Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Planéta Iliwian

Goto down 
+18
Olivia Pangiote
Ethrinne Shammi
Alexandra Ling Xiaoyu
Remyane
Niryai Diska'ha Moaite
Thenayre Ross
Imary Khei
Dreena Thall
Yuki Yamihoshi
Alexander Axel Carpenter
Anawel Eia
Max Royce
Cassian Scrad
Ryan Lombardi
Bryan Nicholas Ledon
Wargan Nathrin
Lexie
Admin
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
AutorSpráva
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:24

LEE

Ziadny strach Max...* prehovori k nemu upokokujucim hlasom no na ociach mu vidno, že jeho dalsie slova budu myslene zartom a nie važne.*... ked sa stratime spolu aspon nam hladanie cesty ubehne rychlejsie než keby sme ju hladali každ yzvlast.* vsimne si Maxov pohlad a preto mu poda papierik, ktory dovted ydržal v ruke.* To je zoznam toho co musime kupiť aby sme mohli dat Thanatos do poriadku. Ostatne zoznami som už rozdal a nam zostal tento...* pichne prstom do kuska papiera a vtom zapocuje odniekal znamy hlas. Aj ked nemali prilezitost dlho sa spolu porozpravať velmi dobre vedel komu patri a tiež pramienok vlasov, ktory sa objavil v dave ked z neho Anawel vyskocila. Vrhol na Maxa ospravedlnujuci usmev a dvoma krokmi sa ocitol pri dievcati.* A moja najmilsia pomocnička, teba som hladal...* uskrnul sa a polozil Anawel ruku na temeno hlavy pretože takto to potom vyzeralo že je este mensia nez v skutocnosti.* Kam si sa stratila?* nadvihol obocie predstierajuc nechapavy vyraz aj ked kutikom ust mu zacalo mierne posklbavat.*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:30

Konecne..Svata prostato..*Zasepka sama pre seba, ked zazrie jeho hlavu narozdiel od jej vytrcajucu z davu. Pre poslednu istotu zamava este raz a pokusi sa k nemu dost. Ked sa ocitnu zocivoci, usmev jej roziihra tvar.* Mna? No...pekne...som rada, ze som hladana..lebo tu sa ocitnut sama...*Pokrci ramenami, nasledne ruky zodvihne do vysky a pretiahne si chrbat, no ked jej tento pocin ukonci jeho ruka, mierne jej chrbtom preletia zimomriavky. Keby sa nepozname asi mas jeden kopanec Kedze vsak sa poznaju a este ktomu jej ten dotyk spachal len prijemne pocity spokojne tam jeho ruku necha.* Kde? No vies...stretla som paar domacich a nejak ma nechceli pustit...akasi ignoracia...*Pokyvka hlavkou a s ocami upjatymi v jeho tvaer si ho premeria.* Mame plan? Vecera? Bar? A striptiz?*Sibalsky vystreli obocie nahor.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:41

LEE

* Už dalej nedokaže struhat važnu tvar a smiech sa mu uvolni z hrdla ako voda v rozmrznutom potoku. Zloži ruku z Anawelinej hlavy a zatvari sa zamyslene akoby o jej poslednych slovach musel tuho premyslať.* Myslim, že niečo ovela menej vzrusujucejsie. Teda ak sa ti zdaju lodne matice dost sexi aby si ich uprednostnila pred striptizom.* chytil okraje svojej uniformi a uvolnil si na nej jeden gombik priamo pod krkom predstierajuc že mu nahle prislo velmi teplo. Zasmial sa ked okolo presiel muz, ktory na Anawel neskryto civel lascivnym pohladom no ked zodvihol zrak vyssie a vsimol si jeho ako sa s nou rozprava radsej odvratil tvar akoby sa bal že ho zarazi do zeme hlbsie nez bol.* Myslim, že aj na to, že ta skoro nevidiet putas privela pozornosti...* zmurkol na dievca a potom doplnil.* Ale ak si hladna myslim, že možeme s nakupmi chvilu pockat a najset sa uz teraz...
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:45

Aaaale keed...Leee nevrav ze by si nesiel...*Prehne sa nachvilku dopredu a dozadu, len tak ako male decko zobroniace o lizanku, pricom zopne i dlane do vysky.* Ah..a co tak si ich zavolat na lod?*Premeria si ho opatovne, no ked uciti opad raz nejakeho samca v jej okoli, zvrasti tvar a doda.*Lee tahaj ma prosim niekam bokom..lebo asi mam tej pozornosti na dnes az az...*V momente sa mu sikovne vtesna do akehosi objatia alaa gentleman a dama. Takze sa im premotaju ramena a ona zopakuje prosebny pohlad.*Pome niekam...jest makat riesit..som chora z tychto ksychtov a to som tu chvilku.,.* Keby len vedel, ze kedysi patrila medzi hladanu klientelu a keby vedel, ze mozno niektory z nich ma i jej plagat na stene, asi by ju zrubal po holej s prisnym pohlôadom.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:49

*Zoberie zoznam do rúk a zrakom si ho rýchlo premeria. V zozname nebolo nič čo by sa ťažko hladalo. Teda aspoň podla neho to boli celkom lahke veci. Odtrhne zrak od zoznamu a pozrie na mlade dievča ktoré videl v hangari. ´morská panna´spomenie si na svoje prve slova ktoré sa mu vydrali z úst ešte ked boli v hangari. Chvílu pozoroval Leeho a dievčinu.* nema nič proti jedeniu *povie Leemu a zároveň sa usmeje na dievčinu. Pristúpi k nej bližšie.* ale ani proti striptizu by som nič nemal *zašepka jej do ucha aby to Lee nepočul* inak som Max Royce *povie a odstupi od nej*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:55

LEE

Zavolať si ich na lod?* zdalo sa, že dnes sa kvoli zachvatom smiechu ani nepohne. Akosi sa mu vsak podarilo ovladnut aby mohol polozit Anawel polovaznu polozartovnu otazku.* Kto tu nosi nohavice mlada dama? * narazal tym, že na striptiz vacsinou chodia chlapi. Len tusil co vsetko musia podniknut ženy ked si chcu dopriat trochu tejto zabavky. Aj ked sa mu predstava ako idu s chlapmi na striptiz spolu s nou zdala celkom zabavna. Nechal sa nou potiahnut pricom po chvili sam zacal korigovat ich smer a dotiahol ju rovno pred Maxa.* Pozri Max aku peknu rybycku som si vylovil v tomto mori...* kyvol hlavou smerom nadol k Anawel a cakal ci ho za tu poznamku nestuchne prinajmensom do boku.*
Návrat hore Goto down
Lexie

Lexie


Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem
Vek postavy : 19 rokov

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 17:57

*Nie je si istá či mu má povedať, že aj napriek tomu že ju stretol vonku, takmer celú časť svojho života prežila za niekoľkými múrmi. Ked začuje ale názov ulice, usmeje sa a je šťastná že túto náhodou pozná. Okrem toho čo tam chce kúpiť on tam je aj zašitý obchodík s pár bylinami, teda vie kde to je* tamtou ulicou musíme ísť a na konci prejdeme do uličky nad ktorou je veľký oranžový plagát* povie rozhodne, lebo si je svojimi slovami viac než istá.* a čo robíte...robíš na lodi?* spýta sa aj ked vôbec nevie, o čom taká zvyčajná konverzácia býva...*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 18:01

A ty si myslis, ze som este nedala polonahej cernoske nejaky ten penazny obnos za tanga?*Pozrie na Leeho a rozkosnicky si zaspomina, ked ju chalani z ulice raz vzali na koktail a ukecali sbskara, ze mala osemnast. Nahly prichod Maxa a nahly prichod dvoch poznamok naraz od dvoch zaujimavych chlapov sposobil maly chaos v jej hlavke. Hned ako ju Lee nazval akymsi vodnym tvorom, ruka, ktorou ho zvierala jej v momente zklzla na uroven jeho zadku a sikovne mu po nom jednu plesla, no pohladom uz smerovala k Maxovi a sikovne zhodnotila jeho nazor na striptiz bar.* Budem mat narodeniny necham sa pozvat...*certovsky zapalene na neho zmurkla.Tesi ma Max...ja som Anawel...*Jemnucko pohladila este Leeho zadok, snad ako taky rozkosny trest a strcila ruky nazad do vrecak.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 18:12

*Sledoval ako Anawel plesla Leeho po zadku, nestačil sa čudovať čo to ma znamenať. Začal sa smiať a pristupil k Leemu* teši ma Anawel, zdá sa že s tebou sa človek nenudí *potlapka Leeho po ramena a smeje sa dalej* mal by si jej vratit Lee, nech vie že si samec a že sa len tak nedáš *povie pobavene a pozrie na Anawel. Premeria si jej telo až skonči pri očiach.* takej peknej prdelke by som to vrátil Lee.
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 18:23

LEE

* Nestihol sa ani zasmiať na Anawelinom sibalskom cine, ktorym mu chcela vratit jeho poznamku ked si vsimol v zastupe Rowan.* Docerta.* zanadval potichu ked si vsimol ako ho prepaluje pohladom a k Anawel vysiela vražedne blesky zurivosti.* Tak jej to vrat za mna.* odvetil zartom k Maxovi a ospravedlnujuco sa otočil k Anawel.* Prepac mi moja pekna zlata rybycka no musim ist upokojit draka.* postrapatil jej vlasy a rychlo sa pobral za Rowan, ktora sa uz zvrtla na odchod k lodi. *
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 18:27

*Pokojne si vypocuje poznamky na jej zadok, kedze jej pride ze pokial to uskutocnie aj potrva nejaky ten den, jedine co ju znepokoji je Leeov nahly unik.*Sakra sakra...*Pokruti pokojne hlavkou pozorujuc jeho pozadie.* Dobre Max..a co my?* Leeho necha plavat, predsalen mu asi dnes zavarila i na par dni dopredu.* Co mame v plane? POckame Leeho? Ci mas iny napad?*Opatrne zlozi ruky na prsia a pocas vykladania sikovne popravi rukavice a taktiez pritiahne snurku pod prsiami. Nejak sa dnes citi trosku nesvoja.* /chlopci moji na dnes ..teda zatial musim, pa/
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 18:44

*Zostal stáť zarazene keď tam zostal sám s Anawel. Videl už len Leeho náhly odchod a Anawel stojacu pred ním.* čo to ma ... *ukáže smerom na odchádzajúceho Leeho* znamenať *dokonči vetu a pozrie na Anawel* moja drahá, rád by som ho počkal ale myslim že mu to predsa len bude trošku trvať keď to bude s Rowan ... *Vedel čo išiel pravdebodobne robiť a keďze je sám mužom vie že to nejaký čas potrvá. Aj keď poznal rychlych profesionalov.* co mame v plane *zopakuje otazku* no to neviem, ale rád by som si niekam sadol na svoj pekny zadok a zajedol si niečo *pozrie na Anawel a jej snurku pod prsiami*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 21:06

*Leemu venuje par poslednch pohladov, ktore je donutena spravit na spickach.* To je jeho draha?*Zodvihne spytavo ukazovak pri jeho sekanej vete.* Sikovnik..*POznamena uznanlivo sama pre seba. Hned ako sa postavi aj na pat, teda naspat do jej povodnej vysky premeria si Maxa.* No to si ten tvoj zadocek rada prezriem...tak sup pod prvy..ukas cestu...*Hravm tonom, milym usmevom a zvedavymi ocami na neho nenapadne bez nasilia zautoci.* Mam pocit, ze tamto je nejake obcerstvene...*Mavne niekam daleko za dav ludi rukou, pricom opat skonci na spickach. Nevyzera zle, mozno zvrhlik, mozno andel..uvidime...*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeSo august 23 2008, 21:50

Ja to tu ale nepoznám v živote som tu nebol *to bolo prve čo ho napadlo ked ho pohohnala popredku. Hned sa aj zastavil keď zbadal občerstvenie na ktoré Anawel ukázala* tak dobre za mnou, ideme sa najesť *pristupi k menšiemu stánku s občertvením* dám si ... *pozrie na rôzne mastné jedlá na ktoré teraz nemal chuť* flašku tekili *ukáže na tekilu. Ked mu ju predavačka podá čaka už len na Anawel aby si aj ona objednala.*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 09:05

Ani ja...ale musis ist intuicne...*Zvola rozkosnicky, co je jej tradicky ton hlasu a uz sa pasie pohladom na jeho zadok.No chlapec na sebe asi aj maka pocas dna* Ehm...co robis ty na lodi?*Spyta sa nie moc na rovinu, ale dufa, ze jej jeho odpoved objasni akym sposobom sa dostal k vyracovanemu zadku. Rychlym pohladom si premeria predavacov v obcerstveni, pricom ju zaujme jedna bezzuba zena v cervenej tupirovanej parochni.*Uha...ty to ohnive pijes? Mne to tak nechuti..*Zahovori svoj naval smiechu a dokonci to objednavkou.* Ja si prosim flasu mineralky, flasu absinthu, pol kila cukru....aaa to je aj vsetko...snad jeden pohar..*Prstami zo tri krat poklepka po stole.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 11:46

možno neuveriš ale bol som obyčajným technikom a teraz ma z ničoho nič povýšili na poručika *pochváli sa a otvori si flašu tekili* všetko čo sa dá piť my chutí *odveti* ale najviac by ma zaujímalo ako si sa ty dostala na loď? ... kapitán o tom vie? *pozrie na ňu skúmavým pohladom a pritom si odpije z flaše* nie že by som mal niečo proti ženám na palube ale ... podla mňa len rozptyluju mužov a potom sa nedá sústrediť na pracu. *I ked je pravda že keby videl dlhý čas len mužské zadky a nijake ženske telo potom by sa s toho všetkého zrejme zbláznil, pomyslel si.*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 12:21

No pekne...mna prednedavnom povysil kapitan za clena posadky...*spokojne sa usmeje, ked objime flasu mineralky a naleje za plny pohar vody.* Ja som bola na cierno...nejak som usla z domu a potom...pocas tej bitky som bojovala....aj s kapitanom!*Prstom vyskrabka zo dve pirulky sedativneho charakteru a hodi pod jazyk.* No ...a tak som oficialne na lodi s nejasnym zameranim..ale inak som dobra ostrelovacka...*Sikovne zapije svoju dennu davku.* A vies...niekedy zeny su schopne i v muzskych pracach...*Nadychne sa vone jeho alkoholu a ked zvrasti tvar, otvori si ten svoj vonajuci dokonale cistym mentolom.* Ahh...netvrd ze ma tu nechces..
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 18:28

na čierno *zamrmle si pre seba a pozrie na lieky ktore si hodila do úst* ostrelovačka ? *pokrútil hlavou a pobzeral sa dookola či nezbadá nejaký obchod kde by sa mohli nachádzať veci ktoré mal napisane na papieri* neprekážaš my tu len by bolo dobre keby sme už aj niečo zohnali s tohto zoznamu *zamava ním pred Anawel* mam ho od Leeho a keby vedel že ešte stále nič nemáme neviem si predstaviť čo by na to povedal *zrazu však zbadá jeden obchod namalovaný celý nažlto* preboha .. vidis tu budovu *pripadala mu smiešna no chcel vedieť čo sa v nej nachádza. Možno aj potrebné veci pre Thanatos* pod za mnou Anawel *povie a vykroči smerom k budove*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 18:44

Co co jako?*Mierne nou trhne, ked uprostred rozhovoru ten mladik vstane.* No idem...*Spakuje si svoju flasku, vrhne dostatocny obnos penazi na stol a mierne nesikovne ho nasleduje, kedze pocas posedu jej strpla prava noha, od kolena na dol.Nejaky je rozlietany...ah jaj to bude este zaujimave. Zamrmle si jej druhe ja:D, ked dokrivka na jeho uroven.* A mozem do toho zoznamu nakuknut? Aby som mala predstavu? Viem ze toho je rozsiahle mnozstvo poskodeneho..sama som videla ako zdemolovali cast osetrovne ainych casti lode....*Zacne sa tvarit seriozne, ba i mimovolne dvojzmyslove pohnutky necha bokom.* A mozno....mozno treba najst zasite obchodiky, dobra zlava, zaujimavy dodavatel..znamosti...* Pozdvihne k nemu zvedavy pohlad, no ked stretne ten jeho presvedceny pohlad zabodnut do budovy ktora jej ride mierne chorobomyselna, radsej stichne.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 19:35

*Počas chôdze podá Anawel papier* máš pravdu je toho dosť a preto by sme si mali švihnúť *bez ďalsich kecov zrýchli krok. Počul ešte ako vyprávala o zlavach a dodávateloch no nič neodpovedal. Keď už stáli pred obchodom pristúpil k dverám na ktorých bolo napisane otvorene* tak čo ideme dalej nie ? *bez čakania na Anawelinu odpoved otvori dvere a vojde dnu. Naskytol sa mu pohlad na rôzne súčiastky, a nástroje na opravy a iné veci.* výborne *povie si pre seba a pozrie sa po Anawel či vošla za ním*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 19:40

JAsne...*Schmatne ten harok, pobavene si premeria material na ktorom to bolo napisane a uskrnie sa.* Srandovne vecicky...* Uznanlivo pokyva hlavou , ked sa zabori pohladom do zoznamu, dokonale zoradenych veci, ba sa jej zamari, ze k suciastkam je pripisany i rok vyrobi a znacka, ktoru maju zohnat.* Niekto v tom ma jasno..*Zamrmle Maxovi, ked hladi do papiera, nevnimajuc, ze vosiel do dveri, pricom ona sa ako hlupacik ocitne v nejakych tocitych dverach veducich do vesmirnych sexualnych pomocok.* A Max..*Zodvihne prstom, ked jej napadne mala otazka, no ked si uvedomi ze Max mlci, ba i ruch je nejaky divny. Prudko zodvihne hlavu a este prudsie sa zacne cela cervena tlacit tocitymi dverami nazad von.*Preboha...*Udrie si pastou do hrude, ked nasmatra spravne veci a hned sa zaradi do nejakej ulicky tvariac sa ze sa nic nestalo.* To su matice...tie ako treba..*Zamava na neho papierom s mierne cervenajucim sa hlasom.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 19:47

Myslel som si že sa stratila *usmeje sa na ňu a zoberie od nej papier ktorý zaroveň položi predavačke na stôl* potrebujem všetky tieto veci mohli by ste my ich sem doniesť ? *predavačka si chvílu poprezerá zoznam a potom kývne hlavou na suhlas. Ked sa odprace hladat veci dozadu prikroči k Anawel* tamto su wc-ka *ukaže prstom* idem na zachod lebo to už asi nevydržim, počkaj ma tu, jasne *povie a už sa strati v mužských záchodoch*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 19:48

/ inač pekný sen Anawel .... som si ho čital Very Happy:D /
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 20:01

No...jaa a stratit? Iba ak tu medzi suciastkami...*Zasmeje sa ked poklepka po nahradnej suciastke do motora lode, ktora je vacsia ako ona, vybliskanejsia ako ona a keby je uchylna na roboty, aj by povedala ze krajsia ako ona.* Kludne beez!* V momente ako Max zmizne z dohladu, Anawel sikovne vytiahne zo zadneho vrecka drobny planik, ktory cmarala celu noc.* Prosim..hned tieto kusky...*S velmi hlbokym a vaznym pohladom si premeria obsluhujucu bytost.* Hned..tamto par minut pocka...*Poklepka si prstami a opatovne zakruzi ukazovakom nad par suciastkami ktore jej chybaju.* Ja....potrebujem to zohnat, a zbuchat dokopy..chapete...*Zmurkne na obsluhu, ktora konecne ochotna zacne zhrnat miniaturne vecicky na kopu.* A viete co, jednu pajkovacku a cin...*Tukne prstom po cele a definitivne ho natiahne smerom k Maxovej potrebe.Pohyb pohyyyb!* Ah dakujem....*Zamrmle, vytahujuc spoza kabata drobnu kasu, posobiacu ako obal na kameru a uz horlivo bali jeden kusok po druhom, popritom kontrolujuc zoznam.* Dakujeeem....*Zamazanou rukou od suciastiek sa financne vyrovna a s tajuplnym usmevom zacne kontrolovat pripravu suciastok pre lod.*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 24 2008, 20:01

/som rada ze sa lubi...a snad si ho postupne kazdy kto v nom bol precita:D:D/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Planéta Iliwian - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Planéta Iliwian
Návrat hore 
Strana 3 z 32Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: