RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Vesmírna loď

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorSpráva
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   St jún 25 2008, 07:27

*Bolo neuveriteľné ako ľahko dokázal zahnať akékoľvek predstavy o tancovaní. Na takú zbytočnosť pri jeho dotykoch zabudala, oveľa viac túžila po tom jeho dotykoch a bozkoch, chcela znovu cítiť tú rozkoš akú v nej dokázal vyvolať. Nemienila mu to však priveľmi uľahčovať, vlastne ani sebe nie. Uprene ho sledovala ako si klakol do vody a vytrčala mu len hlava a kúsok pliec, pričom na tvári sa jej pohrával jemný úsmev. len čo sa vynoril, pobavene pokrútila hlavou*asi ich už nebudem nosiť, aj tak ako vidím je to zbytočnosť ktorú treba zahadzovať*nestihla sa však ani zasmiať a konečne sa ich pery spojili a ona si mohla vychutnať vášnivý bozk. V hlave jej skrsla jedna myšlienka a nedalo jej nepraktizovať ju.*mám taký pocit...*začala ked oddelila ich pery*ktovie prečo že*uškrnula sa a pobozkala ho jemne na nos*že nie som jediná ktorej zavadzia oblečenie*nečakala na jeho odpoved a pustila sa ho, pričom sa celučička celá ponorila. mala rada vodu a teraz to mienila využiť. voda v jazere nebola slaná, preto nemala problém mať vo vode otvorené oči. rukami mu prešla po stehnách a prsty zaborila pod ládku spodkov ktoré si na brehu nevyzliekol. šikovným pohybom mu ich vyzliekla, pričom mala možnosť sa aj na vlastné oči presvedčiť o tom, ako po nej túžil. Vynorila sa na hladinu a pozorne sa mu zadívala do očí*mám pre teba...výzvu?*bola to skôr spýtava veta. o kúsok od neho odstúpila, tak aby sa znovu nijako nedotýkali a zvodne zaklipkala očami. rozpustila si blondavé vlasy, a tie jej mokré ležali na pleciach*ak ma chytíš*začala s úsmevom a prešla k nemu bližšie, pričom ukazovákom mu prešla najprv po perách ktoré by ale radšej pobozkala, no napriek tomu to neurobila a prstom pomaly prechádzala cez krk až po hrud*ak ma chytíš, tak si so mnou budeš môcť robiť čo len chceš*uškrnula sa a spravila krôčik k nemu a sladko ho pobozkala na pery*no najrv ma budeš musieť chytiť*zopakovala a bez dalších slov skočila do vody, tak že prevaždnú časť bola pod vodou a vynárala sa len na nadýchnutie. *
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št jún 26 2008, 20:42

* So zaujmom si vypocul Tessinu vyzvu a musel povedať, že sa mu velmi pacila jej zvodnost ked mu prstom presla od pier až po hrud. Bolo to akoby by nim prebehla iskra, ktora po sebe zanechavala len ohen, nie vsak nicivy, ale naopak. Vedel, že Tessa je vasniva žena no teraz sa v tom len utvrdil. Trochu naklonil hlavu nabok a po jej bozku si presiel jazykom po perach akoby na nich zostala sladka stava z toho najchutnejsieho ovocia.* Myslim, že prehra ti vobec nebude vadiť.* podpichol ju hravo a nechal Tesse naskok. Ked usudil, že vzdialenost od nich je dostatocna, nadychol sa do plnych pluc a ponoril pod hladinu jazera. Sirokymi zabermi ruk lahko klzal po hladine vpred a stale mal Tessu na ociach.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št jún 26 2008, 21:00

*dobre vedela že tu nahaňačku skôr či neskôr prehra, no ako sam povedal, nebude jej to ani minimálne vadiť. Kto by sa len sťažoval na takýto "trest" ktorý sa trestom ani nedal nazvať. aj napriek tomu plávala čo najrýchlejšie, už pridlho sa nekupala v nijakom jazere alebo mori. Naposledy v tedy, ked ju vysmiali pre tú jazvu. teraz však nad jazvou nepremýšľala, len sa rútila dopredu, nevšímajúc si vodu ktorá je žblnkoala do očí*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št jún 26 2008, 21:52

THANATOS

* Neónova lampa vylievala svoje ostré modravé svetlo na palubu kde sa rozkladala ošetrovňa. Chýbal už len zápach dezinfekcie a celá atmosféra, ktorá sprevádza nemocničné zariadenia by bola dokonalá. Nekonečný tikot hodín v čakárni, každá sekunda, ktorá bola v tej chvíli taká doležitá pre toho kto potreboval novú šancu do života a taká mučivá pre toho kto hľadal nádej, že ich nekonečný beh sa neskončí na polceste k cieľu, ktorý by mal byť ešte ďaleko.
Lee si prešiel unavene po zarastenej tvári, ktorá už pred troma dňami stratila svoj zvyčajne bezstarostný výraz doplnený o nezmazateľný úsmev. Lenže ako sa ukazovalo tak v živote nebolo nič, čo by sa nedalo zmazať a Lee si to až príliš dobre uvedomoval. Za tie tri dni keď zostarol prinejmenšom o päťdesiat rokov a cítil sa ako človek tesne pred smrťou sa stalo toľko vecí, ktoré sa im predtým roky darilo udržiavať mimo ich životy.
Spomienky na neho utočili ako roj rozzurených včiel a jeho terajšie neželené postavenie mu taktiež bránilo najst sladkost milosrdneho zabudnutia. Kapitán, jeho najlepší priatel, s ktorým toho už vo svojom živote tolko preskakal bol mrtvy a jeho zodpovednost presla na Leeho plecia. Cela lod, posadka Thanatosu cakala, že sa co nasjkor zbavi smutku a prehliadnuc svoje pocity bude ich viest tak ako to predtym robil Cass, domov. Lenže on tu už nebol a prave ta skutocnost mu vyzierala vnutro ako leptava kyselina. Ako mohol niekto čakať, že odlozi svoj zial za mrtvym priatelom tak rychlo a zabudne na vsetko, čo ich k sebe po tie roky viazalo? A Jesson. Lee zovrel opierky kovovej stolicky az mu zbeleli hánky na rukách. Bol ešte taký mladý. Jeho život sa predsa nemohol skončiť tak rýchlo, v jednej sekunde vyhasnúť ako plameň sviečky ked zafúka vietor. ďalšia zbytočná smrť. Nikto vtedy nemal zomrieť!
- Lee, nepmôžeš mu keď tu budeš takto vysedávať a nepomôžeš tým ani sebe.-
Z bolestivých spomienok na tváre priateľov, ktoré už nikdy neuvidí ho vytrhol Rowanin hlas. Pozrel jej do očí a vedel jej z tváre vyčítať ustarostenosť. Aj na nu strata kapitána a Jessona ako aj ďalších mladých mužov z vojenskej letky dopadla veľmi ťažko. Vlasy jej stratili lesk, pery sa prestali usmievať a nad hornou perou sa jej objavila dovtedy skrytá vráska. Bola taká otrasená udalosťami spred troch dní, že sa na neho ani nenahnevala keď sa dozvedela, že po celý ten čas bol na lodi a vyhýbal sa jej. Leeho to o to viac mrzelo, pretože jej klamal a vôbec nemohol Rowan vyčítať keby si na ňom vybila svoju zlosť premiešanú so žiaľom. Jej mlačanie a odmeranosť mu však prišli oveľa horšie ako čokoľvek, čo mohol od jej vášnivej a trochu aj bláznivej povahy očakávať. ublížil jej a dobre to vedel.
- Viem. - odvetil krátko a nadalej skumal pocity, ktore sa jej odrážali v ociach. - Ale chcem tu zostať keby sa prebral.- dodal po chvili ked si sklamane uvedomil, že márne čaka na niečo co by mohol povazovať za odpustenie. Rowan si robila starosti, ale nie o neho, ale o Bryana, ktory už tretí den od bitky s Arsawrainskymi stihackami ležal v bezvedomý na osetrovni. Aj teraz sa mu svetlo neonových lamp na dpostelou odražalo od ohnivočervených vlasov a vytvaralo dojem akoby lem pred chvilou zaspal. Tuto predstavu vsak narusala aj skutocnost, že polovicu tvaru mal opuchnutu a zmenenu na nepoznanie od nespocetneho mnozstva malych ran, ktore sposobili crepiny rozbiteho priezoru na jeho helme. Tu najvacsiu, ktora sa mu tiahla od spanku stredom lica už mal zasitu a vyzeralo to, že sa dobre hojí. Už chybalo len aby Bryan konečne otvoril oci a prebral sa z mrtveho spanku. Lee na neho hladel pohladom v ktorom sa miesala dosial nevypocuta tuzba. Bolo jediné šťastie, že aj napriek zasahu dokazal Bryan, spola pri vedomí, doletiet do hanagaru. Jeho lietadlo bolo na tom rovnako ako jeho majitel. Znicene na nepoznanie.
Lee zatvoril oci a pokrutil hlavou. V jednej jedinej chvili prisiel o vsetko, čo predtym povazoval za samozrejme.
- Ak som odtialto dokázala vyhnat Jacka tak s tebou to pojde este lahsie nez si myslis.- do Rowaninho hlasu sa zacala pomaly zakrádat netrpezlivosť . Nemala rada ak niekto spochybnoval jej rozodnutia ako doktorky. Bola tu na to aby liecila a teraz jej v tom Lee neumyslene prekazal.
- Rowan...- zacal Lee a nedobrovolne sa postavil na nohy. - ...nechcem sa s tebou hadať. Myslim, že v poslednom čase toho mame obaja privela.-
- Tak to si sa teda trafil.- odsekla mu hnevlivo a mavla rukou aby jej uhol z cesty. Chcela skontrolovať či Bryanove zreničky budu reagovať na svetlo, ale Lee jej jemne a predsa nastojcivo polozil ruku na plece. Nadvihla obocie a netrpezlivo pohodila hlavou až sa jej vlasy roztancovali na chrbte. V poslednom čase sa nemohla pozriet na Leeho bez toho aby ho neobvinovala z toho, že jej tak hnusne klamal. Mala prelietavu povahu, to ano, ale to este neznamenalo, že si z nej musel tak vysteliť. Určite sa dobre zabaval na tom ked ho hladala, lenže vtedy jej na nom este aspon trochu zalezalo.
- Prepáč Rowan.- ospravedlnil sa Lee a nad celom sa mu prehlbila ustarostena vraska.
- Nemusiš mi to stale opakovať. Vies čo sa hovorí, to čo človek opakuje príliš často postupne prestane myslieť vážne.- odbila ho ani sa nepozruc do jeho oci, pretože vedela, že by ju ten pohlad obmakcil. Pred troma dnami sa este nedokazala hnevat, ale postupne sa subezne s bolestou zacal objavovat aj hnev.
- Nemyslel som za to, ale za toto.- Lee si za plecia pritiahol Rowan blizsie k sebe a zlahka ju pobozkal. Rychlo sa vsak odtiahol a sam prekvapeny tym co urobil uvolnil tlak, ktorym ju držal. Rowan len zaklipkala ocami akoby prave uvidela niečo neuveritlne a bez slova pozrela Leemu do oci.
Zrazu sa pred Rowan citil ako maly chlapec.
- Musim isť na mostik.- nevedel kam s pohladom a tak sa este raz pozrel na Bryana .- Ahoj.- rozlucil sa kratko a akoby mu horelo za patami vybehol z osetrovne.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Pi jún 27 2008, 04:10

/Ach bože Very Happy už som čakala kedy to urobí ked som si to čítala Very Happy takéto čítanie po ránu môže byť aj častejšie Smile/
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 05:35

* Plával stále za Tessou a mocnými zábermi rúk k nej kĺzal po hladine stále bližšie a bližšie. Nechcel však ich hru skončiť tak rýchlo a tak zvolnil tempo, poriadne sa nadýchol a ponoril sa pod hladinu tak, že ho vôbec nebolo vidno.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 05:56

*Netušiac aký kus je Cass za ňou, zastavila a rozhliadla sa. Cassovi však z vody hlava netrčala. Trochu sa zamračila a rozhliadla sa. v tom momente ju napadli dve veci, že mohol vyjsť na breh a schovať sa, alebo sa mu niečo stalo. PRi druhej možnosti zalapalo po dychu, no nakoniec usúdila, že sa jej skrýva. Aj tak ostražito zostala plávať na mieste a rozhlidala sa po hladine vody*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 06:05

* Vždy dlho vydržal pod vodou a tuto skutočnosť sa rozhodol využiť aj teraz. Aj ked bol kapitánom vesmírnej lode plávanie mu nerobilo ani tie najmenšie ťažkosti, pretože ked bol malý jeho jediná zábavka bolo íst sa kúpať do blízkeho jazera. Priplával bližšie k Tesse stále sa držiac pod hladinou no dával si pozor aby sa ho vo vode nemohla dotknúť. Po chvíľke to však už nevydržal a z rozmaru ju pošteklil zlahka na nohe.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 06:43

*Prešla hodná chvíľa a už naozaj začala obávať kde zmizol. Pri jemnom dotyku na nohe sa strhla a pozrela dole. Ked však zbadala svetlé vlasy, na tvári sa jej zjavil šťastný úsmev. Otázkou pre nu ale zostávalo, či má utekať alebo sa vzdať. Veľmi sa jej už nechcelo náhliť, hlavne nie ak vedela že ju aj tak chytí. Nadýchla sa a spustila pod hladinu, tak aby boli tvárami zarovno seba. Mala roztvorené oči a Cass mohol vidieť ako sa vo vode usmieva. Priprávala k nemu bližšie a slabo ho pobozkala, tak aby ani za svet nepootvorila ústa. Netužila si glgnúť vody, taká smadná teda nebola. Len čo sa od neho odtiahla, zakývala a preplávala okolo neho, aj keď už dávno neplávala naplno*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 13:47

* Nepotreboval deň ani priezračne čistú vodu aby pod ňou mohol nájst Tessu. Cítil jej blízkosť každou bunkou svojho tela a keď sa perami dotkla tých jeho rozhodol sa, že ju už nepustí. Mal pocit, že strávila príliš dlhý čas mimo jeho náručia. Urobil pár záberov a keď sa k Tesse priblížil ruky jej ovinul okolo pása tak, aby sa mu nevyšmykla a iba kopaním nôh sa s ňou predieral ku hladine. Keď sa vynoril a zacítil na tvári čerstvý vzduch mohol dovoliť svojim pľúcam nový nádych. Dýchal prudko no nielen kvoli tomu, že strávil dlhší čas pod vodou... Mohli byť teraz tak v polovici jazera a dno pod nimi bolo dosť vzdialené, preto neustále kopal nohami aby sa udržal na hladine, jednou rukou držal Tessu stále okolo pása a druhou rozhŕňal vodu aby sa mu ľahšie zostávalo na jednom mieste bez plávania.* Takže som asi vyhral.* žmurkol pričom mu na pery vystúpil nezbedný úsmev.* Kto mi odovzdá prvú cenu?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 13:53

*Keď popri plávaní zacítila dotyk, s radosťou sa nechala unášať k hladine vody. Kopala nohami aby sa nepotopila a usmievala sa na Cassa. Oči sa jej smiali nefalšovanou radosťou a po jeho otázke sa jej z úst vydral slabý smiech*Pokiaľ si dobre pamatám, hlavná cena bola, že si somnou môžeš robiť čo chceš*uškrnula sa*kedže ma už držíš...mylsím že cenu už máš v rukách...len dúfam že svoju výhru budeš využívať šetrne*uškrnula sa a omotlaa mu ruky okolo krku, pričom sa pritiahla bližšie k nemu, tak že sa prsiami dotýkala jeho hrude*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 14:04

* Natiahol sa bližšie k Tessinej tvári aby jej mohol zašepkať do ucha.* Určite budem oveľa viac jemnejší ako som bol dnes v kúpelni milačik. To ti môžem sľúbiť.* jeho hlas bol tichý no tajil v sebe zvodnosť a vasen. Sklonil sa a nasiel Tessine pery aby si ich mohol vychutnat v dlhom hravom bozku. Ked sa od nej konecne odtiahol v ociach mu ziarili plamienky ohna, ktory vnom Tessa zapálila už davno predtým než sa začali hrat na nahanacku.* Lahni si na moj chrbat a pevne sa ma drž.* vyzval ju a trochu pred nu predplaval aby mohla urobit tak ako od nej ziadal.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 14:11

*Pri slove kupelna sa jej na lícach zjavila mierna červeň. Pamatala si na ráno viac než život, no naštastie jej rozpaky Cass zahnal bozkom ktorý jej dal. Rukou sa pohrávala s Cassovimi vlasmi a ked sa ich pery oddelili a Cass ju vyzval na svoch chrbát, trošku nadvihla obočie*Sme skoro v polovici jazera zlatko*upozornila ho*ja už som nevládala poriadne plávať tu, nieto aby si ma ťahal až k brehu*zaprostestovala. nechcela aby sa kvoli nej Cass takto vyčerpával, k plytkej vode by to zvládla doplávať*a k tomu ránu*usmiala sa, aj ked znovu jej líca sčervenali*provokovala som*ušknrula sa, no nevyliezla mu na chrbát. boli príliš daleko od brehu a nemienila ho zničiť, stačilo že ju musel naháňať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 14:32

* Nespokojne nadvihol obočie ked Tessa zaprotestovala a ponahlal sa s argumentovaním.* Môžem si predsa robiť s tebou čo chcem, nemam pravdu?* uskrnul sa tvrdohlavo a nemienil ustupit. Mal dost energie a to ako sa Tessa o neho obtierala prsiami jeho enegiu len zvysovalo.* Musim tiez dodat, že moje pohnutky su cisto sebecke, pretože mam rad milostne provokovanie.* zahryzol si do spodnej pery a trochu naklonil hlavu.* Keby si sa ma držala...* nedokoncil no jeho pohlad hovoril dost sam za seba.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 14:36

*Otvorila ústa no potom ich znovu zavrela*do kelu zabudla som*povedla napokon*som si teda dala, ani si nepamatám kedy som naposledy počúvala...vlastne poslúchala*ušknrula sa a urobila čo chcel. Preplávala k jeho chrbtu a jemne sa ho chytila, no tak aby sa udržala.*no ked sa ti žiada provokovania...*uškrnula sa, rozhodnutá vyčkať kym nezačne plávať, aby začala stou prováciou*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 14:43

Pokúsim sa ti vynahradiť to sebazaprenie.* zažartoval a keď sa ho Tessa chytila pohladil jej zľahka ruku a lepšie sa položil na hladinu aby mohol doplavať k brehu. Vedel, ž esi prichystal sladke muky, ale este vacsie muky by prezival keby nemohol mat Tessu blizko pri sebe.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Po jún 30 2008, 14:54

Som si istá že to zvládneš*zašepkala mu do ucha, len čo začal plávať. Bola jeho odmenou a mal aho poslúchať, no nikto nepovedal, že by nemohla byť iniciatívna, teda...ak by jej nepovedal aby s tým prestala. Bola si istá že ako plávajú tak cíti ako sa mu obtiera telom o to jeho a skutočne ju to bavilo. pritiahla sa trochu vyšie, tak aby zastala perami pri jeho uchu a jemne ho na nom pobozkala. Perami prešla až ku mokrom krku, pričom mu po nom jemne prešla jazykom.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ut júl 01 2008, 19:29

* Telom mu prebehol silny zachvev vzrušenia a po prvykrat vo svojom zivote pochyboval o svojom rozhodnuti. Ked vsak citil na svojom krku Tessino nezne laskanie iba ho to pobadalo k rychlejsiemu plavaniu takže cochvila, a z jeho strany s ohromnym sebaovladanim, dosiahli piescite dno. Na tejto strane jazera sa pri brehu takisto tiahla mensia pláž so zlatistym pieskom, ktory teraz vo vecernom svite mesiaca svietil takmer ako male kusky striebra. Za plazou sa rozkladal pokojny les odkial sa iba obcas ozvalo sovie zahukanie doprevadzane ustavicnou melodiu cvrčkou z vysokej travy na nedalekej luke.
Cass sa trochu pootocil a stiahol Tessu do svojho narucia pricom sa postavil a niesol ju brehu brodiac sa vodou, ktora postupne opadala na hlbke. Vial iba slaby vanok no aj ten bol dost silny na to aby sceril hladinu jazera do jemnych vlniek, ktore zlahka obmyvali piesok. Cass sa zastavil tesne na hranici medzi vodou a suchou zemou tak, že ked Tessu polozil do makkeho piesku nohy im stale obmyvala voda. Zostal nad Tessou nakloneny a vo svit emesiaca pohladom lacne bludil po jej tele. Pripominala mu morsku vilu, ktora sa premenila na ženu aby mohla v jeho naruci stravit noc na brehu. Mokre zlatiste vlasy sa jej prilepili na pokožku a lakali jeho ruky aby ich zhrnul na bok a pokochal sa vyhladom na nežnu krivku Tessinho krku a pliec.* Už ťa mam mala morská víla.* zašepkal s usmevom na perach a pohladil sa Tessinou rukou po lici.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ut júl 01 2008, 19:38

*Zjavne ho trochu pohnala do plávania. Pery mala vykrivené v úsmeve a už sa vôbec nebránila, ked ju niesol. Zjavne mal dosť energie a nemienila sa pre ňu sťažovať. Pohľadom neblúdila po okolí, v tej chvíli ju priveľmi príroda nezaujímala, oči mala ustálene na Cassovej tvári a čím viac mu hľadela ne pekné pery, tým viac ho na ne chcela pobozkať. Bolo pre nu viac než zložité nechať sa len tak nehybne niesť, najme ked na nehej pokožke jasne cítila jeho ruky. Bruško sa jej prudko zdvíhalo, odrážajúc rýchle dýchanie a bitie jej srdca.*Cassik*ušknrula sa, len čo zostala ležať na jemnom piesku*a čo chceš s malou morskou vílou robiť?*spýtala sa a prešla si jazykom po hornej pere, pozorne sledujúc jeho tvár, po ktorej mu kvapkala voda z jazera*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ut júl 01 2008, 19:57

* V prvom rade ho rozveselilo Tessino oslovenie, pri ktorom sa len pobavene uškrnul a z pier sa mu vydral hlboky smiech.* Takže Cassik? Takto nežne ma ešte nikto nepomenoval.* sklonil hlavu a nechal svoj smiech dozniet v priehlbinke Tessinho krku.* Ches to vedieť?* zasepkal jej ticho do ucha a usny lalocik jemne zovrel perami.* Cassik to malje morskej vile ukaze ak mu mala morska vila slubi, že bude robit tak ako jej on povie.* natahoval Tessu a perami jej draždil citlivu pokožku v blizkosti ucha.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ut júl 01 2008, 20:02

Vieš že si rozkošný keď sa takto smeješ?*usmiala sa a prižmúrila oči, len čo sa dotkol pokožky krku*teraz keď si po mne zopakoval to moje oslovenie, napadlo ma ako prve slovo keksík. Moc sa to nerýmuje ale celkom ťa to vystihuje*uškrnula sa, aj ked on to nevidel, pretože mal pery sklonené pri jej uchu. Jemne sa zachvela a potom pokračoval* Sladky...*trochu pootočila hlavu a pobozkalal ho na krku, a vôbec sa neponáhľala oddeliť svoje pery od jeho pokožky*...jemný...*rukou prešla po jeho chrbte až k bokom, pričom sa zachvela* ...a nedá sa mu odolať*dokončila a pobozkala ho na pery*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ut júl 01 2008, 20:21

Uuhmm.* zatiahol hlbokym chraplavym hlasom ked sa ich pery spojili v bozku. Tessine dotyky v nom spustali lavinu vasni, ktore ovladat bolo velmi tazke, pretože na kazdom centimetri svojho tela citil nabiehat slastne zimomriavky a jeho vzrusenie snad už nemohlo byt ani vacsie. Ked nakoniec prerusil bozk dychal prudko a nepravidlene.* A co povies na rym moja milovana Tessa chcem s tebou vystupit na nebesa?* tlmene sa zasmial a chytil obe Tessine ruky pricom jej ich jemne položil nad hlavu a pridržal ich zaborene v makkom piesku.* Ale ak mi neprestanes hovorit take rozkosne lichotky to stupanie na nebesa sa znacne urychly a vonkoncom by som nebol rad keby som t apo ceste tam stratil.* hladel jej s laskou do oci, v ktorych mu ihrali vesele iskricky smiechu.* Toto je tvoja noc Tessa a ja ti ju nepokazim.* povedal už doraznejsie opat mysliac na rano ked mu vasen nacisto zahmlila mysel. * Preto navrhijem toto...* sklonil sa a nežne Tessu pobokal na koncek nosa.* Uvolni sa a dovol aby som t apomiloval tu a teraz, ruky nechaj tam kde su a pre vsetko co ti je drahe len sa ma nezacni opat dotykat tak ako rano lebo z aseba nerucim moja sladka vila.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ut júl 01 2008, 20:30

*Pri jeho rýme sa pobavnee uškrnula a nechala si položiť ruky nad hlavu, cítiac na nich piesok*Zlatko ako tak vidím, vieš rýmovať lepšie než ja*počúvala jeho dalšie slová a čím viac hovoril, tým vaic sa usmievala. ked však vyslovil svoj návrh, trochu prekvapene zažmurkala, no potom sa znovu usmiala*No...*zatiahla pomaly* nie je to zlý návrh*žmurkla*len som si neni istá či budem schopná držať ruky pri tvojich dotykoch hore, aj keby som neviem ako chcela. No budem sa snažiť...*povedala úprimne, aj ked sa jej to zdalo nemožné. Neverila tomu že dokáže nehýbať rukami, hlavne ked si predstavila ako sa jej dotýka, ako ju bozkáva po celom tele.*...a keby som to nevydržala...budem sa snažiť priveľmi ťa nepokúšať*dokončila a slabo si vzdychla.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št júl 03 2008, 16:22

* So sirokym usmevom hladel na Tessu a chvilu akoby rozmyslal nad tym co jej odpovie. * Tak to ber ako výzvu.* navrhol pricom sklonil hlavu a zacal Tessu steklit nosom na krku.* Spomínam si, že raz som jednej mladej dame povedal, že by nedokazala to, čo muži a ona tuto vyzvu prijala. Dokonca ma v nej celkom porazila.* prestal Tessu steklit nosom a namiesto toho si zacal lice zlahka suchat po jej lici pricom sa starostlivo vyhybal peram.* Nedokažes sa ma nedotykať viac ako par minut.* zasepkal jej do ucha sebavedomo pricom sa v duchu smial. *
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št júl 03 2008, 16:35

*Nesúhlasne pokrútila hlavou*Cass*začala s jemným úsmevom, pretože to šteklenie ju rozosmievalo*túto výzvu nevyhrám a vlastne ani neveim či by som ju chcela vyhrať...*povie a zahryzne si do spodnej pery*...niektore vyzvy sa noeplatia vyhravať, ak prehra je príjemnejšia. a aj keby som ju prijala, naozaj to nedokážem*povie znovu*myslíš že ty by si dokázal držať ruky nad hlavou ak by som sa ťa začala dotýkať? niežeby som ťa podcenovala, ale tomu neverím*provokatívne zdvihne ruku a položí mu ju na plce, pričou sa nou posúva nižšie až zastane takmer pri zadku. Zdvihne k nemu hlavu a perami sa mu dotke tých jeho, a jazykom mu prejdde po perách a potom sa odtiahne*skutočne o tom pochybujem...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   

Návrat hore Goto down

Vesmírna loď
Návrat hore 
Strana 4 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: