Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pracovňa princeznej Melian Smang Fu

Goto down 
+16
Mike Morgen
Shiroi Yagami
Anoella
Viktor de Cruer
Camuel Beau Pre
Chris Deniel Shered
Sebastián Hill
Mark Aladron
Kiara
Thomas Lerm
Imary Khei
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
20 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
AutorSpráva
Rhea
Anonymný




Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 11 2007, 14:29

*Rhea mlcky prizera a pocuva.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 11 2007, 14:32

*pousmeje sa*niečo také ako vyššie záujmy ti nič nevravia? a nie, u nás nieje nuda...niekedy ťa tam zoberiem*povie a mysli to uplne vazne, no nie nie práve s lásky*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 11 2007, 14:34

*po chvíli ho už nebaví počúvať túto tichú výmenu názorov*Amacaraka správaj sa zdvorilo k našemu hosťovi*povie a postaví sa ku Kiare*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 11 2007, 14:37

a ku mne sa spravat slusne bude kto?*vykrikne na Thomasa...*princezna neprincezna tu nie je doma a ja mam svoju hrdost*zavrci mu do tvare...*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 11 2007, 15:10

Dobre, dakujem *povie, potom zbada Rheu* Dobry den *pozdravi sa aj tej a usudi, ze asi znama mimozemstanka asi nebude vediet nic viac o princeznej a tak ide prec*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 11 2007, 15:17

*Pozrie sa na dievcinu a milo sa usmeje na nu. * Dobry den*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeŠt júl 19 2007, 12:26

/sorry bol som preč tak som bol nekativny/

*nahnevane na nu pozrie.* ona je princezná a za chvílu tu bude mať vacsie práva, stane sa mojou zenou tak sa správaj slušne, nezdvorila si bola prva ty, keby si sa netvárila ako kyslý citron tak by bolo lepšie*zavrcal*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeŠt júl 19 2007, 15:10

/vsimla som si, ale tusim tu bolo viacej ludi prec.. bol tu totalne skapal pes../

*nenavistne na neho pozrie..*prestan mi tu o tom hovorit ze je princezna.. nie je princezna na tejto planete.. takze sa k nej budem spravat ako sa MNE zachce..*zavrci na neho na pol ust..*kludne nech si ta vezme mna to netrapi..*na chvilu sa odmlci a prejde nou slaba triaska pre spomienky co jej prebehli hlavou*tebe pred par dnami nezomrel v naruci clovek ktoreho si miloval*neda sa.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeŠt júl 19 2007, 16:29

*nadýchne sa aby nevybuchol*A VON! mám ťa plné zuby! je princezná a všetci z ludí z královskej rodiny maju rovnake prava ci su tu alebo inde! myslís si ze k nám by sa takto správali u nich! len sa ukazuj aka si detinska!!*zavruci a ukaze na dvere*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimeŠt júl 19 2007, 21:55

si na omyle ak si myslis ze opustim toto miesto*zavrčí na neho a v jej správaní je vidieť čítu nenávisť a hnev...*je mi jedno ako by sa zachovali tam a ako by sa nezachovali...*rozčuluje sa...*celé toto je len trápne divadielko, cez ktoré slepím ako si ty uniká POINTA!*slovo pointa doslova zreve po nom..*a prosim ta nenamyslaj si, ze to ako sa spravam ma nieco s tebou! lebo v tom prípade si NA OMYLE!*nahnevane na neho kričí.. hlupák jeden ako si len moze mysliet ze sa jedna o neho pre to moje správanie znusene si pomyslí*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 06:41

*nadýchne sa a ukludni. prestane kricat a chladne na nu pozrie*ani ma nenapadlo ze to ma spolocne nieco somnou IBAZE toto nebola prosba ale rozkaz takže VON*zvýraznil niektoré slová*mám tu slovo a ty ma poslúchnes a bodka. nemienim sa stebou hádat, som princ takze von*zopakuje pokojne*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 10:30

*postavi sa tak ze si ruky skrizi na hrudi..*ani ma nehne*povie zatato...*nie som tu len tak aby som pocuvala tvoje povysenecke reci.. mam tu nejaku pracu a do tej TEBA nic nie je.. nech si aj samy Dalaj Láma..*zavrci na neho potichu*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 10:34

*thomas nemal náladu na jej detinske reči. * Amacaraka toto si dovolujes privela...skus sa zamysliet nad tym ako sa spravas k princovi tejto planety. ak okazmizete neodídes, tak stratím trpezlivost, a dobre by si mala vedieť, že neuposlúchnutie príkazu nadriadeného sa trestá*povedal smrtelne vázne*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 10:37

*nadýchne sa*Preboha Thomas nechaj ju tak a nerozčuluj sa. Nemôžeš za to že tu máte vo funkciách detinské ženy, ktoré nerešpektujú príkazy druhého najvplyvnejšieho muža na planéte. *otočí sa ku Amacarake*nech máš akékoľvek rozkazy, ak niesu od samotnej princezny, tak jeho slovo je hlavné. iba Melian má vacsie slovo ako Thomas, alebo to si sa nenaucila na výcviku?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:01

*zavrci na nu a nebezpecne sa k nej priblizi*nehovorte na mna s tym tvojim pluhavym jazykom*nebezpecne na nu zavrci...*od koho mam rozkazy vas ani jedneho trapit nemusi.. a ani princezna mi nie je vodkynou, lebo je len obycajna vrahyna*ticho na nu pomedzi pery sypi a hnev nou lomcuje*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:19

*Chyti jej plece, aby ju trosku ukludnila, vidi na nej aka je rozrusena. Rany ma este velmi cerstve.* Len opatrne. * Povie jej. Nazyvat princeznu vrahynou nie je ten najlepsi napad.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:44

*Thomas luskne prstami a stráže chytia Amacaraku*vyvedte ju von, a nepustite ju.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:45

/stráže su akoby virtuálne, preto ich ovládam. upozornujem ze ich nemozes premoct.../
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:47

/ach jaj lol!/

*zavrci smerom k nemu...*chudak*povie smerom k nemu a vyjde nebraniac sa z miestnosti*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:48

/čo už stebou, inak dúfam ze to neberieš osobne, je to len rpg :bu bu: /

*pokrúti hlavou*konečne
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:54

/to skor ja som dufala ze to neberie osobne Smile bo nedavno sa tu stali iste veci a hram zatrpknutu a znicenu osobu Smile/
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 11:55

/nie, je to super, ide o pribeh predsa/
ospravedlnte ma, idem za nou, musim si snou pokojne pohovorit*povie a vyjde na chodbu za Amacarakou* o čo ti ide tanečnica?
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 12:18

*Pozera co sa udialo a ide za nimi. Potom sa nahnevane pozrie na neznameho a spyta sa: * Nevidis, ze ako trpi? Nechaj ju napokoji!
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 12:35

*pozrie na zenu ktoru jakziv nevidel*nechaj nás prosím osamote, chcem sa snou pokojne rozprávat*poziada slušne*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 13:11

*Pozrie sa mu do oci, potom na Amacaraku. Nakoniec prikyvne.* Dobre, ale ber na nu ohlad ... vela trpela. *Povie mu a odide.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa princeznej Melian Smang Fu
Návrat hore 
Strana 7 z 28Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Melian Smang Fu
» Melian Smang Fu, 23.5. 07, Cesta
» Melian Smang Fu, 2.1. 08 , Spomienky z detstva

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: