Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:09

* Cierne auto, do ktoreho nasadli ich s mlkvym soferom unasalo coraz dalej od priestrov kde sa odohraval ples a coraz blizsie k dokom kde na nich už cakal Thanatos. Prave tam sa malo rozhodnut o veciach, ktoré niekoho posunu dopredu na novu cestu a niekoho zase vratia spat na zaciatok ako pri hre kde hrac zle hodil kockou a padlo nestastne cislo. Sedel vedla Shiroi a jej ruku držal vo svojej akoby sa chcel ubezpečit že nie je len snom, ktory sa každu chvilu rozplynie. Dufal, že jej dalsia navsteva paluby Thanatosu sa už bude vyvijat celkom inym smerom ako ten prvykrat...Zamyslene hladel von oknom pricom si bradu podopieral prastami no nevnimal sceneriu mihajucu sa vokol nich. Rozmyslal o tejto noci, ktora ako sa dalo sa ešte ani zdaleka neskoncila. TRpko sa pousmial pri predstve, že ani za mesiac panovania sa nedozvedel tolko zaujimavych informacii ako dnes na plese. Pocas celej cesty k dokom zostal ticho a neprehovoril ani slovo ako by sa už pripravoval na to co comu bude musiet celit. Až ked sa auto zastavilo a on v dialke doku zazrel stihly trup Thanatosu prebral sa zo zamyslenia, jemne stisol Shiroi ruku a povzbudzujuco sa na nu usmial. Rovnaký usmev venoval aj Yuki len pre Thomasa zostali z toho usmevu už len akesi male odrobinky, len criepok kedysi celistveho vyrazu. Otvoril dvere na aute pricom sa jeho noha obuta v čiernych nalestenych topankach dotkla chodnika. Vystupil a podržal dvere aby mohli vystupit aj ostatní.* Co poviete na Thanatos pan Lerm?* opytal sa ako keby sa pytal na nieco bežne z nudnej konverzacnej temy..*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:20

*celou cestou v princovom čiernom aute mlčal a pozeral von oknom, na svetlá okolitých budou, iba občas venoval pohľad spojený s úsmevom Yuki. ked auto zastalo a pohľad mu padol na impozantnú lod, pokojne sa na princa usmial*je naozaj impozantná pán Yagami*odpovedal krátko*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:24

Do nemoty?* musel sa zasmiať aj ked Tesse ocividne nebolo velmi do smiechu. Rychlo vsak zvažnel.* To, čo ste prave povedali neznelo ako nezmyselne blabotanie opilca, skor ako velmi presny postreh, ktorý plati pre vsetkych.* zodvihol sa a sadol do blizkeho kresla pri Tessinej posteli tak, že si konecne mohol vystriet nohy.* Ocividne sa vam vsak nechce velmihovorit o tom co sa stalo ak mi date za pravdu budme to respektovať.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:30

sprcha mi prospela*povedala a po dlhšom čase sa jej pery roztiahli do kostrbakého úsmevu*bolí ma ešte hlava a nieosm istá na čo si z dnešného večera spomeniem, no najlepšie na všekto zabudnúť...teda minimálne na vačšinu vecí by nebolo zlé*povedala zamyslene. v hlave jej trešťalo, no aj tak nechcela spať. nebola si istá či si chce tento deň pamatať alebo nie. aj keby si zajtra nepamatala čo stvárala, ostatný by si to pamatali, teda by sa tým nič nevyriešilo.*ste zvedavý?*spýtala sa a na tvári sa jej zjavil akýsi škodoradostný úškrn, no hned aj zmizol*pobozkala som ho*povedala krátko. zrazu jej v hlave prebleskolo že vlastne pobozkala aj jeho, no to radšej nekomentovala, pretože to nebolo práve z citov aké mala k Raitovi*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:44

* Pri Thomasovej kratkej poznamke sa musel pobavene uskrnut. Pokrutil neveriaco hlavou a z hrdla mu vyrazil hlasny smiech, ktorým k ich malej skupinke pritiahol par zvedavych pohladov.* Impozantny...* zopakoval po nom ked pominul prvy naval smiechu.* Ked myslíte...* chytil Shiroi okolo pasa a zamieril k mostiku, ktorým sa vchadzalo dovnutra trupu najvacsej bojovej lode, ktora kotvila v dokoch. Ostatne sukromne lode, turisticke ci zasobavacie boli oproti Thanatosu ako vzdialene hviezdy pri žiarivim Slnku, ktore ich celkom zatienilo. Cestou kyvol na pozdrav prvemu dostojnikoví, ktory sa prave nahlil s novymi suradnicovymi udajmi na mostik. Zostal stať a pohladom vyhladal Yuki.* Chod si na seba obliect niečo suche a potom príd do rokovacej saly. Neboj sa o nasho cteneho hosta sa velmi rad postaram kym budes preč.* obratil sa k Shiroi pricom jej ruku obratil dlanou nahor a pritiahol si ju k peram aby ju pobozkal. Usmev mu zneznel a v ociach sa roztopila vrchna vrstva sivasteho ladu.* Co keby si isla s Yuki milacik? Myslím, že pre vas obe to bude prilezitost k sebe znovu najst cestu po tolkych rokoch co ste sa nevideli. Ja zatial pomožem panovi Lermovi najst suche oblecenie aj pre neho.* odvetil pokojne a cakal ake reakcie jeho prosba vyvola na tvarach pritomnych.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:51

*o moje nervy...pomyslel si ked začul o čo žiadal princ. ak zostanú sami, bude chcieť vysvetlenie a to mienil nechať na Yuki. nevedel čo mu má povedať, pretože on nebol jeho podriadený. iba mykol plecami a pozrel na Yuki*no ako chcete*povedal nevšímajúc si jeho pobavený smiech.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 20:56

* Po tej kratkej vete zrazu zacalo Cassovi vsetko do seba zapadat ako kusky skladacky- Raitov ustarosteny vyraz, jeho neobvykle spravanie, Tessina tužba najst zabudnutie na dne poharika...* Pobozkali ste aj mna.* pripomenul jej pokojne myslienku, ktora mu napadla hned ako druha.* Nie som dobra cena utechy pre niekoho kto nevyhral zlaty pohar.* povedal možno trsoku drsnejsie než mal povodne v umysle. Bolo samozrejme, že Tessin bozk bol ovlypvneny aj tým, čo na plese vypila, ale bol znechuteny z toho ako rychlo nasla sposob vyuzit ho na to aby si mohla niečo dokazať. Trochu sa pomrvil v kresleno nemal sa velmi na odchode.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:02

ste na mna krutý*povedala, no na tvári sa jej už nezjavil nahnevaný výraz. mal vlastne pravdu.*viem že som vás pobozkala, zatial si to pamatám*povedala a tvár jej sčervenla, čo bolo pri jej blondatých vlasoch pekne vidno.*tu však nejde o lov na mužov a výhru zlatého pohára...raito sa chce ženiť...predstavil mi jeho snúbenicu...a ja....*zostala ticho a rozmýšľala čo povedať.*...a ja som nereagovala práve nejlepšie...*v hlave sa jej zas a zas vynorili spomienky ako bežala do záchodov a tam plakala, pobozkala zasnúbeného muža a potom sa opila a pobozkala dalšieho muža.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:09

*Počas cesty autom nik neprehovoril, čo ešte viac zvyšovalo napätosť atmosféry, ktorá sa už pri fontáne dala jednoducho krájať. Mlčala aj Shiroi, sledujúc ubiehajúcu krajinu cez dymové sklo, ktorá bola zakrytá rúškom čiernej tmy. Avšak tú úplne prerážali svetlá a ruch centra, cez ktorý museli prejsť, aby sa dostali až k dokom. Ľudia, ktorí kráčali po úzkych chodníkoch popri vysokých budovách, si už tento hurhaj s čiernymi autami a rôznymi vozmi prominentov si už nevšímali. Predsalen sa na tomto neutrálnom území nemohol nájsť nikto, kto by bol chudobní či hladoval, pretože to bolo prosperujúce miesto plné pestrofarebných reklám a rušného života, kde si niečo také nemohlo nájsť miesto. Všade, kde ste sa pozreli, boli len obchodníci, burzy, stánky, presklené výklady s rôznymi drahými šatami, ale aj inými zbytočnosťami, ktoré slúžili len ako malichernosti zbohatlíkov. Cítila Raitov stisk na svojej ruke, ktorý ju každou sekundou uisťoval, že je v bezpečí, dodával jej blahodarný kľud a harmóniu. Rozprestrel nad ňu široké krídla z pier, ktoré ju chránili. Po chvíľke sa konečne vynoril rad vesmírnych lodí, kde kotvili koráby rôznych veľkostí, farieb a fukncií. Avšak Thanathos z nich vynikal najviac, ako krásny pestrofarebný motýľ, najkrajší kúsok zberateľa, ktorý ho zháňal neuveriteľne dlhú dobu a konečne ho získal do svojej zbierky. Skvostnosť a veľkoleposť z neho žiarila ešte väčšmi, než pri prvom stretnutí s touto matkou všetkých lodí. Auto jemne zastavilo a obrátila svoj pohľad na snúbenca po jej boku. Úsmev mu opätovala a pohľadom prešla aj po Yuki a Thomasovi, avšak úsmev už nebol plný úprimnosti, ale skôr vypĺňal formálnu funkciu. Posledné čo potrebuje je si narobiť nepriateľov. S Yuki bude teraz tráviť podstatné množstvo času a Thomas? Ten sa najskôr vyžaluje svojej sestre. Pokojne vystúpila a prešla pohľadom po celej šírke Thanathosu. Všade sa to hemžilo ľuďmi, ktorí len tak postávali a na niečo čakali, alebo pilne prechádzali z jednej strany na druhú, snažiac sa tak vyplniť rozkazy nadriadených. Pri Raitovej prosbe sa kútikom oka pozrela na Yuki s čiernou večernou róbou na sebe, z ktorej ešte stále kvapkala voda. Nakoniec svoj pohľad predsalen upriamila naňho a súhlasne prikývla.* Samozrejme. Budem rada, ak mám takúto možnosť sa opäť pozhovárať s Yuki po tak dlhej dobe. Zaiste si máme čo povedať. *Pousmiala sa, pretože jej nejako radikálne nevadilo, že by mala ísť so svojou bývalou rivalkou. Teraz pre ňu nepredstavovala žiadnu hrozbu a okrem toho si nájsť dobrú priateľku nebude až taký zlý nápad. S prívetivým pohľadom, ktorý išiel ruka v ruke s podobným úsmevom mu vtisla rýchly bozk na pery, ešte raz mu zovrúc ruku v tej svojej. S očakávaním sa pozrela na tmavovlasú ženu, stojacu v okruhu malej skupinky.*

((Kks, ja som to musela prepisovať lol! ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:21

* A to si myslel, že dnesny vecer sa bude nudiť na fajnovom plese v spoločnosti samych zazobancov...Pri slovach Raito a svadba mu obocie vyletelo prudko nahor a skoro by sa zacal neveriaco smiat keby nebol videl Tessin vazny vyraz.* No dokelu...vy ho milujete??? A on ma snubenicu???
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:29

o moje nervy...*zašepkala potichu. nesmie toľko rozprávať a hlavne nie ked je pripitá. roztrúbiť že sa bude ženiť, to naozaj nebolo v jej pláne.*a čo ste si mysleli? že som sa ožrala preto lebo som sa s ním chcela vyspať alebo čo?*povedala rýchlo a trochu sa zamračila*toto si o mne myslíte? že som nejaká pobehlica?*povedala a otočila od neho hlavu. tak takto pôsobila na chudzích mužov. ako nejaká ľahká ženská ktorá strávi noc s hocikým kto jej padne do oka*má snúbenicu, som si istá že onedlho ju spoznáte...*povedala smutne a znovu zdvihla pohľad k nemu*vy ani netušíte čo teraz cítim...
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:40

Som si isty že ju už poznam...aj ked osobne som sa s nou ešte nestretol.* v spomienkach sa vratil k tomu dnu ked odchadzali z Enesianu a on zazrel z paluby Thanatosu odchadzať neznamu krasku. Velmi dobre si pamatal na to aky bol raito po jej odchode namrzeny. cely ten cas, co trval navrat domov vyzeral akoby pojedol hrdzave klince. Nebola s nim ziadna reč.* A aby som reagoval na vase slova o pobehlici...to ste povedali vy nie ja.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:44

povedala som nahlas to čo si myslím že si myslíte vy...*povedala zamračene. takže raito ju pozná už dlho a klamal jej ked sa ho spýtala či miluje nejakú ženu. za tie tri roky sa toho udialo veľa a teraz si začala uvedomovať že to nebudú len malé nepatrné zmeny, nad ktorými by nadvihla obočie, pobavne sa usmiala alebo mykla plecom. boli to závažnešie činy a ona sa snimi musela zmieriť*to ste ma teda potešili*odpovedala krátko a vybavila si jej tvár.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 03 2008, 22:09

Tak potom myslíte zle.* povedal kratko a na dovazok nesuhlasne pokrutil hlavou.* Vy ma pravdepodobne povazujete za zadubenca, ktoremu chyba aj to malo citov...* odvetil sucho akoby mu na to vobec nezalezalo, skor to pokladal za vtpine. Zamyslel sa a po chvili ticha sa ozval pricom jeho hlas bol celkom zretelny* Aj z tej dialky som videl, že to je velmi krasna žena, aj ked...* zadival sa na Tessu a zostal zaryto mlcať akoby cakal kym hoona nevyzve aby pokracoval.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 05:04

neviem o vás nič, teda neviem nič o vás a vašich citoch. neviem či nejaké máte, neviem či ste ženatý a máte rodinu, alebo ste chladný ako ľad. ale ako vravíte vy, ja som nič také nepovedala*odpovedala pokojne a pri jeho dalších slovách sa mierne zamračila. ešte aj on jej musel rozprávať aká je tá žena krásna, akoby jej nestačil raitov výraz a chuť ženiť sa.*aj keď...? čo?*spýtala sa ked si uvedomila že nedokončil vetu*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 05:40

* Spokojne sa pousmial a dokoncil.*...aj ked dnesny večer som mal možnost vidiet ovela krajsiu ženu ako je ona.* chvilu sa zostal ticho na Tesu pozerat pricom nechal na nej ako si tie slova vysvetlí. Dufal, že ho opat neobvini z toho, že ju chce zbalit. Vstal z kresla a pomalým krokom presiel k oknu. Prstom o kusok odtiahol zaves a pozrel sa von.* A aby som vam odpovedl na to čo o mne neviete...nejake tie city ešte vo mne su a nepaci sa mi, že o tom pochybujete. Možno som niekedy studeny ako lad...* pouzil Tessine slova pricom sa uskrnul stale hladiac von oknom.*...no to len v prípadoch ked je to nevyhnutne. A posledna otazka...nemam ženu ani deti. Tato praca prílis nepodporuje rodinne zvazky.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 11:57

*pochybovala o tom že tou ženou myslí ju, čo jej v tej chvíli bolo aj tak jedno. potešilo ju skôr že bola krajšia než raitova snúbenica*a vyhovuje vám to?*spýtala sa reagujúc na poznámku o jeho práci. napriek mladosti a tomu že sa nechcela zatiaľ vidávať si nevedela predstaviť že by sa raz nevidlaa a nemala deti*situácia ked vás...*na chvílu stíchla a potom predsa len dokončila vetu*...ked vás ovracia opitá žena a kričí na vás?*spýtala sa s úsmevom.*ja som povedala že nemôžem vedieť aký ste, nie že ste chladný ako ľad...*zareagovala na jeho slová. mala pocit že sa chytajú navzájom za slovíčka a pritom možno aj mysleli na to isté*
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 15:10

/Anoella nerada ťa z tejto miestnosti vyháňam,no nesmieš na nej byť. Lod je súkromná, teda na nu nesmú ísť nepozvané osoby. Tvoj príspevok som teda zmazala.../
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:13

/ to je moja chyba ja som sa Anoelli pytal ci by to nezahrala tak, že napíse vlastne do dokov kde je aj Thanatos aby sme si mohli zahrať rpg Wink .../
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:20

* Na chvilu sa nad Tessinou oatzkou zamyslel.* Ked mam povedat pravdu ešte som velmi nerozmyslal o tom, že by som sa chcel ženiť. Na to je ešte cas a zrejme sa mi nepodari tak lahko najst ženu, ktorej by vyhoval moj sposob zivota a ktora by ho zaroven dokazala respektovať.* kratko sa zasmial.* A s tým kričaním..nekricali ste len vy. Bolo to obojstranne. Asi som sa nechal trochu uniesť prepacte.* otočil hlavu od okna a pohlad uprel na Tessu, ktora sa opierala o zahlavie postele.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:33

Prečo myslíte že sa bude chcieť prispôsobiť žena? Nemyslíte že vy budete chcieť rodinu a preto sa usadíte?*spýtala sa a posunula sa ešte vyššie aby sedela vystretá*ako vidíte, Raito sa chystá ženiť a obaja vieme aký zaujímavý mal svoj súkromný život*povedala, tváriac sa že ju to netrápi, no sama radšej nad týmto neuvažovala*mali ste dôvod na mňa kričať, veď čo som vám dnes už ja narobila....keby som vami tak si už asi jednu strelím...*uškrnula sa dospela k záveru že by sa mala ospravedlniť.*ak si na vás ráno nespomeniem, tak sa vám tezaz osprvedlnujem...*vykoktala zo seba*za všetko...*dodala, lebo nechcela menovať každú jednu vec, keďže by sa zase musela červenať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:48

Nepochadzam alebo presnejsie...nenarodil som sa na ziadnej z planet Eqilibria. Moj domov bol daleko za jeho hranicami a už dlhe roky je iba spomienkou. Odvtedy ako sluzim na Thanatose hladam miesto, ktore by sa mu vyrovnalo, ale dosial som take nenasiel, pretože skutočny domov je len jeden a ten moj už neexistuje...* tvar mu pochmurne potemnela a aby nevidel Tessin pohlad radsej obratil hlavi spat k vyhladu na doky.* Podla mna si určite spomeniete...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:51

/to je tessa až taká škaredá lol! /
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:57

No úprimne povedané neviem...*nevyznám sa moc v planétach mimo Equillibria.*povedala zamyslene a začala lutovať že si nedala prednášky z astronomie*nepáči sa vám ani jedna z planét na ktorých ste boli? ja osobne som okrem Talarionu, tohto územia nenavštivila nijakú inú planétu...nikdy som nemala tú možnosť, takže si to neviem presne predstaviť...*povedala uprimne a ked sa odvratil, pozrle na prikrývku a potom znovu na neho*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 19:59

* Musel priznat sam pred sebou že po Shiroinych slovach mu znacne odlahlo. Len dufal, že aj Yuki to zoberie z tej lepšej stranky a obe k sebe najdu cestu pomocou priatelstva. Kutikom oka vrhol pohlad na Thomasa a musel uvazovat aj o nom. Ked mu Shiroi vtisla na pery rychly bozk vydral sa mu z nich protesny vzdych.* Ts ts toto, že bol bozk?* zadržal svoju snubenicu, ktora sa prave chystala odíst , pritiahol si ju k sebe a vasnivo ju pobozkal. Ten bozk trval len chvilu no predsa v nom rozburil mnozstvo pocit, ktore vsak teraz musel miernit. Odstupil o krok dozadu so sirokym uskrnom na perach.* Pode pan Lerm, my pojdeme opacnou chodbou.* ked k Thomasovi otočil tvar ešte stale sa usmieval.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 2 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: