Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Bulvár madamme de Sade

Goto down 
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Bulvár madamme de Sade Empty
OdoslaťPredmet: Bulvár madamme de Sade   Bulvár madamme de Sade Icon_minitimeNe január 27 2008, 16:36

Milí poslucháči, toto je oficiálne prvé vysielanie relácie s názvom Bulvár madamme de Sade. Po celý ten čas nás bude šarmantná dáma sprevádzať svetom smotánky Aliance Equillibria. Dnes má pre Vás pripravené mimoriadne skvelé témy.

https://www.youtube.com/watch?v=m8A2PW_ig-c

Milé dámy a páni, vitajte v mojej vlastnej relácii na rádiu Shousetsuka! Vysielame na vlnách 92,5 MHz. Čo nás v dnešnej časti čaká? Okrem rozvíjajúceho sa vzťahu Melian Smang Fu a Viktora de Cruer odvysielame škandlózne odhalenie princa Raita Yagami, ktoré tajil už celé 4 roky. Začneme horúcou témou, ktorou je pár hrdličiek, neoficiálny kráľovský pár dnešnej doby. V štúdiu privítame aj očitých svedkov, mladú slúžku Tiffany, ktorá bola pri návšteve princeznej vo vile pána de Cruer pred necelými dvoma dňami. Kvôli diskrétnosti bolo meno aj tón hlasu zamestnankyne pozmenené.

M: Vítam Tiffany v mojej ľúbeznej relácii!
T: Ja... Prajem dobrý večer celému vesmíru.
M: No tak, nehanbite sa, tu nemáte čo skrývať. Bojíte sa, že po Vašom priznaní Vás môže Viktor nejako fyzicky či psychicky ohroziť? Nebojíte sa?
T: Je pravda, že sa bojím... Viete, pán de Cruer má svoje vlastné zlozvyky a na poddaných nepôsobí najlepšie. Je taký svojský...
M: Počuli ste? To je neslýchané! Viktor de Cruer napáda vlastných zamestnancov a vyhrožuje sa im. Kam ten svet speje, milí poslucháči, kedˇaj najvyššie mocnosti nedržia úctu k ľuďom, ktorí sa o nich starajú! Vráťme sa však k téme. Pred necelými dvoma dňami ste vo vile pána de Cruera spozorovali jeho ženskú spoločnosť. Kto to bol?
T: Ja... Videla som, že tá žena mala ružové, svetlé vlasy, peknú a driečnu postavu a bola oblečená v prepychových šatách. Vyzerala ako princezná Melian z televízie. Prežili spolu celé popoludnie, zatiaľ čo sme sa starali o domácnosť.
M: Je to tak, dámy a páni, zatiaľ čo senát stále pátra po Melian, my sme sa dostali priamo k zdroju a našli ju skôr než policajné jednotky! Je to teda tak? Je tento párik v reálnom vzťahu? Ušla princezná len kvôli tomu, aby sa mohla stretnúť so svojim milovaným?
T: Ma-madamme de Sade. Ja... neviem. Dotýkal sa jej.
M: Toto je oficiálne prehlásenie! Je to pravda! Nový romantický pár sa vyskytol v končinách našej Aliancie. Ako to bude dˇalej pokračovať? Skončí to spojením oboch planét do jednej, spútaných zväzkom lásky? O všetkom Vás budeme informovať, teraz však prichádza reklama. Ďakujeme Tiffany za tieto cenné informácie, ale aj za to, že sa s nami o nich podelila a prišla do éteru. Zatiaľ dopočutia a zostaňte naladení na našej frekvencii!

Reklama...
Tsuki Taxi. Sme Vašími sprievodcami neprebádanými kútmi vesmíru. Len s nami sa budete cítiť na Vašich cestách najbezpenejšie. Najrýchlejšia a najlacnejšia doprava vesmírom - Tsuki Taxi!
Tsukitaxineberiezodpovednosťzaprípadnézraneniacestujúcichanizabepečnosťichbatožiny.
Koniec reklamy...

Vitajte späť! Som potešená, že ste s nami naďalej zostali, pretože teraz príde hlavná show večera. Škandalózne odhalenie dávnych hriechov Raita Yagami. Čo skrýva tento mladý príťažlivý princ za svojou maskou a pod rúškom tajomstva? Dnes sa o jeho činoch budeme rozprávať s Tissaiou de Vries a Vilgefortzom, ktorý bol kedysi "panošom" tohto vznenšeného princa planéty Telarion. Prosím, Vilgefortz, začnite rozprávať o Vašich skúsenostiach.

V: Bolo to presne pred štyrmi rokmi, kedˇponižšiu, krásnu mladú ženu, vlastne len 16 ročné dievča, doniesli do kancelárie môjho pána. Vtedy som bol jeho asistentom ja. Dvaja muži v čiernom oblečení držali toto dievča v zajatí. Raito si ju obhliadol a navždy si budem pamätať na jeho diabolský úškrn, ktorý sa objavil na tvári tohto zloducha. Dvom neznámym mužom odovzdal balíček dobre zabalených a zrátaných agamov, ktoré som ešte ráno vyberal z banky ja. Cítim sa...vinný. Vinný preto, lebo viem, že som napomohol k takému ohavnému zločinu ako je obchod s bielym mäsom!
M: Naozaj pohoršujúce. Vieme, ako sa cítite. Nemajte strach, kľudne pokračujte.
V: Potom... V najbližších mesiacoch si ju začal osvojovať... Často s ňou zostával v kancelárii úplne sám... A to dievča... Ja... Nemôžem... *Vzlyk*
M: Ukľudnite sa, to bude v poriadku, len sa vyspovedajte.
V: On ju... Znásilňoval. Počul som jej nárek, jej krik, že to nechce. Bola ešte.... Bola ešte panna! Úbohé mladé dievča, ktoré bolo unesené z jej domovskej planéty Zem... Bola taká...nevinná.
M: Už nemusíte pokračovať, pšššt... Takéto zverstvá sa konajú za oponou našej milovanej smotánky a aristokracie! Je to tak, milí poslucháči. Teraz privítajme Tissaiu de Vries, členku Federácie za ľudských mladistvých. Vitajte medzi nami.
T: Ako aj Vy, aj ja som pohoršená touto novinou, ktorá odznela na týchto frekvenciách. Tento prípad je v prešetrovaní. Nelegálne obchodovanie s mladými ľudskými dievčatami sa stal bežnou vecou v intergalaktickej ekonomike podsvetia. Snažíme sa týmto úbohým obetiam pomôcť, ako sa len dá. To, čo vykonal pán Yagami je neodpustiteľné. Zneužíval nezletilú dievčinu proti jej vôli. Trest, to Vám môžem sľúbiť, ho teda neminie! Je to prejav racizmu a nerešpektovaniu prítomnosti inej rasy. Mnohí z mimozemšťanov berú ľudí ako podriadených, lenže ja sama, mimozemšťanka, bojujem za rovnoprávnosť! Sme civilizovaná kultúra, tak sa nesmieme správať ako zvery spred 2000 rokov! Hovorím STOP, lebo Spravodlivosť vyhrá!
M: Je to tak! Zvrhlé tajomstvá Yagamiho boli odkryté a odteraz sa tomu bude venovať Equillibrijská polícia a jednotky pre zachovanie rovnováhy. Ďakujeme za návštevu všetkým naším hosťom, ale nás čas pomaly vypršal, práve preto využijem posledné sekundy na to, aby som sa s Vami rozlúčila. Prajem Vám príjemný zbytok dňa a zdravý rozum pri prehodnocovaní priorít! Dopočutia, priatelia!
Návrat hore Goto down
 
Bulvár madamme de Sade
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: "Telarionské smetisko"-
Prejdi na: