Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Planéta Gyro, okolitý svet

Goto down 
+3
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
7 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeNe apríl 01 2007, 13:27

Vonku je svet, plný mimozenšťanov, a vecí ktoré pozemšťania nepoznajú. Von sa dostanú len mimozenšťania a Tí, ktorým to dovolia.
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeNe apríl 01 2007, 18:04

* pokojne postava pri brane, ktora tvorí hranicu medzi vonkajsim svetom. V ruke drží vôdzky dvoch koni a caka na kedy so objavi Rijana aby mohli vyrazit. Naposledy ešte skontroluje či je všetko v poriadku a vysvihne sa do sedla jedneho z koni.*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimePo apríl 02 2007, 18:23

*Vybehne aj s veľkým batohom na chrbte. Rozhliada sa, kde je Melian až ju zbadá pri bráne. Rýchlymi krokmi k nej ide*Všetko, čo sa zíde je tu*uškrnie sa a pri tom sa pozrie na Melian*Vyrážame?*spýta sa*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimePo apríl 02 2007, 19:40

*uznanlivo prikyvne a poda Rijane vodzky jej kona sama už sediac na velkom čiernom koni s hustou hrivou a lesklou srstou* vyražame* povie rozhodne a usmeje sa ked popchne kona a ten vyrazí cvalom k brane, ktoru prave otvarali dvaja stražnici. ked sa dostane na volne priestranstvo obzrie sa na Rijanu a zavola* pred nami je rozsiahla luka nemas chut dat si preteky? * navrhne veselo očividne spokojna, že si može volne zajazdit* kto prehra pripravi večeru a bude mat prvu straž ked sa utaboríme.
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 07 2007, 17:32

*obloha sa začne zatahovat tmavymi mrakmi. Melian znepokojene pozrie nahor a zaciti na ruke chladivy dotyk daždovej kvapky.* Budeme sa musieť poponáhľať * prehodí smerom k Rijane *
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeUt apríl 10 2007, 14:29

*pozrie najprv na Melian a potom na vodzky. Ked nasadne na kona az vtedy si uvedomi, ako jdj to chybalo. Popchne kona a pozrie aj na oblohu, ktora sa zatahuje.* platia tie preteky? *spyta sa napravujuc si batoh s vecami, ktore sa zidu. S nePokojom v ociach sa rozhliada po krajine blizko pri melian.*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeUt apríl 10 2007, 16:33

*usmeje sa* Jasné, že platia.* popchne kona a ten rychlym cvalom vyrazí vpred po luke smerom do dalekeho lesa*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeUt apríl 10 2007, 16:54

*Ide rovno za ňou. Tiež popchne koňa a cvalom vyráža za ňou. Pri čom hľadí napäto pred seba a vníma aj okolitý svet*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSt apríl 11 2007, 18:47

* spomalý a preteky jej hneď vyfučia z hlavy ked zbada ako sa na okraji lesa , ku ktorému sa blížili mihli obrysy tmavých postav. Otočila sa k Rijane a nadvihla spytavo obočie.* videla si ?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSt apríl 11 2007, 19:02

*V tichosti prikývne. Okamžite zastane na mieste a zamračí sa na Melian*Neviem, či je to správna cesta*povie potichu a pozrie sa okolo seba.*Mali by sme ísť ďalej. Kým nás nezastihne noc. Potom sa dakám vyšplháme a utáboríme sa tam. Dovtedy nás snáď nikto nenapadne. Dobre?*spýta sa, ako keby čakala na odpoveď*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSt apríl 11 2007, 19:06

*prikývne na znak súhlasu* Máš pravdu to je ozaj najrozumnejšie. Obídeme les sprava tam je úzky chodník, ktorý je dobre skrytý takže by nás tam nemal nikto prekvapiť.* ešte raz pozrie na les a potom obráti koňa tak aby išla popri Rijane.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSt apríl 11 2007, 19:21

* pokojne usadena v sedle si všimla, že sa pred nimi vynoril chodník, ktorý spominala. Zoskočila na zem.* Bude lepšie ako teraz pojdeme peši. Aspon kým sa opat nedostaneme na koniec kde to už nie je také uzke.* chytila vozky a vykročila vpred. Spomenula si ako sem so svojím bratom zavše chodievali ked to tu ešte bolo bezpečne a po okoli sa nepotulovali nijakí utečenci. Rukou si siahla na krk aby sa ešte raz presvedčila, že modrý kluc ma naozaj zavesený na retiazke.*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeŠt apríl 12 2007, 12:56

*prikývne. Zosadne z koňa a dá si dole batoh. Na sekundu sa obráti od Melian a potrom sa obráti zase späť. Začne sa prehrabávať v batohu a pri tom sa mračiac vytiahne dve malé a nenápadne dýky. Vytiahne ešte jednu a podá ju Melian*Pre istotu*žmurkne na ňu a dá si batoh zase na chrbát*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeŠt apríl 12 2007, 17:53

*prijme podavanu dýku* Dakujem.* vďačne odvetí a usmeje sa.* Myslíš naozaj na všetko. Možno sa zíde a v takom prípade je lepšie mať pri sebe aj takúto zbraň. * na chvíľu sa odmlčí a pohľadom prebehne po krajine. Prstom ukáže na blízku skalu, ktorá sa vynorila na konci cestičky.* Tamto je jasykna kde možeme prenocovať. Musíme rýchlo rozložiť oheň lebo večer sa už blíži a po okolí sa potuloje dost nebezpečných zvierat.* ked to dopovie z konara najbližšieho stromu vzlietne k oblohe zvlastny tvor.*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeŠt apríl 12 2007, 19:27

*prikývne. Jemne sa usmeje a nechá, nech pred ňou ide Melian. Takto aspoň môže vidieť, čo sa za nimi odohráva.*V tej jaskyni. Ty si pospíš, Melian, a ja celý čas budem dávať pozor. V tom batohu*kývne hlavou smerom na svoj chrbtát*Je toho ovela viac. Nezdá sa, ale je tam toho veľa*usmeje sa*Mám tam aj iné zbrane.
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimePi apríl 13 2007, 19:42

*začudovane sa pozrie na batoh a potom sa veselo usmeje* Tak to som zvedavá, čo sa tam ešte skrýva. Ale to neprichadza do úvahy aby som celu noc prespala a ty si strážila. Pekne sa vystriedame aby si si aj ty oddýchla , lebo zajtra náš čaka ťažky den. Budeme musiet prejst cez územie utečencov až horám Aldary. Podľa listu, ktorý som dostala tam musíme nájsť skryty vchod a použit tento kluc.* Zvesí si z krku maly modry klucik zavesený na retiazke a ukáže ho Rijane, pričom pokračuje v rozpravaní.* Tam nás bude čakať človek, ktorý ma informacie o mojom bratovi. Chcem sa k nemu dostat ešte skor než to urobia vzburenci, ktorý sa tam potuluju.* nečakane zastane a rukou ukáže na stredne velky otvor spola schovany za bujne rastucou zelenou.* Tam je jaskyna.* usmeje sa spokojne na Rijanu *
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimePi apríl 13 2007, 22:22

*pokruti hlavou a pobavene sa zasmeje. Pozrie Melian do oci a potom na klucik*a nebojis sa, ze to bude pasca? Viem, ze je to absurdne ale mne to pripada lahke*povie potichu. Dyky,ktore doteraz drzala v rukach si strci za opasok rifiel a pri tom skuma okolie. Zahladi sa aj smerom k jaskyni, ktora je od nich uz len par metrov* a si tvrdohlava. Tak sa princezna nema spravat*poznamena s uskrnom. Zazda sa jej, ze je ktosi na blizku. Zastane a nacuva kazdemu suchnutiu.*sleduju nas.*povie rychlo a potichu*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 16:21

/mhm to som vy%tukávala na mobile/(A)Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 17:52

*zamyslí sa nad tym čo jej povedala Rijana a nakoniec sa usmeje* Moj brat je človek, na ktorom mi velmi zaleži* na chvilu sa odmlči a taktiež sa započuva do zvukov naokolo. Chyti do ruky svoj mec a ostražito sa pozrie do krikov*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 17:54

To mi je jasné. Ale neviem, či to s tým listom, ako si mi povedala, nebola pasca. Veď vieš*ukáže rukou okolo seba* Sú tu vzbúrenci, ktorí by ť achceli asi čo najskôr zosadiť z čela a potom by táto planéta nemala nikoho na obranu, hoci sú tam väzni a iní, ktorí by tomu MOŽNO mohli zabrániť* podotkne a pozerá pri tom na ňu a okolo seba* Neviem, či to naozaj nebol zlý nápad, ale budiš. Od ničoho ť anechcem odrádzať. Keby to bolo tak isto aj u mňa, iste by som šla. *povie s miernym úsmevom na perách a kráča pri tom za ňou. Ruku si dá k dýkam, ktoré má z aopaskom a nevie sadočkať, kedy budú v jaskyni....*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 17:59

*mierne sa rozoženie a mečom presekne bujnu zelen. ukaže sa tmavy vchod do jaskyne. Pozorne počuva čo jej Rijana hovori a musi uznat, že ma pravdu, ale aj tak sa neda odradit.* Keby ma chytili, nezabiju ma. Žiadali by vykupne alebo by sa chceli dostat spat na Zem.* chladno sa usmiala pri tej predstave.* Verila by si tomu? Čo na tej Zemi vidia? Tu maju pokoj ak su poslušní a tam sa iba vraždia ..* pokruti hlavou, zasuni mec do posvy a zohne sa po kus sucheho dreva. Skumavo sa nan zahladi*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 18:01

*uzná, má pravdu*Hej... Myslím, že to je tiež pravda. Ale výkupne či Zem... Moźno ti o bratovi len klamali. A možno je už...*zasekne sa... čo jej to len napadlo. Zastane prikovane stáť.. To asi robiť nemala*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 18:09

Mŕtvy?* dokonci za nu Melian a pokracuje v zbierani dreva* Ked bez stopy zmizol už tolkokrat som na to myslela , ale poviem ti jedno. Ten kluc od tajnej miestnosti v mojej pracovni ma každy komu doverujem a ma ho iba malo ludi. Ten kluc je prakticky nemožne získat nasilím lebo som ho opatrila malym kuzlom ak to mam tak povedat, v skutocnosti za to dakujem vyspelosti nasej civilizacie. Ked som si nasla dalsi odkaz na stole v tej tajnej miestnosti može to znamenat iba jedno a to bud ho tam dal moj brat osobne , lebo aj on ma kluc alebo ho tam dal niekto kto je mojmubratovi natolko blízky, že mu zveril taku doležitu vec.* spokjne sa usmiala a zacala pokokuvat po batohu.* Čo dobre si nabalila? Alebo si budeme musiet niečo ulovit?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 18:14

No asi po pár dňoch bude lov *pozrie na ňu a uškrnie sa*Zbalila som chcela, nejaké buchty*uchectne sa* Skoro ma zavraždili, keď som ich vzala... A ešte niekoľko fliaš vody, zopár palaciniek a iné veci.. A je tam aj kurča, to som doslova musela šlohnúť *mykne plecamia zloží batoh z chrbta*A ešt emoje zbrane a nejaké chujoviny. Sladkosti*zamrmle, nechce vyzerať ako šašo a tak jej radśej ide pomôcť s drevom.*Tak dnes asi budem držať stráž dosť dlho nemyslíš?*pri tom pozrie na oblohu, ktorá je čierna ako od mrakov tak aj od pokročilého času*Nevieš, koľko môže byť hodín?*ešte neprejavuje známky ospalosti..*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitimeSo apríl 14 2007, 18:23

*nalada sa jej razom zlepší a spomenie si ako aj ona ked bola mala chodievala do kuchyne kradnut dobroty. Neraz sa jej to stalo skoro osudným. Hovorila si vask aj že to ma svoju vyhodu aspon sa naucila sikovne uhybat pred varechami* Hm.* zamysli sa a pozrie na oblohu možno devat plus minus niekolko minut * hodi na kopu posledny kusok dreva klakne si k nej a z vrecka na plasti vyberie niečo male. Skloni hlavu, zasepka par slov akoby zaklinadiel a o malu chvilku sa jej už v ruke rozhori maly plamienok. Opatrne ho položila pod suche drevo a to sa razom rozhorelo. hustnucu tmu osvietilo svetlo*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Planéta Gyro, okolitý svet Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Gyro, okolitý svet   Planéta Gyro, okolitý svet Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Planéta Gyro, okolitý svet
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Komplex Gyro

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: