Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione

Goto down 
+23
Max Royce
Cassian Scrad
Rowena de Amor
Ricardo Constantine
Anawel Eia
Eliot Rower
Imary Khei
Carlia Jessie Marino
Gerry Constantine
Szania Lanchestrova
Gabriel Zedan
Torry Landon
Admin
Melian Smang Fu
Dylan De Lima
Miyu Katsuki
Thomas Lerm
Mark Aladron
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Shiroi Yagami
Raito Yagami
Alexandra Ling Xiaoyu
27 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Next
AutorSpráva
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePi máj 16 2008, 19:38

Aký milý*povzdychol si ironicky, ked princ odkráčal preč. keby tvrdil že sa nesmierne teší na obed v jeho spoločnosti, bola by to neuveriteľná lož. princ mu nebol práve dvarazy po chuti a stráviť s ním obed ked mohol byť sám s Yuki nebolo práve to čo mu chýbalo k šťastiu. v každom prípade mal aspon šancu nejako s ním komunikvať a presvedčiť ho o tom, že sa o Yuki postará ak jej dovolí odísť.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeNe máj 18 2008, 11:17

*Keď Raito zmizol medzi zeleňou, uvoľnila zovretie Thomasovej ruky a ešte dlho bezslova sledovala miesto, kde sa im Raito stratil z očí. Chcela sa presvedčiť, či si to náhodou ešte nerozmyslí a nevráti sa. Po chvíli sa otočí a znepokojene pozrie na Thomasa.* Môžeš mi veriť, že dokáže byť aj milší. *Odpovie mu s rovnakou iróniou.* Odkedy je ženatý, je naozaj divný. Shiroi ma naňho očividne veľký vplyv. *Povie aj keď to bolo skôr hlasné premýšľanie.* A teraz, keď tu nie je, je ešte viac podráždený ako obyčajne... *Začne a trochu sa zamračí.* Na druhej strane ho chápem. Ako panovník má toho veľa a k tomu ešte všetky tie opletačky okolo vojny... *Pokračovala, no Raitov zdravotný stav pred Thomasom nespomenula. Je to tajomstvo, o ktorom nevie ani väčšina služobníctva, nieto ešte osoby mimo komplexu. Teraz, keď ma Raito veľa povinností, ktoré mu namáhaju jeho už dosť labilné zdravie a štádium choroby sa zvýšilo, nie je divu, že si udržiava od ostatných odstup.* ...Už aby polo po všetkom... *Dodá na koniec a opäť sa pomaly vyberie po chodníku záhrady. Ani si neuvedomila kedy vlastne zastavili.*

((Prepáčte, že až teraz, no včera sme boli na "menšom" rodinnom výlete (prejedené asi cele Kysuce a nakoniec nočná prehliadka hradu Strečno Very Happy )a ideme aj dnes lol!
Inak Raito...ty ma "tam" chceš fakt poslať? lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeNe máj 18 2008, 18:07

/ Ak nebudeš posluchať tak ti zablým kufre a zastavim prvu lod lol! lol! lol! A chces tam ist ? lol! Blba otazka ja viem Smile

Inak na taku nocnu prehliadku hradu by som isiel aj ja :lol!. To by mohla byt parada lol! Stretnut tam nejake strasidlo lol! /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeNe máj 18 2008, 18:14

Clair

* Clair sa najskor zatavrila nechapavo po Alexinej otazke, pretože ona mala cely den dost co robit ale potom si konecne uvedomila, že doktorka tu je ako cestny hosť.* Nebojte sa madam ak ste hostom princa Yagamiho určite vam bude venovat pozornost aby ste sa nenudili. Mozno je chladny, ale ak už niekomu doveruje alebo sa rozhodne sa s nim blizsie zoznamiť je milsi. Videla som to...* zase sa zarazila a usmiala. Chcela prave vkrocit na schodisko ked sa chodbou ozvali rychle kroky, ktore si nevedela k nikomu zaradiť.*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeNe máj 18 2008, 18:20

* Boli to práve jeho kroky, ktoré sa ozyvali chodbou palaca. Konecne bol tu. Sluha, ktory mu otvoril dvere ho musel prinajmensom vidiet aspon parkrat vo svojom zivote pretože sa mu uklonil a uctivo ho pozval dnu. Mark teda nevahal a tavril sa celkom pokojne a vyrovnane. Co na tom, že on si na to, že by tu niekedy bol ani nespominal...Sluha ho poslal dlhou chodbou smerom k princovej pracovni a podla toho ako nenutene mu to navrhol si Mark domyslel, že v princovej pracovni už musel stravit vela casu. Bol to celkom novy, ohromujuci pocit. Vidiet ludi, ktory ho poznali no ktorych nepoznal on. Akoby zaspal svoju dobu a zobudil sa až o niekolko sto rokov neskor kde je vsetko nezname a predsa ...
Kracal po chodbe ked zrazu pred sebou zbadal dve ženy. Jedna z nich bola ocividne sluzka, pretože na sebe mala saty podobnej farby ako sluha pri dverach no druha...bola mu akasi povedoma...* Dobry den.* pozdravil sa zdvorilo a hlavou sa mierne uklonil aby doplnil svoj pozdrav. Ked pohlad znovu zodvihol na ženy nevedel co by mal este povedať. Cakal kym niečo nepovedia ony.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeNe máj 18 2008, 19:38

((budes ma musiet zavriet do klietky, aby som ti popri tom neusla lol! ...nj..blba otazka lol!
vcera tam ziadne neboli, co ma trochu sklamalo...ale na jesen tam boli a to nestrasili oni mna, ale ja ich lol! ...zacala som si tam robit zarty z nejakeho ciernoknaznika (ja som ho volala Darkelf lol!) ale aspon sme sa s bratrancom dobre zasmiali...potom sme sa zakecali so sermiarmi a robili si aj s nimi prcu lol! a samozrejme sme kazdeho, kto sa nam zapacil zdravili zdvorivym stredovekym uklonom a pozdravom lol! lol! a Strecno v noci osvetlene len faklami je naozaj krasne...(aj ked som sa vcera skoro zabila, ked som sa v uplnej tme sama (hrad sa uz siel zatvorit a ja som rychlo prchala a hladala rodinu) cez pivnicu a potkla som sa lol!)...fakt odporucam Smile ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 19 2008, 13:16

Mám pravdu...o tom že dokáže byť milší veľmi...veľmi hlbko pochybujem*vzdychol si. pochyboval o tom že len pre to že je princ a má veľa starostí musí byť taký ľadový a protivný...jeho sestra vládla na gyro a nebola taká protivná. ked sa nad tým však hlbšie zamyslel, Mel bývala navonok asi tiež chladná.*nejako to s ním hádam zvládneme*uškrnul sa*nepochybne to bude zaujímavý obed*uškrnul sa a kráčal za ňou.*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 19 2008, 13:21

*Počúvala Clairine slová a trochu sa pousmiala ked videla jej prekvapenú tvár, no vetu nedokončila. aj ona začula kroky za svojim chrbtom a tak sa otočila. ihned spoznala muža ktorého vídavala v komplexe, aj ked len zriedkavo. bola tu šanca pozhovavárať sa s ním a mienila ju využiť*dobrý deň pán Aladron*pozdravila ho a pozrela na Clair*ospravedlnte ma na chvíľu, hned vás dobehnem*povedala tichším hlasom a vykročila k Markovi*neviem či si ma pamatáte, no žila som na Gyro a pracovala ako lekárka*vysvetlila stručne, dúfajúc že si na nu spomenie*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 19 2008, 16:31

((Thomas...ja si az teraz uvedomila, ze si napisal "zvladneme" ...teraz som take vytlemy chytila lol! lol! lol! ...chytas Kimiho syndrom vykania? lol! lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 19 2008, 16:57

/povedala by som že to bolo myslené na vás dvoch Very Happy Very Happy Very Happy/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 19 2008, 19:46

((boze, nekaz radost...ja vierm, ale mne to prislo tak neuveritelne smiesne lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeNe máj 25 2008, 15:09

((Mám neskrotnú chuť zabiť Kimiho :hnev:...to, čo spáchal na dnešnej cene ma skoro zabilo...najhoršie na tom je, že nie len mňa. Sutila dohnal k Slzám...
aaa...sorry, že až teraz, no nechcela ma nakopnúť múza, čo je aj vidieť...))


*Nervózne hľadela pred seba a s trochu našpúlenými perami kráčala a premýšľala. Snažila si utriediť všetko to, čo sa deje a vďaka tomu predvídať, ako by to asi mohlo na obede prebiehať. Je jasné, že medzi Raitom a Thomasom panuje veľká nevraživosť, ktorá avšak nepresahuje svoje nebezpečné hranice. Aspoň zatiaľ nie...Práve preto nebola z Raitovho pozvania moc nadšená. Nechcela, aby sa títo dvaja muži objavovali vo svojej blízkosti tak často. Nemuselo by to dopadnúť práve najlepšie. O to viac by ju to mrzelo, keby sa do rozporov dostali práve oni dvaja a to len kvôli nej.* Nepochybujem o tom, že by sme si s ním nevedeli poradiť, no nebolo by dobré na Raita naliehať. *Povie neodvracajúc zrak z chodníka.* Aj keď to hovorím nerada, Raitové rozhodnutie je správne. Je rozumné pretrvať vojnu tu. Raito ma potrebuje... *Trochu sa zamračí no ihneď sa jej tvár vyjasní a ona pokračuje ďalej.* V podstate som tu v bezpečí a aj pre teba bude lepšie, ak zotrváš vojnové obdobie v komplexe na Gyro. *Dopovie a potom trochu ustráchane pozrie na Thomasa. Nechcela, aby sa mu niečo za ten čas stalo. Gyro by sa do bratranských nezhôd nemalo pliesť a preto by tam mal byť v bezpečí.* Som rozhodnutá ostať tu a nikde počas vojny neodchádzať. Sľúbila som Raitovi, že budem celý ten čas pri ňom a podporovať ho, ako to len bude možné a ja svoje slová nikdy neberiem späť. Thomas, nenúť ma robiť výnimku práve teraz... *Jej slová možno zneli trochu kruto, alebo ba až sebecky , či krivo voči Thomasovi, no bolo to to najlepšie, čo mohla urobiť nie len pre nich dvoch, ale aj pre prípadné nezhody s Raitom. Nezakazovala Thomasovi v jeho návštevách. Len sa mu snažila dať jasne najavo, aby Raitovi nespomínal jej odchod. Dokázala si vypočítať, že sa Thomas bude chcieť s Raitom o tom baviť. Videla to na ňom. Zaradzovala Thomasa do skupiny ľudí, čo sa len tak ľahko svojich cieľov nevzdávajú...koniec- koncov, ako každý mimozemšťan svojho druhu.* Neviem presne o čom sa bude chcieť Raito baviť, no určite ťa na obed nepozval len tak z dobrej vôle. Silno pochybujem už len o tom, že vôbec vedel, že si tu. Možno sa bude chcieť baviť práve o nás, no ak nezačne on, bolo by lepšie o tom mlčať. A možné je aj to, že bude chcieť niečo vyzvedať vo svoj prospech ohľadom vojny. Myslím, že už Viktorov románik s tvojou sestrou nie je od plesu tajomstvom a Raito môže dúfať, že by si sa mohol v niečom, čo by mu bolo užitočné prerieknuť. ..neviem... *Povie v zamyslení a na jej tvári sa už nepohrával žiaden výraz. Na chvíľu sa odmlčala.* Snáď ťa nemusím upozorňovať na to, aby si si najprv poriadne premyslel to, čo povieš. Raito dokáže využiť aj tú najmenšiu chybičku. *Dodá nakoniec.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 26 2008, 16:17

/a čo dorobil kimi? ja som to nekukala ale že do dakoho narazil?

Edit: prave som si čitala čo si pisala Very Happy vieš o tom že Thomas o tom romaniku nevie? Very Happy lol! ježiš som sa tešila kedy sa to dozvie...nech neni mimo lol! /
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 26 2008, 16:48

*Mlčky vedľa nej kráčal, pričom natiahol ruku aby ju mohol chytiť za tú jej. Kráčal a neprerušoval ju, pretože sám si musel usporiadať nejaké myšlienky. rozhodnutie ktoré pred týždnom Raito vyslovil ho hnevalo, no musel uznať že to bolo správne. vedel to aj ked sa s tým nechcel zmieriť.*nemusíš robiť výnimku*povedal po chvíli a zamyslene sa pozeral dopredu*máš vlastne pravdu, si tu v bezpečí, počas vojny sa tu nebude bojovať...nechcem aby si musela porušiť niečo čo si sľúbila, a nebudem na princa naliehať aby zmenil rozhodnutie, aj tak nevyzerá že by ho zrušil...*dokončil a prevrátil očami, aj ked hned nato sa usmial. pochyboval že by s princom mohol vychádzať lepšie ako to bolo teraz, no mienil rešpektovať to čo mu povedal už vtedy. Palcom jej pošúchal ruku a pozrel na nu*sľúbil som ti že po vojne sa po teba vrátim a ja to aj urobím, počkám kým tá vojna skončí...aj ked tie návštevy si asi neodpustím*usmial sa hľadiac na nu, aj ked jej oči sa upierali na zem. No jej dalšie slová ho zarazili. ani si neuvedomil kedy pustil Yukine ruky a meravo mu zostali pustené pri tele. zažmurkal, nespúšťajúc z jej tváre a zastavil, náhle a rýchlo*románik s mojou sestrou? *zopakoval akoby to nechápal. o čom to hovorila?*aký Viktor? hádam len nie Cruer...*vtedy si spomenul na rozhovor ktorý viedol ked sa naposledy stretli s Mel s doktorkou. Mel prišla z paláca cruerovcov a doktorka sa na niečom zabávala, spomínala že skončili v bazéne.vtedy si myslel že išlo o nehodu, no teraz to začínal chápať.*...od plesu...*pokračoval no skôr nahlas rozmýšľal ako sa snažil niečo súvisle povedať. čo sa stalo na plese? ved to bolo pred týždnom čo svoju sestru videl...vedeli o tom všetci len on bol mimo. Mel s ním musela udržiavať "kontakt" už dlhšie...*moja sestra...*začal tentoraz smerujúc svoje slová konečne Yuki, no akosik mu to nešlo ani z úst*...spáva s Cruerom?*dokončil. ak by to tak bolo, pochyboval o tom že by bola neutrálna v blížiacej sa vojne. a to v nom vynorilo dalšiu vlnu otázok. čo ak celý ten ich románik začal cruer iba kvôli vojenskej pomoci...do čerta aj s tou jeho dovolenkou...*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimePo máj 26 2008, 21:26

((Jo jo...dostal smyk na mokrej trati, len tak tak sa vyhol zvodidlam, no uz sa nedokazal vyhnut monoposte pred sebou a sejmul zo zadu Sutila...obaja museli ist do boxov. Kimi vysiel znovu na trat, no z 5. miesta sa dostal az na 9. a Sutil to psychicky nezvladol a v boxoch odstupil a rozplakal sa...teraz ked sa na to kukam z odstupom casu viem, ze Kimi za to nemohol a vlastne ani Sutil...jednoducho stratil kontrolu nad svojim autom....to sa moze stat aj majstrovi sveta a prave preto, ze sa to stalo Kimimu u ktoreho to nikto neocakaval sa z toho urobilo velke halo. Sutila mi je luto a ako on hovori "Kimi mu znicil jeho zivotny usmech", ale to, ze Sutil predbiehal aj popri zltych vlajkach, ked je to zakazane, to uz mu nevadilo...nebyt toho, ze porusil pravidla, bol by stale za Kimim a nie pred nim a Kimi by donho nikdy nenabural. A este Sutil nanho az staznost podal, ale to mu nemali cancu uznat, ved to Kimi schvalne neurobil. Az taky blby zas nie je, aby sa pripravil aj o to malo bodov, len kvoli tomu, ze nedokazal zniest, ze ubohe Force India je pred kralom Ferrari...Kimi sa Sutilovi aj verejne ospravedlnil a aj na tlacovke bolo vidiet, ze mu to je fakt luto. To len SUtil z toho asi ostal na praskoch a za to, ze to on psychicky nezvladol predsa uz Kimi nemoze...

Jop, ja som si to neuvedomila, no, ale aspon som sa zasmiala na jeho reakcii...si ho viem zivo predstavit jak vyvaluje tie modre okane a sanka az niekde pri kolenach lol! lol! zeby sa Yuki zahrala na blbu? lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeSt máj 28 2008, 07:54

* Zo zahrady zamieril rovno do svoje izby aby sa na taku neopakovatelnu prilezitosť, akou bol obed s " princom" Gyra, co najlepsie pripravil. Nikdy nenechaval nic na nahode a ked už sa mal stretnut s hocikym kladol doraz na prvy dojem. Len co sa trochu osviezil vodou siahol po koseli, ktoru mal prehodenu nakresle pri okne a prehodil si ju cez siroke plecia. Gombik za gomikom si ju zapínal až ku krku no posledny nechal nezapnuty tak, že mu latka odhalovala opalenu pokožku na hrudi. Ani sa nenamahal zobrat si plasť ci akekolvek symboli jeho postavenia. Vsetko odlozil až na obrucku, ktora matne odražala svetlo prudiace z okna a zaplavujece celu izbu. Ked skoncil s obliekanim cely jeho vyzor posobil ležernym a uvolnenym dojmom, ktory vo vsedne dni potlacal prisnostou celeho svojho zovnajsku. Ako vsak už povedal...toto bola celkom vynimocna prilezitost, ktora sa možno tak skoro nezopakuje. Na pery mu zrazu sadol pobaveny uskrn. Dufal, že pan Lerm ma rad neocakvane zvraty.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeSt máj 28 2008, 07:56

/ Asi zacnem pozeravat forlmule lol! ...ale Yuki s tym Kimim mas pravdu tak neviem čo Sutil vysiluje ...bola to nehoda.../
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeSt máj 28 2008, 08:01

* Takže žena ho očividne poznala no jemu sa stale nerozsvietilo svetielko poznania v hlave. Rozhodol sa vsak, že nebude nic predstierat inak by sa mohol zamotat do vlastneho zmeteneho vysvetlovania.* Nanestastie mi to nic nehovorí prepacte...* zamerne nedokoncil aby žena mohla doplnit svoje meno.*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeSt máj 28 2008, 11:09

Alexandra Ling Xiaoyu*odvetila pokojne*to je v poriadku nechcem vás zdržovať*povedala úrpimne a vzdychla si*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeSt máj 28 2008, 21:57

((Zacni, zacni...nemam s kym o tom kecat....jedine s jednym kamaratom, ale jeden nestaci lol!

Fajn, Yuki nahadzuje obnoxious face Laughing ))



*Kráčali spoločne po záhrade a keď Thomas zarazene zastal, Skúmavo sa k nemu otočila. Najprv naňho nechápavo hľadela, no po krátkej chvíli jej to došlo. * Ty o tom nevieš? *Spýta sa skôr posmešne, než prekvapene. Svoj charakter niekedy nezaprie, aj keď sa snaží pred Thomasom správať sa čo najlepšie. Podíde bližšie k nemu, zahľadí sa mu do očí a hlavu trochu nakloní na pravú stranu.* Každý predsa hovorí o tom, ako krásne tvoja sestra a de Cruer spoločne hrkútajú. *Povie s úškľabkom. Očividne ho jeho sestrička a ani nikto iný o ničom neinformoval a ona sa teraz neplánovane preriekla o niečom, čo asi nemal Thomas vedieť. * No na druhej strane... *Ozve sa hneď za tým.* ...neviem či s ním spáva. No na plese sa vraj spoločne dosť šikovne kamsi vytratili. *Povie nakoniec. Vyžívala sa v tom, keď si mohla z Viktora a Melian robiť fóry. Bola vychovávaná na týchto spôsoboch, ktoré sa vyžadovali, aby prežila v modernej džungli Tokyjského mesta.* Ľudia narozprávajú niekedy až príliš veľa hlúpostí. Nemôžeš veriť všetkému, dokým sa sám nepresvedčíš. *Povie a znovu sa zaškerí. V celku sa zabávala na tom, že môže byť práve ona tou, ktorá mu povedala túto perličku, aj keď sa v klebetách nijako nevyžívala. No palác je veľký a služobníctvo až príliš roztopašné.* Ani sa tvojej sestre nedivím, že ťa o tom neinformovala. Pri Viktorovej povesti...
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 05:37

/si ty k nemu ale hnusná Very Happy Very Happy Very Happy chádáčik ani netušil čo vystrája jeho sestra Very Happy Very Happy Very Happy a ty mu to takto na rovinu všetko hodíš do tváre Very Happy Very Happy Very Happy/
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 06:05

((tha hovorim, ze Yuki nahadzuje protivnu tvar Very Happy Very Happy Very Happy ...ale tak...lepsie na rovinu, ako ho tahat druhu dlhsiu dobu v nevedomosti za nos, nie? Very Happy Very Happy Uprimnost nadovsetko Very Happy ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 15:12

/chudak dostane infarkt...ale nie...idem odpsiať Very Happy/
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 15:13

(( No to by bolo fakt krute...taky mlady Very Happy Very Happy Very Happy ...by ho tam Yuki kriesila lol Very Happy Very Happy Very Happy ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitimeŠt máj 29 2008, 15:19

*Neveriacky na nu hladel, akoby nechápal*tak to...*nedokončil a pokrútil hlavou, akoby tým mohol vytriasť to čo sa práve dozvedel*to je brat mojej bývalje "snúbenice" ak sa nemýlim*slovo snúbenica vyslovil tak posmešne ako ona rozprávala predtým. kým sa nevrátil na gyro, poctivo sledoval noviny aby bol v obraze či je Mel v poriadku, no ked už bol spať, nepovažoval to za dôležité.*Cruer...*zamrmlal.*nikdy som nepočul že by sa moja sestra...*odmlačal sa a zmraštil čelo*...stýkala s nejakým mužom a teraz...teraz sa ukazuje s takýmto...hmm...nenapadá ma ani vhodný výraz...*povedal, aj ked to znelo občas ako skôr vrčanie.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione
Návrat hore 
Strana 7 z 42Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Raito Yagami
» 16. 2. 2008, Raito Yagami, Hlas smrti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: