Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ošetrovňa

Goto down 
+13
Mark Aladron
Sebastián Hill
Kiara
Tiannia
Caffeé Latte
Mike Morgen
Chris Deniel Shered
Thomas Lerm
Camuel Beau Pre
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 19:47

*z poslednych sil sa premoze a nasilu sa vtrhne zo snov, aj ked vie, ze jej to moze ublizit..otvori oci a predkloni sa v hlbokom nadychu.. dezorientovana sa obzera, ci sa jej to nezdalo.. a ked uvidi Thomasa, oci sa jej zaleju slzami.. hodi sa mu okolo krku*ach Thomas, Thomas..ja.. myslela som, ze si mrtvy.. tak som sa bala.. boze..*hovori rychlo a nezrozumitelne*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 19:52

*obyjme Am a tiez ma slzy na krajicku*muselo to tak byť...nemohol som ťa ohroziť*odpovie smutne a snazi sa upokojit*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 19:54

*nedokaze normalne uvazovat*ale preco? co sa stalo? tak som sa bala, ako este nikdy..*hovori cez slzy ktore sa jej rynu po tvari*myslela som ze umriem od strachu a neistoty
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:00

*smutne ju pusti a pozrie jej do oči*ak by nasli niekoho na kom mi zalezi tak by po nom išli...pretože som ti niečo zatajil*povie najtichšie ako sa len da*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:02

*zhrozene sa oddiali a potom jej cosi pride na rozum*co tu vlastne robis??? a co mi chces povedat?* zdesene hovori s vyplestenymi ocami na neho*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:07

*preglgne*Som princ...*povie napokon*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:09

*zazmurka na neho*co si?* opyta sa a v ustach ma uplne sucho... nemoze tomu uverit.. to mi chce povedat ze som sa zamilovala do princa? prebehne jej zdesene v hlave*preco..?* opyta sa no nedopovie vetu.. sklopi zrak aby nevidel ze sa jej do oci nahrnuli slzy, ale to uz nie od stastia, ale od smutku*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:11

*chyti ju za ruku*nemohol som ti to povedať lebo by ti ubližili...musel som od teba odísť lebo ma vystopovali a ak by zistili že niekoho milujem tak by ho zajali a použili proti mne...nemohol som dovoliť aby sa to stalo
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:14

*nepozrie sa mi do oci na plac uz neudrzi a usedavo zacne plakat* vies ze sa dokazem branit, vies ze viem dobre bojovat... nemusel si... mohol si mi to aspon povedat* place dalej*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:17

*trasucim hlasom hovori*ja som sa o teba strasne bal...bals som sa ze ta stratim, že ti ublizia...viem že si rovnako šikovna ako krasna ibaže ja som sa bal...skutočne bal
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:18

*v duchu sa zacina upokojovat a prichadza na rad sklucenost*nemusel si, to vies.. nemusel..
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:21

*pohladi ju po lici*no tak Tanečnica moja...vieš že ťa ľubim...nechcel som aby sa ti niečo stalo...aj ked si v ošetrovni takže sa niečo stalo aj tak...čo ti je?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:24

*pri tej prezyvke sa trochu pousmeje a spomenie si na ich prve stretnutie*och..ale nemusel si sa, vies.. ja som sa tiez o teba bala, tak strasne*pritom mu pozera do oci.. potom si spomenie na zranenia..*tu som lebo som ta sla hladat do sveta mrtvych*povie zahanbene, lebo to co urobila bolo velmi nebezpecne*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:26

*prekvapene na nu pozrie*riskovala si kvoli mne zivot? vies ze cesty spat od mrtvych pre mrtveho uz nieje?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:29

*jemne sklopi zrak aby usla jeho karhajucemu pohladu*musela som to urobit..*zhlboka sa nadychne, aby sa jej trochu ulavilo*nevedela som, ci zijes, tak som chcela vediet, ci si tam*nachvilu sa odmlci*ak by si tam bol, zostala by som*zakonci ticho*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:30

*pokruti hlavou*to by som ti nikdy nedovoli...ale som rad že sme tu...*prejde na inu temu lebo ju nechce hrešiť.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeSo jún 09 2007, 20:32

to by bolo už aj tak jedno.. už aj tak sedim hrobarovi na lopate..*potom si rychlo zahryzne do pery, lebo si vsimne ze sa preriekla* aj ja som rada ze sme tu.. a ze zijes*snazi sa rychlo zahovorit*
Návrat hore Goto down
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 09:37

*S Rijanou na rukách vojde do ošetrovne a hľadá voľné lôžko, kde by ju zložil. Nevšíma si nikoho, kto tu je a jednoducho ju zloží na lôžko kdesi pri dverách. Pri tom sa oprie o stenu a zašepká* A teraz len čakať...
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 09:38

*pod viečkami sa jej premieta všetko, čo sa stalo na zemi, keď ju tam vyslali. Ale pri tom nevníma okolitý svet, ani nevie, že už leží na lôžku a pri nej stojí Camuel.. Jendoducho nevie o ničom... *
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 09:39

(Na dnes balím.. Idem kukať TV Smile )
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 09:39

(Fajn aj ja idem Razz majte sa zatjaľ)
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 12:23

*zamraci sa*nieco take nehovor ani zo srandy...ty to zvladnes...si predsa silna
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 12:26

*pozrie na vchazajuce osoby*ster ranení alebo potrebujete pomoc? je tu dost tazko ranených tak ak nikomu nic nieje tak odchod*povie rychlo a pooobzera sa*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Camuel Beau Pre
mrtvy/a
Camuel Beau Pre


Male
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 3.1.1980
Povolanie : Sensej

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 12:49

Ak dovlíte *pozrie na Alexandru* Rijana je v bezvedomí s menšej potýčky so svojim druhým ja *utrie si zaschnutú krv na krku a pozrie na Rijanu vedľa seba*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitimeNe jún 10 2007, 13:25

ja mozem odist uz*povie Alex.. potom sa otoci na Thomasa a sepne mu do ucha*potom ti nieco ukazem*povie zahadne a uz sa dviha na odchod*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ošetrovňa - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ošetrovňa
Návrat hore 
Strana 10 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: