Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night

Goto down 
+10
Admin
Kiara
Raito Yagami
Melian Smang Fu
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
Anoella
Viktor de Cruer
Shiroi Yagami
14 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorSpráva
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 15:14

Dufam že sa ma nechystas utopit vo fontane.* zasmiala sa a nechala sa nim viest na iesto, ktore jej chcel ukazat.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:01

*o polnoci si zložila dole škrabošku, aj ked v jej prípade to bol nepoctatný fakt. tri roky strávila mimo centra diania a nikto by ju nespoznal so škraboškou alebo aj bez nej. nepoctatný fakt. chytila si rukou šaty, nadvihla ich a predierala sa pomedzi ľudí, ktorí sa zvedavo obzerali, kde kto s kým je, koho majú ísť pozdraviť, komu sa majú vyhnúť...a komu čo narozprávali.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:44

Mám začať?*Spýta sa.Jej hnedé oči lesknú a tak povie.*Moje meno je Anoella.
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:46

*podá jej ruku*ja som Kiara
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:47

*Prijme podávanú ruku.*Teší ma.
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 17:23

aj mna*povedala zamyslene*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 19:03

*Pozerá sa na Kiaru zo svojimi hnedými očami a spýta sa.*Vy ste sem ako prišla?
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 19:06

*dievča zjavne ani netušilo kto je, čo bola vítaná zmena oproti tomu rozruchu čo nastal po vidaní prvého čísla časopisu*prišla som so svojim bratom Viktorom a vy?
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 19:12

Jaj!Prepáčte.Už som zabudla.No...Ja som s nikým neprišla.Jednoducho som dostala pozvánku a ja som prišla.
*Povedala zamyslene.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 19:14

*nevedla prečo sa jej dievča ospravedlnilo no nič nepovedala*áno, spomínali ste mi to*povedala s úsmevom*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeSo február 16 2008, 20:29

Viem.*Usmeje sa.*Je zu krásna výzdoba no zábava?
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 18:59

* Vstupi do saly trochu oneskorene a rychlo si ešte napravi svoju uniformu. Od ostatných muzov v oblekoch sa lisil prave tým, čo mal na sebe. Jeho uniforma kapitana bola celkom biele so zlatymi gombikami ponasivanými na okraji. Rukou si prešielpo vlasoch aby si ich uhladil kedže po tom behu mu par pramienkov sklzlo do cela. Porozhliadal so vokol seba a zraz mu padol na dvojicu zien. Jedna z nich bola princezna Kiara, tu druhu nepoznal no rozhodol sa, že by mal preukazat uctu a tak vykročil tym smerom aby obe ženy pozdravil.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:00

áno je to tu prekrásne*prikývla mladej žene.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:08

* Každym krokom sa vzdialenost medzi ním a oboma ženami kratila . Zalozil si ruky za chrbat a ked už bol tesne pred nimi tak, že ho nemohli prehliadnut, zrazil opatky k sebe a hlboko sa uklonil. Ked zodvihol tvar na perach mu pohraval siroky usmev.* Prepacte že vas takto nehorazne vyrusujem, ale zbadal som vas hned ako som sem vosiel a bolo by neucite nepozdraviť clenku kralovskeho rodu, princezna.* opat sa uklonil pricom sa mu z tvare stale nestratil chlapcensky usmev.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:10

/do kelu mám ťa poznať? či sa nepoznáme?/
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:15

/ nepozname lol! /
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:16

/ teda ty mna nie ale ja teba ano :lol§: ved si princezna lol!/
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:22

*prudko sa strhla a pozrela na muža, ktorý sa pri nich zastavil. premerala si ho a oplatila mu úsmev rovnakým úsmevom*príjemný večer*pozdravila ho a s úsmevom*nevyrušujete nás, no dúfam že sa nám aj predstavíte, keď už ste sa pri nás zastavli*povedala*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:30

* Zatvaril sa prekvapene.* Ešte som to neurobil? Prepacte dnes som mal naozaj narocny den.* kutiky pier sa mu zvlnili v typickom uskrne. Narovnal sa ako pri vojenskej prehliadke a zvucnym hlasom sa predsatvil.* Som Cassian Scrad, kapitan lode Thanatos a momentalne k vasim sluzbam princezna.* trochu pootocil hlavou smerom k druhej žene, ktora sedela po Kiarinom boku a usmial sa na nu.* A samozrejme aj k vasim slečna...* nedokoncil lebo cakal že neznama sama doplni svoje meno.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:33

*Pozrela na muža a na jej tvári sa zjavil malý úsmev.*Som Anoella.Nie som známa len som sem prišla.*Povedala mu.*
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:34

To je od vás veľkorysé*povedala s úsmevom a prešla si prstami do vlasov, aby ich nemala zastrčené za ušami.*a čo tu tak sám pán Scrad*spýtala sa ho s prejavom záujmu*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:45

* Venoval Anoelle dlhy skumavy pohlad, po ktorom sa mu na tavri rozlial prijemny usmev. Rad by sa jej niečo opytal no princeznina otazka ho zastavila. Otočil sa teda k nej pricom už zmiernil upatost svojho postavenia a ruku si polozil na ozdobnu rukovat meca, ktorý mu visel za opaskom.* Keby som tu bol s nejakou damou pripravil by som sa o potešenie zhovarat sa s takymi krasnymi ženami ako ste vy.
Návrat hore Goto down
Kiara
Princezná
Kiara


Female
Počet príspevkov : 86
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:49

*lichôtky ako vždy. muži ktorí sa točili v jej blízkosti jej rozprávali podbné nezmysli, či už pre jej urodzený pôvod, alebo preto, aby ju ulovili a získali jej majetok. jediný muž ktorý sa k nej správal ako k handre jej však ublížil viac než títo všetci muži dokopy. len kvôli nemu mala dieťa...prebrala sa z myšlienok a pozerlaa na muža*no to je možno pravda, no nejaká dáma by sa určite potešial vašej prítomnosti na tomto plese*usmiala sa a sledovala jeho pohľad*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 19:55

*Pozeral sa na Cassiana a jej úsmev sa zväčšil. ...krásnými ženami... Nemala rada takéto slová.No keď už jej niekto toto povie tak to musí prijať.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitimeUt február 19 2008, 20:02

* Sledoval princeznino zamyslenie a sam v duchu nad niečim uvazoval no navonok sa tvaril celkom nenutene. Bol rad, že sa konečne dostal preč z kapitanskeho mostika a teraz može byť tu, v spoločnosti, do ktorej sice nepatril no aj tak ho dost bavilo sledovat tu vsadepritomnu pretvarku. Kedže toto bol ich večer chcel hrat podla ich pravidiel no podla vyrazu tvare oboch zien zistil, že podobne lichotky ako pouzil aj on pred nim pouzili mnohí iní muzi. Nebolo teda pochyb, že ich nimi len nudil.* Nemam talent na zvadzanie ako ste si už asi stihli vsimnuť.* odpovedal po pravde a zasmial sa cistým smiechom podfarbenym veselostou.* Možem vam niečo priniesť?* spytavo nadvihol obočie a pozrel sa raz na Anoellu a raz na princeznu.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night
Návrat hore 
Strana 8 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: