Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nováčci

Goto down 
+43
Cassian Scrad
Jack Harkness
Niryai Diska'ha Moaite
Zoyana Zorg
Sayrus Esman
Alice Henry Fitzroy
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niekto
Alexander Axel Carpenter
Artemis Gorrel
Noxie Deondra M. Courtney
Evangeline Winter
Szania Lanchestrova
Dreena Thall
Pomocník
Kate Sanchez
Nobodys Home
Tessa Scrad
Sephirot Kazuma
Raito Yagami
Christian Ch. P. Preston
Adrasteia Nyx Aneurin
Leffay Nero D´boa
Anawel Eia
Freya Leslie Ledon
Suzanne Arkierre
Anoella
Eliot Rower
Amacaraka Morgen
Lyra Vonte
Sasori Shin
Miyu Katsuki
Dylan De Lima
Alexandra Ling Xiaoyu
Kazuo Yakusoku
Gfm. von Lukatsch
Melian Smang Fu
yami
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
AutorSpráva
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeŠt december 30 2010, 17:37

Napísala som : Som začiatočník v Esperante. Ako sa máš Mariana? Ja sa mám veľmi veľmi veľmi dobre;D A potom to s tou myšlienkou si vyrozumela;D Inak ale sranda, že sa to chceš učiť!! včera som bola asi tak mimo, že som na to ani nezareagovala.;D proste nepoznám nikoho kto by sa to chcel učiť, všetci tvrdia, že je to odveci vedieť jazyk, čo aj tak nikto frekventovane nepoužíva.

vrrr ňaf a máš Jackovskú asociáciu? ;D Ja vždy keď to poviem si pripadám ako homoxesuálny indián Vinetač z nemeckéj paródie Manituova Bota ;D https://www.youtube.com/watch?v=0gpKGpnIARw (keď bude namaľovaný ako mačička ;D ))

Chúďa tvoja mama , ale verím tomu, že si jej liezla na nerv preto, lebo aj ona si to v duchu spievala.
Tak ale on má už celkom slušný hárem ;D Tak ale že si to ty , môže to byť aj opačne ;D

Dostala som strašnú chuť si pozrieť ten diel čo bol Doctor ako človek a začal si s tou ošetrovateľkou. To bola veľmi pekná epizóda.
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePi december 31 2010, 21:20

ha! Som dobrá Very Happy nie som až taká blbá, ako sa zdám Very Happy
jop, mne sa tá myšlienka tiež veľmi páči. Je to podľa mňa dobrý nápad a som za to, aby sa ten jazyk zavideol v školách Smile

Neviem, ja si viem živo predstaviť, ako sa ťa snaží Jack tým zviesť Very Happy

Hej, to si aj ja myslím, mám však taký pocit, že ráno si to už aj ona spievala :DD a nechápe tej pozmenenej verzii "D. McDonald farmu mal..." :DDD
tak má, to hej, ale chápeš... byť preňho jedna z mnoha nie je moc uspokojujúca myšlienka :DDD ale vzhľadom na jeho osobnosť, nemyslím, že jemu by prekážalo keby to bolo naopak Very Happy

Jop, to bola pekná epizoda, no neviem, prišlo mi to také neskutočne nespravodilivé voči Marthe... proste... ja som sa nad tým rozplývala... keď si dali ten prvý bozk, tak som si to asi tri krát vrátila, ale aj tak...
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePi december 31 2010, 22:31

Šťastný nový rok votrelci !!!! I love you
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePi december 31 2010, 22:43

i ja sa pridávam, šťastný nový rok, patkani Very Happy I love you
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 01 2011, 00:14

Šťastný nový rok miláčikovia jocolor
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 01 2011, 14:19

Šťasný nový rok Smile
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeNe január 02 2011, 13:25

Nerozumiem prečo by sa mal už nejaký existujúci jazyk povýšiť na medzinárodný.To je jednoducho strašne neférové. A takto sú ľudia v dosť veľkej nerovnosti. Mariana spravme prielom a donúťme vlády celého sveta nech sa esperanto povinne vyučuje ;D

Mame treba ukázať Tennantov obrázok, treba jej čosi o ňom povedať ;D a neboj sa veľmi rýchlo pochopí ;D ..možno už aj je v nejakom háreme si našiel na nete požiadavku ;D A už je tam...rád....veľmi šťastný ;D

Neskutočne nespravodlivé voči Marthe? Mne nie, lebo ona bola na Doctora strašne násilná, furt chcela aby niečo medzi sebou mali, tak jej treba.;D. Inak ale neuveríš tú pasáž s prvým bozkom som si aj ja púšťala pár krát dokola, to bola strašne pekná chvíľka. Oh I love you

A šťastný nový rok vinšujem aj ja, želám len to najlepšie a ešte lepšie od najlepšieho ;D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeŠt január 06 2011, 21:26

presne! Very Happy navyše v esperante je z každého niečo...
pohrozíme s invázioou dalekov! Very Happy

mama pozná Davida Very Happy ona so mnou občas pozerávala Doctora Very Happy ja som na to namotala oboch rodičov Very Happy
a dnes, keď som pozerala Torchwood, tak mama na Johna, že ho odnekiaľ pozná. A ja že však v Doctorovi hral, toho kapitána Jacka a ona že nie, že odnekaľ inakadiaĺ... tak ako vážne netuším odkiaľ ho môže poznať Very Happy

A ja nechcem aby bol David v nejakom inom háreme než v mojom... a nechcem, aby sa oženil. Ja to neprežijem Sad
Ale verím tomu, že ak by v nejakom háreme naozaj bol, tak by tam bol vážne šťastný Very Happy

Ale no... ona síce naňho tlačila, ale aj tak, mala ho rada a proste... keď sa na to musela pozerať. Ešte k tomu s tým vedomím, že vlastne John Smith nevedel, kto v skutočnosti je.
Ale zas o to krajšie bolo to, keď sa on ako človek zamiloval... preto som si to niekoľko krát vrátila, to bolo tak strašne pekné...

Inak, ževraj David pekelne dobre bozkáva, ale o tom si už asi počula Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Jack Harkness

Jack Harkness


Male
Počet príspevkov : 5
Rasa : človek
Vek postavy : 43
Povolanie : Kapitán

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeŠt január 06 2011, 21:46

Áno môžem povedať že David naozaj pekelne dobre bozkáva ;D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeŠt január 06 2011, 21:59

KAPITAN HARKNESS! Very Happy

Ale počula som, že ani ty na tom nie si o nič horšie Very Happy
a máš pekné nohy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePi január 07 2011, 19:50

Ahojte Very Happy Nechcem vám len tak od veci vpadnúť do rozhovoru ( inak ma mrzí, že sa ešte nepoznám s tými, s ktorými sa ešte nepoznám no a aby som to skrátila... veľmi ma teší som Lenka Very Happy Neutral a síce nemám taký mužný vzhľad ako ten chlapík na obrázku alebo pán Harkness Very Happy, ale tak ma napadlo či by niekto nemal záujem hrať za dve postavy, ktoré som len nedávno včlenila do príbehu... lebo táto moja postava bola kedysi kapitán, ale už nie, a tak sa teraz vybral nový kapitán.. je to trochu komplikovanejšie, ale ak by sa našla nejaká dvojica, ktorá by mala záujem tak vás do toho rada zasvätím Very Happy Máte jedinečnú príležitosť stať sa kapitánom vesmírnej lode Very Happy lol! toľko k propagande Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePi január 07 2011, 21:15

Angelika, ideme do toho? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 10:12

Inak Yuki všimla si si že sú tu už aj oceloti? Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 10:46

KDE SU OCELOTI?!!! Very Happy AJ JA CHCEM OCELOTA! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 18:07

* Zapína si leteckú kombinézu, ktorú z nej pred pár minútami strhol Harkness. Ten si teraz brúsi zuby na Yuki aby jej potvrdil, že má sexy nohy* ;DD
Neviem síce o čo ide ale chcem ísť do toho Mariana ;D !! Chcem byť kapitánom hviezdnej fregady hviezdnych deštruktorov ;D

Kto sú oceloti ? ;D
Návrat hore Goto down
Jack Harkness

Jack Harkness


Male
Počet príspevkov : 5
Rasa : človek
Vek postavy : 43
Povolanie : Kapitán

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 18:10

Spoiler:

Get on my horse
I'll take you round the universe
And all the other places too. ;D
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 20:20

Ja chcem dnes hrať rpg @ Embarassed
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 20:51

S tým chce Terka nenápadne povedať, že chce RPG s Jackom Very Happy

však ani ja neviem, do čoho ideme Very Happy som tu síce nejaký čas, ale ešte som niečo také vojensko-vesmírno lodno- akčné nehrala :DDDD

och... a chcem... strašne moc chcem RPG s Jackom... moc moc moc moc moc moc moc moc moc!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 20:54

Fuj ne.... Ale možno som chcela naznačiť, že by niekto mohol odpísať.. niekto kto sa tu iba vykecáva, offtopicuje a neodpisuje Razz
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 20:58

mne sa nechceeeeee (A)
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Jack Harkness

Jack Harkness


Male
Počet príspevkov : 5
Rasa : človek
Vek postavy : 43
Povolanie : Kapitán

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeSo január 08 2011, 21:59

Heeeej aké " Fuj ne " ?? ;DD

Akože ja za Jacka tak nebudem vedieť hrať, už teraz sa hanbím za to ;D a to som ešte nič nenapísala! ;D Ale môžeme si zahrať ;D Nie som proti ..
Inak tá "broskyňová" pre ľudí ma úplne irituje,vyslovene škaredá farba ;D (to len taká vsuvka)

Mimochodom som Kapitán Jack Harkness veľmi ma teší Kapitán Cassian Scrad-Lenka ;D Veľmi oceňuje tvoj mužný vzhľad;D a krásne ženské meno Wink (((Nie je tu žiaden zodpovedajúci flirtujúci smejko! ;D))

Hmmm som zvedavá na to s tými kapitánmi ;D! A chcem nejaký super podpis pre Jacka!
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeNe január 09 2011, 01:22

Haha, toto by zrejme výrazne ranilo Jackovo ego Very Happy

Ale ticho, budeš to vedieť Very Happy dotaneš sa do toho Very Happy haha a teším sa, keď dáme niečo spoločne s Doctorom Very Happy Inak by ma zaujímalo, či vôbec existuje nejaký spôsob, ako Jacka zabiť. Však už dali doňho aj bombu,ktorá vybuchla a on sa znova po pár hodinách poskladal Very Happy

"Hello, I´m Jack Harkness... Nice to meet you." ... "STOP IT!" :DDDDDD

nejaký super podpis ti nájdem, alebo urobím, keď sa mi bude chcieť Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimeNe január 09 2011, 21:27

Áno fuj, lebo ten herec sa mi nepáči. Nemyslím si, že je pekný, aby mu ženy padali pod nohy, alebo aby som mal nutkavú potrebu hrať práve s ním Razz
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePo január 10 2011, 12:40

A kto je to ten Jack Harkness? No Very Happy nejaká seriálová postava? Lebo podľa toho, čo sa tu píše to musí byť riadny makač Very Happy .... no a čo sa týka tej veci s kapitánmi budem sa to snažiť vysvetliť v skratke a jasne, ale už teraz viem, že sa mi to nepodarí Very Happy
Takže moja postava bola kapitánom Thanatosu - bojovej vesmírnej lode, ktorá podlieha správe telarionského princa Yagamiho , ale keďže už má teraz Cass rodinu rozhodol sa, že prenechá velenie kapitánovi Derechovovi (proste to je akože v pravidlách, že starý kapitán môže menovať nového) samozrejme to meno Derechov som len tak švacla takže si ho môžete zmeniť podľa seba Wink ide len o to, že Derechov bol Cassov známy a Cass vedel, že si bude dobre plniť svoju funkciu, ale Senát mu potom oznámil, že Derechov záhadne zmizol, a tak vymenovali kapitána oni a tým kapitánom je Perdis ( meno si tiež môžete zmeniť ) samozrejme Cass nesúhlasi, ale čo môže robiť že? Very Happy Perdis má byť postava zákeráka, proste chlapík, ktorý sa normálne nehodí na velenie, ale je veľmi cieľavedomy, a tak sa ho senát rozhodne využiť ..vtedy už Cassovi dojde, že Perdisa senát vymenoval zámerne, aby si získal moc ovladat bojovu lod a teda aj armadu, ktora moze zvrhnut princa a pravdepodobne má prsty aj v Derechovom zmiznuti... ( to kam Derechov mal akoze zmiznut, teda kam ho senat odpratal alebo sa radsej rozhodol ujst sam ked ich plany odhalil necham na vas Smile .. ide o to, že Cass bude chciet Derechovova najst a rozmyslala som aj nad tym, ze zase Perdis sa bude chciet votriet do priazne Cassovej zeny Tessy, aby ho ta presvedcila, ze ma s jeho menovanik suhlasit .. no komplikovane ked nad tym teraz tak uvazujem, ale ide o to, aby sa do hry zapojilo co najviac ludi Smile tak čo hovoríte?
Návrat hore Goto down
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitimePo január 10 2011, 13:02

Neboj sa ani mne sa ten herec nepáči, je mi nesympatický. Ale proste Jack Harkness je tak úžasná postava ( jedna z najoriginálnejších a najlepších aké uzreli svetlo sveta). Že jednoducho človek úplne kašle na to ako vyzerá ale žerie ho za to aký je ;DDD

Inak na spoločné s Doctorom sa teším ja ;D Ale ako Jack si môže zahrať aj s Yuki ;D ...A zrejme žiaden spôsob neexistuje. Inak ale hento s tou bombou bolo drsné. A hlavne to ako sa potom neviem ako dlho skladal späť na človeka, a proste bol stále pri vedomí. Aj keď celkom nechápem ako mohol prežiť to keď ho zaliali do betónu ;D
Nezabudni na to, že on ale zomrie...teda ak je pravda to s tým, že je The Face of Boe.

Ja som inak hľadala nejaké podpisy ale žiaden normálny som nenašla.Možno by som si aj nejaký amatérsky vedela aj ja urobiť ;D Ale nechce sa mi ;D

Mne sa tá rpgčka páči ;D je taká politická ;D plná zrady , úkladov a všetkého. Fakt sa mi to páči ;D a aj to meno Derechov mi príde úplne skvelé ;D
A hej Jack je seriálová postava ;D -cestovateľ v čase z 51.storočia , a vďaka svojim super feromónom dokáže zbaliť úplne všetko a každého;D je nesmrteľný, respektívne zomrie ale potom zasa obživne. A fakt on je úplne najlepší ;D ( Myslím, že budem hovoriť aj za Yuki- Pozri si Doctora Who a potom Torchwood;D )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nováčci - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nováčci   Nováčci - Stránka 24 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nováčci
Návrat hore 
Strana 24 z 26Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: