RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Alexandra Ling Xiaoyu, 27.1.07, Práca, práca a práca

Goto down 
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
avatar

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Alexandra Ling Xiaoyu, 27.1.07, Práca, práca a práca   Po apríl 16 2007, 12:00

Mladá žena, Alexandra Ling Xiaoyu sedela vo svojej pracovni a premýšľala nad

svojou prácou. Mala síce iba čosi po devätnástich narodeninách, no práce mala vyše hlavy. Bola však vďačná za to čo mala. Keby sa jej princezná Melian neujala, ktovie akoby skončila. Alex sa nesťažovala, mala svoju prácu rada. Bola jednou zo šťastlivcov, ktorá sa mohla pohybovať po celej budove a dostávala sa do styku s pozemšťanmi.


Práve dnes, keď sa malo rozhodnúť o nástupe jej najlepšej priateľky na trón, priviezli nového väzňa. Pre Alex to bol jediný väzeň, pretože väznice sa rozdelili a ona dostala sekcie, ktoré sa mali začať pomaly zaplňovať. Alex ako psychologička dostávala záznamy o zdraví pozemšťanov a pozorne ich prezerala.


Alex držala v rukách záznam zo vstupnej prehliadky a výpis z jej života.
„Latte Caffeé,“ začala si čítať záznam „žena, 15 rokov“ prečítala sa a zastavila sa. 15-ročné dievča bolo zavreté v samé v sekcii A, bez jedla a vody. Psychologička sledovala ľudí zo Zeme už dlho a vedela že 15 rokov je dosť málo a dievča musí jesť aby rástlo. Pozrela na hodinky a videla že do stretnutia rady je ešte dosť času. Hodila svoje papiere na stôl a vyšla z pracovne. Pokojne kráčala cez tmavú chodbu do väzníc aby si prezrela svoju väzenkiňu.


„Slečna,“ oslovil ju strážnik, no ona iba vytiahla preukaz a priložila ho bez slova k snímaciemu zariadeniu. Dvere sa otvorili a strážnik jej len zaželal „dobrý deň“.


Alexandra už dávno nebola vo väzniciach a tak sa trochu obávala pohľadu na pozemšťanov. Prechádzala cez sekciu D a videla ako nejaký muž udrel iného muža. Tento pohľad ju zarazil a už sa chcela otočiť, no uvidela že strážnik ich už odtrhol a oboch udrel. Alex sa tento postup nikdy nepoznával, no nemohla nič robiť. Po chvíli si uvedomila na čo sem išla a zrýchlila tempo. Sekcia A bola prázdna a preto v nej vládlo absolútne ticho. Pred jednou z cieľ stál strážnik. Alex mu kývla nech za ňou ide. Strážnik k nej pristúpil. Bol zamračený ako každý kto tu pracoval.


„Dostala Latte vodu a jedlo?“ spýtala sa priamo, bez pozdravu.


„Nie slečna Ling Xiaoyu,“ odvetil a tváril sa že čo za blbosti sa ho to vypytuje.


„V tom prípade jej dajte okamžite jedlo aj vodu, a správajte sa slušne,“ prikázala psychologička s naliehavým tónom v hlase.


„Ale ešte nieje čas večere...“ ohradil sa strážnik.


„Je to rozkaz! Urobila by som to sama ale nemám teraz čas, tak mi neodvrávajte a robte čo vám hovorím!“ povedala ale nezvýšila hlas.


Strážnik sa zatváril akoby dostal facku. Bolo pre neho ťažké prijímať rozkazy od ženy.


„Áno slečna“ precedil pomedzi zuby a odišiel aby splnil rozkaz.


Alex hnevalo to čo si tu všetci muži mysleli. Na planéte Gyro považovali muži ženy za menejcenné, mali ich iba na okrasu, na vedenie domácnosti, na výchovu detí a takéto činnosti. No Alex sa takto nenechala ponižovať a podceňovať. Vďaka jej najlepšej kamarátke a zároveň aj princeznej Melian ju nikto neponižoval a keby aj chcel, s výcvikom ktorým prešla by ju do kúta nedostal.


Alex videla ako strážni vošiel do cely a podal dievčaťu jedlo a vodu. Vedela že v duchu nadáva, no bolo jej to jedno. Otočila sa a smerovala k zasadacej miestnosti. Keď dorazila, členovia rady práve vchádzali dnu. Obzerala sa no budúcu následníčku nevidela. Oprela sa o stenu a čakala.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://gyro.slovakforum.net
 
Alexandra Ling Xiaoyu, 27.1.07, Práca, práca a práca
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: