RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Rádio Shousetsuka

Goto down 
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Rádio Shousetsuka   So január 26 2008, 14:23Vážení dámi a páni, obyvatelia všetkých planét, vítajte pri slávnostom otvorení prvého medzigalaktického rádia! Rádio Shousetsuka Vás bude sprevádzať dianím vo vesmíre v podobe aktuálnych správ, ktoré získajú naši zamestnanci na cestách.

Na čo sa môžete tešiť?
Okrem správ, poskytneme Vám novinky z počasia, politickej scény, ale aj zo športu. Budeme mať aj vlastné okienko, kde sa objavia najväčšie hity galaxie spoločne s pesničkami na prianie. Spoznáte hostí, ktorých si prizveme do štúdia na interview. O najnovších informáciach na cestách sa dozviete v dopravnom servise.

Nezabudnime ani na reklamné spoty počas rôznych relácií.

Kedy bude prvé vysielanie?
To by sa malo objaviť v najbližších dňoch a zväčša cez víkend.


To bolo zatiaľ všetko, z éteru sa hlási Shiroi Kami. Príjemný zbytok dňa
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   So január 26 2008, 15:48

Dobrý deň, hlásim sa live z éteru zo štúdia na planéte Gyro. Prinášam Vám najaktuálnejšie správy z regiónov a planét. Je 2. júla 4015.Gyro:
- Princezná Melian je stále nezvestná, spoločne s jej bratom Thomasom Lermom. Senát pripravuje podstatné kroky na zistenie ich polohy, do ktorých sa zapojila aj polícia a civilné obyvateľstvo. Bolo zistené, že niektoré osoby videli odchádzať kráľovskú loď z dokov.
- Senát opäť zasadal vo svojom úrade. Výsledky rokovaní zatiaľ nie sú známe.
- Renovácia komplexu Gyro sa zahájila pred niekoľkými dňami. Budova, patriacado historických pamiatok planéty stojí pokladňu okolo dvadsiatich miliónov agamov. Výdaje však s pravdepodobnosťou vzrastú, keďže sa počíta so štrajkom robotníkov.
- Univerzita Leony Smang Fu uzavrela svoj školský rok s najlepšími výsledkami študentov v Aliancii Equillibrium. Týmto sa Gyro dostáva na prvé miesto v rebríčku školstva.

Enesian:
- Ekonomická kríza, ktorá zavládla po dostavaní mesta, postavené na rozkaz Viktora de Cruer, aktuálneho panovníka planéty, sa skončila vďaka nájdeniu ložísk uránu. Začalo ťažiť vo veľkom a exportovať do iných planét
- Burza Enesianu hlási vzostup akciových a podielových fondov, akciových o 0,65 percenta a podielových o 0,34 percenta
- Oslavy letného slnovratu, ktoré sa konali už dávnejšie, sa zakončili niekoľkými vraždami, ktoré sa pravdepodobne vykonali v chaose počas fiesty. Úmrtia prešetruje polícia

Telarion:
- Planéta začala vo veľkom zbrojiť a pre verejnosť je veľkou neznámou pravý dôvod. Šíria sa však neoverené správy o plánovaných útokoch na niektoré planéty vo vesmíre.
- najväčšiu elektráreň, zásobujúca aj hlavné mesto, dnes napadla skupina ľudí, ktorí sa dostali cez zabezpečenie až k reaktorom, kde hrozili výbuchom trhaviny. S pomocou strážnych jednotiek boli neutralizovaní.
- rukojemnícka dráma sa odohráva pred budovou senátu, kde jeden z bývalých väzňov ohrozoval jedného z členov plazmovou zbraňou a zabitím, pokiaľ planéta nesplní jeho požiadavky. V týchto hodinách je člen ešte v zajatí. Príbuzní, polícia, ale aj politici rokujú o vyslobodení vysokopostavenej osoby planéty.
- Raito Yagami sa vrátil z návštevy svojho bratranca Viktora de Cruer. Oficiálne zdroje hovoria o formálnej návšteve s diplomatickými účelmi.


Počasie na všetkých planétach hovorí o tom, že leto sa už dávno začalo. Môžeme počítať s vysokými teplotami od 29°C až 33°C. Bude bezoblačno, na niektorých miestach zamračené, hlavne v oblastiach planéty Telarion. Odborníci odporúčajú dodržiavať pitný režim a vychádzať z obydlí len na krátku dobu, pretože prudké slnko a UV žiarenie dosahujú veľkého koeficientu a môže dôjsť k dehydrovaniu či k stráte vedomia. Platí to hlavne pre staršie obyvateľstvo.


- StarRally Enesian sa dnešným dňom opäť otvára. Štart vesmírnych lodí, ktoré sa zapoja do súťaže budú musieť prejsť trasu od Enesianu až k Zemi a späť ( v prepočte cez 224 miliónov svetelných rokov) v nepriaznivých podmienkach. Zatiaľ je registrovaných cez 20 účastníkov, medzi nimi aj hviezda Marcus Kheel, ktorý vyhral tieto závody 3x za sebou v prechodzích sezónach, ešte predtým, než ich senát kvôli bezpečnosti dopravy a závodníkov ukončil. Petícia na obnovenie to však zmenila. StarRally by sa mala začať o dva dni v hlavnom meste.

To bolo pre dnes všetko. Dopravné informácie spoločne s TOP 10 za tento týždeň získate po reklame.

Reklama...
Máte už dosť Vašich detí, ktoré Vám stále pripomínajú, ako sa nudia? Sú nespokojní so zábavou, ktorú im ponúkate? Riešenie, ktoré potrebujete sú detské svetelné meče od firmy Metlák! Naše hračky sú úplne bezpečné a vedia zabaviť ratolesti na dlhé hodiny, pričom sa dostanú do veľkého kolektívu!
Pravé od Metláka!
Koniec reklamy...


- Medzigalaktické diaľnice sú preplnené, všade môžete rátať s minimálnym zdržaním 20 minút.
- Na diaľnici G69 smerom na Gyro blokuje cestnú premávku prevalená zásobovacia loď. Plynové bomby, ktoré prenášala, sa uvolnili a práve sa vznášajú v okolí. Dopravná polícia už tento problém rieši. Pravdepodobne bude táto cesta na dnes zastavená. Odporúčame použiť vedľajšie cesty.
- Premávka bude v oboch smeroch Gyro-Enesian na niekoľko dní pozastavená kvôli StarRally Enesian, ktorá sa bude konať. Dopravné orgány riešia alternatívu, ktorá by nemala vplyv na toto podujatie, ale ani na šoférov.


Top 10 najlepších piesní a skupín za posledných 7 dní v celej galaxii Vám prináša Metlák, svet detí sa nás týka.

TOP 10
1. Die Toten Alien - We are living on Enesian
2. Malice Malíček - Baby of Blood
3. Jojo Blank - Youre really ugly
4. Vyrihanna - Shut up and ride My Little Ponny
5. Dementod - Pár svetelných rokov
6. StarRally hymna - Nech Viktor dá
7. Horúce cestoviny - Mobilný kryt
8. Milka - Nerelaxuj
9. Plain White Ps - Hey There Khelilah
10. Marodna - Like a Slut

Ďakujeme, že ste nás počúvali a prajeme príjemný zbytok dňa. Vaše žiadosti na pesničky a rôzne dotazy posielajte priamo do éteru.

Lúči sa s Vami Shiroi Kami


Naposledy upravil dňa Ne január 27 2008, 13:01, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   Ne január 27 2008, 04:22

Na planéte Gyro je päť hodín, zatiaľ čo na ostatných planétach panuje už čulý ruch a všetko sa už dávno prebudilo do ďalšieho dňa. Som Shiroi Kami a dnes Vás oboznámim s najnovšími aktualitami. Píše sa 3. júl 4015.Gyro:
- Kráľovská rodina je stále nezvestná. Pátranie pokračovalo aj v nočných hodinách.
- Dnešným dňom začínajú skúšky obranného štítu, ktorý chráni Gyro pred vonkajšími ofenzívnymi krokmi. Kontrola je preventívna.

Enesian:
- Taktiež aj Enesian začal zbrojiť, ako aj susedný Telarion. Odborníci sa domnievajú, že sú to následky včerajšej návštevy Raita na tejto planéte.ň
- Začína dostavba strážnych a útočných veží v okolí hlavného mesta

Telarion:
- Yagami Raito nariadil zvýšený import z meteoru Nagatatis. Ostatné planéty v obchodovaní s týmto najväčším trhom vo vesmíre, ktorý sa nachádza na tomto meteore, zaostáva a stále sa viac zaujímajú o export, než o import surovín. Nagatiatis v týchto dňoch ponúka kvalitnejší a väčší sortiment aj z iných planét a celého vesmíru.


Horúčavy budú pretrvávať naďalej. Počas noci čakajte s miernymi prehánkami, ktoré však ráno opäť vystrieda tropické teplo.


- Termín začatia StarRally Enesian bude s veľkou pravdepodobnosťou opäť presunutý, pretože doprava zatiaľ nebola doriešená. Rokujú nad nimi politické orgány Gyra a Enesianu.


- Diaľnica Nero vedúca z Nagatiata až k Telarionu bude v najbližších dňoch preplnená
- Kríza na ceste G69 hovorí, že doprava ešte nebola odklonená kvôli najbližším športovým udalostiam.
Presuňme sa k pesničkám na želanie. Tentoraz nám požiadavku poslal Viktor de Cruer, pre slečnu princeznú Melian Smang Fu - Voda, čo ma drží nad vodou. Vypočujme si teda túto romantickú skladbu spoločne s nimi a pravdepodobne sa v najbližšom live vysielaní objaví aj rubrika Bulvár.

Príjemný deň Vám praje Vaša redaktorka z éteru na planéte Gyro - Shiroi Kami.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   Ne január 27 2008, 14:43

Najrýchlejšie správy Vám prináša Mrchosoft...

Hlásim sa naživo z éteru. Vážení poslucháči, len pred pár minútami som sa dozvedela o plese, ktorý sa uskutoční na vyplnenie času medzi StarRally Enesian ako ospravedlnenie, kvôli zmeškaniu. Okrem účastníkov sa to tam bude hemžiť najvybranejšou smotánkou, od Melian Smang Fu, Viktora de Cruer, ale aj Raita Yagami. Z bezpečnostných dôvodov sa tento ples bude konať na neutrálnom území - meteorit Negatiatis v Sále Spojených Národov, kde sa stretnú predstavitelia aliancie Equillibrium. Niektorým z Vás onedlho príde expresná pošta s pozvánkami, pretože sa táto spoločenská seansa uskutoční v najbližších dňoch.

To je zatiaľ všetko, vážení poslucháči, vraciame sa k poobedňajšiemu vysielaniu skladieb. Následuje Ave Maňo v podaní Tatarky Truben (pred tých, ktorí nevedia, Ave Maria- Tarja Turunen, frontmanka Nightwish Very Happy )
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   So február 02 2008, 10:46

Najrýchlejšie správy Vám prináša Mrchosoft...

Vážení poslucháči,
teraz sa k nám dostalo, že nadchádzajúci ples nebude len takí fádny a jednoduchý, ako ostatné. Totižto toto podujatie sa bude uskutočňovať v škraboškách. Áno, je to tak. O dvanástej hodine v noci sa odhalia tváre všetkých účastníkov. Viac informácií si budete môcť vypočuť v dnešnom popoľudňajšom vysielaní spoločno so správami.

Vrátime sa k pesničkám na želanie. Je to od neznámej detskej fanynky Raita, ktorá si želá zahrať pesničku Raito boy. Vypočujme si ju spoločne...

I'm a Raito boy in the Raito world
Like in plastic, it's fantastic
You can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   So február 02 2008, 13:20

Poslucháčka Yuki Yamihoshi si želala, aby sme zahrali pieseň od Akanishiho Jina, Pinky, ktorú venuje Raitovi Yagami. Dámy, tento princ Telarionu začína byť isto populárny a dokonca ani chýry, ktoré sa o ňom šíria nezastavia túto hystériu.

Obienaide (Don't be afraid)
Look into my eyes baby
Itoshikute (Because of this love)
You make me feel like a tiger

I feel you close to me
Hodokenaide (Don't let it untie)
I need you by my side
Chigiresouna ai (The love that's looks being torn apart)

Hey you are my PINKY never cheat on me
Akai ito de shibatte (Tie ourselves with red strings)
Do the shake body come and call about it
Mimi moto de sasayaite (Whispering by the ears)

And...tell me what's your secret
Kakusanaide (Don't you hide it)

Misete ageru (I'll show/seduce you)
Make a promise with me baby
Dokomademo (Endlessly)
Don't fool me like a liar

I want to lose control
Kasanari au (Lying on each other)
I want to be your night
Torokeru youna ai (The love that makes us melt)

Hey you drive me crazy you light me on fire
Karamiau yubisaki de (With our entagling fingers)
Come on baby funky you make me feel sexy
Kanji au sono subete (We feel everything of each other)

And...tell me what's your secret
Kakusanaide (Don't you hide it)

Hey you are my PINKY never cheat on me
Akai ito de shibatte (Tie ourselves with red strings)
Do the shake body come and call about it
Mimi moto de sasayaite (Whispering by the ears)

Hey you drive me crazy you light me on fire
Karami au yubisaki de (With our entagling fingers)
Come on baby funky you make me feel sexy
Kanji au sono subete (We feel everything of each other)

And...tell me what's your secret
Kakusanaide (Don't you hide it)
Kuchibiru de damarasete (Shut me up with your lips)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   Pi február 15 2008, 16:25

Na požiadanie hrajeme, opäť Raitovi, pesničku Draculuv Monológ od Daniela Hulku

(omg, Yagamiho životopis xD)
Byl kdysi čas
kdy vřesoviskem
po boji hnal jsem koně tryskem,
abych se vrátil k tobě zas.
Nadějí plný byl ten čas,
s tebou a s vůní čistých plin
přivítat měl mě i náš syn…
Však běda, všechno pokryl stín,
temný stín a černá hlína.
smrt náhle přišla místo křtin…
A já už nikdy, nikdy neměl syna!

Chceš říct, že nepoznal jsem dřinu ani chudobu?
Zůstal mi majetek, jmění a moc.
Však ten, kdo naději už navždy zamkl do hrobu,
světlo dne zaprodal za věčnou noc.

Milenky měl jsem všech barev a ras,
všechny mě zklamaly, všechny smet čas!
Že jsem je zabíjel? To snad chceš říct?
Zpit jejich krví já krvácel víc!

Možná kdysi chtěl jsem změnit svět
a vzpurně bušil do zvonu,
však tenhle svět se měnil během let
podle svých vlastních, divných zákonů.

Snad idejí sem míval bezpočet
a ztrácel jednu za druhou.
Ne vůbec nemám zájem měnit svět
sám dneska změněn jeho zásluhou.

Už vlastně existuju jen,
už pouze živ
a k žití navždy odsouzen
bez tebe mrtev, mrtev jsem jak dřív.

Dneska však mě omámil ten zázrak, co se stal,
ten, v nějž vždy doufal jsem a doufat nepřestal,
ty vešlas do mých stěn
z těch nadpozemských cest
mne vrátit lásky sen
a dál jej se mnou nést!

Se mnou opět živá,
orkán mi tě přivál,
s tebou v něco doufám
rád.

Zpívá, luna zpívá
o tom, že jsi živá,
z mrtvých též si troufám
vstát.

Za střípek lásky tvé
dám království
a živ z tvých příslibů
učiním tě, dá-li bůh,
šťastnou kněžnou.

Živá, opět se mnou,
pleť máš zas tak jemnou,
se mnou navždy se mnou
pojď dál žít!

Se mnou, navždy se mnou…
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   So február 16 2008, 12:32

Dnes hráme na želanie pesničku Carry You Home od Jamesa Blunta na želanie Chrisa pre Alex.

Trouble is her only friend and he's back again
Makes her body older than it really is
And she says it's high time she went away
No ones got much to say in this town
Trouble is the only way is down, down, down

As strong as you were
Tender you go
I'm watching you breathing
For the last time
A song for your heart
But when it is quiet
I know what it means
And I'll carry you home
I'll carry you home

If she had wings she would fly away
And another day god will give her some
Trouble is the only way is down,down,down

As strong as you were
Tender you go
I'm watching you breathing for the last time
A song for your heart
But when it is quiet
I know what it means

I'll carry you home
I'll carry you home

And they're all born pretty
in New York City tonight
and someones little girl
was taken from the world tonight
under the Stars and Stripes

As strong as you were
Tender you go
I'm watching you breathing for the last time
A song for your heart
But when it is quiet
I know what it means
And i'll carry you home

As strong as you were
Tender you go
I'm watching you breathing for the last time
A song for your heart
But when it is quiet
I know what it means
And I'll carry you home

I'll carry you home
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   Ne február 17 2008, 12:22

Na želanie hráme ďalšiu pesničku, tentoraz všetkým mužom. Daniel Hulka - Holky

Muž:
Spoustu vína dám si do hlavy
Holky to je zdroj mý zábavy
Hloupý - rozmilý
štíhlý - otylý
Všechny já mám rád
Spát sám se mi vůbec nehodí
Můj kýl dělá brázdy za lodí
Dámy - Nedámy
Já jen oznámím
kdy je čas jít spát

Vím když brání se
tak naoko jen
Svítej nápisem
touhy každý z žen

Já jsem s nima rád a od toho
Dokud můžu stát sám na nohou
Dámu - Nedámu
Než se nalámu
budu chtít dál jen

Ženy:
Všechny nezmůžeš
Za to nemůžeš
Prát se s osudem
zdá se nebudem
Když ty máš svůj den

Žena sólo:
Jsou nás zástupy
lačnejch na tvůj ráj
Dřív než ráj skončí
tak si s náma hraj

Muž a ženy:
Hej
Vítejte holky mý
já půjčím vám
rád i na celou noc ráj
Vítejte holky mý
tam kde se sny
prožívaj

My dlouhou chvíli
vím nikdo nechcem mít
Tak vítejte holky mý
A všechny svlíct
ať jdem žítMuž:
Všechny nezmůžu
Za to nemůžu
Síle osudu
bránit nebudu
když já mám svůj den

Žena sólo:
Jsou nás zástupy
lačnejch na tvůj ráj
Dřív než otupíš
tak si s náma hraj

Muž a ženy:
Hej
Vítejte holky mý
já půjčím vám
rád i na celou noc ráj
Vítejte holky mý
tam kde se sny
prožívaj

My dlouhou chvíli
vím nikdo nechcem mít
Tak vítejte holky mý
A všechny svlíct
ať jdem žít

Muž a ženy:
Hej
Vítejte holky mý
já půjčím vám
rád i na celou noc ráj
Vítejte holky mý
tam kde se sny
prožívaj

My dlouhou chvíli
vím nikdo nechcem mít
Tak vítejte holky mý
A všechny svlíct
ať jdem žít

My dlouhou chvíli
vím nikdo nechcem mít
Tak vítejte holky mý
A všechny svlíct
ať jdem žít
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   Št júl 31 2008, 16:34

Opäť dˇalšia pesnička od Daniela Hulku - Šachy
(Inak, dosť že mi pripomína Raitov momentálny stav xDDD)

Stál ve stínu svícnů, šachy hrál se smrtí
Stál, v očích křik ptáků z prázdných hnízd
Hrál s ní a sám, v přítmí se ztrácel

Lásko, jsem míň než se zdá
Svým snům se ztrácím
Mám strach že příští tah znám
Zbývá jen král

Král zažehná pád hrou v níž je sám obětí
Prý zlým snům most spálí, svítání
Hrál sám tu s ní, král s bílou dámou

Lásko, jsem míň než se zdá
Můj král se kácí
Poslední život už mám, strach mám ho žít

Hodiny a týdny jak stín v záclonách
Chceš jít nebo hrát
Věže, koně, pěšci jdou dál po cestách
Mám snad žít, snad žít ze svých ztrát...

Lásko, jsem míň než se zdá
Můj král se kácí
Poslední život už mám mám strach dál hrát

Lásko, jsem míň než se zdá
Svým snům se ztrácím
Mám strach že příští tah znám,zbývá jen král
Zbývám jen já
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Rádio Shousetsuka   

Návrat hore Goto down
 
Rádio Shousetsuka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: "Telarionské smetisko"-
Prejdi na: