RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Vesmírna loď

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorSpráva
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 20:25

*Ak si myslel že mieni spať keď mala taký pekný výhľad von, tak sa naozaj mýlil. Pohľadom prešla k stolíku kde nechal pohár, no ani sa ho nedotkla. Nepochybovala o tom že ju pride skontrolovať, no to tak skoro nebude, takže nebol dôvod sa tým zaoberať. Ešte na škole jej kamarátky vraveli, že zaspať s opicou znamená zobudiť sa s ňou. rozmýšľala či je ešte niekto na lodi, chcela si ju prezrieť. nikdy nebola na bojovej lodi a toto bola skvelá šanca. ibaže ak by niekto na lodi takto v noci bol hore, bolo by viac než zvlášnte keby sa tam prechádzala v uteráku alebo v plesových šatách.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kiara
Princezná

Female
Počet príspevkov : 86
Vek postavy : 13.5. 23 rokov
Povolanie : princezná inej planéty

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 20:41

*usmeje sa a pozrie na hodinky*je čas ísť, aspon pre mňa. ples sa zanedlho skončí a brat by zúril keby ma musí vyčkávať*povedala a pomali si obula topánky*tešilo ma Anoella*povedala a vykročila do tmy*

/ja idem, no myslím že Cass sa sem chystá, takže budeš mať s kým hrať Smile/
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male
Počet príspevkov : 514
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 20:56

Ak by ste sa s nou chceli zahravat zobrali by ste ju so sebou a potom by ste ju opustili vtedy ked by to najmenej cakala. No som na najlepšej ceste uverit vam pan Lerm tak si to nepokazte.* pousmial sa bez obvykleho chladneho vyrazu na tvari a obisiel Thomasa aby mu ukazal svoj satnik.* Vyberte si, co vam najlepšie sadne. Mokre veci tu možete nateraz nechat potom vam ich poslem.* rukou kyvol k dveram do kupelne, ktora susedila s jeho izbou.* Prezlecte sa v kupelni bolo by predsa len trochu cudne keby som stal pred dverami vlastnej kajuty a cakal tam na vas.
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 20:56

Nikdy nebudem poznať Raita naspamäť. *Povie s mierným úsmevom, vstúpi za Shiroi do svojej izby a zavrie za sebou dvere. Aj keď bola Raitová priateľka a poznala ho už štyri roky, stále bol pre ňu niečim záhadný a neprístupný. Veď predsa každý skríva nejaké vlastné malé tajomstvá, ktoré nepovie vôbec nikomu, ani svojmu životnému partnerovi, či najlepšiemu priateľovi a Raito určite nie je výnimkou. Určite aj on pred Yuki niečo skrýva.* Tak isto nepoznám ani celú túto rasu. Každý je iný. Líšia sa od seba presne tak, ako sa od seba líšia aj ľudia. No keď sa trochu priučíte ich životom, bude ľahké si ich prečítať, predpokládam, že ľudí čítať viete naozaj profesionálne, preto si myslím, že naučiť sa čítať aj mimozemšťanov bude pre vás hračka. Navyše, ste predsa jedna z nich. *Vysvetlí jej. *No tak Shiroi, obe sme vyrastali v takmer rovnakom prostredí. Obe vieme, že formálnosti sú len zástierka. Pretvárka pred ozajstnými pocitmi. Prečo neudržiavať túto tradíciu ako spomienku na život na Zemi? *Prenesie s miernym nádychom irónie a ukáže jej na čierne kreslo pri malom okruhlom stole, na ktorom bola v strede položená biela váza s rozličnými kvetmi, ktoré boli asi jediná pestrá vec v interiéry Yukinej izby. Inak všetko prevládalo v tmavých farbách, alebo naopak čisto bielej či striebornej.* Sadnite si a spravte si pohodlie dokým sa prezlečiem.

Naposledy upravil Yuki Yamihoshi dňa St marec 05 2008, 21:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ

Male
Počet príspevkov : 448
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 21:02

*pri princovom úsmeve sa tiež spokojne usmial. nemal zjavne zlú náladu ani nijaké viditeľné námietky. pomaly prešiel k skrini a vybral jedno z jeho oblečenia, akési tmavé nohavice s tričkom.*nechcem Yuki ublížiť*povedal keď vyberal oblečenie zo skrine*toho sa naozaj nemusíte báť. a ďakuje za oblečenie*prešiel k dverám kúpeľne no ešte raz sa otočil k Raitovi*no máte pravdu, bolo by zvláštne keby ste postávali za dverami vlastnej kajuty, takže radšej idem do tej kúpeľne.*vošiel dnu a rýchlo sa utrel a prezliekol. uterákom si vyšúchal vlasy, aby neboli také mokré a po chvíli sa vrátil späť za Raitom*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 21:33

* Vysiel von len v tmavom svetri, ktory si prezliekol ako nahradu za uniformu a čiernych nohaviciach, ktore od Tessi neutrpeli ziadnu skodu. Len čo sa dostal k pasu piescitej plaže na moment otočil hlavu k Thanatosu, ktory zretelne vystupoval spomedzi ostatnych lodi a zadival sa na miesto kde by mala byt tessina kajuta. Musel sa uskrnut pretože mu zislo na um ako tam asi tak stojí a zvedavo ich pozoruje. Nepochyboval o tom, že ju to aspon napadlo. Aj on bol taky isty. Zohol sa a vyzul si topanky aby sa mu do nich zbytocne nenaberal piesok a zamieril rovno k Anoelle. Zastal tesne za nou a pokonym hlasom, tak aby sa ho nezlakla jej odvetil.* Ked ste sa mi tak zahadne stratili dnes na tom plese myslel som si, že vas už nikdy neuvidím.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 21:51

(( Inak, ospravedlňte moju prípadnú demenciu v príspevkoch, pretože neviem čo so mnou je v poslednom čase, ale som akosi mimo... ))

To určite nie. Nikto ho nebude poznať. Ani jeho, ani vás, ani mňa. Ale zaiste už poznáte jeho zvyky, reakcie na niektoré podnety, minulosť, dokonca aj nejaké tie tajomstvá. No nie? *Obzrela sa cez plece na Yuki, pozorne počúvajúc každé jej slovo s ostražitosťou pozorovateľa, ktorý musí zachytiť aj ten najmenší nepodstatný detail a rýchlo si ho zapísať. Mala pravdu, nikdy ho nebude poznať naspamäť, ani on sám seba nie. Ale keď už spolupracujú 4 roky, musí o ňom vedieť aj niečo naviac, čo ostatní nevedia. Upriamila zrak na decentne vybavený interiér kajuty, v ktorom prevládali farby pohlcujúce svetlo. Iné ho zas odrážali. Všetko však bolo v neuveriteľnej harmónii, ktorá bola istým spôsobom chladná, no vedela vykúzliť čaro domova. * Ľudia? Ooo áno... Tí sa čítajú veľmi ľahko. Sú spontánni a emotívni, často sa nechajú viesť len srdcom a unášať sa svojími patetickými predstavami. Je ľahké, už aj po pol hodine rozhovoru či kratšom sledovaní, definovať ich charakteristické črty. Lenže mimozemšťania sú iní. Oveľa iní, milá Yuki, čo ste mohli spoznať aj Vy. Sú oveľa ctižiadostivejší, ambicióznejší a hlavne egoistickejší. Vo väčšine prípadov si dávajú pozor na jazyk, hlavne aby to neuškodilo im. Dalo by sa povedať, že idú aj cez mŕtvoly. *Venovala Yuki krátky pohľad doprevádzaný širokým úškľabkom. To už jej stará známa však musela vedieť. A to buď zo zeme, aj keď nevedomky, alebo z času, ktorý tu strávila. Urobila pár krokov vpred k čiernemu kreslu, do ktorého sa pohodlne usadila a lakťami sa oprela o operadlá.* Ale ak myslíte tých šašov z frašky senátu... To je len fraška, ktorú divák ľahko prezrie a uvidí, čo je za zákulisím. Ťažšie je to však s tými, ktorým títo komedianti nesiahajú ani po členky. Ale súhlasím s vami, táto rasa je rozmanitá presne ako tá naša. Každý má iné myšlienky, zámery, ciele, tajomstvá... Tak ako ľudia. Avšak títo sú opatrnejší, podstatne. Za ten rok sa dá veľa naučiť, ale určite nie toľko, koľko za štyri. *Prehodila si jednu nohu cez druhú a opäť upriamila zrak, pretože počas svojho prehovoru sa stále prechádzala pohľadom po celej kajute.* Spomienka na život na Zemi? Myslím, že tu tá pretvárka ešte viac dominuje, ako na nejakej modrej planéte, ale ako chcete. Koniec koncov je to vždy a to isté. *Ruku natiahla k malému stolíku so štíhlym stojanom, na ktorom ležala misa s čerstvým ovocím. Chytila do ruky tmavočervené jablko, ktoré priam kontrastovalo s celým okolím svojou živou farbou a poťažkala ho.* Ako pre Snehulienku, no nie? Už sa len do neho zakusnúť a navždy zaspať. *Prehovorila s úškrnom na tvári a prešla palcom po hladkom lesklom povrchu ovocia, chvíľu sa naňho dívajúc, no potom upriamila pohľad späť na tmavovlasú ženu s bledou tvárou.* Máte to tu vcelku pekné. *Odvetila na okraj.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 22:01

* Na Thomasovo podakovanie len bezvyznamne kyvol hlavou akoby to nic neznamenalo. Nebol zvyknuty robit veci tak aby mu mohol byt niekto za ne vdacny. A Thomas sa preratal ak si myslel, že odpovedou na jednu otazku si ziska jeho doveru. Pravdupovadiac ta otazka bola len spickou ladovca, ktorý mu zamrzol v srdci ked si predstavil, že Yuki by nechal len tak odisť...na to až prilis dobre poznal jej minulost. Ked sa Thomas stratil za dverami kupelne dolahla na neho chvilkova nevolnost, pri ktorej sa mu zatočila hlava tak, že si musel sadnut na postel.* Dopekla akurat teraz.* zamrmlal si popod nos ticho a rukou si presiel po tvari akoby sa snazil od sebe odohnat unavy v skutocnosti to vsak bola bolast. Ohlasila sa tak neocakvane a s takou intenzitou, že si siahol rukou ku krku a uvlnil si kravatu lebo mal pocit že sa každu chvilu zadusí. Dalsi zachvat, v ovela kratsom case, ovela bolestivejsí. Bol si vedomý toho, že liek, ktorý objavil Mark Aladron len na chvilu oddiali nevyhnutne. Vdaka nemu bol ešte stale tu. Potalci muky aby sa tie potom mohli objavit neskor. Vtedy sa nedalo už nic robit. V takych chvilach sa zatvaral do svojej izby a nikomu do nej nedovolil vstupit. Horucka spojena so svalovymi krcmi a bolestou hlavy trvala obycajne dva dni a po ich uplynutí sa dostalo vsetko do zdanlivych pokojnych kolaji. Natiahol sa k zasuvke nocneho stolika a rychlo ju otvoril. Zasmatral rukou kdesi vzadu až kym medzi prstami nepocitil plastovy obal nadobky. Otvoril ju a do dlane si nasypal zo styri mensie sivaste pilulky, ktore nasledne aj prehtlol bez toho, že by potrebval vodu na zapitie. Nadobku s liekmi schoval prave vo chvili ked sa otvorili dvere na kupelni a objavila sa v nich Thomasova tvar. Musel ruky zovriet do pasti aby aspon tak dal priechod bolesti, ktoru nechcel nechat vystupit aj na tvar. Predsa vsak bol leno niečo bledsi ako pred chvilou.* Ste pripraveny?* opytal sa pozbierajuc vsetky svoje sily aby sa mu netriasol hlas.Vysledkom bol celkom prescvedcivy pokojny ton.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 22:09

(( Zavraždím ťa, ja to tu normálne prežívam s Raitom lol! ))
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female
Počet príspevkov : 667
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 22:11

( nevraždi lol! si predstav keby som to dala ako prekvapenie čo sa s nim stane lol! to by si ma potom mohla zavraždiť lol! no teraz už musim padat želam vam vsetkym krasnu dobru nockuuu a nech sa vam zajtr adarí Wink lol! )
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St marec 05 2008, 22:29

((Však to, ja som bola najprv vystrašená, že čo sa do frasa čo sa deje, čo sa stane? Si mala dať niečo dramatikuš lol! Nech je sranda Very Happy

Aj tebe a pekné sny Smile ))
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 05:15

Áno som*odpovedal, aj keď nevedel na čo by mal byť pripravený. keď otrhol oči od miestnosti ktorú si prezeral, do očí mu padla princová tvár, ktorá bola akási bledšia, než keď vošiel do kúpeľne*Ehm...ste v poriadku?*spýtal sa ho a premeral si ho skúmavým pohľadom*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 12:47

Dobrý!*Pozdraví Cassiana keď začuje jeho hlas.Vstala aby si oprášila šaty od piesku.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:05

Dobry večer Anoella.* odzdravil ju s usmevom na perach. Topanky, ktore držal v pravej ruke si prehodil do lavej aby mohol Anoelle ponuknut rameno.* Nemate chut trochu sa poprechadzať? Dufam, že sa neponahlate na svoju lod. Ktorou ste vlastne prisla?* obratil tvar a so zvedavostou sa poobzeral po blizko doku kde kotvilo nesmierne množstvo lodí.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:25

Lepšie mi v zivote nebolo.* odvetil pricom len on mohol vedieť aka v skutočnosti bola ironicka jeho odpoved vyslovena naoko pokojnym tonom. Pridal k nej usmev aby odviedol Thomasovu pozornosť od svojej osoby. Posledne co potreboval bolo aby sa zacal hlbsie zaujimať o co ide. Ešte raz sa zhlboka nadychol aby rozohnal tiene, co mu tancovali pred ocami a vstal z postele, na ktorej dovtedy sedel. Prejst k dveram a predstierat pritom že vsetko je v uplnom poriadku mu dalo zabrat ovela viac nez by o takom jednoduchom ukone predpokladal. Stisol klucku a cakal kym Thomas nevyjde ako prvy.* Povedzte pan Lerm aka je vasa uloha na Gyro. Co je v naplni vasej prace tam?* nadhodil na prvy pohlad neskodnu temu aby sa o nom dozvdel viac kym sa opat nestretnu s Yuki a Shiroi.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:29

Viete*začal pokojne a prešiel cez dvere, viac sa nezaoberajúc jeho zdravím. nemal na to dôvod a aj tak by sa nedozvedel nič, tak načo plytvať časom a námahou*na gyro som prežil iba pár rokov detstva a potom ušiel...a teraz pred pár týždňami som sa vrátil, teda moja úloha na gyro? nijaká. teda senát má nejaké požiadavky, ale mám ich naháku*povedal úprimne. to oni mohli za to čo všeto sa stalo, a on im nemienil pomáhať*nemienim sa zaoberať tronom, to je melianin život, ona si ho vybudovala a má naň právo. a okrem toho ja by som taký život nechcel*dokončil*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:35

*Mlčky sa prešla po izbe a zamierila znovu k oknu. Nad tým čo videla sa pousmiala. Tak to bola tá žena ktorá mala byť krajšia ako raitova snúbenica.*výborne*povedala si sama pre seba a prešla k dverám. teraz bol ten správny čas prezrieť si lod, všetci spali a jediný muž ktorý by jej v tom bránil išiel na rande. otovorila dvere a potichu preklzla von. nedbala na to že má okolo tela len uterák, všade bolo šero a ticho. otočila sa k dverám a potichu ich zavrela. pozrela na svoje bosé nohy a na perách sa jej zjavil ešte vačší úsmev*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:41

Nechceli by ste byť zodpovední za viac zivotov ako za ten svoj pan Lerm? To preto ste utiekli pred senatom a nechali vsetku zodpovednost na pleciach vasej milovanej sestri?* obocie sa mu trochu nadvihlo a na perach zaihral chladny polousmev, ktorý bol skor rychlym zasklbom kutikov ust. Ta nahla slabost, ktora sa ho zmocnila ešte v jeho izbe bola v nom ešte stale pritomna vo forme pulzujucej bolesti, ktora mu prudila zilami no aspon sa už vedel ovladat natolko, že bol schopny svojho typickeho postoja a slov. Zajtra tomu neunikne a už teraz sa jedna cest jeho mysle musela zaoberať tym ako vysvetli Shiroi svoju nepritomnost pocas nasledujucich dvoch dní ked lieky už nebudu schopne potlacit svalovu horucku a krce.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:44

Nie, ušiel som preto, lebo som chcel sestre pomôcť. Zabili nám rodičov a bola len otázka času kedy pôjdu po nás. ako mužský potomok som mal dostať tron, s mel nepočítali. senát neverí v ženy, bolo jasné že ak ujdem, nenapadne ich žeby sa niekedy mohla moja sestra dostať k tronu. mna považovali za mrtveho alebo za osobu ktorá sa k nim už nevráti a mel podcenili*odpovedal krátko a začul akýsi šuchot*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:52

Ake dojemne že ste sa rozhodli tak obetovať.* povedal teatralne a to co sa pravedozvedel zo zivota Thomasa Lerma na neho nijako nezaposobilo. Zalozil si ruky za chrbat cim sa prisnost jeho bledej tavre ešte zostrila.* Lenže aj tak mam dojem že vasa sestra bola v ovela vecsom nebezpečenstve než ste si to ochotny priznať. Vy ste sa zatajili takpovediac ako vos pod chrastou zatial co vasa sestra Mel...* prevzal to familiarne oslovenie s určitou davkou ironie.*...sedela za stolom, nad ktorym stale visel Damoklov mec.* aj on zaregistroval neptarny zvuk priblizujucich sa krokov no nevenoval mu vacsi upozornost pretože mu hned v prvej chvili napadlo že to bude určite niektory clen stalej posadky Thanatosu.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 20:56

Viem, a celý čas som nad tým rozmýšľal. no ak by som neodišiel, tak by zomrela. vyhladili by celú našu rodinu, mňa i ju. takto bola v ohrození, no až keď si začala robiť nároky na tron ktorý jej patri. no to už bola dostatočne rozumná na to aby si poradila a vedela čo má robiť.*povedal pokojne. dôkazom bol samotný fatk že vládla a žila, nepotreboval súhlas na to čo už urobil, bol rád že je to tak ako to je*možno je to podľa vás odomňa zbabelé, a možno aj máte pravdu, no pre mňa je podstatné že žije...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 21:00

*pomaličky po špičkách prešla po chodbe, prezerajúc si všetko naokolo. po tele jej prešli zimomriavky, predsa len pomehovala bosá iba v ručníku po chladných dlážkach lode. na konci chodby vyšla do akejsi "križovatky" z ktorej bolo výhľad na viacero strán. nevenovala pozornosť na prvo ani rovno, skôr sa otočila k ľavej chodbe, pričom si nevšimal dvoch mužoch stojacich pri dverách. mlčky sa zabočila doľava a zastala pri akomsi obraze. bol zvláštny a ona rukou prešla po nerovnom povrchu.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 21:19

Jednoducho vam prialo stastie a obmedzenosť vasich senatorov. Keby som bol vtedy na ich mieste vasa sestra by bola prva, ktoru by som dal odstraniť pretože už vtedy mohlo byt každemu jednemu z tych starych pokrytcov jasne, že skor ci neskor sa prejavi panovnicka krv.* odvetil akoby rozpraval o particke sachu a nie o osudoch zivych ludí. Co sa tykalo vladnutia na planete a vladnutia vo vsebocnosti nepoznal zlutovanie a niekedy až s chladnokrvnym pokojom rozhodoval o zivote a smrti. Vysledkom bolo to, že Telarion si hovel v rozkvete zatial co on sa valal v spine nenavisti namierenej proti nemu.* Povedzte Lerm mavate casto vo zvyku hravat rusku ruletu so svojimi najblizsimi? * vykročil po chodbe smerom k rokovacej sale vedomy si toho, že Thomas ho musi nasledovat aby nezabludil.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 21:24

Radšej ruletu ako istú smrť...boli sme deti, neubránili by sme sa.*povedal a zamračil sa. nemal však chuť hádať sa s ním a tak vykročil za ním. ich senátori boli hlúpi, predtým aj teraz. bol to holý fakt, ktorý im dával do rúk akúsi výhodu. každý kto ako tak poznal senát vedel, že vidia iba kúsok od nosa a nehľadia do budúcnosti. to bol ich problém, nie to že by neboli schopný vraždiť, ale to, že nepremýšľali dopredu. nepochyboval o tom, že Yagami by dal Melian zabiť, nevyzral práve ako milý a dobrý panovník, ktorý rozdáva po uliciach chlieb a snaží sa nejako pomôcť...*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 21:52

* Jeho otazky nemali vyvolat burlivu hadku len polemiku o myslienkach a skutkoch, ktore vedu ich majitelov bud do priepasti alebo na nestabilny tron slavy. Dozicia im bud upadok vo svedomí alebo nove myslienky na to ako lahko možno oklamat statenu s falosnymi kartami. Vsetko toto skryte vypocuvanie viedol len z jedneho dovodu...aby si vedel odopovedať na otazku ci je Thomas Lerm hodny jeho dovery natolko aby zanechal Yuki v jeho rukach.* Detstvo sa niekedy prilis skoro vytraca z nasich zivotov ked musime prjat tarchu zodpovednosti Lerm. Ja som mal len strnasť ked som si musel zvloit medzi tým ci utečiem kvoli mojmu veku alebo zostanem a postavim si okolo seba krvavy mur strachu. Zvlolil som si.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   

Návrat hore Goto down

Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 5 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: