Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Narodeniny

Goto down 
+11
Niryai Diska'ha Moaite
Ayela Miraell
Pomocník
Eliot Rower
Amacaraka Morgen
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Anoella
Melian Smang Fu
Shiroi Yagami
Admin
15 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 10:38

Narodeniny Narodeniny

Tákže...Som neskutočne šťastná že už je to 1. celý rok čo som túto stránku spustila /dokonca si pamätám že to bola nedeľa :bu bu: / a že teraz po roku sem môžem písať a tešiť sa že stále fungujem.



Chcem sa poďakovať všetkým ktorí sem ešte stále chodia :sd: a pomáhajú rozvíjať stránku ďalej, či už graficky /však Shir:hopko: / alebo dejovo /no tých menovať nebudem...zase sa mi nechce toľko vypisovaťlol! /
alebo akokoľvek inak.



Dúfam že sa tu stretneme aj o rok...prežijeme vojnu, užijeme si úchylačiny /:sadomaso: / a čo ja viem čo všetko ešte.



Naposledy upravil Admin dňa St marec 11 2009, 08:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 10:42

Pripíjam detským šampusom (pretože tvrdé neznášam) s príchuťou višní na toto jubileum!
Budme zdraví, tuční a majme viac inšpirácie a fantázie do budúcnosti, ako tento rok SmileNarodeniny Party Narodeniny Party-1 Narodeniny Sign0008 Narodeniny Party
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 11:40

Ale iste, kto chce tvrdé, nech si dá tvrdé xD
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 12:39

Ja sa tiež pripajam k zelaniu vsetkeho dobreho a ked budem trochu nostalgicka tak dam jednu spomienku lol! Bol už chladný sychravy vecer/ alebo nesychravy/ na to si už nespminam a ja s Alex sme sadeli každa doma za pocitacom a písali sme si cez ICQ / ked som ho ešte mala Smile stare zlate casy Smile / a rozmyslali sme o tom aku stranku vymysliet aby zaujala a neopicili sme sa po Harrym Potterovi a Rokforte lol! a napadlo nas toto lol! ach normlane mam slzy v ociach lol! som taka stastna, že nam to vydržalo až doteraz a hadam to vydrži aj nadalej lol! a predovsetkym mojim najvacim želanim je aby si tu každy dobre zahral RPG a nasiel tu takych skvelych ludi ako som už mala možnost najst ja lol!
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 12:39

Dakujem , dakujem, dakujem lol!
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 12:44

Ja blahoželám tejto stránke.Je naozaj skvelá a dúfam že ešte vydrží dlhé roky a že aj nabudúce môžem osláviť jej narodeniny! :DNech sa tejto stránke bude dlhoooooo dariť!
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 13:11

jeeeej...to teda velmi velmi VELMI gratulujem...pretoze ja velmi dobre viem, ake je tazke zalozit stranku, ktora by zaujala a vydrzala by rok a viac...
prajem Gyro a ich tvrocom a spolutvorcom aby to tu este dlho ostalo pokope a havne aby tu bola zabava a prichadzalo stale viac a viac ludi, ktori sa budu taktiez podielat na dejinach RPG hry:)
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 14:00

Ja sa tiež pridávam :sd:, som rada že som tu a dúfam že tu ešte dlho budeme takto všetci :sd: pokope.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 14:33

:df:
GRATULUJEM ! ! !
:df:

:df: Na tejto stránke som o čosi kratšie- skoro o mesiac- ale teším sa že naozaj vydržala tak dlho a dúfam, že vydrží ešte raz toľko... Presedela som tu niekoľko hodín, čo si odniesol doma náš účet za internet lol! ale neľutujem, že som sa sem zaregistrovala... Spoznala som tu skvelých ľudí, najviac Mel Smile :loveyou: Wink zažila som radosť ba aj plač keď niektorí z našich úzkych kruhov nás opúšťali, ale ani minútu neľutujem, že som sem chodila a chodím... Ďakujem Smile :df:
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeUt marec 11 2008, 20:58

A aby som nezabudla, malé vyhodnotenie roka :bu bu: /to už ako na konci roka :bu bu: /


Dňa 11.3.08 to tu vyzeralo takto:
Počet registorvaných užívateľov : 43
Počet tém: 140
Počet príspevkov: 6548 /možno do polnoci ešte pribudnúVery Happy/
Počet ľudí ktorí navštívili stránku: 7245
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeSt marec 11 2009, 08:15

Narodeniny Wwwgyrodogoous-2


:kvety: Hurá hurá je za nami ďalší rok :kvety: :kvety:

No a čo iné dopísať? Som rada že žijeme Very Happy som rada že fungujeme :tancuj: a som rada že som stále závysláčka :zamil:

(zmysluplnejšie text až doma :-zadok-Smile
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeSt marec 11 2009, 15:11

ha, teraz píšem ako prvá sem ja! eee...len neviem čo napísať *nevinný úsmev* ale ináč: Gratulujem! :bu: dúfam že táto stránka ešte vydrží pár rokov! :-dance-:
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePi marec 13 2009, 17:37

takze idem sem napisat opat dalsie svje trapne prihovory, myslienky, uvahy...varujem vas vopred xD


1.) gratulujem tejto stranke k druhemu roku existencie (VSETKO NAJ NAJ NAJSAMLEPSIE!)
2.) dakujem spolocnosti Ivka & Lenka schiza s.r.o. (myslim, ze tej schize kazdy pochopil xD) za to, ze to tu v podstate ony drzia pokope
3.) som rada, ze ma sem Shiroi donutila sa registrovat, aj ked som sa sice nechala nejaky cas prehovarat, no teraz toho absolutne nelutujem a aj ked uz sem Shir (z hlupych dovodov) nechodi, ja som tu vzdy (aj ked to tak niekedy nevyzera a hlavne nie v poslednej dobe, no skola a intrak robia svoje) a dufam, ze tu este aj dost dlho budem.
4.) gratulujem Ivke, ze jej napad este nezapadol do zatratenia a ze to tu este stale funguje, pretoze ja viem, ake je tazke zalozit nejake RPG forum, na ktore aj ludia chodia a starat sa on, aby nan aj stale chodili
5.) dakujem Ivke za dost zaujimave RPGcky xD (myslim, ze skoro kazdy si dovtipi xDDD)
6.) zelam tejto stranke este kooooopu uspechov a rokov existencie
7.) prajem VSETKYM tunajsim hracom este kopu zabavy, zaujimavych RPGciek, zazitkov, dobrodustiev, akcii atd atd atd...
8.) mozno by nebolo od veci dat niekedy niekde nejake BIG stretko, nech sa spozname lepsie uplne vsetci, nie len po urcitych uzivateloch
9.) mam to tuz rada
10.) mam VAS rada! ^^ <33

((P.S.- preco som sa pri tom obrazku zacala strasne smiat? xDDDD...ale inak je fakt podareny ^^ ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePi marec 13 2009, 19:16

Very Happy Very Happy Very Happy ani sa ti nedivim že si sa začala smiať Very Happy Very Happy

No a to BIG stretko by nebol zlý nápad, len to treba domyslieť Very Happy kde kedy ako prečo načo začo a tak Very Happy Very Happy

Inak k tym schiza, čitala som že internet potporuje schizofreniu Very Happy Very Happy keby oni vedeli ako take rpg podprouju schizu tak by ho zakazali Very Happy Very Happy (Lenka vie svoje, Drew sa dobýjal do jej hlavy Very Happy Very Happy ). No ja dakujem že sem ešte stále niekto chodí a tie zaujímavé rpg Very Happy Very Happy no šak sme dáky toto Very Happy (uchyláci Very Happy Very Happy)
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePi marec 13 2009, 19:41

takze sa mam potom vyhovarat na internet? Very Happy
to je sice super, lebo ja som schizu zacala mat davno pred tym, nez som nan zacala chodit Very Happy
a imaginarnych kamaratov som tiez mavala dost dasto, ale Craig to isti ^^ xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePi marec 13 2009, 19:50

Jasné, internet za všetko môže Very Happy Very Happy no ja som nikdy nemala imaginarnych priatelov Very Happy takže o tom nič neviem:D Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePi marec 13 2009, 20:39

...a o vela prichadzas...vies, aka to je sranda? xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePi marec 13 2009, 21:49

súhlasim s Yuki lol!
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeNe marec 15 2009, 08:47

všetko všetko všetko naj naj naj lepšie!! Very Happy:D:D Very Happy

hej hej.. zachytila som niečo o Craigovi? Very Happy:D Nami!! Very Happy nie že ho budeš požičiavať! Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeNe marec 15 2009, 11:32

Craiga nedam nikomu, Craig je len nas! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeNe marec 15 2009, 12:30

A kto je to ten Craig? Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePo marec 16 2009, 07:15

Craig je náš imaginárny kamarát, pre určité veci xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePo marec 16 2009, 15:00

Teda sex??? Very Happy Very Happy :Daj ked, ako sa to da s imaginarnym priatelom? Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimePo marec 16 2009, 16:29

to som zvedavá ako ti to Yuki vysvetlí Very Happy:D lebo ja to asi nezvládnem! Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitimeŠt marec 11 2010, 17:12

Narodeniny 3rdbirthday


Nikdy som nebola na nijaké prejavy, takže sa budete musieť uspokojiť s touto mojou hatlaninou Very Happy

Vlastne ma ani nič výstižné nenapadá, takže zostanem pekne pri tom, že som rada tomuto nášmu schizofrenickému miestu, ďakujem všetkým ktorí hrajú alebo hrali a pevne verím že o rok bude na tortičke štvorka. I love you

Presne pred rokom tu bol návrh na stretko, ako inak, nevydalo, ale keďže je trojka moje šťastné číslo, verím, že tento rok to nejako vymyslíme Very Happy

Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Narodeniny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Narodeniny   Narodeniny Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Narodeniny
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: