RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Ples A Newyear Night´s Dream

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Chris Deniel Shered

Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 23 2009, 19:19

* Pri tom ako sa Anoella narovnala sa na nu odzbrojujuco usmial a vratil sa rukou naspat k jej pasu kde ju dovtedy pri tanci zlahka držal. Mozno bola prilis vnimava na dotyky takže uz nechcel riskovat to že by si ju popudil proti sebe ako jeden z mnohych zvodcov, ktorí vyuzivali prilezitost plesu k tomu aby si tu ulovili niekolko lubostnych spomienok na jednu noc. On sa tu tak dlho zdržovat nemienil.* Ten kto má rád úprimnosť musí byť častokrat aj veľmi silný aby mu pravda nepodrazila nohy.* skonštatoval akosi zamyslene pricom mu jeden pramienok blond vlasov padol neposlusne do cela. Len urobil dalsi obrat a dostal sa tak este blizsie k druhemu tancujucemu paru.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kazuo Yakusoku

Male
Počet príspevkov : 31
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 28.8. 3993
Povolanie : zrak

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut február 24 2009, 15:03

*Čakal, že zostane Yuki prekvapená, no čakal omnoho horšiu reakciu. Na jej mieste by on stresoval a robil rozruch. Ona bola len prekvapená a zmätená, alebo sa len jednoducho vedela ovládať. Nečudoval sa, mala na to dôvod.* Ako by si asi zareagovala, kebyže ti jedného dňa ja, alebo môj otec povieme, že nie sme zo Zeme a že ani ty nie si čistý človek? Asi by si sa nám vysmiala a vyhlásila nás za bláznov. No teraz, keď vieš, že exituje aj iná rasa okrem ľudí, uveríš tomu ľahšie. *Povie a nadýchne sa, aby mohol pokračovať.* Viem, že to nebolo fér, ale musíš pochopiť, že musíme chrániť anonymitu našej rasy, nemôžeme len tak hocikomu na Zemi hovoriť, ako to vlastne je. *Trochu spomalí a stíši hlas.* Aj keď si vlastne jedná z nás, bolo už neskoro ti to povedať. Ak by ťa zo Zeme neuniesli, asi by si a to nikdy nedozvedela. *Vysvetlí jej a keď sa spýta na jeho otca, usmeje sa.* Mal by tu niekde byť. Mal som ho tu pohľadať, no okrem toho, že to tu je takmer nemožné, myslím, že som si našiel onoho lepšiu prácu. *Zaškerí sa.* Predpokladám, že máš naňho veľa otázok, nie je tak? *Povie a prestane tancovať. Uprene sa jej zahľadí do očí.* Bude rád, keď ťa uvidí... *Letmo sa usmeje a potiahne ju z parketu medzi ľudí obzerajúc sa po otcovi.*
Návrat hore Goto down
Thos
Andoid

Male
Počet príspevkov : 143
Rasa : android
Vek postavy : 22 rokov
Povolanie : neznáma

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št marec 05 2009, 18:34

* Boli na plese už niekoľko hodín no on tomu ešte stále nemohol celkom uveriť. Naozaj je tu. Ako súčasť všetkej tej nádhery, v ktorej sa prvé okamihy cítil tak neisto no opäť tu bola Leslie, ktorá mu podala pomocnú ruku. To, že bol stroj neznamenalo, že by nezačal poznávať to čomu ľudia hovorili city. Umožnil mu ich poznať Lee no žena po jeho boku, ktorá akoby nebola ani najmenej nervózna či v napatí z toho, že jej partnerom je neživý android, v nom vsetky tie pocity a myslienky zjednocovala a davala im zmysel.* Ešte si si ani raz nezatancovala odkedy sme tu.* prihovoril sa jej odrazu a sklonil k nej zamyslenu tvár.* Neučil som sa to síce dlho, ale budem rád ak mi venuješ tento tanec Leslie.* urobil krok dozadu a dvorne sa uklonil pritiahnuc si Leslienu ruku k peram ako pravy gentleman zo zaslých pozemskych cias. Páčilo sa mu čítať knižky z toho obdobia. Videl v nich niečo čo z terajšieho správania takmer vymizlo. Mužsku galanstnosť a česť. Možno aj to bol dovod, ktorý ho vo velkej miere ovplyvnoval v učení a v tom ako sa na Leslie pozeral. V jeho očiach bola anjelom, carokrasnou bytostou, na ktoru nemal nijaky narok pretoze jej nemal co ponuknut. Dokonca ani svoje srdce, pomyslel si s akýmsi taživym pálenim v hrudi... pretože nijake nemal...

O niekoľo krokov od Thosa sa o kamenné zábradlie, ktoré vrubili vchod do tanecnej sály opieral Bryan. Svoj prenikavy pohlad nechal bludit po zvláštnej dvojici a zachytil aj Thoso ziadosť o tanec. Aké starosvetské. A predsa... pokrutil hlavou a radsej svojou pozornostou zahrnul Lexie, ktorá v ten vecer doslova žiarila. V zamysleni sa usmial nežnym usmevom a zrychlil krok aby bol co najskor pri nej. Chcel jej doniest niečo na pitie no ako sa o par sekund ukázalo jeho neprítomnost vyuzilo niekolko horlivych mladikov, ktorá razom Lexie obstali ako nocne motyle pritahovane jej svetlom a skladali k jej nohám poklony. Niekolko z nich dokonca začul a zhodnotil v duchu originalitu. Nie! Najradšej by ich vsetkych vyzauskoval a poslal do postele. Pretlacil sa laktami cez dvojicu ciernovlasych mladenčekov s horiacimi ušami a zastal za chrbtom najhorlivejšiemu obdivovatelovi zo skupinky ktory práve hovoril: * - Neviem opísať slovami ako nesmierne mi vaša krása učarila ma labella. Stači len váš pohľad a ja padnem na kolená no povedzte mi, že neodmietnete ak vas teraz zoberiem na večernu prechádzku ma labella nata- horekoval sa vzrusene a vobec si nevsimal Bryana, ktorý pohladom metal hromy blesky. To mu este chybalo. Superit s uchanmi. Navyse keby mal povedta pravdu ani by Lexie nemhol vycitat že by sa nechala uniest krasnymi slavmi. Sam bol predsa zohyzdeny a karsa pritahoval krasu...*
Návrat hore Goto down
Freya Leslie Ledon
technik

Female
Počet príspevkov : 260
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 19 rokov
Povolanie : zrak, predstavivosť

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št marec 05 2009, 18:48

*S jemným úsmevom sledovala celý ples. Nemohla povedať žeby sa nerada zabávala, opak bol pravdou, no na druhej strane, na takýchto miestach akoby každý musel sledovať svoje kroky, či neurobí nejaký prešľap. Ona sa toho síce neobávala, možno iba svojho brata, dobre vedela že ju bude s Thosom pozorovať. A predsa sa nemienila nechať vyviesť z rovnováhy, bol to večer kedy mohla byť s Thosom vonku a podľa toho si to aj užívala* ešte ma nepožiadala správna osoba* odvetila na jeho poznámku o tom že netancovala. Nechcela sa pohnúť od Thosa, nie preto že by sa obávala o to že niečo spraví, ale preto že chcela byť v jeho spoločnosti* s tebou si rada zatancujem* odvetila na jeho otázku o tanci a tak ako on sa hral na pravého gentlemana, aj ona jemne prikrčila nohy a prešla s ním na parket. Opatrne mu položila ruku na plece a druhú do jeho dlane a jemne sa usmiala* dúfam, že so mnou po tomto tanci niekde pôjdeš, mám pre teba malý darček* usmiala sa ešte viac, bola zvedavá čo povie a či sa mu bude páčiť* Thos som rada že si sem so mnou išiel... * prehovorila úprimne*
Návrat hore Goto down
Lexie

Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št marec 05 2009, 18:57

*Nikdy nebola na niečom takom krásnom ako bol ples. Nemohla sa vynadívať na to všetko navôkol, aj keď zároveň pociťovala v Bryanovi oporu. Nebyť jeho, nikdy by tam nebola a keby aj mala možnosť, bála by sa. S ním po boku však nemala pochybnosti o tom, či bude niečo v poriadku, odkedy bola na lodi, staral sa o ňu a nedal jej dôvod pochybovať o jeho dobrom srdci. Po tom kde vyrastala to bol až priepastný rozdiel a ona sa bála že o neho príde. Keď sa vzdiali aby im zobral niečo na pitie, objavili sa okolo nej nejaký muži a ona nervózne ustupovala dozadu. Na lodi ich stretávala dennodenne, no kým bola v kuchyni bola pod dozorom kuchára s ktorým vychádzala prekvapivo dobre a mimo práce bola s Freyou alebo Bryanom. Ked bola s ním, nikto si nedovolil ju nijako obťažovať, ako občas keď kráčala s jeho sestrou. Často ich poznámkam nerozumela, no bola vďačná že Bryanova sestra vie ako ich schladiť. Snažila sa pamätať na jej slová, videlo sa je to poučné, no teraz bola v pomykove a celá zmätená krútila hlavou* nie som ma labella, museli ste si ma s niekým pomýliť* zopakovala mužovi snažiac sa z toho nejako dostať. ...nechcem ísť na prechádzku... * pokrútila hlavou priam vydesene, no našťastie si všimla prichádzajúceho Bryana. Zastavil za mladíkom a tým privolal jej oči k sebe. * Bryan! * zvolala nadšene a prešuchla sa pomedzi mužov až k nemu, skryjúc sa za jeho chrbát* on ma stále volá nejakým čudným menom...a chce ísť von...nechcem s ním ísť na prechádzku... * chytila ho za ruku, no nepohla sa spoza jeho chrbta, len aby bola od mladíkov ďaleko*
Návrat hore Goto down
Thos
Andoid

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št marec 05 2009, 19:56

* Thos odviedol Leslie na kraj tanečného parketu kde sa v rytme hudby nezvrtalo toľko tanečnych parov aby im svojou ťažkopadnosťou zavadzal a jemne držal Leslienu ruku vo svojej chladnej dlani. Pockal si na miesto v hudbe, na ktore urobil prvy krok a potom uz viac menej naucenym pohybom viedol svoju tanecnu partnerku sledujuc doby a správne kroky. Nerobilo muz problem robit viacero veci naraz a tak mohol nielen ovladat vyraz svojej tvare, ktory by inak zostal prirodzene celkom kamenny ale mohol sa Leslie aj prihovoriť. Len jej sa prihovaral hlasom, ktorý sa snažil stimulovať di prijatelnejsej ludskej podoby, hlasom ,ktorým by na nu nepustal hrozu.* Leslie to ja som ti vďačny za to, že tu môžem byť s tebou a zažiť toľko nových vecí. Všetko je tu pre mňa nové a nebudem tvrdiť, že to vo mne nezanecha mnoho dojmov a myslienok, ktorým by som sa este rad niekedy venoval preto je toto moj navjacsi darček.* usmial sa a sklonil hlavu aby mohol nosom vtiahnut Leslienu vonu. Urobil to celkom mimovolne, ani nevedel ci sa to patri alebo nie no zamracene pohlady ostatnych ucastnikov plesu mu nevadili. Oprel si čelo o Leslieno a držiac ju pevne naruci urobil dalsiu otocku v rytme hudby.* Ak mi vsak chces po tomto tanci niečo ukázať budem ťa nasledovať.* možno sa tie slova celkom nehodili k významu toho čo povedaal Leslie ale pre neho mala jeho odpoved ovela hlbsi vyznam. Naozaj by Leslie nasledoval kdekolvek. *

* Spociatku ho premáhal hnev nad mladíkovou opovažžlivosťou no ked sa pozrel na Lexienu vystrasenu bledu tvar ihned ho hnev presiel a nahradila ho starosť. Dopekla! Mal na to pamatat a nenechavat Lexie osamote! Bola predsa taka neskusena a nemohla vedieť že mladikom ide iba o jedno aj ked to instiktivne citila. Co rozoznal podla toho ako sa jej pri pohlade do jeho oci roziarila tvar stastim a ulavou, podla toho ako sa skryla za jeho chrbat a malu ručku mu vtisla do dlane. *
- Prepacte pane, ale je od vas nespravodlive, že si držite take krasne stvorenie len pre seba.- ozval sa čiernovlasy vysoky mladik, ktoreho by vsak bez problemov zarazil do zeme len stvrtinou inak vynakladanej sily na zneskodnenie otravnej muchy. Pomaly k nemu otočil tvar a hodnotil mladikov podrazdeny postoj. Nic nepovedal len ho alej sledoval ležernym no predsa akosi skryto mrazivym pohladom.
- Smiem vedieť kto ste? - doplnil este mladik pohrdavo otazku a premeral si jeho tvar so zjavnym znechutenim. Jazva ho očividne odpudzovala a vyvolavala v nom posmeškarstvo. Ostatní holobriadkovia posmeleny drzosťou svojho vodcu si stali za jeho chrbat a prepalovali Bryana mrzutými pohladmi. Bolo zrejme že im skazil zabavku. Sopliaci!
- Bryan Nicholas Ledon, vojak na kráľovskej lodi Jeho Veličenstva Raita Yagamiho. Rad by ste vedel este niečo? - odvetil Bryan akoby sa ani nechumelilo a podla pobavene vykriveneho usmevu, ktorý mu pohraval na perach bolo zrejme, že svoju prepiatu zdvorilost prehana preto aby mladika este viac nahneval. Dokonca zrazil opatky nalestenych ciziem k sebe a posmesne kyvol hlavou v uklone. Mladik to spozoroval no nemienil sa tak lahko vzdat hrdinstva, ktore mu na par sekund vynieslo obdiv jeho vrstovnikov, ktorí teraz napato mlcali.
- Na vašom mieste by som si dával pozor vojak. - zasyčal jedovato ako zmija s dorazom na slove vojak. V tej chvili sa tiez pozrel na Lexie akoby jej dával najavo kto je z nich dvoch lepsou partiou.
- Mám otca na vysokopostavenom mieste a určite by st enerad prisli o prácu. Takže teraz mozete isť. Samozrejme bez slečny - skodoradosť skrivila inak pekne crty mladikovej tvare a v ociach sa mu zalesla vypocitavost. Bryan mu len opatoval falosny usmev nepustiac Lexienu ruku ani na okamih z dlane len jej podal do ruky poharik sampanskeho, ktory jej priniesol a potom skrcenim ukazovakom privolal mladika blizsie k sebe akoby mu chcel niečo posepkat. Mladik si ocividne myslel že Byran sa ho chysta prosit aby svojmu otcovi nic nepovedal a tak sa pokojne ako pav priblizil k nemu. No len co bol dostatocne blizko Bryan ho schytil za golier cierneho saka a tak prudko potiahol k sebe, že mladik skoro stratil rovnovahu a spadol na zadok. *
- A teraz pocuvaj ty mna sopliak. Slúžim na bojovej lodi už peknych par rokov a takych ako ty v boji zostrelujem ako cintlave muchy. Davam ti na vyber. Budto odids odtialto po svojich alebo ti budu musiet tvoji kamarati pomoct ked s tebou skoncim.- ton Bryanoho hlasu bol zdvorily akoby sa mu ani nevyhrazal bitkou a práve z toho dovodu taky hrozivy. Mladk si ihned preratl svoje sily a kamaratov, ktorý sa uz rozprchli vsade len nie tam kde by mu kryli chrbat.
- A--ano p-pa-pane.- zachrčal ako starec pred smrťou a ked ho Bran pustil okamzit eutiekol kadelahsie.* Si v poriadku srdiečko?* opytal sa po chvili Lexie zmenenym hlasom v ktorm sa miesali obavy s nehou. Nechcel ju vystrasit. Chcel ju chranit a zaroven branit svoju cest. Dufal , že ju svojim správanim prilis nevystrasil. Aj preto si ju chytiac za plecia obratil opatrne k sebe a skumavo prebehol pohladom po jej tvari. Ani si neuvedomil ake nezne oslovenie pre nu pouzil pretoze na nu tak mysliel uz dlhsi cas.*
-
Návrat hore Goto down
Freya Leslie Ledon
technik

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št marec 05 2009, 20:22

*Thos mal obrovskú výhodu že dokázal robiť toľko vecí naraz, aj keď pre ňu samotnú nebol problém tancovať aj rozprávať, aj keď keby ju neviedol, možno by aj z rytmu vypadla. No jeho naučené kroky ju viedli správnym smerom a preto sa neobávala že sa pozabudne či zakopce o dlhé šaty. * Znamenáš pre mňa veľa Thos a rada by som ťa zobrala na mnohé miesta, nielen sem. Je toho veľa čo sa dá mimo Thanatosu obdivovať, som si istá že by sa ti veľa miest zapáčilo* usmiala sa. Vedela že loď je pre neho neodmysliteľnou súčasťou, no rovnako spozorovala, že sa rád učí novým veciam. Nebol len chabý stroj ktorý robil to čo chcela, počúval ju a sám si podľa toho vytváral vlastné myšlienky a túžby. * dúfam že ťa to poteší* usmiala sa a na krátky okamih privrela oči, len čo bol tvárou dosť blízko aby sa mohol nadýchnuť vône jej vlasov. Pamätala si ako jej povedal, že má rád klinčeky, lebo voňajú ako jej vlasy a vždy keď urobil niečo takéto, srdce jej na krátky okamih poskočilo. Otvorila oči až keď boli ich čelá spojené a očami plnými nehy pozrela do tých jeho. Vedela že ak Bryan uvidí to čo chcela urobiť, nahnevá sa, rovnako akoby to nepotešilo ani Leeho, no chcela byť teraz sebecká a myslieť na seba a svoje šťastie. Opatrne pohla hlavu a nežne ho pobozkala na pery, strácajúc sa v tanečných krokoch*
Návrat hore Goto down
Lexie

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št marec 05 2009, 20:56

*Niekedy až mala pocit, že Bryanovi dával svojou prítomnosťou na plecia len ďalšie starosti. Nikdy sa jej ale nijako nesťažoval, cítila, že je pri nej rád. Mnoho krát sa pristihla, že si predstavuje, aké by to bolo keby sa pobozkali, snívalo sa je o tom skoro každú noc, skôr než jej noc naplnili nočné mory, ktoré však boli čoraz miernejšie.
Teraz však prežívala ďalšiu nie pekne vyzerajúcu časť svojho života, aj keď vo svojom vnútri cítila pokoj. Možno preto, že aj Bryan bol pokojný. Nenechal sa mladíkmi zmiesť, stále jej jemne držal ruku a ona cítila jeho pokoj, ktorý sa vlieval aj do nej. Vôbec sa jej ale nepáčili tí muži. Nepáčili sa jej ani predtým, keď ju obkolesili nevšímajúc si ako od nich odstupuje a snaží držať odstup. No teraz sa vyzerali hrozivo, pripomínali jej dievčatá z miesta kde vyrastala, vtedy keď sa jej posmievali alebo jej chceli ublížiť. Chceli ublížiť Bryanovi? Vysmievali sa mu? Vo svojom vnútri pocítila nový pocit, iný než prežívala sama v takýchto situáciách. Väčšinou sa bála, cítila ponížená a skľúčená, no teraz sa hnevala. Bryan si nezaslúžil nič zlé a už vôbec nie posmech, dobre vedela že ho trápi jazva na tvári, aj keď pre to nemal dôvod. Jeho tvár možno bola poznačená, no pre ňu aj tak krásna. Možno by sa ho bála tak ako prvý raz, no v jeho očiach sa odrážalo srdce a to mu robilo aj jeho tvár krásnou. Bez srdca by nemohla povedať že je krásny, no s ním mohol mať po tvári aj milión jaziev a nebol by odpudzujúci. No neklamala mu, stále si myslela že mu tá jazva na kráse neubrala ale mu pristane. Jej hnev každým ich posmešným slovom narastal a bola by schopná prekonať svoj strach voči nim a osopiť sa na nich, keby to neurobil sám Bryan. Nevedela čo mužovi zašepkal, no páčilo sa jej ako muži hneď na to odišli. No to čo začula hneď za tým jej zo srdca vyhnalo zlosť v jedinej sekunde. Srdiečko? To láskavé oslovenie podfarbené mnohými citmi ju naplnilo nepoznanou radosťou a niečím, čo doteraz nikdy nepocítila. Nevedela ten pocit nijako špecifikovať, no ani sa o to nesnažila. Líca jej nadobudli ružovkastý nádych, no tentoraz neuhla pohľadom ako to často robievala. * Cítim sa dobre* usmiala sa úsmevom, aký na tvári ešte nikdy nemala* srdiečko* dopovedala jemne. Páčilo sa jej to, nevedela či to môže použiť na oslovenie muža, no jej sa to páčilo. Usmiala sa o to viac a aj keď si to sama neuvedomovala, on si mohol poľahky prečítať čo tým jednoduchým a predsa podstatným oslovením v jej vnútri spôsobil. Napadlo ju, že teraz by ho skutočne mohla pobozkať, uskutočniť to o čom snívala, no bála sa že sa, že si jeho oslovenie zle vysvetlila a rovnako mala obavy že jej to nepôjde. Nevedela aké to bude ani či to zvládne a teraz bolo všade veľa ľudí čo bola ďalšia obava. Možno keby jej to nešlo, všimli by si to aj iný a smiali by sa na nej. Ktovie či sa to dá rozoznať z pozorovania alebo by to cítil len Bryan. A aj napriek obavám strašne túžila pobozkať sa s ním. *
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 12:11

*V podstate mal pravdu. Neuverila by im to, ak by jej to povedali pred štyrmi rokmi. Vtedy ju trápili úplne iné veci, ako otázky, či je vlastne človek jediná inteligentná rasa vo vesmíre.
Keď zastavil, pozrela naňho a trochu neisto mu opätovala jeho pohľad. Bohovia, čo ak by jej povedal to, čo kedysi na Zemi?* Máš pravdu, Kazuo... *Prikývne na jeho otázku, keď ju začne ťahať preč od ostatných tancujúcich párov. Šiel dosť rýchlo a tak pevnejšie stísla jeho ruku, aby sa navzájom nestratili v skupinkách hosťov.* Myslím, že to chvíľu potrvá kým ho nájdeme. *Povie mu a obzrie sa napravo od seba. Pohľad jej okamžite padol na oči blúdiace po dave.* Tho... *Zašeptala, no nedokončila, pretože práve vtedy bokom slabo vrazila do nejakej osoby, okolo ktorej práve prechádzali. Rýchlo sa ta pozrela stále kráčajúc za Kazuom. Mala v úmysle sa ospravedlniť, no asi päťdesiatročný muž si očividne ani nevšimol, že doňho ktosi vrazil, pretože sa naďalej venoval rozhovoru, ktorým bol pravdepodobne tak strašne zaujatý. Obzrela sa teda opäť smerom, kde pred krátkou chvíľkou zbadala Thomasa. Musel to byť on. Nepomýlila by si ho. Nikdy... No ako tak blúdila očami po mieste, kde by mohol byť, nikde ho už nevidela. Možno ho stratila v dave a možno sa nedokázala tak dober orientovať, keď sa musela ponáhľať za Kazuom. Pochybovala, že by sa jej to len mohlo zdať. Tak zlé zas na to nie je...aspoň v to dúfa...*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Female
Počet príspevkov : 304

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 14:33

Menší oznam Smile

Kedže ples sa už hrá cez tri mesiace tak by sme to chceli dohrať. Kedže viem že niektorí (Yuki) sa veľmi tešili na istu rpg, tak bude otvorený nech si to dohrá kto chce s kym chce -smi-

Len tých čo môžu prosím nech to pomaly ukončia Týto už majú odchod naplanovany, v blizkej dobe sa odpracú: (Raito, Viktor, Tessa, Cass, Jordan, Torry, Thos, Freya, Ma, Ricardo, Rowena, Lexie, Bryan)
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 16:05

Ta si dajme teda polnoc...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://yaminokonrei.blog.cz
Thos
Andoid

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 20:39

* Cítil Leslieno zaváhanie v krokoch ked k nemu pomaly zdvihala tvar no on ju držal pevne a nepustil by ju nech by sa dialo cokolvek. Bol to zvlastny pocit. Nie neprijemny. Práve naopak. Nepustit Leslie už nikdy a navždy zostať tu. No hudba hrala dalej a vnimal ju aj vtedy ked sa pre neho cas akoby zastavil. Pocitil Lesliene pery zlahka na svojich..zatvoril oči ..a bozk opatoval rovnako lahucko ako sa dotykala ona jeho. A hudba zatial hraal dalej no pomaly zastavovala az stichla celkom. Len oni dvaja este stali na parkete, kývali sa pomaly v rytme, ktorý Thos este stále pocul zniet v usiach aj ked tomu už tak v skutocnosti nebolo a nechcelo sa mu preruit vzacnu chvilu. Coskoro si vsak zacal uvedomovat namrzene pohlady hosti a rozcelene sepkanie za dlanami ruk preto sa od Leslie pomaly odtiahol, smutne sa pousmial pricom si smutok na svojej tvari ani neuvedomil a chytil Leslienu ruku aby ju odviedol z parketu.* Chcela si mi niečo ukázať?* ozval sa po chvili ked uz stali na svojom terajsom mieste a pohladom mohli sledovat vsetku tu krasu prystiacu naokolo ako svetlo vytekajuce spoza horizontu ked zapada slnko.*
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Male
Počet príspevkov : 135
Rasa : mimozemšťan
Povolanie : pilot

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 20:57

* Neprestal Lexie držať rukami okolo útlych pliec ani sa jej pozerať do krištalovo jasných zreničiek oči, ktoré odrážali každy poryv srdca lepšie nez zrkadlo vlastny odraz tváre. Nikdy nebol dobry v čítaní z črt tváre, ale pri Lexie to bolo take jednoduche. Take lahke, take krasne... v sekunde ako mu vratila nezne oslovenie doslova prestal dychať a rukami jej stisol plecia akoby teraz on potreboval oporu, aby ho stastie celkom nezrazilo z noh. Nevedel ako dlho sa na nu len dival a utapal sa v jej ociach hladajuc tam a prahnuc po kazdom kusocku, ktorý by mu nasepkaval: " Ano, ma ťa rada..áno, miluje ťa..." Urobil krok blizsie k Lexie az sa zlatista latka jej siat pritisla na jeho nohavice a obklopila ja ju prirodzene ako vona obklopuje kvet. Zacitil jej teplu pokozku, pod ktorou pulzovala horuca krv aj cez koselu, do ktorej sa teraz vnaralo nielen jej teplo aj makka oblinka prs. Ako v sne, neuvedomujuc si nic a nikoho okolo seba len Lexie..len a len ju .. zacal pomaly sklanat tvar k nej, aby ju mohol pobozkať. Slakanal sa pomaly viac opatrne ako z toho, že by chcel predlzit cas tej tupej pulzujec slasti kým neochutna sladkost jej pier... No vtedy, ked sa uz uz dotykali koncekmi nosov zrak mu mimovolne spocinul hlboko v jej ociach kde urel... seba... tu tvar! Tu hroznu tvar, ktora mu pripomenula nielen to aký je ale aj to, že nepodpísal so zivotom zmluvo o istote. Dnes vecer to uz povedal. Bol vojak a ten nikdy nemohol vediet kedy príde o zivot aj ked sa zdalo, že dlho bude mier. No zdanie klame. POznal Raita. Poznal Viktora. Poznal neistoto zakazdym ked si sadol do stihacky a nemohol do tej istej neistoty stiahnut aj Lexie. Bolo to len kratko co zacala doverovat ludom a objavovat svet okolo seba aj inak nez ocami planymi strachu. Prezila si svoju cast trapenia a on jej nemohol sposobit dalsie. S bolestou v srdci, ktorej hlbka ho celkom ochromila sa v poslednu chvilu nedotkol jej pier ale obtrel sa nimi o Lexieno líce. Odporny bratsky bozkk! Odporny preto lebo nechcel aby bol práve taky. Chcel viac. Ale nemal právo. Sklonil hlavu a pomaly od seba Lexie odtiahol a ruky neochotne spustil z jej pliec. Ochabnuto mu ovisli popri tele. Bez zivota.* Možno by sme sa už mali vratiť.* zasepkal zlomenym hlasom, ktory este nemal silu ovladnut.* Skor nez ta tu zacnu obletovat dalsie mlade ucha a ja s niektorych z nich budem musiet pobit.* snazil sa vsetko obratit na zart ale nedokazal to. V jeho hlase nebola ani stipka veselosti.*
Návrat hore Goto down
Freya Leslie Ledon
technik

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 20:58

*Ako jej len bolo srdečne jedno, čo si o nich myslia nejakí neznámi pajáci naokolo. Väčšina z nich aj tak žila prázdne životy, bez štipky radosti, životy ktoré sa točili okolo peňazí a iných vecí, ktoré možno k životu bolo treba, no bez toho zvyšku neboli ničím. Keď sa Thosove pery oddelili od tých jeho, uvedomila si, aké ticho ostalo. Nijaká hudba už nehrala, aj keď jej sa to v Thosovom náručí ani nezdalo. Všimla si smutný výraz, mal ho prvý raz v živote a ona nevedela či ho na to upozorniť. Urobil to podvedome, možno to tak bolo lepšie. Žiadne cvičený výrazy, len nefalšované city ktoré vychádzali z neho. * áno rada by som ti niečo ukázala a zároveň darovala* usmiala sa, jemne ho potiahnuc preč. Vonku bolo chladno, no nijako na to nereagovala. Blížil sa čas ohňostroja, chcela to stihnúť do polnoci. Zastavila až na parkovisku a otočila k nemu oči, rozžiarené nadšením* chvíľku ma tu počkaj dobre? * do úsmevu sa jej vkradla záhadnosť, chcela ho prekvapiť. Vycerila biele zúbky a potom odcupkala v podpätkoch k známemu autu. Nohy ju boleli, nebola zvyknutá na takéto topánky, no hrdinsky sa snažila kráčať rovno. Zaklopala na dvere dodávky a čakala, kým sa spoza nich neobjaví tvár kamaráta.
„Freya!“ zvolal vysoký, až neobvykle vysoký svetlovlasý chalan, možno len o rok starší než bola ona sama.
„Luke aj ja ťa rada vidím,“ zasmiala sa, nevediac ani ako, skončiac v jeho objatí.
„Koľko je to čo som ťa nevidel? Dva roky? To už budú hádam aj tri!“
„Netrep hlúposti, nie je to ani rok!“ zasmiala sa a nakukla do dodávky.
„Nebuď netrpezlivá, stále si mi nepovedala na čo ti je na lodi...“
„Povedala som ti že je to darček...“ ustúpila stranou a kývla smerom k Thosovi. Náročky Thosa nebrala k Leonovi, obávala sa či za zatiaľ neopil, predsa len bol Silvester. Nechcela aby mu rozprával nejaké opĺzlosti...
„Fešák...“ skonštatoval Leon, ani len netušiac že Thos nie je živý.
„Škatuľku si prosím...“ požiadala ho netrpezlivo. Čas neúprosne bežal, chcela mu dať darček pred ohňostrojom.
„Tu je,“ podal jej obrovskú škatuľu s pár dierami, previazanú žlatou stuhou „sestra previazala ako si chcela...“
„Pozdrav ju a ďakujem.“
„Čo by som pre teba nespravil.“
„Len sa nepodlizuj,“ uškrnula sa pobavene, pozrúc smerom k Thosovi. Usmiala sa na neho a potom ešte pozrela na Leona. „šťastný nový rok už vopred...“
„Aj tebe krpec,“ zasmial sa a popri jeho výške si takéto pomenovanie voči jej výške skutočne mohol dovoliť. Zohol sa a dal jej priateľský bozk na vlasy, no to už ona rýchlo kráčala aj s škatuľou k Thosovi.
Zastavila pred ním, položiac veľkú škatuľu pred nich na zem* viem že v noci nikdy nespíš a napadlo ma, že možno by si chcel spoločnosť* pozrela mu do očí, zvedavá čo povie. Potom už ale nechala, nech si darček rozbalí*

Návrat hore Goto down
Lexie

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 21:24

*Ako v spomalenom filme vnímala jeho skláňajúcu sa hlavu, sledujúc pery ktorými bol čoraz bližšie. Srdce jej hlasno bilo a pery nedočkavo čakali na dotyk. Prvý bozk. Ten ktorý by si zapamätala do konca života spolu s Bryanom. Nech by sa stalo čokoľvek, bol by to prvý bozk a on by bol prvý ktorý jej ho dal. Prvý muž s ktorým sa rozprávala, prvý ktorý jej poskytol bezpečie a ktorému ten bozk chcela dať. Nie z vďaky. Preto by to neurobila. No on ju pobozkal na líce. Zacítila prudké bodnutie v srdci, oči sa naplnili bolesťou ktorú však prekrývalo sklamanie. Pohla perami akoby chcela niečo povedať, no nevyšiel jej ani hlások. Jeho sestra sa mýlila. Pýtala sa jej na to či by bolo správne keby ho skúsila pobozkať a ona jej tvrdila že Bryan potrebuje čas aby si utriedil myšlienky a odvážil sa jej dotknúť. No nebolo to tak. Dal jej bozk aký dal aj svojej sestre, necítil k nej nič viac. Vedela, že sestru má neuveriteľne rád, urobil by pre ňu čokoľvek na svete, no ona túžila po niečom inom. Nechcela od neho počuť nijaké vyznanie lásky, nepoznal ju tak dlho aby ju mohol milovať, no verila že k nej cíti niečo iné ako priateľstvo či bratský vzťah. Sklopila pohľad k zemi, aby sa vyhla jeho očiam a ponížene mu podala pohár so šampanským čo držala*...a..ano...len...idem...idem na terasu...je mi te-teplo... *vyjachtala zo seba, nečakajúc na jeho reakciu. Takmer spadla, keď sa potkla na vlastných šatách a trielila z dohľadu akýchkoľvek tvári. Zastavila až na úplnom konci terasy, oprúc sa o zábradlie, snažiac sa nemyslieť na to. No myslela. Mala by prestať snívať, nijaký bozk podobný tým v knihách pri ktorom by prestávala dýchať neexistoval. Aspoň nie pre ňu. A možno to tak aj bolo lepšie, aj tak Bryanovi zamlčala pravdu o svojej minulosti, tú za ktorú sa tak príšerne hanbila. Po líci jej stiekla slza, zastaviaca na brade a z tade padla na jej studenú ruku. Miesto, kde sa dotkla s jej pokožkou sa zmenilo, no len drobno a ten kto nevedel čo má hľadať by si to nevšimol. Bola trochu modrejšia, no len čo prešla rukou po teplej látke šiat, znovu vyzerala ako predtým. Pozrela k dverám, vedela že tu nemôže byť dlho. Bryan za to predsa nemohol, nemohla mu vyčítať že ju nebral ako normálne ženy. Veď čo bola? Niečo o čo sa musel starať, stále jej niečo vysvetľoval...bola ako dieťa ktoré potrebovalo starostlivosť, však ako by sa mu mohlo páčiť niečo také? O to bolestnejšie vykročila zase späť, zhlboka sa nadychujúc ľadového vzduchu*
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 21:59

* Nebol schopný nič Lexie odpovedať keď prehovorila bolestivým hlasom. Hlupák! Len prikývol a jej už nebolo. Stratila sa medzi skupinkou hostí smerujuc k otvoreným balkonom, aby nebola v jeho prítomnosti. Hlupák! Donutil ju, aby to urobila hoci tu mali teraz staáť spolu a on ju mal bozkávať. Nepochyboval, že by to bol ten najsledší a najkrajší bozk v jeho živote. Hlupák!
Takmer zúrivo do seba hodil pohárik až po vrch naplnený šampanským, z ktoreho si Lexie vobec neodpila a alkohol sa mu rozlial v krvi. Odrazu bolo vacsou hluposťou, že tu len tak stál než vsetky tie veci, ktoré mu nasepkaval rozum este pred chvilou. Casnik, ktorý v tom momente prechádzal okolo neho sa nestacil zacudovať ked mu na striebornu tacnu pribudol prazdny poharik a hosta obleceneho v elegantnom ciernom obleku nebolo. Akoby sa rozplynul nejakym zvlastnym kuzlom.
To si uz Bryan prerazal cestu na balkon skrz namosurenych hostí a nezmiernil svoj prudky krok az kym neotvoril dvere na balkon, nevystupil dnu, nenesiel pohladom Lexie, nepristupil k nej a ... v momente, v ktorom mu na nicom nezalezao len na nej, chytil ju za laket a obratil k sebe. Nedal cas ani jednemu aby sa spmatal, pritiahol si Lexie prudko k sebe a rovnako vasnivo ju pobozkal. Chcel byt jemny... chcel, ale bal sa, že by ho odmietla a tak drvil jej pery horucim bozkom, ktorým vsak zatial neprenikol medzi jej pery k jazyku. Prudkost z neho po chvili vyprchala a nahradila ju silnejuca nežnosť. Uz Lexie iba zasypal pery kratkymi rychlymi bozkami a po každom z nich jej pozrel na okamih do oci akoby sa jej tak chcel nemo ospravedlnit za svoju predchadzajucu hrubost. A odrazu len sklonil hlavu, prešiel jazykom Lexie po spodnej pere, zubami ju nezne stisol a pootvoril jej usta natolko aby do nich mohol vklznut jazykom. Opatrne sa jej dotkol a hned sa zase stiahol cakajuc ci bude mat jeho bozk taku odzvu aby v nom mohol pokracovat. V tej istej chvili sa nad nimi rozvietilo nocne nebo ziarivymi farbami do milionov rychlo hasnucich ale predsa velkolepych hviezdiciek.. Ohnostroj..
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:13

Robert

* Sledoval Tessu pohľadom, ktorý v sebe netajil nič čo by ju mohlo znepokojiť, pretože čím dlhšie bol v jej prítomnosti tým viac začal skryto chápať prečo Tessa Doriana tak očarila. Nebolo to len jej krásou...vlastne vedel, že tá pre Doriana nikdy nič neznamenala. Bola to ona. Celá jej tvár a oči, v ktorých si človek bezozvyšku mohol prečítať všetko čo ho len utvrdilo v tom, že táto žena je skutočne výnimočná. Všetok ten chápavy cit, mäkkosť čŕt a láska kedykoľvek jej pohľad zablúdil k Dorianovi a tak isto jeho lásky ked jej pohlad vždy zachytil a opatoval. Bolo coraz tazsie udržat s Tessou konverzaciu hoci rozhovor s nou bol velmi príjemny a zabavny. No cítil, ž eon je tym, s ktorym by chcela byt najviac. Aj preto ked hudba dohrala ponukol jej galantne ruku aby ju mohol odprevadit na miesto kde na nich uz cakala jeho manzelka a Dorian.* Dakujem za tanec Tessa..snad budeme mat vela prilezitosti na dalsie stretnutie.* prehovoril este pretoze vedel, že za kratku chvilu bude jej pozornost bezodkladne okupovat manžel.*
Návrat hore Goto down
Lexie

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:19

*Práve vo chvíli keď sa chcela obrátiť a nechať všetko tak, tváriť sa že je v poriadku a že sa vlastne nič nestalo, zacítila dotyk na svojej ruke. Bola ako bábka, nechala sa otočiť, pretože podvedome vedela kto stojí za jej chrbtom. Nestihla mu pozrieť do očí, keď zacítila dotyk na perách, ten ktorý jej pred chvíľou možno ani nechcel dať. Bola z toho zmätená a zároveň tak šťastná. V brušku cítila niečo zvláštne, akoby sa jej tam niečo hýbalo, nevedela by to vysvetliť no bolo to krásne. Bola nervózna lebo nevedela ako sa má bozkávať, no jej pery akoby presne vedeli čo robiť. Zacítila jeho pohľad a nedokázala mu očami uhnúť. Nielenže to nedokázala, ale ona to ani nechcela. Netušila prečo urobil to čo urobil v sále, prečo je odrazu tu a bozkáva ju, no v jeho očiach videla rovnakú túžbu po tom bozku a preto nad tým nedokázala rozmýšľať. Sledovala ako znovu skláňa hlavu a tentoraz privrela oči. O to viac v nej vzniklo nových pocitov, keď zacítila, ako Bryanov jazyk prešiel po jej pere a opatrne sa dotkol toho jej. Jej telom prešiel elektrizujúci pocit a bez toho aby si to uvedomila, opatrne si položila ruku na jeho plece a pristúpila o kúsok bližšie. Trochu neisto a bez známky sebaistoty pohla jazykom a pokúsila sa urobiť to isté. Páčilo sa jej to a presne to bol ten bozk o akom snívala vždy keď čítala. Taký kvôli ktorému by bola hore a nedokázala preň ani len spať. Pomaly prešla jazykom k jeho pere, veľmi opatrne mu po nej prešla, no potom sa dotkla jeho jazyka no nestiahla ho. Dotýkala sa ho nežne a opatrne, nevedela či správne no bolo jej to príjemné a preto nedokázala prestať. Ešte donedávna sa uhýbala akémukoľvek dotyku, no teraz, teraz po ňou túžila*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:28

*Mala pocit že je hrozná spoločníčka. Odpovedala, rozprávala, tancovala, no mysľou bola pri Cassovi. Nemohla si pomôcť a aj keď sa snažila akokoľvek, ťažko dokázala celú svoju pozornosť venovať jeho priateľovi. Bol milý a chápala prečo ho ma Cass rád, no nebol to ten koho milovala a s kým túžila tancovať. * aj ja ďakujem a dúfam že nabudúce budem pozornejšia* usmiala sa s ospravedlňujúcim výrazom za to obzeranie a pohľady ku Cassovi. * rada teba aj Haily uvidím, myslím že aj Cassa poteší keď nás prídete navštíviť* dodala úprimným hlasom. Ako kráčali za svojimi milovanými, svet sa jej zatočil pred očami. Prudko sa chytila Robertovej ruky a zastala, snažiac sa nájsť pred sebou pevný bod. Žalúdok spravil kotrmelec prudko a nečakane, potrebovala si rýchlo sadnúť. Spravila pár váhavých krokov k voľnej stoličke a prudko si sadla, s jednou rukou položenou na brušku a druhou sa pridržiavala stola, obávajúc sa aby nespadla. Nebolo jej dobre a posledné po čom túžila bolo znovu na plese vracať. *
Návrat hore Goto down
Thos
Andoid

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:33

* Nasledoval Lexie von a po prvykrát po dlhom čase sa ocitol na mieste kde na oblohe žiarili len hviezdy a nie miliony odleskov z diamantovych či briliantovych lustrov. Bola to príjemná zmena no akosi na nu zabudol prihliadat. Skumal vlastne pocity ked sa od neho Leslie vzdialila a v jednom okamihu sa z tmy vynoril neznamy mlady muz. Uz uz urobil krok dopredu akoby chcel Leslie ochranit no v tej chvili ju neznamy priatelsky objal a ona sa veselo zasmiala. Pozornejsie si preto mladika prehliadol a vo vnutri hrude zacitil akusi prazdnotu. Akoby tam nemal nič hoci vedel prinajmenšom o niekolkych tisicoch zlozitych obvodov. No stale to boli len obvody a nie tepny, žily, v ktrých y prudila krv. Stiahol sa do tiena pozorujuc Leslie stale bedlivym pohladom a az ked sa vratila k nemu... to napatie, ktore ho predsa len držalo v ostrazitosti polavilo. Pohlad mu padol na skatulu v Leslienych rukach previazanu maslou nadhernej zltej farby, rovnako zltej aku malo slnko nakreslene na obrazkoch v detskych knižkach, ktore si v tom obdobi so zaujmom listoval. Prijal od Leslie darček akosi neobratne, rozpacito.. Ved predtym nikdy nedostal skutočny darček.* Dakujem ti Leslie ja.. veľmi si cením všetko čo pre mna robiš hoci to vobec nie ej tvoja povinnosť...* vyzeral strateny ako maly chlapec. Chvilu este postaval so skatulou v rukach no nakoniec ju predsa len polozil na zem, klakol si vedla nej a celkom zaujaty žltou stuhou ako aj rozbalovanim, ktore v nom vyvolavalo dosial nepoznane pocity vzrusenia sledoval ako sa zo skatule odrazu vynorila mala chlpata hlava a zadivala sa na neho dovercivymi modrymi ocami ako gombičkami vystrihnutymi z belaseho neba.* Pes!* zvolal nadšene a pery sa mu rotiahli do est evacsieho usmevu ked na lici odrazu zacitil vlhky jazyk a nocou sa nieslo takmer potvrdzujuce zastekanie. Opatrne vytiahol psíka so skatule vidiec že je to ešte len šteniatko a to sa mu okamzite zacalo tmolit pri kolenach a jemne stuchat nufacikom. Opat veselo zastekalo, prebhlo k Leslie a aj ju zvedavo onuchavalo.* Leslie to je ten najkrajsi jediny darček aky som kedy dostal.* prehovoril opatThos a fascinovany pohlad nespustil z malej chlaptej gulicky, ktora nerobila ziadne rozdieli medzi zivym clovekom a mrtvy,m strojom.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:39

Hizumi Yakusoku

*Bol tu už takmer od otvorenia plesu a spolu so svojou manželkou vyčkával, kedy sa tu objaví ich syn. No klamal by, ak by hovoril, že Kazuo je jediný, na koho tu dnes večer čaká. Práve preto chcel, aby sem Kazuo šiel. Vedel totižto, že tu bude aj ona. Už nejaký ten čas o nej vedel. Vie, že býva na Telarione a pracuje pre Raita, ako jeho asistentka. Kazuovi o tom nehovoril, nechcel, aby robil zbytočné nepremyslené rozhodnutia. Vedel totižto, aký by bol horlivý, ak by sa o Yuki čo i len máličko dozvedel. Pozrel na hodinky. Čoskoro bude polnoc a on tu svojho syna ešte ani len nezbadal. Prišiel vôbec? Nepokojne sa poobzeral po okolí, zatiaľ, čo sa jeho manžela rozprávala s nejakými ich známymi s ktorými sa tu stretli. Musí tu niekde byť. A ak sem neprišiel, bude musieť Yuki pohľadať aj bez neho. Už viac nevydrží čakať bez toho, aby jej povedal celú pravdu.*
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:46

* Objal Lexie okolo ramien a pritiahol si ju k sebe ešte pevnejšie. Cítil teplo sálajuce z jej tela no najvýraznejšie ho cítil pri dotykoch ich pier. Mal pravdu. Pocit, ktorý teraz prežíval nikdy nebol natoľko vyrazný aby mu tak zobral dych ako sa to dialo práve teraz. Vycítil Lexienu neistotu a poznal z jej bozkov neskusenosť, ktora ho tešila. ˇAno tešilo ho, že on je prvým mužom v jej živote, ktorému dovolila dotknuť sa jej práve takto. Tešil sa , že on ej tým mužom, ktorému začala doverovať a on ju nikdy nechcel sklamať. Vyšiel jej jazykom v ustrety a rozohral pomaly nežny tanec, ktorý mu pri každom dotyk zvyšoval tep srdca až si myslel, že jeho tlkot moze Lexie nielen citit pod koncekmi prstov, ale pocut ho celkom zretelne nahlas. Opakom ruku ju nežne hladil po líci a nemal tu silu odtrhnut sa od nej. Nacisto ho omámila, strhla do víru, z ktoreho sa uz nikdy nechcel dostat na súš. Len stažka sa o trošku odtiahol a zasepkal Lexie do pier.Bol rozhodnuty povedat jej o tom aky bol hlupak.* Lexie prepac mi prosim to co sa stalo v sale. Mal som t apobozkať už tam. Vlastne som ťa mal pobozkať už dávno no zakaždým na zadržala myšlienka na moju zohyzdenu tvár a na...* zarazil sa pretoze nechcel ten vecer rozprávat o smrti. Opat ju pohladil po lici a privinul silnejsie k hrudi akoby sa práve tam snazil skryt svoj najvacsi poklad.. ju.* Nechcem ťa stratiť Lexie rovnako ako ti nechcem ublížiť a preto neviem čo je správne....
Návrat hore Goto down
Freya Leslie Ledon
technik

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 22:48

*Videla ako rozpačito zo seba Thos súka slová a nežne ho pohladila po tvári* Netrávim pri tebe čas s povinnosti, ale pre to že chcem. Nemusíš mi za to ďakovať, cítim sa pri tebe nielen v bezpečí, ale hlavne šťastná* usmievala sa. Páčil sa jej jeho výraz, napriek výzoru muža akoby bol malých chlapcom s veľkou škatuľou s prekvapením. Sledovať jeho zvedavý pohľad pre ňu znamenalo viac než keby dostala darček ona. Bolo fascinujúce sledovať zmeny na jeho tvári, ako so záujmom poťahuje žltú stuhu, zvedavo nakúka do škatule. No nemusel nakuknúť, drobná chuňatá hlava drobného šteniatka vykukla aj sama. * áno pes* zasmiala sa veselo, jasne vnímajúc ako nadšene to povedal. V jej vnútri to vyvolalo radosť a spokojnosť, pretože toto chcela vidieť. Šťastie. Musela za zasmiať keď vybral šteniatko a tak zanietene hľadel ako drobným ňufáčikom oňucháva jeho a následne aj ju* som rada že sa ti páči, ešte ťa čaká jedna milá povinnosť, vybrať mu meno* pohladkala šteniatko po mäkkej srsti, no to už zase bežalo za ním, veselo vrtiac drobným chvostíkom*
Návrat hore Goto down
Lexie

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 23:11

*Strácala sa, nič navôkol seba nevnímala. Nepostrehla ani len ohňostroj, ktorý nad nimi tak hlučne rachotil, jej myseľ bola prehlušená bitím srdca. Rozum po chvíli vypovedal službu, nechal všetko len na jej srdci a opatrných pohyboch. Kolená sa jej trochu triasli, no v objatí ktoré jej Bryan poskytol sa cítila bezpečne a chránená, dokonca milovaná. Prvý raz v živote nemyslela na minulosť a nedbala ani na to čo by jej povedala vychovávateľka keby ju vidí. Nežne sa s ním bozkávala, jazykom spoznávala to nové, doteraz nepoznané a tak vzdialené. Nemohla to ľutovať, znamenal pre ňu tak veľa, viac než si sama dokázala predstaviť či uvedomiť. Keď sa ich pery oddelili, trošku sa zapýrila, no hľadela mu do očí, vediac že jej chce niečo povedať, videla to na ňou. To čo hovoril v nej vyvolávalo zmätok, tak predsa ju chcel pobozkať a neurobil to. No všetko nabralo iný smer, len čo vyslovil to jediné slovo – zohyzdený. * Bryan.. *zašepkala nesúhlasne, no nechala ho dohovoriť, až potom prehovorila ona* Bryan skutočne ti záleží na tom aby si mal tvár akú majú muži vo vnútri sály? * spýtala sa ho, no nedala mu možnosť odpovedať* načo im sú tváre ako vystrihnuté z časopisov, keď len čo na teba pozrú, vidíš v nich niečo čo ta od nich odpudzuje, vyvoláva v tebe strach? Tvoja tvár je taká pekná aké je tvoje vnútro a už len preto si krásny. * zdvihla opatrne ruku k jeho jazve a nežne sa jej dotkla* nikdy som nestretla nikoho ako si ty, v živote mi len ubližovali a aj teraz keď som medzi tvojimi známymi, si ten za kým by som bežala kedykoľvek a kamkoľvek. Tá jazva ťa nerobí škaredým, pretože keď pozriem do tvojej tváre, vidím tvoje oči a v nich teba... * ešte raz mu prešla prstami po pokožke ktorá ju ani trochu neodpudzovala, postavila sa na špičky a dala mu bozk na viečko, ktoré oddeľovalo začiatok a koniec dlhej jazvy*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi marec 06 2009, 23:14

* Odviedol Haily na kraj parketu ešte skor než dohrali posledne tony hudby. Haily mu nič nevyčítala. Naopak vtipne blahorečila osudu za to, že ju zbavil toho trápenia v podobe nepozorneho tanečníka, ktorý jej pri každej otáčke posliapal po nohach pri tom ako sa pohladom snazil neustale vracat k svojej manzelke.*
- Poviem ti ešte minuta s tebou Dorian a Tessa by už mala smútok, pretože by som ťa asi zaškrtila.- posťažovala si Haily predstieraným plačlivým hlasom, chytila sa rukou jeho pevného ramena a začala si masírovať postupanu nohu v červených črievičkách.
- Prepáš Haily sľubujem že ti to niekedy vynahradim.- odvetil jej Cass nevinnym hlasom naco ona stiahla crty tvare do trpitelskeho vyrazu a odmietavo pokrutila hlavou až jej pramienky vlasov zvirili okolo tvare. Taka bola v odmietani horliva.
- Len to prosim nie! Ak už mi chceš niečo vynahradzovať len mi slub ze ma uz nikdy nevyzves do tanca. - zasmiala sa uvolnene naco jej smiech doplnil aj Cassov. V momente sa vsak jeho tvar premenila na masku hrozy ked zbadal ako sa Tessa, bliziaca k nemu v Robertovej spolocnosti, zakolisala a z tvare jej zmizla vsetka krv. TRvalo len okamih kym sa prebil cez dav ludi smerom k miestu kde sedela a okamzite klacal pri nej na kolenach pozerajuc sa jej zdola do tvare. * Tessa miláčik čo sa deje? Si v poriadku? Mam zavolať lekara?* sypal v panike otazky drziac jej tvar v dlaniach a obsypajuc jej blede celo bozkami. Ani nevnimal ako sa odrazu odniekial vynorila Haily s poharom cistej studenej vody a prilozila ho Tesse najskor na zapastiach aby ju prebrala a potom jej prilozila jeho okraj k peram pricom s nezvyklou raznosťou odstrčila Cassa trochu nabok aby jej nezavadzal.
- Neboj sa srdiečko zavrat o chvíľku prejde len sa napi a bude ti lepšie...- prehovorila Haily upokojujucim takmer materinskym hlasom a hladkajuc Tessu po vlasoch davala pozor aby si odpila z vody. Cass takmer salel od strachu pretoze mu nikto nic nevysvetlil ak ked sa zdalo že Haily velmi dobre vie čo sa s Tessou deje. Pozeral sa vysrasene raz na jednu raz na druhu citiac sa ako maly stateny chlapec. Dosial nepoznal taku bezmocnost a ... zbytocnosť. Nevedel ako by mohol Tesse pomoct a preto ked sa k nemu Haily obratila a zasepkala mu do ucha že by mal Tessu zobrazt domov takmer si vydychol od ulavy že moze urobit predsa len niečo.
- Bude v poriadku? - šepol takmer nečujne bezkvnymi perami ked sa skloil k Tesse aby si ju privinul do narucia a zobral na ruky aj keby protestovala.
- Samozrejme že áno otecko.- šepla mu rovnako ticho Haily a ani sa nestacila zasmiat na Cassovom prekvapenom vyraze tvare.
- Ako? - vyjachtal nesuvisle - Ako to vies? -
Haily sa nežne usmiala na Tessu a až potom mu odvetila
- Ale Dorian nemyslíš si predsa o mne že som taká nevšímavá. Tessa celý večer nepije určite nič iné ako ovocne šťavy a závraty su taktiež dosť jasnym dokazom. Mimoto ked sa clovek na vas pozrie tak by mohol povedať že stači už len tvoj pohlad a Tessa by z neho otehotnela. - zachichotala sa sprisahanecky a ešte raz pohladila Tessu po hlave.
- Odpočin si srdiečko Dorian ťa vezme domov. Možno ti bude ešte chvilu zle ale to nie je nič čo by si nezvládla. Všetko bud ev poriadku.-
Vdacnost, ktora v tej chvili zaliala Cassa sa ani nedala vyslovit obycajnymi slovami. Bez Hailynej pomoci a rady by pravdepodobne už volal do vsetkych nemocnic v blizkom okoli a panikaril by este niekolko dlhych hodin.
- Dakujem Haily.- ozval sa uz s ozajstnou ulavou no este stale skumavo hladel Tesse do tvare akoby sa z nej snazil vsetko vycitat. Kiezby bol doktorom.
- Tessa...- nadvihol ju zo stolicky a posadil si ju do lona ukryjuc v sirokom naruci akoby jej chcel dodat silu zo svojho vlastneho tela.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   

Návrat hore Goto down

Ples A Newyear Night´s Dream
Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: