestnosti* Posad sa prosim* aj ona si sadne * iste vieš, že na to aby sme mohli jedna druhej doverovat musime sa dobre poznat. Je to nevyhnutne aby v buducnosti nenastali problemy pre teba alebo mna* zdorazni slovo problemy *
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 16:09

*Hľadí na ňu a keď ju poprosí, aby si sadla, urobí tak. Sadne si a oprie sa o operadlo stoličky.*Áno, o tom viem*odpovie a pritom si všimne to podchytené "problémy"*Tak.. čím zaćneme?*myslí na menšie spovedanie, aby sa aspoň lepšie spoznali*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 16:13

Tak najsor prečo si sa rozhodla vykonavat tuto pracu * zahladi sa jej do oci a trpelzlivo caka na odpoved*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 16:18

Prečo?*premýšľa nad slovami*Túto prácu som začala vykonávať asi preto, že v živote musí byť aj niečo nezvyčajné. Pretože to, čo som videla na Zemi sa mi vidí asi tak, že túto prácu vykonáva iba mužské pohlavie. A preto, že môj otec, teraz už je mŕtvy, mi vravel, že j araz dosiahnem niečo viac. A tak teraz sedím tu*ukáže n apracovňu apri tom sa usmeje na Mel*A robím to, čo mi bolo prikázané. No najviac sa nemôžem dopustiť žiadnem chyby... A okrem toho táto práca ma baví. *žmurkne na ňu trošku opovážlivo* Ste spokojná s mojou odpoveďou? aspoň z polovice.
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 17:12

*usmeje sa na Rijanu* aj z dvoch * odpovie spkojne* Velmi dobre viem ake je to tažke pekne pomaly sa vypracovat* doda už zamyslene ale po chvily jej z tvare zmizne zadumany vyraz a v ociach sa jej zablysne* Ako moja osobna stražkyna musis vediet kde najcastejšie travim cas* zahadne doda a zodvihne sa z kresla. Siahne si rukou na krk a nahmata prstami tenku retiazku. O chvilu už v ruke zviera prívesok, červeny rubin zbruseny v tvare slzy.* Ked som bola mala dal mi to moj otec, vtedy som ešte nechapala naco mi to bude...* nedokoncila iba prešla až do kuta pracovne, tam kde z kamennej steny vystupovala silueta dokonale vypracovaneho draka. Melian natiahla ruku a dotkla sa chladiveho kamena. Prstami prešla až k miestu kde mal drak oko a po nim otvor takeho isteho tvaru ako bol Melianin prívesok. Vložila ho do otvoru, odstupila . Chvilu sa nic nedialo ale vzapati bolo pocut slabý zvuk ked sa na stene zacal objavovat tajny vchod. Mel sa usmiala na Rijanu * ideme?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimeŠt marec 29 2007, 17:41

*prekvapene hladi na melian pocas toho co robi. Potom prikyvne ako odpoved na jej otazku a vstane z kresla.*\sory tukam na mobile.\
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitimePi marec 30 2007, 15:49

/ to j ev pohode:) /

* obzruc sa ci ju Rijana nasleduje vsupila do tajneho vchodu. * Bud opatrna, kamenna podlaha je tu dost klzka. * varovala Rijanu ked sa dala kracat cez dlhu tmavu chodbu.* Nemožeš sa tu stratit pretože tato cesta vedie iba do jedinej miestnosti.* povedala zahadne a v tme sa usmiala*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa princeznej Melian Smang Fu
Návrat hore 
Strana 1 z 28Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Melian Smang Fu
» Melian Smang Fu, 23.5. 07, Cesta
» Melian Smang Fu, 2.1. 08 , Spomienky z detstva

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: