Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vesmírna loď

Goto down 
+10
Melian Smang Fu
Kiara
Anoella
Admin
Thomas Lerm
Raito Yagami
Yuki Yamihoshi
Cassian Scrad
Shiroi Yagami
Tessa Scrad
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:02

(( Cass je ako Alf, zničili mu planétu, spadol Raitovi do garáže a odvtedy s ním chodí po galaktických cestách. lol! ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:04

/ to bolo velmi citlive zhodnotenie Shiroi lol! ani trocha lutosti? lol! ..Tessa nemyslel som to tak že si skareda len nechcem aby si bola svedkom mojich slz lol! ..ja sa asi rozplacem:lol!: od smiechu lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:07

(( Prečo? lol! Našiel si prvé príznaky Alfovho ochlpenia po celom tele? lol! Rastie ti ten coolový účes a lá kohút o šiestej ráno? lol! ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:09

/ Ano a tiež ma zacinaju chytat zachvaty žravosti lol! grgam kade chodím a nic predo mnou nie je v bezpečí ani kocur od susedov lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:11

(( Och muj Bože! *skryje svoje mačacie plyšáky a koláč.*
Inak, Raito is a rapist lol! :/ ))
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:11

*Pozrel na Raita a potom na Yuki. chcel ju pobozkať predtým než pôjde, no potom si uvedomil že by jej mohol narobiť problemy ešte skôr než sa dozvedia prečo ich zavolali. nakoniec však neodolal a pred odchodom ju ešte nežne pobozkal. ked sa znovu otočil k princovi, s pokojným výrazom na tvári odpovedal raitovi*tak veďte, vy to tu poznáte pán Yagami...*usmial sa a vykročil za ním*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:14

Možno teraz je ta spravna chvila zacat objavovat nepoznane.* zadumcivo sa pousmial. V prvom momente bol prekvapený ...on ako clovek, ktorý na svojich vypravach bol na mnohych zaujimavych ale aj temnych miestach si nevedel predstavit, že Tessa cely svoj doterajsi zivot prežila len na Telarione.* Co budete robit dalej?
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:17

*Celú cestu autom nič nehovorila. Len mlčky hľadela na svoju pravú ruku, ktorú mala zloženú v lone a pomaly si v nej točila s kvetom, ktorý ešte stále mala a ani sa ho tak skoro nehodlala zbaviť. Pripominal jej, že svet nie je len tichá a bezduchá plavba. Ľavú ruku mala položenú vedľa tela a váhala, či ňou má zovrieť tú Thomasovu. Vždy, keď ucítila jeho pohľad, zdvihla k nemu zrak a opetovala mu jeho úsmev, no za ruku ho nechytila. Keď auto zastalo a oni vystúpili, naskytol sa im pohľad na Thanatos, ktorá vynikala pomedzi ostatné lode nie len svojou veľkosťou, ale aj eleganciou a skvostnosťou. Aj keď Yuki túto loď pozná už štyri roky, vždy sa aspoň na krátku chvíľu pozastaví nad jej jedinečnosťou. Stála vedľa Thomasa a keď jej Raito povedal, aby sa šla prezliecť do niečoho suchého, najprv pootvorila ústa, aby mohla protestovať, no potom len mlčky nervózne prikývla. Nemyslela si, že by bol dobrý nápad nechávať Thomasa a Raita osamote. Vedela, že Raito sa bude Thomasa všeličo vypytovať a ona mu to chcela povedať sama, no nemala na výber. Ako si všimla, Raitova nálada sa trochu zmiernila, čo znamenalo pre Yuki iba výhodu a ak si s prezliekaním pohne, možno bude vybavená skôršie ako Raito nájde vhodné oblečenie aj pre Thomasa. V podstate jej nevadilo, že Raito poslal Shiroi aby jej pomohla, no akosi si stále nemohla zvyknúť na jej prítomnosť. Dosť ju prekvapilo aj to, keď Shiroi vtisla Raitovi rýchly bozk, čo Yuki ani tak nevadilo, no keď si ju Raito k sebe pritiahol a dal jej omnoho hlbší a ášnivejší bozk v nej vyvolalo menší vnútorný rozpor. Nevedela, čo si má o tom myslieť. Žeby sa Raito po tak dlhej dobe naozaj konečne zamiloval? Pozrela sa na Thomasa a venovala mu povzbudzujúci úsmev, akoby mu chcela naznačiť, že o nič nejde. Keď sa však k nej Thomas sklonil, aby ju pobozkal, dosť ju prekvapil. Nečaka, že to urobí práve teraz a pred Raitom, avšak nebránila sa tomu, aj keď to bolo dosť nebezpečné. Potom sa pozrela na Shiroi a jej úsmev sa zmenil na úškľabok.* Môžeme ísť? *Spýta sa, no ani nepočká na odpoveď a vyberie sa ďalej po mostíku do vnútra lode. Po chvíli sa obzrie, či ju Shiroi nasleduje a počká na ňu, aby mohli kráčať vedľa seba. Aj keď z nej nebola dva krát nadšená, ony dve sa mali o čom rozprávať. Pochádzali z jednej planéty, krajiny a dokonca aj z mesta. Bola to naozaj veľká náhoda, alebo len premyslená hra osudu.* Kedy ste prišla na planéty Equilibria? *Položí jej otázku, aby nebola celú cestu ticho. Vykala jej pretože sa jej zdalo slušné zachovať určitu formálnosť a aj keď sa poznali z detstva, neboli priateľky a ona bola navyše Raitovou snúbenicou.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:26

/inak vyhrávaš anketu o najbližší denníček lol! /

našla som si prácu, nerada by som zostala celý život zavretá v zámku a nevidela nič z okolia. niežeby som nemohla ísť kam chcem keby požiadam, no je iné odísť za peniaze niekoho iného a ísť preč preto, lebo to dokážem sama*povedala pokojne. možno teraz prestane mať pocit že je malé dievčatko aspoň on, aj ked si tým nebola istá.*no možno áno, inak čo presne robíte na tých vašich výpravách?*spýtal sa zrazu*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:37

/ lol! super lol! kedy si budem moct prečitat Yukin zapis v dennicku? lol! /

* Bolo vidiet na jeho tvari, že uvazuje o tom co Tessa prave povedela. Bol to z jej strany rozumny dovod a ked mal povedat pravdu necakal to.* Rozmyslate pripojit sa k posadke aby ste to zistili?* odpovedal jej protiotazkou s trochu drzým uskrnom, ktory vsak nebol mieneny zle.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:40

čítate mi myšlienky*spýtala sa s trochu prekvapeným úsmevom*bola by to skvelá šanca preskúmať okolitý svet a odísť z tadeto, na dosť dlhý čas...*pokračovala no chcela položiť aj tak ešte otázky*ešte ste mi ale neopovedal*pripomenula mu* a vôbec, beriete do svojich radov aj ženy? *nebola si istá, či na takejto lodi je miesto pre to nežnejšie pohlavie. no za otázku nič nedá a tak zvedavo čakala na odpoved*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:52

((Na svätého Dindy zlato xDD lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:55

* Bol už takmer na odchode ked Thomas urobil niečo čo sice predpokladal, že urobi, podla toho ako sa tvaril ked bol s Yuki, ale aj tak ho to trochu prekvapilo. Navonok vsak bol vyraz na jeho tavri necitatelny ked sa Thomasove pery stretli v bozku s tými Yukinymi. Predsa len sa vsak nezdržal a pobavene sa uskrnul.* Myslím, že sme už obaja dostali to čo sme chceli...aspon nateraz.* viedol Thomasa dlhou chodbou az k svojej izbe. Natukal pristupovy kod a potom pokojne stalcil klucku na dverach pricom sa tie lahko otvorili odhaliac ucelne zariadenu miestnost, ktoru nezjemnovala ziadna ozdoba.* Až po vas.* odvetil zdvorilo a cakal kym Thomas neprekroci prah izby.*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 20:57

*Keď ju Raito stiahol k sebe, akoby ju nemienil nikam pustiť, bola vcelku prekvapená, pretože jeho bozk bol neočakávaný a plný toľkej vášne, že by vedela rozbúriť aj dušu toho najchladnejšieho človeka. Trval však len nepatrnú chvíľku, pre ňu sa to zdalo ako len krátky záblesk, ako keď uvidíte padať hviezdu a všimnite si nakoniec len jej žiarivý chvost na nočnej oblohe.* Ale ale... Začínaš byť chamtivý... Veď neodchádzam navždy. *Široký úškrn mu opätovala a vykročila za Yuki, ktorá bola už v útrobách lode. Čo ju prekvapilo väčšmi bol Thomasov bozk tmavovlasej žene, ktorá bola kedysi jej rivalkou. Hneď si domyslela scénar, ktorý sa pravdepodobne udial vo fontáne. Ako inak. Chcel si ju odviesť na Gyro a tam s ňou pobudnúť. Venovala ešte jeden krátky úsmev svojmu snúbencovi a dobehla starú známu z detstva. Ak by sa v tomto obrovi vesmíru stratila, pravdepodobne by blúdila ešte veľmi dlho, preto sa radšej držala Yuki, kráčajúc po jej boku.* Už to bude nejaký ten čas, možno rok. A Vy? Kedy Vás sem dostali a zajali? Nepredpokladám, že ste mimozemšťan. To by bola až veľmi veľká súhra osudov. *Zľahka sa pousmiala, z diaľky počujúc vravu rôznych ľudí.*


Naposledy upravil Shiroi Kami dňa Ut marec 04 2008, 21:37, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:01

((Ospravedlňujem sa, že tak neskoro, ale mala som menšiu diskusiu. Smile Segrooo! Mám vybavený vlastný Death Note originál z tlačiarne a zadarmo! lol! ))


Naposledy upravil Shiroi Kami dňa Ut marec 04 2008, 21:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:03

*jeho poznámku - aspôň natera - nijako nekomentoval. pokojne s úsmevom ktorý odrážťal jeho spokojnosť kráčal za ním, ani poriadne nevnímajúc kadiaľ idú. ked ho z bezmyšlienkovitého kráčania vytrhol Raitov hlas, trochu sa strhol no potom len prekročil prah dverí a vošiel dovnútra, očakávajúc princa. nemienil mu aj tak nič rozprávať, dobre vedel že to chce urobiť yuki sama. ešte nevedel čo mu povie keď sa ho spýta čo chce, no v hlave mu už vírilo pár nápadov*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:24

Pravdaže, na Thanatosu su aj ženy. Aj ked...* na chvilu sa odmlcal a pozrel sa na Tessu zababusenu pod perinou.*...bez uražky vas si neviem celkom dobre predstavit na palube bojovej lode. Co sa tyka vyprav nie je to ziadne male dobrodružstvo, na ktore sa da spominat pri salke horuceho caju. Je to risk a nikdy neviete kam sa dosanete. Len pred dvoma týzdnami som bol na Kerediane, na planete s najnestalejsím politickym systemom potlacit so svojimi ludmi hroziacu vzburu a teraz som tu.* hodil rukou okolo seba aby tak doplnil svoje slova.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:32

Ani sa vám nedivím že pochybujete o tom či by som to zvládla,no vy o mne toho veľa neviete*povedala a teraz si neodpustila skoro až škodoradostný úškrn. už mu spomenula že poznala pár mužov ktorý zahynuli, no nespomenula, čo ju všetko stihli naučiť. obzváš Leo, ktorý jej bol ako brat, a ktorý jej pomohol prekonať smútok z odchodu zo zámku. vtedy bola naozaj len bezbranným dievčatkom, ktoré keby niekto napadol, nebolo by sa ubránilo. tak sa aj jeden večer stalo, no našťastie vonku nebola sama. to bol ten deň, keď prišla zmena, a bol čas sa naučiť niečo, čo by jej pomohlo postrať sa v nepriaznivých podmienkach sama o seba.*


/musím si konečne dopísať profil...ale ešte som len pri odchode do školy:lol!: /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:35

* Za ten kratky cas co bol s Thomasom osamote si vsimol zapas na jeho tvari, ktorý hovoril o tom ako by bolo najucinnejsie odbit ho tak aby mu dal pokoj ohladom vysvetlovania toho čo sa odohralo pri fontane. Alebo teda skor vo fontane. * Len pokoje pan Lerm dnes nemam chut nikomu odtrhnu hlavu. Možete si pokojne vydychnut chcel od vas len jednu odpoved.* necakal kym by na to Thoma sstihol niečo povedat a pokracoval.* Chcete zobrat Yuki so sebou?* opytal sa pokojne, chrbtom sa oprel o zatvorene dvere a prenikavym pohladom prepaloval muza, ktory stal oproti nemu v stale mokrych satach.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:39

ja som pokojný*odpovedal mu. ked však položil priamu otázku a čakal priamu odpoved, v duchu si zanadával. bud ten chlap vedel čítať myšlienky, alebo mal zaplatené dobré jasnovidky. na chvíľu zostala hrobové ticho, až nakoniec otvoril ústa aby prehovoril*viete,*začal*Yuki sa chce s vami porozprávať sama, nemôžem vám na toto odpovedať*povedal mu priamo*aspon nie, kým nepovie čo má na srdci*
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:42

(( No ts, aj ja sa začnem hrať na inteligenta lol! Nie na blbú blondínku lol! ))
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:45

Ale viem dost o zivote tu.* odvetil kratko akoby to bola dostacujuca odpoved na Tessino konstatovanie.* Stale mi to vyhadzujete na oci ale ja davam prednost skutkom ako slovam, pretože slova niekedy nie su celkom pravdive. Ak tvrdite, že nie ste taka nez aka sa mi na prvy pohlad zda že ste budete to musiet najskro dokazať.* pristupil blizsie k posteli a v oboch rukach zovrel ozdobne kovanie jej ramu.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 04 2008, 21:52

*chvíľu nemo sledovala čo robí. ked sa priblížil k posteli, podvedome si potiahla prikrývku vyššie, no po jeho slovách sa prudko posadila*a čo si predstavujete pod pojmom skutky?*spýtala sa pokojne a s prižmúrenými očami ho pozorovala*ak máte návrh ako vám vyvrátim vašu mienku tak si ho rada vypočujem*povedala a na tvári jej bolo vidno odhodlanosť. ak mal nápad, tak nech jej ho povie, bola to šanca vyvrátiť jeho dojem, tak prečo by to nevyskúšala.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 05 2008, 06:39

A co mate na srdci vy? Dal som priamu otazku a rad by som dostal priamu odpoved.* ozval sa po prelomeni hroboveho ticha, ktore na chvilu zavladlo v izbe a ťaživo sa vznasalo v ovzdusi ako jedovaty plyn. To na co sa Thomasa opytal nebolo nic co by si nedokazal vyvodit aspon z toho mala co sa zatial dozvedel. Yuki sa Thomas pacil, dokoca velmi no z akeho ineho dovodu by sa s nim chceli rozpravať ked nie prave o odchode? O tom aby dal Yuki slobodu? Určite by si od neho nepytali dovolenie na to aby sa mohli stretavat. Bolo to niečo vaznejsie a prave to ho teraz nutilo polozit Thomasovi tuto otazku.* Verím tomu, že sa s Yuki len nezahravate...* odstupil odo dvier, o ktore sa dovtedy opieral a presiel k Thomasovi. Bol od neho o kusok vyssí no obaja oproti sebe stali s rovnakym odhodlaním, na ktorom vonkajsi vzhlad nemohol nic zmeniť.* Ano alebo nie pan Lerm. Odpovedať na tuto otazku mi možete len vy lebo vas sa pytam a nie Yuki co by ste chceli urobiť.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 05 2008, 17:35

*nebolo inej cesty. mal vlastne pravdu, na túto otázku mu musel odpovedať on*áno chciem ju vziať so sebou preč, domysleli ste si to správne*povedal a pokojne mu hľadel do očí, aby potvrdil úprimnosť dalších slov*ak by som sa sňou iba zahrával tak by som ju určite nebral so sebou, aký by to malo význam...*povedal no potom mu dal aj priamu odpoved, aby nemohol byť nespokojný*nie, nezahrávam sa s ňou
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vesmírna loď - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Vesmírna loď - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 3 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: