RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Vonkajšok - Záhrada s fontánou

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Viktor de Cruer
Princ

Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   So február 16 2008, 16:48

/ja k nej nemam silny vzaťah, som asi jediný Smile je to pekné ale žeby som bol na sakuru zaťažený... Smile/
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   So február 16 2008, 17:05

*Mal pravdu, toto nebolo dnešnou hlavnou témou večera. Pousmiala sa do bozku a ruky, ktoré uhladili čiernu látku ako rúško noci zľahka objala Raitov krk. Jeho slová jej však pripomenuli, kde pred pár minútami mierili a hlavne za čím. Dve ženy, ktoré ho sprevádzali na tento ples. Tmavovláska a svetlovláska. Netušila, prečo tu vlastne boli a aký mali vzťah k jej jedinému.* Tie dve dámy, ktoré s tebou prišli? Možno bola nejaká špeciálna akcia so zľavou na dvojicu. *Bez toho, aby si to uvedomila vyslovila nahlas myšlienky, ktoré jej vírili v hlave a rýchlo si priložila ruku k ústam, akoby už nechcela vysloviť ani jedno slovo. Líca jej pokryl rumenec a snažiac sa uhnúť pohľadom sa pozrela na dvere vedúce do tanečnej sály. Ruka jej klesla popri tele a zavadila o látku šiat farby podobnej, ako jej oči.* Mali by sme ísť, možno na teba čakajú. *Odvetila, snažiac sa odísť od témy.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   So február 16 2008, 17:48

*Pozorne vnímala každé jeho slovo a nechala sa unášať jeho príjemným zamatovým hlasom. Keď jej prešiel rukou po líci, privrela oči a prerušovane vydýchla. Snažila sa nereagovať na to, nevšímať si to. Uzavrieť sa pred svetom tak, ako sa to naučila pred piatimi rokmi. Bolo to práve pred piatimi rokmi, čo sa nechala unášať citmi. Päť rokov, čo dovolila druhému mužovi, aby sa jej dotkol. Bolo to vtedy, keď ešte verila na lásku, sny a šťastie. No to bolo ešte pred tým, ako jej ukradli jej sny, jej lásku. Odvtedy jej ostala len nenávisť, chuť po pomste, pochabé priateľstva a jediná záľuba v kvetoch a umení.* Ja už ani na nádej neverím. *Zašepká stále s privretými očami. Rozum jej vravil, aby mu strhla ruku z jej líca a aby mu vykričala, čo si to dovoluje, tak ako to robila vždy, keď sa k nej pokúsil niekto priblížiť. No na druhej strane jej iný hlas hovoril, aby to nespravila. Jeho dotyky...Opäť bola zmätená. Pripadala si ako keď mala pätnásť. Preto tam len tak bezhybne stála. Nevedela, ako sa v tejto situácii vynájsť.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://yaminokonrei.blog.cz
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   So február 16 2008, 17:51

((ja som zatazena na vsetko japonske xDDD...okrem sudoku teda...to je privela na moje zavity xDD a k Sakure mam fakt silny vztah...jedna z 2 veci, vdaka ktorym som zacala tolerovat ruzovu xD ))
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male
Počet príspevkov : 448
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   So február 16 2008, 18:26

neveríte na nádej*zopakoval jej slová potichu. nádej, v tú by mal veriť každý. aj ked to bolo iba obyčajné slovíčko, bola to práve nádej ktorá ľudí poháňala dopredu a dávala im silu bojovať. nech sa stalo čokoľvek, vždy zostala aspon iskierka nádeje, ktorá ľudí povzbudzovala postaviť sa a kráčať dalej dopredu, nevzdať sa.*aspoň v to jediné musíte veriť, lebo prestanete mať akú takú nádej, nebude môcť byť šťastná.*povedal a stále držal ruku pri jej líci. dotýkal sa jej jemnej pokožky a sledoval jej tvár, jej výraz...trochu sa klonil, akoby ju chcel pobozkať, no potom sa zastavil, nevediac, čo si k nej vlastne môže dovoliť, čo môže urobiť aby ju neodplašil, alebo neurazil*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   So február 16 2008, 19:08

***Ja ružový ešte stále nenávidím no ale keď je reč o sakure...Ja zbožňujem japocov.Viete čo robia na Nový rok?Na Nový rok vždy uvaria nejaké zvláštné gumené jedlo a starí ľudia a malé deti to ťažko jedia.Kvôli tomu sa niektorý týto ľudia začnú dusiť a na stole je pripravený malí vysávač aby ich zachránili.Trošku brutal, nie? lol!***
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 11:41

((Anoella, a vies, co je to za sviatok Hanami? Je to jeden z mojich favoritov ^^))

*Princ mal pravdu. Bez nádeje nie je život pravým a plnohodnotným životom. No na to, aby mal človek nádej, potrebuje v niečo veriť. Yuki už neverila ničomu. Otama-san jej zobrala každý podneť na nádej. Zobrala jej všetko. Rodinu, priateľov, vieru a aj nádej. Musela uznať, že únos zo Zeme bol pre ňu vykúpením. Oslobodenie z jej zlatej klietky. Dostala šancu na nový začiatok, no minulosť a spomienky jej to nedovolili. No v službách Raita jej je dobre. Má všetko, čo k dobrému životu potrebuje. Najmä dostatočnú voľnosť a dobrý vzťah so svojím nadriadeným. O šťastí sa síce hovoriť nedá, no jej to stačí. Yuki svoj život len prežíva. Bez cieľa, bez snov. Keď cez privreté viečka zbadala, ako sa k nej princ pomaly skláňa, otočila hlavu do strany. Oči zavrela úplne a stísla pery.* Môj život život nemá zmysel, pane. Nemám pre čo žiť. *opäť zašeptá. Zrazu sa jej vrátili všetky spomienky z minulosti. Smrť rodičov, znásilnenie, všetky tie Otamine výhražky, odchod Kazua...To všetko v nej vyvolalo už dávno zabudnuté emócie. Smútok, bolesť, zlosť a možno aj strach...Maska bezcitného, arogantného a tvrdého dievčatka jej spadla z tváre a Yuki sa ani neunúvala si ju pridržať a opäť pevne priviazať. Bolo jej to jedno. Bolo jej jedno, že ju princ vidí takúto. Netúžila po ničom, len sa konečne uvoľniť a poplakať si. Všetko to zúfalstvo, čo po celé tie roky ukrývala dostať teraz von v podobe horúcich slaných sĺz. Čelom sa oprela o princovo rameno a prerušovane dýchala. Aj keď sa snažila vzpierať sa pocitom, po tváry jej stiekla jedna-jediná slza.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 14:22

*Jemne ju objal a pohladil ju rukou po chrbte aby sa upokojila. nevedel čo povedal, čím spôsobil ten náhly príval citov*Yuki*oslovil ju*nehovorte že nemáte dôvod žiť. ten má každý. ak ten cieľ nevidíte teraz, je čas zmenisť svoj život. nikdy nieje neskoro začať odznova*prešiel jej rukou po vlasoch a nevedel čo povedať. dlhé roky žil sám, nebol zvyknutý na toľko citov naraz. *ak nemáte zmysel teraz, musíte ho nájsť...*zdvihol jej bradu aby sa mu pozerala do očí*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male
Počet príspevkov : 514
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:16

* Raito pobavene nadvihol obočie a so smiechom chytil Shiroi za ruku aby ju zastavil.* Ale, ale....netusil som, že ma moj anjel predsa len pozoroval z balkona tak pozorne.* pritiahol si ju pevne na svoju hrud a ruky jej jemne sputal za chrbtom aby si nimi dalej nemohla zakryvat tvar. Trhane sa nadychol a na chvilu zapochyboval ci to bol dobry napad pretože citil každu vzrusujucu oblinu Shiroinho tela. Musel sa dokonale kontrolovat aby ho jeho prebudena vasen nacisto neodradila od povodneho umyslu. Ak vsetko pojde ako ma tak chcel aby dnesny vecer bol pre Shiroi celkom novou skusenostou. Planoval vlozit do ich spolocneho milovania celu svoju dlho potlacanu lasku. Ale bude nadmieru stastny aj vtey ked bude moct pri nej len tak ležat a opajat sa sladkou blizkostou jej hrejiveho objatia.* Nech cakaju dalej...* naklonil sa pomaly k Shiroi a presiel jej perami po pokožke pleca.* Nikto nie je dolezitejsi nez ty a ak mas pochybnosti o pocestnosti mojich umyslov musim sa vynasnazit rozptylit tie zbytocne obavy.* zvodne sa pousmial nad Shiroinym plecom.* A už aj viem ako to urobim.* spokojne sa zaškeril.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:44

((
Marianka(Yuki) ‎(17:43):
Raito je ten najnadrzanejsi chlap, akeho som poznala Very Happy

lol! lol! lol!
))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:45

/ avsak je to jedno ale lol! ako možete vediet ako sa chystam Shiroi presvedcit? lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:47

(( Vieš aký záchvat som dostala po tej pošte, 15 sekúnd po Yukinej hláške? xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Lebo je to priehladné lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:48

/ chces sa stavit ? lol!/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:48

(( Ak sa chceš staviť, tým pádom vieš, ako to dopadne. Z toho vyplýva, že sa s tebou staviť nechcem Razz ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:49

/ povodne som nemal v plane urobit z neho takeho don Chuana lol! /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:49

/ pockam si na to co odpíses lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:50

(( To ti nezožeriem lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 16:52

/ to že som z neho nechcel urobit takeho don Chuana? lol! myslim že by som sa mal už miernit lol! /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 17:01

/ Budem už musiet ist Shiroi lol! tak si to prečitam zajtra snad lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Ne február 17 2008, 17:04

*Raitov smiech jej rezonoval v ušiach a slová pripomínali to, že sa prezradila, ako z plošiny, z ktorej mala výhľad skoro na celú sálu, kde sa to len hemžilo ľuďmi, ho videla v spoločnosti týchto dvoch dám. Nechal ich tam samé, tak pravdepodobne nebudú najradšej, keď príde. Neverila tomu, že im povedal "Idem nájsť Shiroi.". Možno ho dokonca aj hľadajú. Ruky jemne spútané hodvábnymi okovami za jej chrbtom, nedovolili, aby svoje zahanbenie mohla prikryť jednoduchým a rýchlym pohybom. Bolo to viac než neobvyklé, že sa preriekla, lebo si vždy dávala pozor čo povedať a čo nie. Shiroi bola bezbranná aj bez toho, aby jej Raito takto bránil. Sladkastá vôňa letných kvetov sa vznášala vzduchom spoločne s jeho parfémom a vytvárali tak symfóniu vôní, ktorá jej otupila zmysli úplne tak ako droga. I ona sa pomaly začala stávať závislou. Keď sa nežné pery, sťa lupienky čerstvo odtrhnutej ruže dotkli jej obnaženej pokožky, neudržala sa a s pootvorenými ústami a privretými očami zaklonila hlavu, pretože ten krátky okamih bol priam elektrizujúci. Teplý dych Raita jej privádzal zimomriavky po celom tele a pálčivú túžbu, lenže bola zviazaná zovretím jeho rúk.* Máš nejaký zázračný spôsob, o ktorom by som mala vedieť? Alebo to bude prekvapenie? *Na jej perách sa roztancoval zvedavý úsmev.*

((Frasa, tie slová sa tak strašne ťažko vyberajú Very Happy Buu, škoda Sad už to neodčiníš, to už k Raitovi proste patrí lol! ))
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Po február 18 2008, 13:29

(( Raito, aj tak si najnadržanejší chlap, akého poznam xD
Shir...niečo mi hovor, mám podobný problém...v romantických oných sa už tak nevyžívam ako kedysi lol! ))

*Jeho objatie ju potešilo, povzbudilo a najmä dodalo sily. Pravou rukou ho taktiež objala, no ľavú nechala voľne spustenú popri telu...Teplo objatia, tak vzácne...Keď vyslovil jej meno, otvorila oči a v tichosti si vypočula všetky, čo jej povedal. Raz s Kazuom v starých zväzkoch z cisárskej knižnice čítala, že zmysel života je život samotný, pretože je to dar a opovrhnutie darom je zneúctenie jeho darcu. Yuki životom neopovrhovala, nechcela totižto uraziť česť svojich rodičov, no ani ho nemilovala dostatočne na to, aby si ho podľa jej kritérii zaslúžila.* Zdá sa, že ja som všetky šance na nový začiatok premrhala. Navyše... *Aj keď vonku bolo príjemne teplo, Yuki zalial chlad.* ...moje spomienky mi nedovolia začať odznova. Sú...sú príliš silné na to, aby som na ne úplne zabudla. *Povie stále v jeho objatí. Teraz bola zraniteľná, no v princovom objatí sa cítila byť dostatočne chránena. Nikdy by nepovedala, že sa raz ako jedinému ukáže bez masky práve princovi Gyro. Do očí sa jej opäť nahrnú slzy, no dokáže ich zadržať. Radšej si poplače vo svojej izbe v samote, keď sa vráti na Telarion. Keď jej princ zdvihne tvár, cez potláčané slzy sa naňho pozrie. Sama nevie prečo, ale dôveruje mu. Možno práve preto, že jej tak veľmi pripomína Kazua. Majú rovnake oči a aj črty tváre. Obaja sú rovnako očarujúci. Túžila ho pobozkať. Vziať si to, čo si toľké roky odopierala. No nemohla si to dovoliť. Bol princ a ona obyčajný väzeň zo Zeme, no ton on ešte nevedel. Takých ako ona je mnoho a pre princa nemusí mať žiadnu cenu. Na tváry sa jej objaví mierný, no smutný úsmev a naďalej sa princovi dívala priamo do očí. Mohol z nej čítať ako z otvorenej knihy.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Po február 18 2008, 13:43

to nemôžete vedieť kým to nevyskúšate. celý život márnime rôzne šance a aj tak prichádzajú dalšie a dalšie...*povedal, stále držal jej bradu tak aby jej hľadel do očí, a ešte viac ju túžil pobozkať. no nevedel, čo spraviť, naposledy, ked sa k nej zohol, odvrátila tvár. obával sa jej reakcie, bola taká krásna a tak zraniteľná, nechcel jej ublížiť ešte viac. *minulosť má každý, nedá sa jej zbaviť, no treba sa uzavrieť a nedovoliť, aby zasahovala do prítomnosti, aspoň nie príliš*povedal a hlboko sa nadýchol. jej modré oči ho priťahovali ako magnet, magnet ktorému sa nedalo odolať. s obavami ktoré mal sa zohol a nežne ju pobozkal.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Po február 18 2008, 17:58

Hmm...* zatiahol hlbokym hlasom a dalej sa venoval pokožke na Shiroinom pleci. Zdalo sa akoby si jej otazku ani neuvedomil. Zlahka ju bozkaval až presiel ku krku, uvolnil zovretie, ktorym držal Shiroi ruky za chrbtom a trochu sa od nej odtiahol stažka dychajuc.* Mam s tebou len tie najpocestnejsie umysli, a preto sa ta pytam ci mi možes dnes vecer venovat svoj cas. Rad by som ti niečo ukazal.* doplnil hladiac s usmevom do Shiroinych krasnych oci.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Po február 18 2008, 18:16

***Hm...O tom sviatku som nepočula...sry Embarassed Razz ***
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   Po február 18 2008, 18:17

Raito, ty máš všetok môj čas. A len ty sa musíš rozhodnúť, ako s ním vynaložíš. *V rýchlosti, v ktorej lupienky sakury padajú na vlhkú jarnú zem, sa vzdialenosť medzi nimi krátila, nahradzovaná vrúcnosťou a kúzlom bozku. Bolo to však len pár sekúnd, pretože dotyk ich pier čoskoro prerušila, aby mohla dohovoriť.* Veď ma ja ťa budem následovať. Som zvedavá, čo máš za lubom. *Riekla s miernym úsmevom na tvári, skúmajúc sivasté výšiny Raitových dúhoviek.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vonkajšok - Záhrada s fontánou   

Návrat hore Goto down

Vonkajšok - Záhrada s fontánou
Návrat hore 
Strana 3 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: