Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ošetrovňa

Goto down 
+13
Mark Aladron
Sebastián Hill
Kiara
Tiannia
Caffeé Latte
Mike Morgen
Chris Deniel Shered
Thomas Lerm
Camuel Beau Pre
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorSpráva
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitimePi december 10 2010, 19:49

Hraješ s někým, nebo čekáš? Smile
Návrat hore Goto down
Einyleen Nentysen




Female
Počet príspevkov : 41
Rasa : Člověk
Vek postavy : 11 let

Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitimePi december 10 2010, 20:53

Čekám.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitimeSo december 11 2010, 17:20

Ošetrovňa - Stránka 20 Cherry_Blossom_Girl_by_Italiener

Schinna Tanom
*Den jako každý jiný. Znuděně seděla ve své ordinaci, nohy na stole, v ruce šálek s kávou a před očima velká písmena nadpisů z nejrůznějších časopisů. Nikde ani živá duše. Nezaujatě sledovala dění venku. Odpočítávala minuty než odsud vypadne.* A nyní písnička pro všechny, co ještě stále trčí v práci.* Ozvalo se z rádia. Zvedla oči v sloup a přehodila nohu přes nohu. Ještě pár minut. Povzdechla si, při pohledu na hodinky. Chystala se znovu zaplout očima na nezajímavý článek o transplantaci očních víček, když v tom zaslechla na chodbě vysoký dětský hlásek. Zaslechla slovo maminka? Rychle sundala nohy ze stolu, časopis zastrčila pod obrovskou hromadu papírů a upravila si sesterský oblek. Ztišila rádio a jedním lokem kafe dopila. Kdyby ji někdo nachytal, jak se v práci fláká, přišla by o místo rychleji, než by napočítala do pěti. Došla k bílým dveřím a otevřela. Rozhlédla se po chodbě a nejprve si nikoho nevšimla. Až poté zahlédla malou holčičku s tmavými vlasy. Vypadala zmateně. Ale proč s ní nikdo není?* Potřebuješ něco?*Usmála se, jak nejlépe to dovedla.* Kde máš rodiče? Jestli se ti něco stalo, měli by tu být s tebou.* Podezíravě si ji prohlédla od hlavy až k patě. Vypadala zvláštně, skoro až podezřele.*


Návrat hore Goto down
Einyleen Nentysen




Female
Počet príspevkov : 41
Rasa : Člověk
Vek postavy : 11 let

Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitimeSo december 11 2010, 19:39

*Po chvíli se otevřely bílé dveře a vyšla z nich mile vypadající paní (alespoň jí to tak připadalo), který se na ňu usmála. Einyleen si ju chvíli prohlížela. Poté se podívela nalevo od sebe, kde viděla mlhavý obraz své maminky. *Podívej maminko, nějaká paní.* Chvíli se rozmýšlela. *Dobrý den. Já jsem tu s maminkou. Nějaký divný zlý pán mě říznul nožem do ruky. A pak bodnul maminku. A ona umřela...* Zaváhala. Zamračila se a přemýšlela. To nedávalo smysl ani pro dětskou fantasii. Maminka tu s ní byla. Viděla ju tady. Ale vždyť si pamatuju, jak potom zavřela oči a už nic neřekla, jenom tiše ležela a okolo byla ta krev... *Ne! Ona umřela! Ne...* Einyleen se rozplakala. Horké slzy jí tekly po tváři. Vzlykala a trochu se jí začala točit hlava, protože nedýchala pořádně. *Maminko moje... * mumlala. Dřepla si na zem, obejmula svoje nohy a snažila se uklidnit. Ale to nešlo. Bez maminky už nic nezvládne. Nechala tedy slzy téct, jak chtěly. Se smutkem v očích se zadívala na tu paní. *Jak se dělá pohřeb?*


/Díky, jsi záchrana Very Happy Teď nevím, jestli spíš pro mě, nebo pro Einyleen, ale asi pro nás obě.../
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitimeNe december 12 2010, 15:16

Schinna Tanom

*S otevřenou pusou poslouchala, jak si děvče povídalo samo se sebou. Zastrčila si pramen hnědých vlasů za ucho a popošla blíž.* Ale vždyť maminka tu nikde…* Skočila jí do řeči, ale pak se zastavila. To co následovalo, bylo moc i na ní. Pohledem zabloudila k dívčině ruce. Stékaly po ní říčky krve. Pocítila nutkání utéct zpět do ordinace, zabouchnout za sebou dveře a dělat, jako že se nic nestalo, že tu nikdo nebyl. Malé dětské hlavičce ještě nedocházel rozdíl mezi životem a smrtí. Zašmátrala v kapse bílého lékařského pláště a vytáhla ještě zabalenou tabulku čokolády. Roztrhla obal, kousek ulomila a podala ho plačícímu děvčátku. V hlavě jí zběsile běhala jedna myšlenka za druhou. V žádném protokole se nepsalo o tom, co se dělá, když vám do ordinace zamíří osiřelé škvrně s pořezanou rukou. Nebo si děvče vymýšlelo? Co když se jen ztratilo? Podala jí ruku a zvedla ji do stoje.* Teď půjdeme do ordinace, ano?* Usmála se a začala děvče násilím tahat dovnitř.* Ošetříme ti ruku, a pak najdeme maminku.* Prudce otevřela dveře a znovu zatahala za drobnou ručičku.* Nebo taky nenajdeme.* zamrmlala si pro sebe, zatímco v duchu přemýšlela nad tím, co bude dál dělat.*
Návrat hore Goto down
Einyleen Nentysen




Female
Počet príspevkov : 41
Rasa : Člověk
Vek postavy : 11 let

Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitimeSt január 05 2011, 16:38

*Koukala na tu paní v bílém. Myšlenky jí běžely hlavou jako splašené, snažila se to všechno dát dohromady. Maminka je mrtvá, nebo není? Kde jsi mamí, kde jsi... tady nebo na té louce? Vzala si od paní čokoládu. *Děkuju* zamumlala a kousla si. Čokoláda jí chutnala, a tak si kousla znovu. Ale po tvářích jí pořád tekly slzy. Nechala se zvednout a trochu klopýtla, když ju paní táhla do ordinace. Nějak srovnala krok a nechala se zavést do tech bílých dveří. Chvíli jen koukala kolem sebe a dojedla čokoládu. Utřela si zamazanou pusu. *Já vím, kde je maminka.* řekla. *Je na louce. U takového stromu. Zavázala jsem tam šálu, abych ju pak našla. A tady už jsem byla několikrát. Já jsem strašně nešikovná.* Zasmála se. *Vy jste hrozně milá* řekla, zamyslela se, a pak zase mluvila. *Kdyby tu byl táta... ten by věděl, jak se dělá pohřeb. Myslím, že nechal dělat pohřeb babičce...* pokývala hlavou. *Ta čokoláda byla moc dobrá. Děkuju.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ošetrovňa - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ošetrovňa   Ošetrovňa - Stránka 20 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ošetrovňa
Návrat hore 
Strana 20 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: