RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Kate Fandark- Telo ako jediné eso

Goto down 
AutorSpráva
Kate Fundark

avatar

Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

OdoslaťPredmet: Kate Fandark- Telo ako jediné eso   Ne október 19 2008, 09:47Má čo robiť, aby vykynožil tie dávno vyklíčené, ktoré nezlomil ani tajfún jeho chladného pohľadu. Ich korene nepodmyli ani slané záplavy prameniace v jej očiach. Sama sa v tých posvätných trávach brodí dodnes. A hoci cíti, že ju z každej strany prerastajú a bodajú, nedovolí žiadnemu koscovi zničiť ich.

Dnes však pred ním stála iná žena. S jediným esom v rukách, ktoré jej aj tak nikdy neprinesie trvalé víťazstvo. Vedela, že všetko to plytké a povrchné, čo sa skrývalo v rajcovných vrkočoch s ružovými stužkami a v štrnásťcentimetrových opätkoch, predstavuje jediného spojenca ako na malý okamih upútať jeho pozornosť. Sladké slová či náreky už dávno nezaberali.

Mala pocit, že čím viac sa snaží, tým viac ho sama núti vzďaľovať sa jej. Pozrela sa mu do očí a v duchu sa modlila, nech toto nie je ten deň, kedy nadobro príde aj o posledné eso predstavujúce jej telo. Práve ono bolo to jediné, čo od nej chcel prijať. Len obyčajná túžba rodiaca sa a umierajúca v jeho rozkroku. Vedela to a dúfala, že aspoň tá v ňom pretrvá čo najdlhšie. Zabralo to. Dnes ešte nie je deň, kedy krehkú ženskú dušu pohltí apokalypsa. Dnes ju ešte neodmietol.

„Vyzeráš ako štetka,“ povedal. Len si však málo uvedomoval jej zúfalstvo. „Vzrušuje ma ako vyzeráš,“ pokračoval. „Práve o to mi išlo,“ poznamenala. Svoje zámery už dávno netajila. Niekoľkokrát mu o nich hovorila. Bez ostychu, ktorý predtým sprevádzal ich život. Milovala, keď vravel: „Chápem to.“ Na krátky čas mala pocit, že jej rozumie.

Podišiel k nej a nežne ju pobozkal. Nikdy si nepripúšťala, že ich milovania boli o inom, než o láske. Nedočkavo rozopol tú rozkošnú košieľku vďaka ktorej vyzerala zvodnejšie ako inokedy. Robila z nej spolu s krátkou sukňou sladkú naivku. Jeho trasa bola nemenná. Pohladil jej prsia. Tými najjemnejšími rukami, aké kedy cítila. Vždy si ho preto doberala.

Ich hebkosť vnímala najlepšie práve na tých kyprých tvaroch, ktoré tak zbožňoval. Ani tentokrát im neodolal a bozkával ich s citom, no zároveň náruživo. Vedela, že ním lomcuje vášeň. Aj tak sa však rada uistila. Keď zacítila jeho tuhé mužstvo, stala sa ešte sebavedomejšou. Nepustila ho s jazykom do svojej svätyne. Zaujímalo ju iba jeho uspokojenie. Kľakla si pred ním a robila to, čím si bola absolútne istá. Raz jej povedal, že je najlepšia, akú mal. A ona mu verila. Nikdy neklamal. Milovala ho.

Jeho pýcha sa strácala v ústach ženy, ktorej jediným cieľom bolo hasiť oheň túžby muža. Lačne mu pritom hľadela do očí a jasne dávala najavo, že dokonalejší výtvor mužského tela na svete neexistuje. Opäť neodolal jej prsiam. Kľačiac pred ním mu ich s radosťou ponúkla. Boli dostatočne veľké, aby obopli jeho nádheru. Ako sa mu len páčil tento druh rozkoše. Inokedy by dokončil dielo v tejto pozícií. Dnes však nie. Túžil cítiť lono ženy, pre ktorú znamenal tak mnoho.

Podal jej ruku a ona vstala. Pritisol si ju k sebe a vášnivo pobozkal. Bažila po jeho tele. Ľahla si na posteľ a stiahla ho so sebou. Neváhala ani sekundu. Inštinktívne otvorila brány kráľovstva, v ktorom bol jej vyvolený už očakávaným hosťom. Keď ho pocítila v sebe, neubránila sa hlasnému stonu. Priam uctievala to nádherné telo, ktoré si priala mať čo najbližšie na svojom. „Si nádherná,“ zaznelo z jeho úst. Práve to potrebovala počuť. Vyhrala! Náhle zacítila ten výsledok svojich snáh na bruchu a bola si úplne istá, že dnes ešte vyhrala.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Kate Fandark- Telo ako jediné eso
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: