Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vonkajšok - Bazén s barom

Goto down 
+6
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Tessa Scrad
Melian Smang Fu
Viktor de Cruer
Shiroi Yagami
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSt január 30 2008, 18:48

Vonkajšok - Bazén s barom The_Pool_At_Night_by_HaggardArt
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 15:17

*doviedol ju von k obrovskému bazénu, okolo ktorého bolo pomerne veľa svetla*no, fontána to zrovna nie je, no s tým topením by som si nebol taký istý*zasmial sa*nikdy nevieš, ako sa ti ľahko môže šmyknúť*povedal a kútiky úst sa mu veselo vykrivili*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 15:35

* So zaujmom prebehla pohladom po okoli bazena a musela uzanat že Viktor mal s tym svetlom pravdu. Zlatista ziara, ktora sa niesla z vnutra saly a tiež z lamp rozmiestnenym pozdlž okraja bazena, sa v odleskoch odrazala od hladiny vody v nom. No aj tak ju najviac gascinoval pohlad na obrazce, ktore vytvaral ten odraz na kamenoch tvoriacich akysi ostrovcek v sterde bazena.* Co mate so mnou v umysle pan de Cruer?* poodisla od neho o par krokov a posadila sa na vyvyseny skokansky mostik. Na tvari jej pohraval zahadny usmev ked odlozila prirucnu kabelku, ktoru mala az dosial prevesenu cez laket a z vlasov si vytiahla dlhe ihlice ozdobene modrymi kamienkami. Vlasy sa jej uvolnili zo zloziteho ucesu a kaskadovito rozlozili na jej pleciach.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 15:42

Neviem ako vy*usmial sa a podišiel k nej*ale ja si svoj život neplánujem, teda nijaké úmysly nemôžem mať*odpovedal jej na jej otázku a sadol si k nej.*aj keď...*uškrnul sa a pokračoval*neviem prečo, ale mám pocit že by ste si mali plávanie zopakovať*povedal a zahryzol si do spodnej pery*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 15:50

* Nahla sa dozadu a dlanami sa oprela o chladivy murik skokanskeho mostika.* Moj zivot bol nalinajkovy už vopred a dosial isiel tak ako mal ist bez ohladu na to či som to chcela alebo nie. Povinnost.* na chvilu sa jej tvar zachmurila no potrisla hlavou akoby z nej chcela vyhnat vsetky zle myslienky. Opat sa usmiala. Mala pocit, že tento večer nerobi nic ine len sa usmieva a flirtuje. Bolo zle že sa jej to tak pacilo a nechcela s tym len tak prestat?* Obávam sa vsak, že to nebude možne a to kvoli jednej jedinkej veci.* odvetila a naklonila hlavu blizsie k nemu.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 15:56

alečo...a akej?*vyslovil otázku aj ked ho napadlo aký bude asi odpoved. pozrel jej do očí. bol zvedavý čo mu odpovie. boli vedľa seba tak blízko, že sa jej skoro dotýkal nosom jej nosa, no on sa iba usmial a počkal kým mu dopovie vetu.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:05

* Zodvihla jednu ruku a presla mu nou po okraji kosele tak, že sa jej prsty na okamih dotkli pevnej pokožky Viktorovho krku.* Šaty.* vyslovila jednoducho a už sa neusmievala. Viktorova blizkost na nu mala rovnaky ochromujuci ucinok ako na Enesiane. Pozrela mu zaujimavo sfarbenych oci akoby sa cez ne chcela pozriet až do vnutra jeho duse.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:07

(( VYZLIECT! VYZLIECT! lol! *Skanduje* ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:09

*mal by som byť veštec pomyslel si, pretože čakal že narazí práve na tento malý problémik*vedel som že to povieš*povedal a po tele mu pri jej dotyku preleteli zimomriavky*no to je ľahko riešiteľný problém*zaškeril sa*stačí si ich dať dole*dopovedal a v očiach sa mu zaiskrilo.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:12

( Ticho tam § lol! vyzuje si črievicu a hodi ju do krikov * lol! )
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:13

/ lol! Shir, čítaš viktorovi myšlienky lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:15

(( Napovedá to o tom, že mám zmýšľanie ako chlap lol! Moje druhé ja sa prejavuje, mám chorobu ako Hulk lol! *Topánka ju netrafí, aj ked to bolo desné. Radšej sa nejde hrať na voyera a újde.* lol! ))
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:19

A ja zase že toto navrhnes.* spokojne sa uskrnula a rukou mu sklzla nizsie na hrud ku gombiku na jeho smokingu, s ktorym sa zacala nevinne pohravat.* Nemyslite si Vase Velicenstvo, že je to dost nerozumny napad? Ale ak sa vam chce vyzliekat tak pokojne možete zacat...rada by som sa zase pokochala vasim telom. Myslim, že minule som ho vystavila privelmi prisne kritike a rada by som to napravila.* Neverila že pristupi na jej hru a bola celkom pokojna. Nevedela si predstaviit že by sa Viktor len tak postavil a zacal sa vyzliekat takmer rovno popod okna saly.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:19

/ Presne tak chod za Raitom lol! Nepoteši ho ked mu zdrhnes lol! )
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:22

/Mel ty pokúšaš Viktora lol! a ja sa tu doma kosím a meditujem čo ti na to napísať/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:25

(( Skočte tam obaja v šatách a bude pokoj ! lol! Raito...počká, toto je zaujímavejšie lol! ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:26

/alebo rovno vyzlečiem viktora nie? lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:28

(( aj s vizuálnou dokumentážou poprosím lol! ))
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:32

/ako povieš, za minutku to tu máte Very Happy/
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:41

máte pravdu, vtedy to bolo naozaj veľmi kruté, čo ste povedali*povedal a dotkol sa jej rúk*možno by ste to naozaj mali napraviť*uškrnul sa a rozopol si košelu*no ak sa už naozaj mám vyzliecť, tak dúfam*odmlčal sa*že si aj zaplávame...nie zaplávam ale zaplávame*zopakoval svoje slová a dal si dole košelu, bez toho aby pozrel k oknám sále*

Vonkajšok - Bazén s barom Jensen%20sexy(1)
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:47

/ Daj pokoj s deanom ! ja chcem sama ! lol! /
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:49

/akurat že tento obrazok som ľahko našla Very Happy lebo som už jeho obrazky hlľadala a neviem ako sa sam vola menom Very Happy ale najdem ti ho...len či bez trička...no uvidim Very Happy/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:50

(( Bože, prečo mám takú hrozne realistickú predstavivosť? xDDD ))


Naposledy upravil dňa So február 16 2008, 16:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:51

Tu sú pre istotu obaja Smile

Vonkajšok - Bazén s barom 2647980626a4382833163b187395960l
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitimeSo február 16 2008, 16:53

* Užasnuto na neho pozerala neschopna slova. Bude si musiet zapamatat že u Viktora si nikdy nemože byt nicim celkom ista pretože ju vždy dokazal nejako prekvapit. Pohladom pomaly prechadzala po jeho hrudi a vsimala si každy detail od pekne tvarovanych svalov na ramenach a bruchu až po miesto kde Viktorov pas obopinali cierne nohavice.* Musim priznat že ste ma prekvapili pane.* bez toho aby si to uvedomila si presla jazykom po vyschnutych perach a dalej sa kochala v tom krasnom vyhlade aky sa jej naskytol*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vonkajšok - Bazén s barom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Bazén s barom   Vonkajšok - Bazén s barom Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vonkajšok - Bazén s barom
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: