Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Mesto

Goto down 
+14
Mark Aladron
Yuki Yamihoshi
Miyu Katsuki
Dylan De Lima
Vergill Valentine
Melian Smang Fu
Shiroi Yagami
Kiara
Viktor de Cruer
Thomas Lerm
Chris Deniel Shered
Mike Morgen
Amacaraka Morgen
Alexandra Ling Xiaoyu
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
AutorSpráva
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimePi október 26 2007, 19:33

*potiahne ju do malého podniku*pod sem, času dosť*povie. bol čas aby sa porozprávali čo bude dalej*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimePi október 26 2007, 19:34

/inak vazni máme miesnosť nášho domu, takže príspevky z domu už tam/

*nechá sa vtiahnuť do malej reštaurácie a usadií sa do pohodlnej stoličky*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimePo október 29 2007, 17:52

*vzdychne si a začne*ešte by som ti mal povedať ze na Gyro majú novú doktorku*začne*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeUt október 30 2007, 13:34

*pokrčí plecami*ved ju aj potrebujú*prekvapí ju že to chris povedal tak ako by sa mala nahnevať. ved ona ušla, je jasné že musí byť nová doktorka*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Chris Deniel Shered

Chris Deniel Shered


Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSt október 31 2007, 19:19

*rozhodne sa nepokračovať v tom čo chcel*mali by sme ísť spať za vaznami...
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSt október 31 2007, 19:19

podme teda*povie a ide von*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeNe november 04 2007, 19:37

*************************************************************************


* Ked odisiel z Alexinho domu akoby mu padol obrovsky kamen zo srdca. Ked bol v jej blizkosti nevedel rozumne uvazovat. Aj ten bozk, ktory si od nej ukradol bol neplanovany. Citil kvoli tomu ešte vacsi zmatok ako predtym. Nie! Nemožem byt zamilovany! Ludia ako ja nikdy necitia lasku. Opakoval si v duchu ked prechadzal bocnou ulickou kam sa predieralo len minimum svetla. Utrapene si vzdychol a presiel si rukou po tvari. Druhou vosiel do vrecka na svojom plasti a vytiahol odtial podobny prívesok aky dal len pred niekolkymi minutami Alex. tento sa vsak dal otvorit a odhalil domyslene sledovacie zariadenie, ktore mu poskytovalo informacie o Alexinom pohybe.* Musel som sa zblaznit.* zavrčal potichu cez stisnute zuby ked privesok zavrel a vopchal si ho opat do vrecka. Aspon preto si vsak mohol byt isty, že keby raz chcel Alex najst podari sa mu to. Ak samozrejme Alex dodri slub a privesok bude nosit stale pri sebe. V duchu podobnych myslienok kracal zamyslene a ani si nevsimol že za nim ide cierne auto s nepriehladnymi sklami. Zrazu pocitil na svojich pleciach niečie ruky a tak pohtovo zareagoval a utocnika prehodil cez seba na tvrdu poulicnu dlzabu. Vtedy si vsimol aj auto a na tvar mu sadla chladna maska pokoja. Muž na zemi ticho stonal a nadaval na neho aj na cele ludstvo no Mike si ho nevsimal. Nastupil do auta a ocitol sa zoci voci chlapovi celemu oblečenemu v ciernom.* To ste zase vy? Myslel som si že som dost jasne povedal že koncim.* zavrčal vyhražne a ešte viac ho popudilo ked si na mužovej tvari vsimol sarkasticky usmev.* Vy ste sa rozhodli že koncite ale my sme to neoduhlasili. Budte rozumny a pamatajte na nasu dohodu. * uskrnul sa muž a pokracoval obratiac sa na sofera.* Zavez nas na Galtierovu ulicu, pan Morgen tam ma pracu. * keby Mike mohol vraždit pohladom neznamy by už teraz lezal na podlahe auta a dusil sa vlastnou krvou .* Chodte do čerta!* odvrkol ladovo no nechal sa zaviezt na spominanu ulicu.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimePo november 05 2007, 13:55

*pristál na Zemi. netušil kám ísť. ocitol sa v chladnom meste kde sa to hemžilo ľudmi. bolo to miesto kde ako si zistil strávila alex časť svojho života ked bola malá*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSt november 14 2007, 18:19

* Auto zastalo na rohu ulice skryte pred zvedavymi pohladmi za hustymi krikmi, ktore boli vysadene pozdlz chodnika, po ktorom teraz nekracala ani ziva dusa. Mike namrzene pozrel von oknom na skupinu domov, ktore sa tiahli dlhou ulicou.* Niečo vam to pripomina pan Morgen? * zasmial sa muž v čiernom, siahol do vrecka na svojom dlhom kabate a vytiahol z neho zapalovac. Mike odtrhol pohlad od domov a v ociach sa mu nebezpečne zalesklo.* Bol som tam. Videl som ho a vobec nevedel kto som. myslite teda že ma možete vydierat cez moje bratske city?* chladno sa zasmial.* Vo mne totiž tych citov vela neostalo. Ale aj tak musim uznat že ste si dali kvoli mne privelku namahu. Nechat ma uniest mimozemstanmi...* pohrdlivo sa usmial a cakal že muž sa zatavri prekvapene že to zistil. Ten skutočne musel zaklipkat ocami akoby zle pocul ale rychlo skryl svoje prekvapenie za tvar obchodnika.* Moj zamestnavatel si myslel že to by bol sposob ako vas udržat pri remesle. Niečo od vas velmi potrebuje. * Mike neveriacky pocuval a nedalo aby sa neopytal.* Prečo ja? Prečo si nevyberiete ineho zabijaka?* muž si pripalil cigaretu potiahol si z nej a vydychol z pluc dym rovno Mikeovi do tvare. Ten sedel bez pohnutia ako socha ani nezmurknuc.* Prečo? Vo svojom obore ste skutocne profesional. Niet sa co cudovat ked ste sa stali zabijakom takpovediac od malicka. Cista praca, ziadne stopy, ziadna lutost. Ste jednoducho dokonaly zabijak Morgen. * Mike sa uskrnul.* Vdaka za uznanie, ale...* natiahol sa blizsie k muzovej tvari.* uz ma skutocne zacinate nudit. Odkazte svojmu zamestanavatelovi že vydieranie nie je dobry napad ako ma " udržat pri remesle" . A už vonkoncom nič nedocieli ak chce na to pouzit mojho mimozemskeho braceka. Takže rad som sa zviezol ale pokial nemate niečo lepsie budem nuteny vas opustit.* muž chcel ešte niečo povedat ale Mike ho jedinym dobre mierenym uderom zlozil k zemi. Nechcel ho zabit pretože tak by sa ten zahadny zamestanevatel nedozvedel jeho odpoved. Namiesto toho siahol Mike muzovi do vnutorneho vrecka a vytiahol mu z neho zbran. Otvoril dvere a vystupil. Ked sofer zbadal že je Mike vonku pokusil sa na neho vystrelit ale Mike bol rychlejsi a sofer nestihol ani stalicit spust už sa mu z rany na cele kvapkala krv na bielu koselu a mrtve oci mal s hrozou vytreštene.* Amateri.* s nechutou pokrutil Mike hlavou a vykrocil po prazdenej ulici.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSt november 14 2007, 20:02

*kym sa dostala konecne na zem jej trochu trvalo.. bezala za chlapmi aby ju vzali na lod s povolenim od princeznej ale chvilu sa pre nejaky naklad zdrzali tak si este chvilu postala... cesta na Zem netrvala dlho, asi len okolo hodiny.. ked potom vystupila na Zem, z hlboka sa nadychla a sepla *teta Amacaraka sa vratila* na perach jej pritom hral skaredy usmev... zahalila si tvar kapucnou z plasta a vykrocila ulickou pred sebou*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeŠt november 15 2007, 17:02

*stál na rohu uličky z ktorého mal výhľad na cestu. tam videl niečo, čo ho neskutočne prekvapilo. videl síce iba kúsok skladačky, no videl, ako Mike Morgan niekoho zastrelil. zostal stáť ako obarený a pozeral na neho*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 17 2007, 10:59

*v meste v ktorom sa ocitla uz kedysi bola... mala tam dost znamich za ktorymi sa hned vybrala... navstivila troch a uz mala blizsie informacie... pocula o nejakej zranenej zene, potom ze dalej videli nejakych dvoch blondiakov... Amacarake hned napadlo ze to mohli byt Chris Deniel Shered a Mike Morgen.. sla tam kam ju poslali a prave vcas.. uvidela ako Mike Morgen niekoho zastrelil... *
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimePo november 19 2007, 21:06

* Zbran stale držal v ruke a ešte citil aka je hlaven horuca od vystrelu. Vobec ho nemrzelo to čo urobil iba sa uskrnul nad ironiou celej situacie. Teraz ti, pre ktorych zabijal sami zacitia na vlastnej koži čo je to strach. Už po par prejdenych metroch instinktivne zacitil že ho niekto sleduje. Obratil sa a opat namieril zbran. teraz vsak pred nou stal samotny princ.* Co tu dopekla robite vasa vysost?* vystekol ironicky ale ruku so zbranou nepustil.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeUt november 20 2007, 15:04

*posmešne sa usmeje*hádam si nemyslíš že ked máš zbraň tak ta tu budem prosiť o život*povie hrubo*čo tu robím ja? skôr ty Morgan...práve si zastrelil nejakého chlapa*vyštekol na neho*a ked mám byť úprimný, teba fakt nehladám...skôr tú tvoju doktorku a jej kamoša Shrereda
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSt november 21 2007, 19:05

Prosit?* Mike sa neveriacky zacal smiat.* skor by som cakal že sa budete plazit k mojim noham a ak k tomu dodate aj to prosenie budem neskonale spokojny. * po Thomasovej poznamke o zastrelenom chlapovi sa pozrel na miesto kde stal len predchvilou, tvar mu zastrel tien a ked prehovoril hlas mal zvlastne neurčity a nezaznieval v nom ani zachvev citu.* Za tym clovekom smutit nemusite. pravdepodobne keby vas zbadali boli by ste teraz na jeho mieste vy. * Mike sa zahladel Thomasovi rovno do oci.* Nehaste co vas nepali. Ešte toho vela neviete o tomto svete. ....Ak viete niečo aj o tom vasom, aj tak je toho stale malo aby ste moj cin pochopili.* kazdym vyslovenym slovom sa k nemu priblizoval až stal na tri kroky od neho.* Lekarke dajte pokoj lebo ak jej ublizite budete za to zomierat v mukach. Postaram sa o to aj keby to mala byt posledna vec co urobim.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSt november 21 2007, 19:15

*zasmeje sa* preboha...hádam si len nemyslíš že teraz si vo mne vzbudil rešpekt, strach alebo o čo si sa snažil...ja som prežil polku života tu na Zemi, a druhú polku u nás tak sa nehraj na vševedúceho. stratil som všetko čo som mal, smrť pre mna neznaemná nič viac, ako nový zážitok...*povie chladno* bolesť, to je len ďalšia vec ktorá je v živote, tak ako smútok a všetko čo k životu patrí, vrátane lásky...* povie aby sa dostal k jeho zápalu pre doktorku* musím ťa však sklamať Morgen, doktorka ťa má v...* hľadá vhodné slovo* má ťa v srdci iba ako kamaráta* povie predstierane milo* teda, pokiaľ sa nedozvie čo si vlastne zač, obyčajný vrah. odpúšťanie majú ľudia v krivi, no iba pre tých čo sa poučili...to by si mal vedieť...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeŠt november 22 2007, 15:02

*vsetko sa pre jje ocami zomlelo zrazu tak rychlo ze nestihala reagovat... zrazu Mike mieril zbranou princovi na hlavu a rozculene sa hadali.. rozhodla sa zakrocit a prudko vybehla zo svojej skryse... tvar jej stale zahalovala kapucna a nic nebolo vidiet.. okrem jednej veci.. a to pistole ktoru zvierala v rukach.. ticho prisla k Mikeovi a prilozila mu hlaven na zatylok*odhod zbran, Mike*sepla prazdnym hlasom*nechcem ti ublizit*dodala.. Mike bol jediny vazen, ku ktoremu nikdy nebola hnusna.. Pamatala si ho z hadky so senatorom ktora sa odohrala v jedalni a vedela, ze je to udatny clovek*prosim
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeŠt november 22 2007, 17:19

*Tak, ako to robí prakticky denne prechádza rušnou ulicou starého mesta,...pohľadom si skúmavo prezerá výklady menśích i väčších obchodov,...dlhé čierne vlasy jej síce vejú v slabulinkom vánku, no nedbá nato a nenecháva sa ničím, dokonca ani hlukom áut, vyruśiť pri tejto "duchaplnej" činnosti,...*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeŠt november 22 2007, 21:35

// tak toto bolo fakt dobre Smile Smile skoda že tu nie je taky rehotajuci sa smajlo SmileSmile))))))) fakt páni sklanam klobuk:) Smile //
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeŠt november 22 2007, 21:45

* Pocuva princove slova a reaguje na ne s patricnou davkou odmeranosti až to miestami vyzera tak akoby ho monolog " Jeho Veličenstva" unavoval k smrti.* To bolo naozaj bravurne. Ako dlho ti trvalo vymysliet si tento prihovor? Celu tu polovicu zivota co si prežil tu?* doplnil posmesne a hlavu naklonil trochu nabok.* Z toho aky si cely...* uskrnul sa Mike*... prekvapeny zo zistania mojej minulosti by si si už sam sebe mohol priznat že o mne nevies v podstate vobec nič.* chcel dalej pokracovat na zacitil na krku chladny kov a pocul hlas ako mu hovori aby zlozil zbran. Okamzite vedel kto to je a nemusel sa ani otočit.* Amacaraka.* zvolal a nepohnuc rukou so zbranou ani o milimeter dodal.* Som rad že ta znovu vidim.. ci skor mam povedat citim?* uskrn na tvari sa mu prehlbil.* Už ma cela tato kovbojka zacina unavovat . Takže ak ma nechate odist mila Amacaraka možem vam gentlemansky slubit že vam usetrim princa.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 24 2007, 06:45

//he he heeee Smile hadam si si nemyslel ze sa budem nato len pozerat Wink//

*musela sa zasmiat ako reagoval na nu*prepac ze sa smejem, Mike, ale mne na princovi nezalezi*povedala a pozrela na Thomasa spod kapucne... on jej urcite nemohol vidiet do tvare, lebo ju mala hlboko stiahnutu do tvare..*mna zaujimas ty*sepla mu pri uchu*a rada by som ta sprevadzala tam kam chces ist aby sme sa mohli porozpravat*sepla so smiechom no s hlavnou ani nepohla*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 24 2007, 14:01

* Mike sa zatvaril polichotene až tak že to vyzeralo komicky.* A co konkretne ta na mne zaujima. Moje modre oci?* podpichol ju priatelsky a kyvol hlavou smeorm k princovi.* Tusim nas budete musiet ospravedlnit Vasa Vysosot.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 24 2007, 14:04

samozrejme*zasmiala sa a pozrela k Thomasovi*podme*sepla a nakoniec sklonila zbran no v ruke ju stale drzala*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 24 2007, 14:08

Vždy som si myslel že prave to je na mne to najkrajsie.* uskrnul sa sibalsky pri tom sebavedomom tvrdeni. So zbranou stale namierenou na princa zacal krok za krokom ustupovat.* Davajte si pozor Velicenstvo nerad by som si zaspinil ruky vasou krvou ale ak to bude nevyhnute tak to urbim. Bez zavahania. Bez lutosti.* dodal sepky mrazivym hlasom . Nasledne schytil Amacarku za ruku a potiahol ju smerom k blizkej tmavej ulicke.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 24 2007, 14:14

*nechala sa zatiahnut do ulicky a pourela na Mikea*co to tu vsetci stvarate?*sepla ticho zhrozene*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mesto
Návrat hore 
Strana 4 z 24Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Zem-
Prejdi na: