RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Prednášková miestnosť

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Caffeé Latte
Väzeň

Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 14 2007, 09:20

*Skôr ako sa jej meč dostane bližšie k Melian zas sa postaví medzi ne tá mimozemšťanka, a vykríkne , že svadbe sa dá zabrániť. Uskočí trochu dozadu, aby úder jej meča nedopadol na druhú mimozemšťanku a začína chápať - zrejme sa princeznin brat má oženiť, nevesta má byť akási Kiara z inej planéty, ktorá má dieťa... *
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   St august 15 2007, 08:20

*Vráti sa späť bez knihy a v rukách zviera len papiere a perá. Na chvíľku sa oprie o zatvorené dvere a zavrie oči. Potom rýchlo prejde na miesto, kde sedela a hodí papiere na kopu vedľa seba. Vezme jeden, ten stačiť bude, do ruky chytí pero a začne čosi čmárať.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.moenia-malum.forumotion.com
Melian Smang Fu
Princezná

Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Pi august 17 2007, 10:49

* Zadrži svojim mecom utok Caffee až sa v miestnosti rozlahol tlmeny zvuk cepele o cepel. Mala v plane urobit necakany vypad z pravej strany ked sa medzi nu a Caffee opat postavila Amacaraka. Melian len v poslednom momente zadržala ruku s mecom aby svojim ostrym nezatala do Amacarakinho boku. Nahnevane stiahla obocie a pery zovrela do tenkej ciary.* Ja ta pocuvam Amacraka nemusis mi hned vojst do rany.* Zlozila mec a hrotom ho oprela o zem. Vrhla na Amacaraku zamysleny pohlad.* Mas pravdu ani ja nie som velmi nadsena z nadchadzajucej svadby mojho brata no ak by som ta poslala na Kiarinu planetu a tam by si zistila že vsteko bol len omyl ako to podla teba potom budem urovnavat ked vsteko vyjde najavo? Nevies si predstivit ake neprijemnosti by z toho mohli byt.* Vzdychla si a rukou si posuchala celo. Na chvilku sa zahlbila do vlastnych myslienok, ktore jej nasepkavali aby s Amacarakinim planom suhlasila...
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   So august 18 2007, 07:02

*princeznine slová len potvrdia jej myšlienky. Keď uvidí, že Melian na chvíľku sklonila meč k zemi, neurobí to isté, ale v na pohľad uvoľnenej pozícií čaká na koniec rozhovoru a pokračovanie súboja s princeznou*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka

Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ne august 19 2007, 10:06

*len sa na nu zamraci no odbit sa neda..*to co tvrdim je pravda... a nikto by vediet nemusel, ze som sla na tu planetu a odobrala malej vzorku slin.. nikto...*nadychne sa a potom miernejsie povie*viete, ze v takychto veciach som 100 percentna a je na mna dobry spolah... nemusite sa bat, princezna.. na verejnost by sa to nedostalo... ja len od vas ziadam aby ste mi zohnali vedca, toho najlepsieho.. takeho co by vykonal test DNA do 24 hodin*zakonci ticho a neodbitne*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 21 2007, 10:22

* zamysli sa nad Amacarkinmi slovami a v duchu musi uznat že ma pravdu. Tom by jej mohol niekdy vycitat že neurobila nic cim by mu z tejto situacie pomohla.* Dobre teda.* rozhodla sa Amacarake vyhoviet* To čo ziadas ti poskytnem, ale ak nahodu zistis že tvoj usudok bol chybny ocakavam od teba uplnu diskretnost a slub že už viac nebudes zasahovat do veci svadby mojho brata. * rozhodne nadvihla obocie a potom dodala* Nemas vsak už vela casu lebo svadba sa ma zacat každu chvilu. Musime vymysliet ako by sme ju o trochu zdržali.* pohlad uprela na Caffee akoby chcela zistit na co prave mysli.*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 21 2007, 10:47

*všimne si, že princezná na ňu uprela pohľad, no nevyhne sa jej očiam a pokojne sa ona pozerá na ňu čakajúc, čo bude tým nápadom ako zdržať svadbu*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 21 2007, 10:59

* Musime tam ist hned teraz. Aj tak som tam už davno mala byt.* zamyslene si mec vsunula za opasok a pozrela na Caffee.* Caffee pomožes nam?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 21 2007, 13:28

*Vykašle sa na papiere, ktoré má v rukách a zapísala asi pár strán, pozrie sa smerom k Melian a zamračí sa. Od jej prvého príchodu za ňou, čo bol, prvý krát prehovorí* Chystáš sa niekam, Mel? *spýta sa, hoci je to dosť smiešna otázka, pretože svadba sa začína. Odloží si veci, sledujú Mel a čakajúc na jej odpoveď*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 21 2007, 15:35

*skoro povie "dobre", no vrodená opatrnosť ju zastaví a zasekne sa pri písmene d* ...ako? *spýta sa, chce v tom mať jasno, aj vie, že by pomohla aj bez toho, aby vedela ako*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   St august 22 2007, 10:08

*spokojná s tým, že princezná súhlasila sa trochu uvolni a potom povie*dobre... prerusenie svadby necham na vas, princezná*hovorí trochu odmerane.. stale sa nezmierila s Joseovou smrtou*vy nejako zariadte prerusenie svadby a ja zatial idem na tu ich planetu*povie a otoci sa pre odchod*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Št august 23 2007, 17:40

* Na hlavu sa jej zosypu zvedave otazky a tak sa Melian najskor otoči za odchadzajucou Amacarkou* Vedec, ktoreho si žiadala ťa bude cakat v mojej pracovni. Je len na tebe, čo mu povieš a čo pred nim zatajis, ale ako zamestnanca tejto planety ho viaže mlcanlivost tak nemusis mat obavy. Vola sa Mark Aladron.* ked dopovedala obratila svoju pozornost na Rijanu a Caffee.* Musime zdržat svadbu kym sa nepresvedcime ci je Tomova nastavajuca naozaj klamarka alebo nie. Nemožem riskovat ani stastie svojho brata ani bezpecnost tejto planety a tak sa vas pyatm ci mi pomožete. Svadbu treba zdržat, ale potrebujeme doveryhodnu vyhovorku aby nikto na nic neprisiel.* zadivala sa na obe a cakala od nich odpoved.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Št august 23 2007, 17:51

*ešte začula, čo jej Melian povedala a potom sa vytratila z miestnosti.. šla ešte pozdraviť Thomasa a uistiť ho že to bude dobré a potom odíde*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Št august 23 2007, 21:09

*Chvíľku sa pozerá na Melian nechápavo, ale potom jej zasvieti žiarovka nad hlavou* O čom by mala byť tá výhovorka? Niečo sa stalo na Gyre, treba na to princa? *spýta sa potichu a na tvári sa jej zjaví sekundový úškrn, keď sa pozerá do tváre Melian.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Pi august 24 2007, 07:25

* Usmeje sa na Rijanu a suhlasne pokyva hlavou.* Niečo co si jeho pritomnost bezodkladne vyžaduje. Najlepšie tak na dva dni by mohol niekam ist a ja by som sa už o jeho drahu snubenicu postarala. Ked sa to tak vezme ved som nemala ani cas poriadne sa s nou porozpravat.* žmurkne na Rijanu*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Pi august 24 2007, 08:27

*uskrnie sa a pozrie sa pri tom aj na Cafeé* Ja mám jeden nápad... Dramatický krúžok b ymi udelil pochvaľu.. *usmeje sa a postaví sa, prejde smerom k Melian a siahne rukou do vnútorného vrecka* Mám tu malý flakónik s krvou. Dalo by sa to urobiť tak, že by ste odišli niekam do hôr, ale blízko, na koňoch? *spýta sa a do ruky jej strčí flakónik* Ty *pozrie sa na Cafeé* Vezmeš si aj meč *potom sa zase pozrie na Melian* Natrhni si potom šaty a nakvapkaj na ne krv. ALe nechoďte ďaleko, choďte na koňoch, my pôjdeme pešo *povie jej a otočí sa na Cafeé* Ty si potom namaž trochu krvi dole na čepeľ, fajn? *otočí sa zase k Melian* Mám tvoj súhlas? *spýta sa jej*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ne august 26 2007, 16:06

To by sa dalo... *povie pomaly* ...ale... *nechá to slovo naplno vyzieť, potom pokračuje* a čo ďalej? Budem sa tváriť, že som napadla princeznú. Dobre. Váš brat *pozrie princeznej do očí* si bude myslieť, že som to naozaj urobila. Čo ak ma nájde, a pokúsi sa ma zabiť? Alebo mu niekedy poviete pravdu? *s otáznikom v očiach čaká na odpovede*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ne august 26 2007, 16:13

*chvíľku sa na ňu pozerá a potom sa pousmeje* Ja viem, je to bláznivé, ale nič ti neurobí. Zatiaľ mu pravdu nepovieme a dúfajme, že nevie o tom, že mu chceme len pomôcť. Ak vie, bude psolupracovať, ale bude sa možno zdráhať. Ak nevie, bude sa o svoju sestru báť. Potom, keď budem pri vás aj s ním, ak to klapne a nemáme veľa času... Musíte rýchlo ísť. *povie zamyslene a otočí sa k dverám. Potom sa ešte pozrie späť na Caffeé* Nie, nezabije ťa.. V čas mu poviem, čo sa deje. Keď budeme pri vás, musíš nad ňou stáť, nemo a otupene. Musíš sa tak tváriť. Že sa to stalo iba ako náhoda, pri nácviku... Dobre? *spýta sa jej a pozrie ešte na Mel, krátko- Potom sa zase obráti smerom k dverám* Neni veľa času, musíte vyraziť. Na iné nápady niet času.
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ne august 26 2007, 18:35

*snáď to klapne tak, ako by malo... pomyslí si a nahlas povie* Dobre, spravím to *snaží sa aby mala bezvýrazný hlas a nedávala najavo to, že má trochu obavy* Teda ideme na koňoch niekam blízko do hôr a tvárime sa, že to bude nácvik? *uisťuje sa, aj keď asi zbytočne - dobre predsa vie, čo bude*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Po august 27 2007, 11:12

Presne tak *stojí už takmer pri dverách a už sa naťahuje za kľučkou. Potom sa pousmeje na Caffeé* Neboj sa, všetko dobre dopadne. Len choďte, čo najskôr, nemusí to dopadnúť najlepšie. A už je veľmi málo času. *povie a prejde dverami, z aktorými nahodí rýchlu chvôdzu* (Mel kde sii)
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 28 2007, 06:32

Dobre *prikývne* dovidenia... *tíško povie, keď mimozemšťanka prejde dverami. Potom sa otočí k princeznej čakajúc na ďalšie pokyny*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ut august 28 2007, 08:19

(A teraz len počkať, kedy Mel dojde Razz)
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   St august 29 2007, 13:28

( baby velmi sa vam ospravedlnujem ze som tu tak dlho nebola ale bola som na navsteve u jednej kamosky v ziline:) už som vsak tu a nas plan može pokrocit Smile)

* Spokojne sa usmeje a suhlasne prikývne na Rijanin plan. * Toto zaberie.* Povie ked si od nej zoberie flakonik s krvou a stisne ho jemne v ruke. Zmurkne na Caffee.* Pod pojdeme rychlo po kone aby sme si stihli vsteko pripravit.* Vybehne za Caffee z miestnosti na chvilku sa vsak ešte otoči za Rijanou.* Drž sa Rijana. Spolu to dokažeme.* Strati sa za dverami miestnosti.

/ Caffee možeme pokracovat v Okolitom svete okolo vazenia Wink //
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Ne september 07 2008, 11:10

******************** Po 3 mesiacoch ********************

*chytí kľučku na dverách a stisne ju. Zvláštne... naposledy som tu bola pred vyše troma mesiacmi, a ešte ako väzeň... preblesne jej hlavou, keď jej pohľad padne na stráže pri dverách. Minule sa na ňu mračili, teraz... majú na tvárach ničnehovoriaci výraz, no už aj to je zlepšenie* Tak fajn *zamrmle si ticho, keď vstúpi do miestnosti a rozhliadne sa po nej, potom pristúpi k jednému z blízkych kresiel a usadí sa doň*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Male
Počet príspevkov : 194
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   Po september 08 2008, 14:21

*Len čo Caffe zmizne za dverami, sám zamieri preč, no iným východom. Dlhými krokmi prejde po chodbe, pričom si asi po prvý raz všimne, že sú tam obrazy. Nemal čas ani chuť si ich však hlbšie prezerať a preto radšej rovno zamiril do kuchyne, kde až na dve kuchárky nebolo ani živej duše. Narýchlo ich požiadal o pár vecí a potom už len strčil do mikrovlnky pukance. Pozorne sledoval či sa moc nenafúkli, lebo mal skúsenosť že mu mierne buchli a mikrovlnka bola v peknom stave...po upozornení jednej zo žien pukance vytiahol a nasypal do obrovskej nádoby. ženy mu na tácke podali veci ktoré si vypítal, dva poháre so zmrzlinou a nejaké pitie. Pukance položil na tácku a sám zamieril za Caffee do prednaškovej miestnosti.* už som tu* ozval sa od dverí a položil tácku na stôl pred nimi. Prešiel k dvd a strčil tam prvé dvd ktoré mu prišlo pod ruku* dúfajme že mám šťastnú ruku* ušknul sa, sadol si do kresla vedla toho jej a podal jej zmrzlinu*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Prednášková miestnosť   

Návrat hore Goto down

Prednášková miestnosť
Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: