RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Historický rebríček Zeme

Goto down 
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Historický rebríček Zeme   Ne december 07 2008, 17:57


2008 - 2127 - Zem prechádza ekonomickou krízou, počas ktorej rapídne stúpa nezamestnanosť, klesá životné minimum.. Začína boj aj o základné potreby k životu, ako je jedlo a voda.

polovica roku 2127 - OSN rokuje o zjednotení sveta do jedného štátu s jednou vládou bez prezidenta.

2. február 2202 - Všetky krajiny sveta podpísali dohodu, o ktorej základoch sa rokovalo už v roku 2127. Ľudia sa do tohto roku búria, vznikajú nepokoje vo všetkých štátoch. Takmer dve tretiny ľudstva z počtu v roku 2008 umiera, populácia sa redukuje na približne tri miliardy ľudí. Afrika takmer bez obyvateľstva po následku príliš veľkého šírenia vírusu HIV (v roku 2163 uložená do karantény na žiadosť OSN). Štát nesie názov Zem. Jednotnou menou sa stáva Euro. Kresťania predpovedajú koniec sveta.

2202 - 2975 - Zem sa spamätáva zo starých rán. Aj napriek tomu populácia nenarastá. Životné minimum sa zvyšuje. Nové generácie si chcú užívať "Nového zlatého veku".

2975 - 3000 - Povstanie anarchistických vojsk predpovedaného "antikrista", ktorý sa snaží napodobniť ako aj Ragnarok, tak aj kresťanký Armageddon - Nido.

September 3001 - vo veku 56tich rokov Nido poráža vojská Zeme svojimi jednotkami stúpencov, ktorí bojujú proti zjednotenej Zemi. Nastáva absolutistická monarchia Nida.

December 3008 - Nido zavraždený na prehliadke vojska, podobne ako František Ferdinand.

3009 - 3012 - Obnova Zeme.

3012 - 3900 - Vedecký a technický boom. Ľudia plánujú vesmírne cesty. Kvôli kritickému nedostatku surovín na vlastnej planéte, začína operácia Reminiscor, ktorej cieľ je kolonizovať iné planéty - prvou z nich sa stáva Mars.

3900 - súčasnosť - Populácia sa zvyšuje a ľudstvo pokračuje vo svojom pátraní. Zatiaľ prežíva na obnoviteľných zdrojoch.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Historický rebríček Zeme
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: "Telarionské smetisko"-
Prejdi na: