Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 17:34

"Raito...Som Raito..." Zašepkal dobre stavaný herec, no zrazu cez plac prebehla Anoella s výkrikom, ktorý pripomínal meno Saffron a umriem.
"Do frasa, ľudia! Uvedomte sa! Strih, klapka! Pauza na obed!" Vykríkol fúzatý chlapík v kresle režiséra na svojich pracovníkov, pozerajúcich sa naňho ako na démon zo samotných pekiel. Herečka, ktorá hrala Shiroi pretočila oči vstĺp a "Raito" si neodpustil úškrn.
"Si taká krásna, alebo mi pripomínaš len samého seba?" Venoval jej vznešený úklon a zvodný úsmev. Ignorovala ho.
"Za chvíľu tu máte fanúšikov, tak sa pripravte... A nabudúce. Hraješ bezcitného princa, tak sa uvedom! Musíš tam dať viac citu! A ty, buď profesionál preboha. Nemôžeš sa mu roztopiť v náručí, nepleť proste súkromie do práce!" Herečka celá zčervenala, pravdepodobne viac zlosťou, než zahanbením.
"To sú len povery! Ja s ním...", ukázala prstom na herca vedľa seba, ktorý sa ešte stále uškieral. Nevedela, komu skôr vraziť, "...nič nemám."
"Milá slečna, to hovorte tomu davu novinárov pred štúdiom." Mlčala, ale zlostne odfrkla. Hemžilo sa to tu štábom. Akurát pribehla jedna kostymérka k Raitovi a upravila mu make-up. Kedˇna ňu žmurkol, odpadla a preto ju museli odniesť. Shiroi sa len chytila za čelo a opäť prevrátila oči vstlp.
"Idiot... Prestaň s tým."
"Ale no tak, nehovor, že na teba to nezaberá." Uškrnul sa a žena zovrela päsť. V rane do jeho operáciou tvarovanej sánky jej však zabránil hlas spoza chrbta.
"Kto sa má to sakra všetko učiť? Na čo mne bude nejaké právo? Ja si zarábam ksichtom, krucinál, nie som druhý Matlock či Derrick." Klial nahlas herec, ktorý stvárňoval Viktora.
"Bratrančeeek!" Zvolal Raito, afektovane sa mu hodiac okolo krku. V jeho hlase bola cítiť irónia.
"Zlez zo mňa, blbec." Uštedril mu ranu hrubou knihou. Shiroi sa zachichotala.
"Viete, ako dobre by sa dala predať taká fotka? Fanynky by šaleli, ak by sa dozvedeli, že dvaja najväčší fešáci Hollywoodu sú bisexuáli alebo gayovia. Mimochodom, dnes prídu tie tri dievčatá, ktoré vyhrali stretnutie s nami." Prehodila len tak Shiroi, obzerajúc si svoju manikúru, za ktorú vyhodila majland. Alebo skôr štúdia. Zrazu sa okolo Raita roziskrilo, objavilo sa pár ruží, lupene so príjemnou vôňou a jednu dokonca držal aj on, upierajúc zrak sladkého princa na svoje okolie.
"Patrične privítam tie krásne dámy." Odvetil podmanivým hlasom. Hneď na to sa ozvala ďalšia rana. Opäť mierená na jeho hlavu, tentoraz však päsťou. Viktor zrazu vybral okuliare, ktoré si prostredníkom pritlačil ku koreňu nosa. Vybral si zápisník a prelistoval ho.
"Nezabúdaj, že to bude už 8. škandál s fanynkou tento mesiac. Kto má všetko to ututlanie platiť?" Odvetil, upriamujúc skeptický pohľad na Raita, ktorý sa uchýlil do kúta a zas ho prepadla jeho depresívna chvílka. Sedel tam, s pažami okolo kolien.
"Ty určite nie, nechaj ho tak. Je to na jeho zodpovednosť, ak ho jeho krásne dámy nakoniec opustia, lebo bol príliš dostupný." Zachichotala sa Shiroi, zákerným smiechom šľachtičnej.
"Och... a o tebe. Vieš koľko stála ta manikúra? Prestaň si škrabať ten lak!"
"Do frasa, o čo ti ide? Robil si ju ty?"
"Nie, ale otec vlastní tieto štúdia, tak sa patrične chovaj."
"To vysvetľuje, prečo si tu..."
"Prepáč?"
"Síce máš peknú tváričku, ale "Raito" má z teba depresie. Asi oslňuješ krásou viac než on..."
"On a krajší...?" Ozval sa desivý hlas spoza jej chrbta... Ako je to možné? Ešte pred chvíľou depkoval v kúte. Raitove oči žiarili nebezpečným leskom.
"Eeeeh... Za chvíľu tu budeš mať fanynky. Chceš, aby ťa takto videli?" Zrazu sa ukľudnil.
"Mimochodom... predali sme tvoje spodné prádlo na internetovej aukcii. To by malo pokryť tie náklady na manikúru." Povedal ľahostajným tónom Viktor, ťukajúc niečo do malého prenosného počítača.
"Čooo?! Bez môjho dovolenia?! A čo súkromie?! Nebudete predávať moje veci nejakému trhlému fetišistovi!" Zúrila Shiroi a ak by jej pohľad boli dýky, z Viktora by už bola ihelníčka.
"Ukľudni sa, podpísala si zmluvu, kde to dovoľuješ. Máme na to právo."
"To si strč vieš kam!" Opäť zúrila. Syn majiteľa štúdia si svoje okuliare opäť upravil, v jeho očiach desivejší svit než v očiach samotného Raita. Nič nehovorila, len sa nadurdila, prekrížila ruky na hrudi a urazene sa mu otočila chrbtom.
"Aaaach bratranček, už prišli." Radostne preniesol, keď uvidel trojicu dievčat približovať sa.
"Bud slušný, platia si za to." Zapísal niečo Viktor, nedvihajúc zrak od papierov.
"Kúzelné princezné, vitajte v našom zámku." Privítal ich s úsmevom a dalšou ružou v rukách. Jedna odpadla, druhá sa rozbehla za Viktorom a zavesila sa mu na krk. Tretia bola zvláštna. Neurobila nič. Po minúte však zhodila parochňu a zo ženy sa vykľul muž. Vybral čierne čipkované nohavičky a podprsenku, roztvoril náruč a zvolal na Shiroi.
"To som bola ja, Shiroi! Sprav ma svojím a ja ťa budem do konca života chrániť!" Bol o niekoľko centimetrov nižší než ona, preto mal tvár presne na jej hrudníku, kedˇju chytil medvedím objatím.
"Ochrankaaaaaaaaa!" Bolo počuť celým štúdiom, svetlá zhasli...


Ummm...lol?Very Happy Chceli ste parodiu! Very Happy


Naposledy upravil dňa Po január 14 2008, 19:09, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 17:41

NO ja mám dosť Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol!
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 19:27

tak toto bolo to najgenialnejsie co som asi citala za cely svoj zivot lol! som sa skoro zadrhla krupicovou kasou od smiechu ked som si to citala lol! ja si prosim pokracovanieeeeee lol! bolo to genialneee lol!
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 19:38

lol!
No, som rada, že sa páčilo lol!
Pokračovanie? Uvidíme Very Happy
Každopádne zo Shiroi je zas zákerná mrcha, z Raita Cassanova a z Viktora strýko držgroš Very Happy
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 19:42

Mne Shiroi neprisla ako zakerna mrcha lol! Raito a Viktor nemali ziadne pravo predat jej spodne pradlo v aukcii lol! to by nastvalo aj mna lol!
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 19:44

Už vidím tie hlášky, čo bude mať Raito na balenie lol! Mám kopu v repertoári Very Happy

Bola sarkastická ale Very Happy
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 19:49

/ som sa rehotala na tom, že zmurkol a maskerka mu padla k noham lol! a Viktor prisiel so svojim zakonnikom lol! ...fakt sa už neviem dockat toho pokracovania:) /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 19:52

Pôvodna myšlienka bolo vlatsne knockoutovanie Raita zákonnikom, ostatné išlo prirodzenou cestou a počúvaním
https://www.youtube.com/watch?v=00b0ibisLoE&feature=related
Very Happy

Pokračovanie bude asi v najbližších dňoch, ak ma neopustí dobrá nálada lol!
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 20:25

/ a prečo by ta mala opustat? lol! len nech tvoja nalada laskavo nikam neodchadza lol! povedz jej, že na dovolenku nema narok...inak nezabudni na to rande v doku 45 lol! Raito už caka kedy mu padnes k noham lol! lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 20:26

že rande lol! lol! lol!

No... ja som dosť náladová, to preto lol!
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 20:45

/ tak to aj ja lol! ešte rano som mala chut vraždit lol! pocas fyziky som sa zase skoro rozrevala lebo som bola v koncoch s poznamkami lol! a teraz sa rehocem lol!

a co to je ak nie rande? lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 20:55

(( Smiech rpejde... lol!

Hmm... Stretávka za...určitým účelom? lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 21:56

/ akym ucelom? lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 22:09

((...umm...zábavy? lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 22:12

/ no ved ja som myslela na to iste .lol!: lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitimePo január 14 2008, 22:13

(( Lenže vieš... tak to znie... lepšie, formálnejšie...človek by za tým vlastne nič nečakal lol!
14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Thouranharuhiquote5
))
Návrat hore Goto down
Sponsored content





14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Empty
OdoslaťPredmet: Re: 14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme   14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
14.1.2008, Shiroi Kami, Gyro vo filme
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 3.1.2008, Shiroi Kami, The Voice of Destiny
» Shiroi Kami
» Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red
» Shiroi Kami, 31.12.2007, Taste of Nescience

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: