RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

bar Previnilé slasti

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Kate Fundark

Female
Počet príspevkov : 19
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 7.1. 3993; 22 rokov
Povolanie : podnikateľka

OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   Št júl 23 2009, 16:57

*Poháre dá na svoje miesto medzi tie ostatné a potom sa uvoľnene naňho pozrie s milým úsmevom.* Nerada ti to hovorím, ale mal by si už ísť. *Povie potichu. predsa len dnešné plány meniť nebude.* Nechcem ťa vyhadzovať, ale je neskoro a ja som unavená. *Prejde okolo baru k nemu a potiahne ho zo stoličky smerom k dverám, ktoré odomkne.* Ak budeš mať čas, môžeš sa staviť opäť zajtra po práci, alebo hocikedy, kedy len budeš chcieť. Veľmi ma tešilo Andy, určite si niekedy pokecáme dlhšie a pôjdeme sa spolu pozrieť na hviezdy, no myslím, že dnešný večer nie je na to ten pravý. Dobrú noc... *Zasmeje sa a keď Andy konečne odíde, zavrie za ním dvere, ktoré zamkne. Pozhasína svetla v bare a vyberie sa do svojho bytu. Zaujímavé, ako si dokáže vyprázdniť hlavu a nemyslieť vôbec na nič, tak ako aj teraz. Ako nejaký stroj vojde do kúpelne, dá si teplú sprchu, umyje sa a bez toho aby sa unúvala s oblečením pyžama si nahá ľahne do obrovskej postele s tmavofialovým saténovým prádlom. Chvíľku sa pozerala na svoj odraz v zrkadle, ktoré má zavesené na strope nad posteľou a potom kľudne zaspala.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kate Sanchez

Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

OdoslaťPredmet: Re: bar Previnilé slasti   Ne november 22 2009, 14:03

*Nervózně vstoupila do osvětlené místnosti a posadila se na barouvou stoličku.Plavovlasá Kate měla sto chutí se otočit, vyběhnout do chladné ulice, nasednout zpět do rakety a odletět na Zem.Jak se asi zde chovají k lidem?*
Dáte si něco? *přistoupila k ní barmanka* Něco mi nalijte, je jedno co. *procedila zkrz zuby.Barmanka před ní postavila skleničku plnou něčeho zeleného a usmála se.* Tohle je tradiční pití tady na Gyru. Nazvaly jsme ho Ufus.Jen si dejte. *Kate do sebe vylila zelenou tekutinu a zasmála se. Vždyť je to obyčejná jablečná šťáva s trochou alkoholu.Zadívala se na hodinky a rychle vyběhla z baru.Už dávno má být přeci jinde.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.keilillydesigns.blog.cz

bar Previnilé slasti
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: