Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione

Goto down 
+23
Max Royce
Cassian Scrad
Rowena de Amor
Ricardo Constantine
Anawel Eia
Eliot Rower
Imary Khei
Carlia Jessie Marino
Gerry Constantine
Szania Lanchestrova
Gabriel Zedan
Torry Landon
Admin
Melian Smang Fu
Dylan De Lima
Miyu Katsuki
Thomas Lerm
Mark Aladron
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Shiroi Yagami
Raito Yagami
Alexandra Ling Xiaoyu
27 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
AutorSpráva
Szania Lanchestrova
Princezná Lorienu
Szania Lanchestrova


Female
Počet príspevkov : 140
Rasa : Lorienka
Vek postavy : 23 rokov
Povolanie : sluch

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 09:52

*nevsimala si ten jeho nervozny ton... v minulosti s nim uz prisla nespocetne velakrat do kontaktu.. ako vydedenec sa ani nemala comu cudovat a tak len neutralne pokracovala*ani si nemohol, kedze som len tarez prisla*vysvetlila a nenamahala sa o to aby zistila jeho meno... bol jej na pohlad prijemny, ale ked sa mala pozriet pod povrch jej prisiel ako poriadny zatrpknuty somar, ktoremu v hrudi bije srdce zosuseneho stareho mladenca*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 20:13

*Tá správa, ktorú jej priniesol jej zamestnanec ju ohromila. A hlavne nazlostila. Za čo ho to do pekla platia? Aby sa promenádoval pri Tesse ako jej výstavný pudel?* Zedan... *Precedila cez zuby a nevenovala mu ani jeden pohľad.* ...za toto vám dajú padáka. Nie ja, ale oni. Kde ste dočerta boli, keď sa to stalo? *Dokončila a s rachotom vstala. Teraz bude musieť mobilizovať aj zbytok jednotiek ochranky, aby sa tiež pustili do pátrania. Kedže to bol únos, určite budú kontaktovať rodinu a známych o výkupné, či inú "platbu" za jej život. Prvý, kto jej napadol bol Scrad.*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 20:25

*NO ako inak, šéfka zurila. Nič iné ani nečakal.* slečna Montenegrová sa prezliekala a asi by nebolo práve vhodné keby som sa jej nasáčkoval do kabínky...* odvetil zamračene* sedel som vonku a čakal ju...keby išli cez dvere, videl by som ich...ten chlap...*začal a spomenul si na videopásku* je ten čo ju postrelil ked bola na lodi s jej terajším snúbencom, Drew Anderson...už som to overoval, podarilo sa mu utiecť...zjavne sa chce Scradovi pomstiť...*rozmýšlal nahlas*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 20:32

Tak čo tu ešte robíte? Do práce! Môžete sa pridať k polícii, alebo radšej: oznámte to Scardovi, ak o tom ešte nevie. *Mykla plecami a upriamila na Gabriela prázdny pohľad.*
Návrat hore Goto down
Gerry Constantine

Gerry Constantine


Male
Počet príspevkov : 92
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23
Povolanie : žiadna

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 20:44

* Vytiahne kľúčiky zo zapaľovania a počká kým motor celkom nestíchne aby mohol Torry odpovedať. Otočil sa k nej tvárou a pokojne sa na nu usmial aj ked vo vnutri pokoj vobec necitil. Cim dlhsie bol na tomto mieste tym viac mu bolo jasnejsie, že Tessa sa v palaci nenachadza. Možno sa mu vsak podari zistiť niečo viac a ak to bude potrebne pomože pri jej hladaní. Ak ho samozrejme hned neoznacia za blazna co sa mu stavalo dost casto.*Práve som sa ťa na to chcel opýtať.* prizná sa a otvorí dvere na svojej strane aby vzapati mohol otvorit aj tie Torryne a pomoct jej vystupiť.* Typujem, že najskor chces ist skontrolovať svoju priatelku.
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 21:06

ako poviete* odvetil a nemal chuť sa hádať alebo vôbec dlhšie zdržovať u svojej šéfky. Zamieril z terasy k dverám do paláca a nedalo sa mu nevšimnúť s kým čiernovláska dorazila. Nijako to nekomentoval, iba vošiel do paláca aby sa spojil s Thanatosom. Vošile do svojej izby ani sa neunúval zabuchnúť dvere na izbe. Vytiahol zo skrine nevelky prístroj a dakoval že nie sú už v tej starej dobe a majú prístroje ako je hologram. Zapojil to, natukal potrebné údaje a postavil sa tak aby ho bolo celého vidno. Dalo sa to pozerať s pár seknudovým oneskrením na Thanatose, no ak tam práve nikto nebol, stačilo si to prehrať ako odkaz, s tým, že išlo o hologram* Táto správa je určená pre kapitána Scrada* začal a na chvíľu sa odmlčal a potom pokračoval* Nerád ale musím vám oznámiť, že vašu snúbenicu slečnu Montenegrovú dnes poobede uniesol Drew Anderson, počas toho ako si skúšala svadboné šaty*začal no hovoril rýchlo. Nemal tušenia čo ma tomu mužovi povedať, no nemienil sa motať okolo horúcej kaši* všetci po nej už pátrajú...* dodal ešte*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 21:10

*Cela rozrušená vystúpi s auta* dakujem, zdá sa že toto slovo budeš u mňa počuť častejšie *pousmeje sa* ano bola by som rada keby sme sa išli hneď teraz pozrieť do jej izby *povie a pozrie smerom k palácu* pod Gerry *kráča popredu trošku rychlejšim tempom. Nič naokolo si nevšíma len sa ponáhla do Tessinej izby. Ani sa neobzrie či za ňou Gerry stíha. Je rozhodnutá byť čo najkôr v Tessinej izbe, nič a nikdo ju nezastaví. Keď už je pred jej izbou najprv zaklope zo 3 krát* Tessa *začne kričať a otvori dvere* Tessa.. Tessa si tu *prezrie celu izbu, nikde ju nenajde a tak sa cela zufala posadi na jej postel*
Návrat hore Goto down
Gerry Constantine

Gerry Constantine


Male
Počet príspevkov : 92
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23
Povolanie : žiadna

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 21:21

* ľahostajne prechádza okolo vysokých mramorových stlpov, ktore podopierali galeriu plnu tych najkrajsich umeleckych diel a pohladom sleduje len Torryn chrbat aby sa mu nestratila v spleti chodieb. Ked nakoniec dojde k dveram do izby jej priatelky zbada ju sediet ako kopku nestastia na jej posteli. Takže sa to povrdilo. Izba je prazdna a len on z nich dvoch mohol vedieť, že Tessa sa nepotuluje v inej casti palaca, ale je niekde celkom inde.* Torry.* zasepka ticho jej meno a podide k nej. Klakne si na jedno koleno a prstom jej zodvihne bradu tak, aby sa na neho pozrela.* Musíme násjť niekoho kto nám ju pomoze najst.* ozve sa zahadne a chytiac ju za plecia postavi Torry zlahka na nohy.* Musíme jej pomocť.* ani sa nenamha aby jej jeho slova davali zmysel.*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 21:37

pomôcť .. ale ako ja nerozumiem, ako vieš že nemôže byť v inej časti palaca *Bola ochotná prehladať celý palac len aby ju našla, len aby sa nepotvrdilo to že sa jej niečo stalo. Vybehla na chodbu a hneď oproti uvidela Gabriela. Nechcela ísť za ním no chcela vedieť či niečo nevie o Tesse, zaklopala na otvorene dvere a vošla. Chvílu tam stála a pozorovala akýsi stroj pri ktorom stál Gabriel.* Gabriel, prepáčte že vyrušujem ale nešla som Tessu vo svojej izbe a veľmi dlho som ju nevidela, bojim sa že sa jej niečo stalo *povie rozrušene, k tomu že sa na neho určite hnevá sa nechcela teraz vyjadrovať, chcela len vediet čo je s Tessou*
Návrat hore Goto down
Gerry Constantine

Gerry Constantine


Male
Počet príspevkov : 92
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23
Povolanie : žiadna

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 21:42

* čakal tieto slová a v duchu si už na ne pripravoval odpoved no Torry odišla z izby skor nez vobec stihol prehovoriť. Chvílu len zostal stať na mieste a rozhliadal sa okolo seba po Tessinej izbe akoby tu mohol nájsť niečo co by mu pomohlo privolať dalsiu predtuchu. Niekedy to pomohlo, no niekedy... Prešiel si rukou po tvari a uvažoval kam ho tento stále sa opakajuci kolotoc len s inymi aktermi zase dovedie.*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 21:48

*Málokedy sa strával, no pri príchode čiernovlásky do izby ho trochu trhlo. Zamaračene sa k nej otočil a premeral si ju. Teraz to už nie je ten pohľad aký videla na jeho tvári predtým, nie je v ňom nijaká túžba ani smiech. Nemal náladu na smiech, a už vôbec nie po tom aby sa opakovalo niečo z toho, čo sa stalo do obeda* Tessu tu nenájdete* prehovoril napokon, stlačil gombík a nechla odkaz odoslať na Thanatos* mylsím že už je to jedno a preto vám poviem ako je to stou prácou...mojou jedinou ulohou ktorú som tu mal bolo dávať pozor na kráľovu chovankyňu, vašu priateľku...* hovoril rýchlo no zretelne, uvedomujúc si že chlap z reštaurácie je zjavne v chvoankyninej izbe* počas toho ako sme jedli ju uniesol jeden chlap a ten nie je práve milý a pochybujem že mu ide o výkupné* dokončil a otočil sa znovu k prístorju. Zabuchol skrinu a otvoril zásuvku s nábojmi do zbrane*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 22:06

*všimla si jeho pohlad bol taký chladný a niečo pri srdci ju silno pichlo. Začala si to pomaly vyčítat. Ešte viac ju prekvapilo to všetko čo jej povedal, po cely čas mal Tessu ochraňovať a kvôli nej ju určite uniesli* ja som na vine ... vytiahla som vás do reštauracie a .. *začala sa obviňovať* za všetko môžem ja .. *ked zbadala zbran pristupila k nemu bližšie* čo chcete urobiť *pozrie na zbran a zaroven na jeho tvár* ak idete niekam preč pojdem s vami, a ak ma nevezmete budem vas sledovat, ja som to zapríčinila .. *povie no už sa zastavi aby dala prednost aj jemu hovorit, kedze to zo seba len tak sypala a ani nevedela či sa niekam chysta preč*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 22:14

*Kým čiernovláska rozprávala, nevenoval jej svoj pohľad. Netušil čo chce urobiť, no vedel že tu nebude sedieť na zadku a stenať, čo sa to stalo.* nie je to vaša chyba takže nemusíte mať výčitky. Keby sme aj sedeli vo vnústir, uniesli by ju cez zadný východ rovnko ako ked sme sedeli vonku* odvetil, no nevyvrtátil jej to z lútosti, ale pre to, že je bol holý fakt* nikam so mnou nepôjdete, je to moja práca* zatiaľ...dodal si v duchu* a vy do nej nijako nezapadáte. Chodte za svojim priateľom, plačte...robte hoc čo, no so mnou nikakm nejdete* objasnil jej to. Teraz jej ukázal svoju tvár, takú aka zvačša bývala, ak si práve nerobil posmešky z nejakej mladej žaby. Chladná, neprístupná a podráždená tvár. Takú ju mal teraz*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 22:40

Nemám prečo plakať Gabriel *odveti a pozrie sa medzi dvere či nezazrie Gerryho* možno je to vaša práca ale Tessa je moja kamarátka a veľmi ma trápi čo s ňou je *konečne videla inú tvár muža ktorý si z nej robil srandu, no teraz keď ju videla si želala aby sa zmenila na tu aká bola predtým. Chcela sa začať ospravedlňovať no to by jej bolo na tri veci.* ako som povedala ak niekam pojdete tak pojdem s vami *Nebála sa ho ani ked držal v ruke zbraň a jeho tvár bola chladná*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 22:46

*Prevrátil očami a pozrel na hodinky. Prešlo len pár minút no neveril tomu že bude dlho čakať na odpoved. Bol siistý že kapitán má prehlad čo sa deje na lodi a hologram sa mu dostane do rúk rýchlo. Sadol si preto do kresla a uprel zrak na čiernovllásku* tak to sa zdržíte akurát tak v mojej izbe* odvrkol. Ešte včera by sa tešil že je v jeho izbe, no terza to mal akurát tak na saláme.* nekázal som vám plakať...takže mi je fuk či tu budete roniť krokodilie slzy...* pokrútil hlavou a hladel na storoj, či nedostnane nejaký odkaz. Nemienil sa snou hádať, no na to aké boli kamarátky si teda naozaj skoro všimla, že jej niekto chýba...však mala zjavne lepšiu zábavu...*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 23:03

*Pozrela po izbe a na prístroj pri ktorom pred chvílkou stal Gabriel. Ani sa neunúvala spýtat sa či sa može posadiť, sadla si na kreslo ktore bolo dalej od Gabriela* ostanem tu ale len preto aby som zistila niečo o Tesse *nespúštajuc zrak z prístroja, si nedokáže pokojne sadnúť a stále sa mrví. Nepovie už ani pol slova, zavrie oči a hlavu si podoprie rukou. Tak veľmi sa tešila na svadbu chcela ako svadobný dar spievat na ich svadbe. Zrejme s toho teraz nič nebude. Nemôže však strácať nadej ani sa nenazdá a Tessa bude naspät.*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 23:09

* Rozhovor, ak to bolo vôbec možné považovať za rozhovor, ktorý viedol s týmto dievčaťom...Szaniou ako mu povedala... mu prišiel ako veľmi rozpačitá výmena takmer nesúvisiacich slov a zvedavých pohľadov. Možno trochu vycítil ako ho začína vnímať no ani trochu sa nesnažil vyviesť ju z omylu. Predsa len však bolo slušné aspoň sa jej predstaviť predtým než ju tu nechá napospas rovnakej nude ako tu bola pred jej príchodom.* Takže som prvý človek z paláca, ktorého vidíš? * opýta sa zvedavo a nakoniec predsa len prezradí svoje meno. Od istého času nemal veľkú chuť ho spomínať, pretože si o nom mohol niekto zistit jeho temnu minulosť. * Mimochodom som Mark...Mark Aladron.* natiahne k Szanii ruku a caka co bude nasledovať.*
Návrat hore Goto down
Dylan De Lima
Špión
Dylan De Lima


Male
Počet príspevkov : 101
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : zatiaľ neznáma

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeSo august 16 2008, 23:10

* Otočil tvár za Miyuinou rukou ako keď sa list kvetu otočí za svetlom len aby mohol dlhšie zotrvať v jeho dotykoch. Zatvoril oči a sklonil hlavu nižšie až k jej perám aby vzápätí mohol pocítiť to chvenie, ktoré sa mu zmocňovalo tela zakaždým keď sa ich pery spojili. Nikdy sa dosiaľ pri nijakej žene necítil tak, ako pri Miyu. Stačil jediný jej úsmev, pohľad žiarivých očí a vedel, že je celkom stratený. Stratený v láske. Vôbec sa toho nebál...len toho, že by mohol natrafiť na cestu zo sna do reality...* Len ešte jeden bozk a zbohom...* opäť sa skloní a pobozká Miyu na ústa recitujúc slová zo slávnej Shakespearovskej hry. V takejto chvíli vedel čo musel prežívat Romeo ked sa lúčil so svojou Júliou.* Keď naskytne sa príležitosť ja vždy ti pošlem správu, milovaná.* usmeje sa v dotyku ich pier a nakoniec sa od Miyu neochotne odtiahne. Nemohol už dlhšie čakať a vedel, že keby sa zdržal ešte chvíľu už by nikam neodišiel. Túžil po tom aby sa mohol podvoliť tomuto pocitu no mal aj povinnosti, ktoré ho nútili k tomu aby ešte naposledy pohladkal Miyu po líci a vyklzol z jej izby oknom rovnako ako nim vecer prisiel. Chcel odist rovnako ako sa sem dostal aj ked tentoraz to bude už tazsie kedže teraz bol den a nie noc. Nepochyboval vsak, že sa mu to podari. Ked stal dole na travniku rovno pod Miyuinym oknom len sa galantne uklonil s usmevom rytiera, ktorý vzdava hold krase svojej vyvolenej a dufal, že toto jeho gesto vyvola na jej tvari vesely usmev. Stačila len chvila a opať sa stratil v spleti zelene, ktora obklopovala palac zo vsetkych stran. No aj keď kráčal dopredu myslel len na tú, ktorú nechával za sebou...*
Návrat hore Goto down
Miyu Katsuki

Miyu Katsuki


Female
Počet príspevkov : 212
Rasa : človek
Vek postavy : 19.10., 20 rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeNe august 17 2008, 10:44

*Bolo len pár hodín po jeho odchode, no jej prišli dlhšie ako večnosť. Netušila ako dlho to takto ešte vydrží, pretože myšlienky jej neblúdili žiadnym iným smerom, len k nemu. Túžila znovu po jeho dotykoch, po očiach, kde jej stačil jeden pohlad a mala pocit, že je nenávratne stratená v nádhernom sne a tiež po jeho hlase, schopnom ukludniť aj divokého mustanga. Opäť sa jej vybaví jeho gentlemanský odchod a pousmeje sa nad tým. Stala sa ďalšou na amorovom zozname beznádejne zalúbených. Vtom si uvedomí, že už druhýkrát si o tej istej rastline zapisuje, čo všetko jej treba popridávať vo zavlažovacej vody, aby nevyhynula. Zamračí sa nad sebou a rovnaký údaj ako ten predchádzajúci si prečiarkne. Vyberie sa k ďalšej, no skôr ako spraví tri kroky, zacíti vo vrecku PDA, oznamujúci príchod novej správy. Keďže od svojho vzniku prešlo veľmi vela vylepšeniami, dokázala s jeho pomocou spraviť naozaj takmer všetko. Najviac však využívala jeho schopnosť vytvoriť sieť pripojení, ktoré nedokázali na Telarione odhaliť. To bol dôvod, prečo ho narozdiel od Dylana využívala. Zadala prístupový kód a otvorila správu. Musela ju však prečítať dvakrát, lebo si nebola úplne istá jej znením. Má sa okamžite dostaviť na Zem, kvôli problémom, ktoré nastali. Bližšie informácie dostane až tam. Zhrozená napchala PDA naspäť a vybrala sa rovno do izby pre zopár vecí. Ešte nikdy ju takto narýchlo nestiahli z Telarionu, no rozhodne to neveštilo nič dobré.*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeNe august 17 2008, 12:55

*Na prístroji naraz zablikalo zelené svetielko na znak toho, že
správa bola prevzatá. Rozmýšľal, čo by spravil na kapitánovom
mieste on. Nepochyboval o tom, že príde najskôr, ako sa len bude
dať, zjavne rovno sem do paláca. Postavil sa z kresla, otvoril skriňu
a vytiahol mapu hlavného mesta. Červenou fixkou si označil miesto kde
ju Anderson uniesol a čiernou spravil okruh, kde stoja stráže. Aj tak
bolo veľa miest kde ju mohol vziať, aj vôbec to dievča ešte žije.
Vedel že spolu s kapitánom ho poslali za mreže a bol si istý že
dlho ju na žive mať nebude. Bola však žena a on si vedel
predstaviť, čo za chlipne úmysly s ňou bude mať. Bola by to vlastne
najhoršia pomsta jej snúbencovi. Pri tej predstave ho zaliala vlna
odporu a zhnusenia, no zároveň aj výčitiek* neviem či ste si toho
vedomá, ale váš priateľ vás pravdepodobne stále čaká vo
vedľajšej miestnosti.... * prehovoril chladne a stále pozeral do
mapy, hľadajúc nejaké opustené budovy* či máte vo zvyku behať
hore dole a nechávať každého čakať?
Návrat hore Goto down
Gerry Constantine

Gerry Constantine


Male
Počet príspevkov : 92
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23
Povolanie : žiadna

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeNe august 17 2008, 18:28

Bolo to moje vlastné rozhodnutie.* objavil sa zrazu z ničoho nič vo dverach izby a plecom sa ležerne oprel o zarubnu. stačilo len niekoľko minút stravených v Tessinej izbe a hned vytušil, čo musí urobiť. Všimol si prístroj, ktorý sluzil na posielanie holografickych sprav a hned mu bolo jasne, že tmavovlasyý muž už informoval kapitána Thanatosu ohladom zalezitosti s jeho snubeniciu. Čim skor sa s nim teda stretne, tým skor mu bude moct poradiť...* Prepáč Torry, ale budem už musieť isť. Vynorili sa isté skutočnosti, ktoré už neznesú odklad.* odlepil sa od zarubne a presiel k Torry aby ju mohol pohladiť po líci a so zmurknutim jej brknknut po nose. Zrazu sa však strhol a tvar mu zbledla akoby mu nahle prislo zle. Takmer sa zapotácal ked odtiahol ruku akoby sa popalil no spamatal sa obdivhodne rycho a vzapati nasadil na tvar pokojny nic nehovoriaci vyraz.*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimeNe august 17 2008, 18:38

*Postavila sa s kresla a už chcela Gabrielovi niečo povedať no v tom vošiel do izby Gerry. Obratila sa na neho, nechala sa pohladiť po líci a usmiala sa neho, no keď sa zrazu strhol začala si robiť starosti aj o neho* si v poriadku Gerry *pristupi k nemu bližšie a chyti ho za rameno* čo sa s tebou deje ? pojdem ti dole do kuchyne zobrať niečo na pitie, počkaj tu dobre *pozrela ešte na Gabriela a potom odišla smerom do kuchyne*
Návrat hore Goto down
Gabriel Zedan
Ochranka
Gabriel Zedan


Male
Počet príspevkov : 113
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 21.rokov

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimePo august 18 2008, 05:09

*No výborne, dotrepte sa sem, doneste si pukance alebo ma rovno pošlite preč z vlastnej izby...pomyslel si namrzene, no nemal dalšiu chuť na hádku. Vlastne mienil vypadnúť a ísť chovankynu hladať, predsa len bola zverená jemu. Kým bude čiernovláska preč, aspon ho nebude naháňať a nechá ho na pokoji.* Cíťte sa ako doma* zamrmlal Gerrymu, natiahol sa po bundu do ktorej šikovne schoval zbraň*ak vám je zle tak si sadnite, slečna Landon sa o vás iste postaria len čo sa vráti z kuchyne* dodal ešte, zobrel vyznačenú mapu a obrátil sa na odchod* zbohom* zámerne nepoužil slovo "dovidenia" pretože on už ho teda vidieť znovu nepotreboval*
Návrat hore Goto down
Szania Lanchestrova
Princezná Lorienu
Szania Lanchestrova


Female
Počet príspevkov : 140
Rasa : Lorienka
Vek postavy : 23 rokov
Povolanie : sluch

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimePo august 18 2008, 07:14

*mozno nie je az taky hnusny, pomyslela si uvolnenejsie ked jej podaval ruku*tesi ma, Mark Aladron*povedala privetivejsie a trochu sa na neho pousmiala... nepoznala na tejto planete nikoho okrem neho a tak sa rozhodla pre lepsie spoznanie neznameho*ako dlho si tu?*opytala sa ho a popritom sa poobzerala vokol seba.. to miesto sa jej nepacilo.. doma bolo krajsie, povedala si v duchu smutnejsie*
Návrat hore Goto down
Gerry Constantine

Gerry Constantine


Male
Počet príspevkov : 92
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23
Povolanie : žiadna

Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitimePo august 18 2008, 18:27

* Aj ked to na prvy pohlad nebolo možne až tak zbadať, kutikom oka velmi pozorne sledoval reakciu mladeho muza, ktory sprevadzal Torry predtym než si k nej v meste prisadol. Obvykle mal na ludi velmi dobry odhad a nevedel ci za to tiez može ta nehoda ako za jeho predtuchy alebo len obycajna zhoda nahod. Bol si na sto percent isty, aj keby sa to mladik snazil akokolvek popierať, že na Torry ziarli a to može znamenat len jedno. Tym sa mu znacne ulahcila situacia, pretože nemohol byt na dvoch miestach naraz. Usudil, že mužovi može doverovať a tak tesne predtym než okolo neho presiel ho este chytil dorazne za plece aby ho zastavil. Jeho hlas ked prehovoril znel viac než naliehavo a z celeho vyrazu jeho tavre bolo jasne, že sa nejedna o nijaky zart.* Možem vas ubezpečiť, že čokolvek si už myslíte o vztahu medzi mnou a Torry nie je to pravda. Sme len priatelia. Ak ju mate rad teraz ju neopustite, ale budete stale pri nej.* odtiahol mu ruku z pleca a skor nez on vysiel z jeho izby. Predtym vsak este prehodil niekolko slov spoza pleca.* Už čoskoro sa zistí, či naozaj dokažete zachraniť život aj tomu, komu zjavne nehrozi nijake nebezpečenstvo Gabriel Zedan.* usmial sa na pol ust a skor než by ho Gabriel stihol zastaviť vysiel von na chodbu a stratil sa za najblizsim rohom.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione   Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Domov kráľovskej rodiny Yagami na Telarione
Návrat hore 
Strana 22 z 42Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Raito Yagami
» 16. 2. 2008, Raito Yagami, Hlas smrti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: