Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová hala

Goto down 
+11
Dreena Thall
Pomocník
Alteira Isinna
Nobodys Home
Einyleen Nentysen
Shiroi Yagami
Anders Jacobsson
Amyna
Anoella
Amacaraka Morgen
Admin
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 19:49

Jo, takové základy trochu znám... Ale nevím, co je to konár.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 19:52

konár je větev či větef, neviem ako sa to píše Smile Takže keď rozumieš, pokús sa nejako nadviazať nato čo som písala ako príklad Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 19:57

Nemusím teď psát o té své postavě?
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 19:59

áno musíš, ale cca drž sa toho, čo som napísala.. tvoja odpoveď by mala byť typu, že si niekde ďaleko pred sebou videla osobu a to ty si spôsobila ten zvuk, ktorý ju vystrašil
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 20:05

Jo, já jen myslela, že v tréningovém fóru nemusím... Ale měla bych si už na tu svou postavu zvykat. Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 20:07

Ale teď už musím končit, něco napíšu zítra...
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeSt december 02 2009, 20:08

zatiaľ svoj charakter vykresľovať nemusíš... čo ty vieš, možno si zahrám vraha a celá situácia sa obráti proti tebe Smile iba hraj.. nezávisle si vymýšľaj.. ide iba čisto o tréning hrania rpg čiže ** Smile

OKa v poriadku Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeŠt december 03 2009, 07:24

*praskla větev, které se držela a teď balancovala na jedné větvi, která se zdála moc tenká na to, aby ji unesla* A-ah!*zařvala, když se jí propadla pevná půda pod nohama... spíš pevná větev pod nohama... vlastně nepevná větev pod nohama... Dopadla na nohy a pohlédla na ženu*


Málo přímé řeči, ale teď dám prostor tobě.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimeŠt december 03 2009, 15:27

//Napísala si to správne po rpg stránke.. ale to mi chceš povedať, že ona visela na strome za ten konár ako opička, alebo ako? //
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 16:40

Hellou.*Povie dost flegmaticky a pozrie naokolo.*Je tu niekto?o:)
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 16:50

*Usmeje sa na neznámeho človeka a výjde spoza závesu, ktorý ukrýval jeho postavu a pristúpi bližšie.* Ahoj, nováčik?* opýta sa prívetivo a čaká s rukami založenými za chrbtom na odpoveď.*
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:02

*Skumavo pozrie na zaves a potom na osobu, ktora spoza neho vyjde.*Ano.Uplne cerstvucky novacik.*Povie s usmevom a zlahka prebehne pohladom po celej jeho osobe.*S kym mam tu cest?*Spyta sa a pohlad ma pevne zabodnuty v jeho ociach.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:04

*Presne tak ako čakal. Ale on sa iba teší. Niežeby ho to otravovalo. On má rád nováčikov.* Tak to som rád, že si sem zavítala.* šepne úprimne a potom vystrie svoju bledú ruku a pritom povie.* Ja som Sprievodca a tvoje meno je?
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:07

*Jeho sepot v nej vzbudi dojem, ze sa deje nieco dolezite o com nemusi nikto iny vediet.Ale vie, ze je to len jej paranoidna predstava.Prime jeho ruku a stisne ju.*Ja som Dreena Thall.*Povie pre uplnost cele meno.*Ako som vytusila z mena, ty sprevadzas novacikov tymto svetom?*SPyta sa aj ked tusi odpoved.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:12

Teší ma, Dreena.* povie hrubým hlasom a potom jeho ruka sa opäť skryje za chrbát. Čierny kabát, ktorého kapucňa mu zakrýva časť tváre v tichu zašuští, keď sa pomalými krokmi začne presúvať ďalej, pričom akoby volal Dreenu nech sa k nemu pridá a potom začne potichu hovoriť.* Máš pravdu. Som tu, aby sm ti pomohl sa zorientovať a našiel samu seba v tomto svete.* hovorí, zatiaľ čo pomalými krokmi postupuje vpred.*
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:18

*Hruby hlas, bleda pokozka. Aj napriek tomu, ze ho pozna sotva minutu ma pocit, ze mu moze do istej miery verit. Aj ked tmavy kabat a to vsetko posobi tak tajomne.Ale tak to asi ma byt.Spamata sa zo zamyslenia a zacne pomaly kracat za nim.Nevie preco, ale jej vlastne kroky jej zneju neuveritelne hlasno.*Hmm...*Povie zase nepritomne a utapa sa vo vlastnych myslienkach a otazkach, ktore sa jej hrnu na jazyk.*Je tu dost ticho.*Poznamena a poobzera sa.*Tadeto uz dano ziaden novacik nekracal.Alebo sa mylim?*Vyriekne otazku jeho smerom.Mierne ju zamrazi pri pomysleni, ze je v tej novacikovskej dezorientacii sama.Aj ked ma Sprievodcu.Aj to je utecha...*
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:21

/Neee, vůbec tu dlouho nešel žádný nováček Very Happy/
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:22

/Narazas na seba?Smile/
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:22

*Na jeho perách stále svieti úsmev a on počúva jej zmätené myšlienky a úvahy, no nedá jej znať, že on to VIE.* Čo ťa viacej znepokojuje? To že si tu sama, alebo že si nováčik?* opýta sa medovým hlasom, pričom stále hovorí akoby tlmene, či zaspato. Nemusí hovoriť hlasno. Však sú tu sami a aj keby niečo šepol, tak ona to počuje.* Ja som tu nato, aby som pomohol tým, čo sa tu nevedia orientovať, ale ty tak nevyzeráš:* zhodnotí, pričom hlavu na chvíľu natočí k nej.* Nevyzeráš tak, že by si v týchto kruhoch nechodila, tak prečo si sa ozvala a nešla si sama ďalej?* pýta sa jej po malej chvíli. Nechce aby to vyznelo ako výčitka.*
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:25

/Ano, narážím konkrétně na sebe Very Happy /
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:27

*Stale sa usmieva.To je istym sposobom dobre.*Skor ten novacik.Nevise co sa kde nachadza, komu mozes verit a komu nie.A podobne veci.*Hlesne a dalej kraca.Po skonstatovani sa mierne zacervena.Poskrabe sa nervozne na hlave a nevie ako zacat.*No ono...*Zacne neisto a pokracuje.*Velmi rada sa podcenujem.A tak som pre istotu ozvala.Povedala som si, ze za pokus nic nedam.Ale ked som uz oboznamena s tym, ze soms chopna sa tu orientovat, hadam by som mohla ist sama dalej.*Povie a zase jej lica zaleje rumenec.*
Návrat hore Goto down
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:28

/tak ale dva mesiace su riadne dlha doba pre mna.o:)/
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:35

(( Dreena, smiem vedieť, prečo si napísala sem, keď tu sa učí hrať rpg? Very Happy Lebo ja si myslím, že hráš dobre, tak je zbytočné ťa tu držať ))
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:35

/ Smile Je to dlouhá doba, ale stále jsem ještě takovým nezkušeným nováčkem Wink /
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitimePi január 08 2010, 17:36

//ved som uz vysvetlila v rpg..testujem ci NAOZAJ viem hrat.Very Happy nemam chut niekde nabehnut a odtiel byt vypalicovana, ze co za dementa sem zase prislo.Very Happy//
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová hala - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Tréningová hala - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová hala
Návrat hore 
Strana 6 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: