RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Ples A Newyear Night´s Dream

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Anoella
Ochranka

Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ne január 25 2009, 14:19

*Prebudil sa v nej zvláštny pocit keď žena chytila Waynovu ruku a chcela na nej nájsť nejaký náramok. V očiach neznámej ženy sa dal všimnúť záblesk nádeje ale aj ten zmizol keď náramok nenašla. V hlave Anoelli sa len tak naháňali myšlienky ale zrazu sa všetky zastavili keď začula slová ktoré vyšli s úst Wayna.* Ó, chcete znať moje meno. *Žmurkla šibalsky.* A cítite sa neisto? *Spýtala sa veselým hlasom.* Tak vám ho poviem. Anoella. *Vyslovila svoje meno a kráčala k parketu. Neznáma žena jej nezmyzla z mysle. Jej telo práve bolo na tanečnom parkete ale v mysli bola niekde inde. To čo sa odohralo pred chvíľou keď sa zjavila tmavovlasá žena sa v jej hlave odohrávalo znova a znova...*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po január 26 2009, 21:31

* Už od prvého okamihu Cass vedel, že Tessa si jeho priateľov získa rovnako ako si získala aj jeho. Svojou úprimnosťou, srdečnosťou a aureolou pokoja, ktorý vysielal do priestoru každý jej pohyb. Prirodzená ladnosť pretkaná nitkami šibalstva bola tiež jednou z vecí, ktoré Cass na svojej mladučkej žene obdivoval. Keď sa na neho Robert zadíval trochu dlhším pohľadom všimol si, že na nej zbožňuje a obdivuje doslova všetko. To ako ľpel pohľadom na jej ústach pri každom slovku, ktoré vyslovila, to ako sa jej prispôsoboval podľa toho ako sa k nemu postavila, ako ho držala za ruku, to ako sa skláňal zakaždým keď mu chcela niečo povedať. Ani si neuvedomil kedy sa vlastne začal celkom prirodzene, priateľsky usmievať a brať Tessu ako priateľku, ktorú poznal od narodenia. Pri tom ako spomenula jeho a Dorianove nezbedné kúsky ešte z čias keď boli deťmi mu tiež napovedali, že pred ňou nemá nijaké tajnosti a v rámci ich spoločnej známosti ich teda nemusí mať ani on. Obrátil tvár k svojej žene a prihovoril sa jej náhle pokojným hlasom, v ktorom zaznievala nevyslovená prosba.*
- Miláčik čo keby si odtiahla Doriana na tanečný parket? Teba nebude schopný odmietnuť a obávam sa, že inak by mi vôbec nedovolil zatancovať si s Tessou.- na Robertovej tvári po týchto slovách zažiaril úprimný ľútostivý úsmev, ktorý však Cassa okamžite rozosmial.
- Si rovnako dobrý herec ako si pamätám Robert a rovnako dobre vieš od ľudí získať to čo potrebuješ.- takmer mu zalichotil a stisol Tessinu ruku jemne vo svojej dlani.
- Z mojej strany máš jediné šťastie, že si už ženatý pretože inak by ma ani Hailyn anjelský úsmev nedonútil opustiť tieň mojej milovanej manželky.-
- Dorian!- zvolala náhle pobúrene Haily no na usmiatych perách a rovnako veselom hlase jej bolo poznať, že zveličuje rovnako ako jej manžel.
- Toto si s tebou musím okamžite vydiskutovať a myslím, že valčík je na to najvodnejší tanec pretože si pamätám, že ti ide zo všetkých tancov najhoršie. Nebudeš taký sebavedomý keď mi budeš každých päť sekúnd stúpať na prsty.- zachichotala sa tlmene Haily a sprisahanecky žmurkla na Tessu. Drobnou rúčkou chytila Cassa pod rameno a čakala kým aj Robert nepristúpi k Tesse, aby ju mohol odviesť na tanečný parket.
- Smiem vás teda požiadať o jeden tanec kým si to Dorian nerozmyslí neschmatne vás do náručia nepobeží s vami preč ako drak so vzácnou princeznou?- prihovoril sa Tesse Robert a s trpezlivým úsmevom čakal čo povie na jeho ponuku.*
Návrat hore Goto down
Wargan Nathrin

Female
Počet príspevkov : 139
Vek postavy : 26 rokov
Povolanie : bojovník Arkanov

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po január 26 2009, 21:33

*Čas, ktorý ich nezadržateľne posúval dopredu, no jej sa zdalo akoby sa len vliekol z nohy na nohu , sa pre ňu zavŕšil v momente ako zastala pred Ryanovým autom. Ďalej už nebola schopná hrať toto divadielko, tváriť sa urazene a nahnevane aj keď pravda bola taká, že oba tieto pocity cítila. Aj keď už len v zmenšenej miere. Stále ju vo vnútri hlodala neistota toho prečo sa jej Ryan tak vyhýba. Prečo sa jej stráni ako keby mala nejakú hroznú nákazlivú chorobu. Bolo to snáď preto, že pochádzala z chudobnej štvrte? Že kradla? Že bolo dokonca ochotná predať svoje telo, len aby Tommyho a seba uživila keď jej už nestačili drobné krádeže? Ryan bol pre ňu ako princ na bielom koni, na ktorého čaká snáď každá dievčenská duša neskazená sneťou pesimizmu a irónie tohto sveta. No bol aj princ, ktorý sa jej obrátil chrbtom ako k žene túžiacej po ňom samom. To bolo niečo s čím sa jej vlastná márnomyseľnosť len ťažko vyrovnávala. Nebola síce nikým no dokázala prežiť a to bol dôvod, pre ktorý si myslela, že jej patrí istá dávka uznania. Nikdy sa touto myšlienkou nechválila, ale opakovaná jej vlastným vnútorným hlasom jej pomáhala ísť napredovať aj vo chvíľach keď už nevedela ako a kam ďalej.
Oprela sa chrbtom o dvere auta a miernym tlakom na ne zatlačila tak, aby sa naspäť pribuchli zatiaľ čo rukami sa kŕčovito zachytila Ryanových dlaní. Možno v podvedomej snahe, aby jej neutiekol tak ako to mal vždy vo zvyku keď sa ocitli príliš blízko seba.* Ryan ja...* začala takmer dutým váhavým hlasom a pohľadom sústredene prechádzala po okraji goliera na jeho slávnostnej košeli len aby mu nemusela pozrieť do očí. Slová jej však zaviazli v krku ako veľká hrča a ona nezvyknutá na to, že by odrazu nemala čo povedať sa v prvej chvíli zarazila. Keď sa však po pár sekundách ozvala znovu hlas už mala vyrovnanejší aj keď v ňom bolo citeľne počuť chvenie a stále pretrvávajúcu neistotu.* Potrebujem vedieť prečo sa mi snažíš vyhnúť zakaždým keď sme spolu. Určite tu ani teraz nie si z vlastnej vôle a keby si nemal také dobré srdce ako máš nechal by si ma tu hniť... nie vlastne by si nás nechal hniť na Iliwiane už ten prvýkrát čo sme sa stretli...* zahabkala na konci vety a v tých nádherných plesových šatách sa odrazu cítila neisto. Opatrne presunula pohľad vyššie po Ryanovom krku až kým sa nestratila v tajomnej hĺbke jeho očí a potom už nebola schopná pozrieť sa inam.*
Návrat hore Goto down
Chris Deniel Shered

Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po január 26 2009, 21:33

* Zaviedol Anoellu až na tanečný parket kde sa v rytme veľkolepej orchestrálnej hudby už zvŕtalo niekoľko tanečných párov a bez toho, aby prejavil čo i len najmenšiu neistotu zatiahol svoju partnerku do všeobecného víru tanca práve vtedy keď sa pri krokoch začala odpočítavať nová doba. Svoje pohyby riadil mechanicky, nepotreboval sa na ne sústrediť, a tak mu zvyšný voľný čas vypĺňali jeho vlastné myšlienky a úvahy. Niekoľkokrát sa zatočil držiac Anoellu pevne okolo pása a nakoniec zakaždým prispôsobil tempo priebehu huby. Možno nebol znamenitý tanečník, o ktorom snívala každá, na tanec trochu nadanejšia žena, ale jeho schopnosti prispôsobiť sa, sa mu zdali oveľa výhodnejšie a pri tanci tak isto veľmi užitočné.* Alebo teraz rozmýšľate nad tým ako ľutujete, že ste prijali moju ponuku do tanca alebo som priveľmi nudný na to aby som dokázal zaujať vašu pozornosť Anoella.* prihovoril sa svojej spoločníčke tichým zamatovo znejúcim hlasom, ktorým ju chcel prebrať zo zamyslenia no kútikom oka si stihol všimnúť aj toho kvôli komu bola potrebná všetka jeho dnešná maškaráda. Tancoval len niekoľko krokov od nich a takmer by sa ho bol pred pár minútami mohol dotknúť plecom keby ihneď nezmenil smer. Nechcel riskovať odhalenie. Ešte nie...*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut január 27 2009, 13:24

*Bolo zaujímavé sledovať Cassa s priateľmi, hlavne keď ich už dávno nevidel. Vedela si predstaviť jeho radosť, veď ona sama sa ešte donedávna nevedela Hanah dočkať. Priatelia boli to čo si nikto kúpiť nemohol, aspoň nie takých, ktorý by sa priateľmi nazvať vôbec dali. Opatrne si odpila z pohára s nejakou šťavou, dúfajúc že to nevyznie neslušne, no bola neuveriteľne smädná. Pozorne však vnímala o čom sa hovorí a pobavene sa usmiala, pri téme, ktorou sa rozhovor ubral* ale ale... * usmiala sa na Cassa, len čo si uvedomila, čo Haily povedala. Tancovala s ním valčík len raz, večer keď ju požiadal o ruku, no nespomínala si na jediný raz čo by jej stúpil na nohu* ...Haily obávam sa že sa zlepšil, čosi pamätám, moje nohy neutrpeli nijakú fyzickú ujmu* napila sa ešte trochu a poloprázdny pohár položila na blízky stôl, aby mohla Robertove pozvanie do tanca prijať* nedovolila by som si odmietnuť takú ponuku* usmiala sa na neho a opatrne sa ho chytila. Skôr než pustila Cassovu ruku, jemne ho po nej pohladkala palcom, venujúc mu láskyplný pohľad a potom sa už nechala odviesť na parket*
Návrat hore Goto down
Torry Landon

Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut január 27 2009, 16:40

*Okamžite ako dopovedala pozrela na flašku vodky ktoru hned aj položila na bok* a vieš čo, máš pravdu prave som dostala tiež taku chut *povie a postavi so stoličky pričom strati rovnovahu a buchne do stlpa* sakra, je to možné už neviem ani len na jednom mieste stát *uškrnie sa a vykroči k Alex* tak pod moja ideme sa bavit, všetkým to ukažeme *zoberie ju za ruku a taha ju spat do saly kde sa všetci stále bavili. Joradana nevidela no bola si istá že tu niekde bol a preto vedela že nech bude robit cokolvek určite si ju všimne* tak kde začneme? *spýta sa Alex*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut január 27 2009, 19:23

*Nemusela jej to opakovať, ochotne sa postavila za pomoci opierania sa o pult. Všimla si že barman na ne nechápavo pozerá, no v tomto stave jej to bolo úplne jedno. Nechala sa ťahať, šak sa jej tak aj lepšie išlo. Len čo sa ocitli znovu v sále, pohľadom sklzla po okolitých ludoch. Zbadala Eliota a trochu tackavo mu zamávala a dokonca aj žmurkla, aj ked si nebola istá či ju vidí. Potom sa ale otočila k Torry a s chichotom pokrčila plecami* no neviem mojko, toto skutočne nechám na teba, myslím že vyberieš najlepšie...ja toho nesom schopná...* zasmiala sa trochu šialeným hlasom*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://gyro.slovakforum.net
Anoella
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   St január 28 2009, 16:42

*Tancovala na tanečnom parkete ale v jej očiach sa dalo vidieť že v mysli nie je v sále. Jej oči boli vždy príliš nápadné. Čoskoro sa do nich vrátil lesk lebo začula Waynove slová.* Hm? Ale nie... Iba sa mi často stáva že začnem rozmýšľať o iných veciach. *...ktoré sú zaujímavejšie. Dokončila v mysli vetu a pozrela do očí Wayna. Usmiala sa lebo nechcela vyzerať tak že si neužíva tanec. Nie že by si ho neužívala ale nemala chuť na keci ako: Ako sa máte? Ó, aká náhoda aj ja sa mám dobre. Sice s Waynom sa tak nerozprávali ale ostatný hostia hovorili tak hlasne že mohla počuť každé ich slovo. Tancújúce páry sa iba usmievali ale u niektorých ľudí sa dalo vydieť že úsmevy sú falošné ako nepraví perlový náhrdelník. Anoella vlastne ani sama neznala dôvod prečo prišla na tento ples. Asi preto aby si zobrala šampanské a v mysli by kritizovala všetkých ľudí okolo. Dokonale si vedela predstaviť ako by v bledej ruke držala pohár šampanského, tvárila sa bezvýrazne a rozhodovala by čo si myslí o akom človekovi. Áno, toto bol asi dôvod prečo sem prišla. Čo iné by mal robiť obyčajný človek na plese? Hladať nejakho ďalšieho obyčajného človeka? Nikoho takého by Anoella nenašla, medzi všetkýmy týmy slávnymy a dokonalýmy ľuďmi. Medzi lekármi, hercami, spevákmi či senátormi? Všetci, úplne všetci rozprávali rečou dokonalých ľudí, rečou ktorú si vymysleli sami. Raz sa Anoelle stalo že dostala autogram o ktorý ani neprosíkala. Dal jej ho nejaký spevák ktorý povedal: Určite si moja obdyvovateľka. To Anoellu tak naštvalo že pred spevákom roztrhla autogram na márne kúsky... No ale teraz tancovala na tanečnom parkete a vnímala všetko: hudbu, tanec, sálu, svetlá, ľudí a Wayna...*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male
Počet príspevkov : 448
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi január 30 2009, 13:02

*Tak predsa ho donútila prísť. Na jednej strane bol rád, na druhej mal obavy. Čo ak sa niečo stane a on tam nebude? No čo ak sa nič nestane a on jeden večer strávy tak ako by to bolo, ak by sa mu nevrátili do života?
Dal Natovi telefonne čislo na ktoré mu mal zavolať v prípade núdze, nemienil si vypnúť mobil, aj keby to malo spôsobiť akýkoľvek škandál. Zamyslene prešiel do sály, v ktorej to už žilo. Mnohý tancovali, niektorí už mali značne vypité, iní sa len tak rozprávali. On očami hľadal Yuki, aj keď si vlastne nomohol byť istý či tam bude. A čo jej vlastne povie? Nebudú sa tváriť že sa nič nedialo, to predsa bolo nemožné. ani nevedel či sa hnevá alebo nie, nevedel nič a to ho zväzovalo. Pomaly prešiel popri stole s občerstvením, no nič si nevzal, len sa tak rozhliadal všade po okolí, hľadajúc jedinú tvár*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 02 2009, 19:37

Robert

* Chytil Tessinu ruku do svojej dlane a len čo ju v nej držal jemne jej ju stisol. Zdala sa mu naozaj krehká, takmer ako nadpozemská víla z iného sveta no zároveň vedel, že Dorian by nezahorel takou úprimnou láskou k bytosti, ktorá by mala len vonkajšiu krásu. Aj to bol dôvod prečo sa rozhodol pozvať Tessu do tanca. Síce mal trvať len krátko, ale už aj z pár slov bolo možné utvoriť si prvotný názor. Zatiaľ mu Tessa ani jedinou črtou vo výzore či v správani nepripomenula Ranien čoho sa obával zakaždým ked sa v Dorianovom zivote vyskytla nejaka žena. Zvacsa tie znamosti vsak netrvali tak dlho, aby sa jeho priatel vobec obtazoval zoznamit ich a mozno to bolo dobre pretože cim viac casu stravil v Tessinej spolocnosti kradmým pozorovanim jej ladneho pohybu ci lahkosti s akou mu odpovedala tym viac si bol isty, že ona je skutocne pre Doriana tou pravou zenou, laskou na cely zivot. Mimovolne pri tej myslienke zabludil pohladom k svojej manzelke a vyslal k nej cez salu nezny usmev. Nevsimala si ho pretoze sa snazila prinutit Doriana aby hladel na jej tvar a nebudil pohladom po sale hladajuc svoju mladu zenu, ktora bola v tej chvili s nim. Lahkym pohybom otočil Tessu tvarou k sebe, jednou rukou ju chytil pod lopatku tak ako sa to vyzadovalo pri tanci, na ktory prave zacala hrat hudba a druhou rukou stale držal v dlani jej drobnu rucku.* Zda sa akoby som vas poznal už roky.* zacal s pokojnym usmevom na petach zahladeny do dvoch zelenych smaragdovych studniciek* A predsa o vas neviem nic blizsie. Isto je to Dorianova chyba že vas pred nami dosial skryval, ale rovnako ako moja žena dufam, že z nas budu priatelia.
Návrat hore Goto down
Ayon Garcia

Female
Počet príspevkov : 49
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22 rokov, 19.1.

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 02 2009, 19:45

Gerry... *ticho si vzdychla a pohľad upriamila do zeme.* Šťastná budem len v prípade, že ty budeš v poriadku a nebudeš prekonávať žiadne svoje bolesti. *Karhavo si ho prezrela, akoby uvažovala či jej náhodou niečo také nezatajuje už teraz, no napokon jej to nedalo a veselo sa usmiala. Ďalším úsmevom sa poďakovala za sako a vybrala sa po schodoch hore, smerujúc do sály.* Tvojich známych? *prekvapene sa opýtala. Neuvedomila si, že na plesy chodí hromada ľudí, pracujúcich či vlastniacich firmy rovnako ako on. To pre ňu nebola príliš dobrá správa, pretože je možné, že ju niekto z nich spozná a Gerry sa tak v predstihu dozvie, čo mu chcela povedať. Bude s tým musieť začať čo najskôr. Možno najlepšie hneď teraz.* Hmm, možno tu bude zopár ľudí, ktorých poznám... *začala opatrne, uvažujúc, ako sa čo najskôr a hlavne bezbolestne prepracovať až k rodičom.* a naši tu dnes mali byť, ale napokon to museli odložiť, otec mal nejaké pracovné záležitosti... *nadýchla sa, hľadajúc ďalšie slová. Nechávať si rozhovor o jej pôvode na ples naozaj nebol dobrý nápad.* ...a keď už sme pri mojej rodine, asi by som ti mala vysvetliť zopár detailov. *Kusla si do spodnej pery a opatrne sa naňho zahladela. Dúfala, že to pochopí a nebude to brať ako lož. Možno tak zatajovanie určitých informácií, to áno, ale klamstvo...?*
Návrat hore Goto down
Chris Deniel Shered

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 02 2009, 21:00

* Tentoraz už plne sústredil pozornosť na Anoellu, pretože aj napriek jej zamysleniu si už stihol všimnúť, ž epozorne sleduje a hodnotí vštko čo sa deje okolo nej. Bola skoro ako on, ale on nič nerobil len tak so záumu a vžy za všetkým hľadal cieľ alebo aspoň prostriek ako sa k nemu dostať. V rýchlejšom rytme zakružil na tanečnom parkete s Anellou v náručí a pohľadom skúmavých očí prebehol po jej tvári rovnako ako aj úsmeve, ktorý mu venovala po odpovedi. Usmial sa teda tiež no jeho úsmev bol akoby zahalený nepreniknuteľným závojom, ktorý mu halil nielen črty tváre ale predovšetkým myšlienky takže sa mu vobec nedali prečítať z modrých duhoviek očí.* Niekedy by som naozaj rád získal schopnosť čítať ľudom myšlienky pretože tie vaše musia byť naozaj fascinujuce. Nechcete mi z nich prezradit aspon tu pristupnu casť?* usmev na perach sa mu rozsiril az sa mu v matnom svetle saly zaleskli biele zuby. No bol to len okamih, Kratka sekunda veselsieho prejavu.* Alebo mi aspon prezradte čo za schopnost by ste mali najradsej vy.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 02 2009, 22:24

*Bola trochu neistá, vedela že ten tanec rozhodne o názore, ktorý si na ňu Cassov priateľ utvorí. Pokojne sa usmiala, nedajúc však najavo vnútorne pocity a v hlave si tak predstavovala témy o ktorých by sa mohli rozprávať. Po chvíli si však vynadala do hysterky, nebol dôvod si to plánovať. Cass ju miloval pre to aká je, nie preto aby sa hrala alebo snažila byť niečím čím v skutočnosti nebola. Prirodzenosť bola tou najlepšou cestou a mienila sa podľa toho aj správať. Nechcela uhýbať pohľadom, no keď Robertovi ušli oči smerom k manželke a Cassovi, aj ona očkom odbehla tým smerom. Nežne sa pri tom pohľade usmiala, necítila nijaký žiarlivosť, ktorá by bola úplne prirodzená, keby nešlo o Robertovu manželku. Nezotrvala tam ale dlho, očami znovu zamierila k teraz už aj jej známemu a pokojne sa pri jeho vete usmiala* myslím že priatelia by si nemuseli vykať* začala krotkým hlasom, s jeho manželkou si tykali od prvej chvíle, nevidela dôvod prečo si vykať teda s ním* Neviem či to nazvať chybou, skôr, nemohol inak* usmiala sa ospravedlňujúcim výrazom. Nebol dôvod spomínať vojnu počas ktorej boli zasnúbení, ani Andersona ani nič s pred svadby. Po svadbe užívanie si manželstva vo dvojici...vlastne s maličkými vo štvorici... * zobrali sme sa len niečo vyše mesiacom* objasnila mu dávajúc si pozor na kroky* po svadbe sme sa venovali takým...manželským veciam, takže nemal príležitosť* kútiky pier vykrivila ešte vyššie, aj keď na lícach sa jej zjavil jemný rumenec*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut február 03 2009, 17:16

*Tajomne sa usmiala.* Svoje myšlienky si nechávam pre seba. Moja hlava je jediné miesto kde si môžem myslieť čo chcem. *Povie jemným hlasom.* Akú schopnosť by som chcela mať? Tých je veľa. Ale asi by som chcela vedieť lietať. Len tak sa vznášať medzi bielymi oblakmi a byť slobodná... *Na chvíľu, na zopár sekúnd z Anoelliných očí zmizol lesk. Predstavila si tú príjemnú slobodu. Lietať a pristáť na jednom oblaku potom letieť ďalej a pritom by fúkal vietor jemný ako hodváb... No ale zrazu všetko zmizlo a pred očami Anoelli sa objavila plesová sála.* Ale nechcem mať nijakú takúto chopnosť, všetko by bolo až príliš dobré a svet je nudný bez zla. Život, farebný ako dúha by tak bol iba z jedinej nudnej farby. A po čase by mohla aj tá jediná farba zmiznúť a všetko by bolo priesvitné. Páčilo by sa vám takto žiť? Mne nie... *Vysvetlila. Jej oči zamierili k stolu na ktorý vyliezli dve ženy a začali na ňom tancovať. Jedna z tých žien bola tmavovláska ktorá sa nedávno zjavila a chcela nájsť nejaký náramok na ruke Wayna. Na sekudnu, iba na sekundu sa pobavene usmiala.*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka

Male
Počet príspevkov : 202
Vek postavy : 21.5. 3985

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   St február 04 2009, 18:06

* zostal troška zaskočený ked zbadal Alex ako sa vrútila do miestnosti a vyliezla aj s nejakou inou ženou na stôl a začala tancovať! Opatrne zodvihol ruku a zamával jej nazad. Pomalými krokmi sa priblížil k tomu stolu na ktorom stála a vopchal si prsty medzi ústa a zapískal* IDEš.....*zakričal nadšene ju podporujúc*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št február 05 2009, 06:17

*Načisto sa rozhodla, že ak ani teraz Raita nezazrie, pôjde na Thanatos a počká ho tam, no keď sa už chystala otočiť sa ba odchod, začula svoje meno. Obzrela sa za slabým hlaso a pohľad na muža, ktorého si doteraz vôbec nevšimla, jej spôsobil, že jej pohár s vodou takmer vypadol z rúk. Nemo hľadela do tých tmavých očí, na ktoré sa toľké roky snažila zabudnúť. Boli to oni. Tie oči by si nikdy nezmýlila. Cítila, ako sa jej rozochvelo celé telo a ona radšej pohár položila na stôl. Nevedela, ako sa má teraz zachovať. Či sa má začať smiať, plakať, alebo nerobiť nič. No nemôže sa tváriť, akoby toto nič nebolo. To predsa nejde. Jednou rukou sa pridržiavala stola, akoby sa bála, že sa zrúti na zem a druhú ruku mala voľne spustenú popri telu.* Bohovia... *Zašepkala neveriacky a hľadela, akoby pred ňou stál duch. Bol to on. Nezmenil sa, len sa z neho stal dospelý muž a samozrejme, zas mal iný účes. Keď ho videla naposledy, nemal ani osemnásť, a teraz pozerá na pekného dvadsaťdvaročného muža, ktorého kedysi milovala. Je to zvláštny pocit stretnúť po štyroch rokoch niekoho, pre koho ste sa celý ten čas trápili. Niekoho, koho ste mali radi, no snažili ste sa naňho zabudnúť. A keď sa vám to konečne podarí, zrazu sa ten človek objaví rovno pred vami. Vám sa pred očami v tej chvíli premietne všetko dobré a aj zlé, čo sa vám s ním spojuje a všetky tie spomienky, minulosť, ktorá mala ostať zabudnutá, sa odrazu stáva opäť čerstvo a vy neviete, ako sa v takejto zložitej situácii zachovať. Je rada, že ho vidí, to áno, ale je aj poriadne zmätená. Toľko sa preňho natrápila. Určite sa trápil aj on. Obaja na to mali dosť dôvodov. No keď žijete štyri roky s presvedčením, že ho už nikdy v živote neuvidíte, a potom ho jedného zimného večera len tak stretnete na medziplanetárnom plese medzi najvyššou smotánkou v úplne inej galaxii je mierny šok. Podišla bližšie k nemu a na jej samotné prekvapenie sa usmievala. Bola šťastná, že ho vidí.* Kazuo... *Zvolala nadšene a priateľsky ho objala. Tak, ako keď boli spoločne ešte na Zemi. Za normálnych okolností by to hádam ani neurobila, no ovládlo ju také radostne napätie, že to jednoducho spravila.* Bohovia, čo tu robíš? *Spýtala sa, stále ho objímajúc.* Myslela som si, že ťa už v živote neuvidím... *Za posledný rok sa udialo toľko nepravdepodobných vecí, že asi začne veriť na zázraky.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://yaminokonrei.blog.cz
Kazuo Yakusoku

Male
Počet príspevkov : 31
Vek postavy : 28.8. 3993
Povolanie : zrak

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   So február 07 2009, 13:21

((náhodou, ja sa zabávam Very Happy ))

*Nevedel, čo by ho prekvapilo viac. Či to, keď to naozaj bude Yuki, alebo niekto úplne iný. No keď sa mladá žena otočila a on mohol vidieť celú jej tvár, nemal už pochyby o tom, že to je naozaj Yuki. Ale čo tu preboha robí? Ako sa sem dostala? S kým tu je? Uniesli ju zo Zeme, alebo sa dozvedela o svojom pôvode a šla hľadať pravdu o svojom otcovi? Ak ju uniesli, určite jej robili zdravotné testy a tak, či onak sa dozvedela, že nie je čistý človek. A mimozemská technika je dosť pokročilá, aby dokázala z DNA vypočítať, ktorý rodič je ich pôvodu, preto musela rovnako vedieť aj to, že jej otec bol mimozemšťan. Z toho mohla rovnako logicky vysúdiť, že rovnako ako Yukin otec, aj jeho otec, keďže prišli do Japonska spolu, bude rovnako mimozemšťan a teda, že je mimozemšťan aj on sám.
Očividne bola z toho, že sa tu stretli aj ona prekvapená. Čo iné však aj mohol očakávať? Nevideli sa štyri roky a za tie štyri roky sa dosť zmenila. Už to nebolo to mladé nevinne dievčatko, s ktorým sa vtedy naposledy lúčil. Teraz to už je krásna dospelá žena, ktorá určite púta zraky nejedného muža. A určite už nie je taká čistá a nevinná ako kedysi.
Keď ho objala, trochu ho to prekvapilo. Nikdy nebola taká náruživá a už vonkoncom neobjímala niekoho s takou nadšenosťou. No nebránil sa a objal aj on ju. Ruky položil okolo jej drieku. Koľkokrát za tie štyri roky sníval, aby ju mohol takto ešte aspoň jedenkrát objať. Vedel, že za ten čas sa toho veľa zmenilo pre nich oboch. Keď ich od seba odlúčili, miloval ju. Či milovala aj ona jeho, to nevie, no určite ani on pre ňu nebol len obyčajný priateľ. Za štyri roky mohli všetky jej city oslabnúť, tak ako oslabli aj uňho. Už ju nemiloval, aj keď ju mal stále rád. Nikdy by na ňu nemohol zabudnúť. Bola dievča, ktoré mu učarovalo asi najviac. Možno preto, že bola vždy taká tajomna a krehká a on mal potrebu ju mať rád a chrániť ju. No za ten čas stretol mnoho iných žien, vďaka ktorým na Yuki z časti zabudol. Bál sa však toho, že teraz, keď ju má znova pri sebe, sa jeho city k nej opäť prebudia. A ak aj áno, čo je na tom vlastne zlé? Možno to u nej bude tak isto, možno mu jeho city konečne opätuje.
Vdýchol vôňu jej vlasov a on sa rozpamätal, že voňajú stále rovnakou vôňou levandule. Ako asi vonia jej pokožka? Kedysi voňala po ružiach a kvetoch sakury, snáď ako každé Japonské dievča v jej veku...Sklonil hlavu o trochu nižšie k jej krku, zľahka sa špičkou nosa obtrel o hebkú pokožku. Táto vôňa už bola iná. Sladkú vôňu kvetín nahradila ostro-sladká korenistá vôňa jazmínu a zázvoru. Zaujímavé, že aj teraz vonia vôňami jej domoviny. Avšak omnoho ženskejšími vôňami... No skôr, než sa stihol spamätať, čo vlastne robí, začul jej otázku. Trochu sa od nej odtiahol a pozrel jej do tváre. Na perách mal šťastný úsmev a v očiach iskričky.* Čo tu ja robím? Čo tu robíš ty? *Jej otázka ho prekvapila. Pravdepodobne ju teda uniesli, takže asi nevie o tom, že on je mimozemšťan a ona miešanec. Nechcel to na ňu vyhŕknuť hneď, ale určite si bude žiadať vysvetlenie.* Tiež som bol rovnakého názoru, Yuki. Keď si odišla zo Zeme, mysleli sme si, že ťa niekto uniesol. Pravdepodobne nejaký Satou spoločník, alebo niekto, kto chcel od rodiny výkupné, no polícia hľadal bezvýsledne a výkupné takisto nikto nepýtal. Vyhlásili ťa za nezvestnú, no s otcom sme odišli a tak neviem, či ťa vyhlásili za mŕtvu, alebo nie. *Vysypal zo seba v rýchlosti a stále sa usmieval.* Bože, som tak šťastný, že ťa vidím.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 09 2009, 16:18

(Ok, po diskusi na skype sa dohodlo že sa to presnunie. Presnula som prispevky Alex, Torry, Eliota /dufam že nevadi, kedže si reagoval na to/, Maxa a Jordana. Ostatne veci okolo toho som premazala...)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://gyro.slovakforum.net
Chris Deniel Shered

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Po február 09 2009, 23:22

* Anoelline slová ho napriek jeho počiatočnému skepticizmu, s akým pristupoval snáď ku všetkým novým známostiam zaujali. Za ten krátky čas už u nej stihol vypozorovať niekoľko povahových čŕt, ktoré pred jeho vnímavým pohľadom nedokázala zakryť taká jemná a úprimná duša. Nepodliehal však ilúziám lebo zo skúsenosti vedel, že takéto duše, navonok otvorené a prístupné, sa pri druhom pohľade dobývajú naozaj len veľmi ťažko. Aj Anoella. Bola úprimná aj tajomná, zvedavá aj ostražitá. Zamyslene sa na ňu usmial no na odpoveď ju nechal čakať len chvíľu.* Takže ak som tomu pochopil správne rada by ste sa opájala pocitom slobody z takto prístupného lietania, ale jedným dychom dodávate, že by vás to po čase začalo nudiť. Vlastnosť naozaj príznačná pre naše pokolenie.* skonštatoval na záver s akýmsi záhadným sebaironickým úsmevom, ktorým akoby sa všeobecne vysmieval akýmkoľvek túžbam.* Ale máte pravdu myslím, že aj mňa by začali po čase unavovať všetky tie hlasy v moje hlave ak by som ich nemohol nijako vypnúť. Stačia mi vlastné myšlienky, aby som dostatočne znechutil sám seba.* usmial sa pričom ukázal rad žiarivo bielych zubov. Tento výraz na jeho tvári už skôr pripomínal akúsi odzbrojujúcu nevinnosť, ktorú si jej majiteľ sám neuvedomoval.* Ste ženou, ktorá ma rada lichôtky alebo uprednostňujete skôr úprimnosť?* ozval sa po chvíľke znova a prenikavo sa Anoelle zahľadel do očí. Nevnímal dokonca ani to čo sa dialo za jeho chrbtom. Teraz bol maximálne sústredený na to kvôli čomu prišiel, ale ak sa dialo niečo naozaj zaujímavé a Anoellin rýchly pobavený úsmev tomu nasvedčoval, potom sa o to bude zaujímať bližšie neskôr. Zatiaľ si za Anoelliným chrbtom tak, aby ho nevidela prekrútil palcom prsteň smerom do dlane a vybrúseným povrchom ametystového kryštálu jej prešiel zľahka po šatách akoby ju len mimovoľne pri tanci pohladil po chrbte.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut február 10 2009, 14:21

Bola šťastná, že ho vidí. Neuveriteľne šťastná. Kazuo bol vždy tá dobrá spomienka na minulosť. Aj keď ani tá sa neskončila dobre. No splnil sa ďalší z jej zabudnutých snov. Znova sa stretli. Znova k sebe našli cestu. Bola šťastná, že ho môže objímať. Toľko rokov túžila znovu s ním byť a teraz, keď už svoje prianie pokladala za mŕtve, splnilo sa jej v tej najneočakávanejšej chvíli. Hľadala tu Raita, alebo Thomasa a nakoniec našla niečo úplne stratené. Nepremýšľala nad tým, či by sa teraz radšej stretla s Thomasom, alebo s Kazuom. Teraz je tu on, po tak dlhej dobe si toho majú určite veľa povedať. Teda sa tu určite ešte nejaký čas zdrží. Možno za ten čas niekde v dave zbadá Raita, alebo Thomasa, ktovie. Zacítila, ako k nej Kazuo sklonil hlavu a ako sa špička jeho nosu dotkla jej krku, no nevenovala tomu nijakú pozornosť. Bola zaujatá šťastím, ktoré sa jej zmocňovalo. Keď sa od nej odtiahol, chytila mu obe ruky a usmievala sa naňho. Bohovia, bol to stále ten istý, vždy usmiaty chlapec, ktorého poznala. V očiach mal šibalské iskričky, ktoré tam boli takmer vždy, keď sršal šťastím a pobláznenou náladou. Toto jej na ňom hádam chýbalo najviac, pretože práve týmto v nej dokázal vyčarovať spokojnosť a radosť. Presne tak, ako to s ňou robil aj Thomas. Ktovie, prečo sa jej tak podobajú, pritom výzorom sú úplne odlišní. Možno to robia tie iskričky v očiach a stály úsmev na perách.*
Som tu s Raitom Yagamim. Pracujem ako jeho asistentka po tom, ako ma zobrali preč zo Zeme. *Povie stále sa usmievajúc. Vedela, že nech sa už s Kazuom nevideli hocijako dlho, jemu môže vždy dôverovať a povedať mu všetko, čo má na srdci.* No skôr než z formálnej prítomnosti po boku Telarionského kráľa som tu hlavne z osobných dôvodov. *Dodala, nerozvíjajúc to ďalej. Nechcela Kazua zaťažovať osobnými problémami, ak to on sám nechce.* Ale ako si sa sem dostal ty? *Spýtavo nadvihla obočia a ani ju len nenapadlo, že by mohol byť mimozemšťan.* Taktiež som neopísateľne šťastná, že ťa opäť vidím...
Návrat hore Goto down
Kazuo Yakusoku

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Ut február 10 2009, 15:29

*Takže ju uniesli. Mohol si to myslieť. Aj keby sama odišla z cisárstva, ani by sa jej nečudoval. On sám mal po krk jej tety a to tam bol len nejaký krátky čas. Ona tam žila celý život.* Takže pracuješ pre kráľa Yagamiho? Tak to si dostala naozaj výbornú prácu. *Začudoval sa, no úsmev mu neschádzal z pier. Prezrel si ju úplne celú a pozorne. Vyzerala naozaj úžasne. Jemné trblietavé čierne šaty robili jej útle telo neodolateľným. Určite si pri Yagamim nežije zle. Zrazu dostal obavy. Každý veľmi dobre poznal Yagamiho zálety so všelijakými peknými ženami a keď Yuki preňho pracuje, bola vždy v jeho blízkosti. Je to síce jej vec, on sa do toho nemá čo starať, ale aj tak. Akosi sa mu tá myšlienka nepáčila. Navyše takisto každý pozná všemožné známe príbehy šéfov, ich sekretárok a tajné romániky. Síce je už Yagami ženatý a je otcom, ale aj tak...Tvár mu trochu zneistela. Tá predstava Yuki v Yagamiho náruči sa mu proste nepáčila...
No keď opäť pozrel na Yukinu šťastnú tvár, ihneď sa mu tieto myšlienky vytratili z hlavy. Jemne stísol jej ruky, ktorými držala tie jeho a opäť sa žiarivo usmial.* Osobné dôvody? Pochybujem, že si vedela, že ma tu nájdeš, takže asi len márne sebecky dúfam, že si sem šla kvôli mne. *Uškrnie sa, poznala ho, on si proste poznámku na svoje ego nikdy nemôže odpustiť. Odignorujúc jej ďalšiu otázku sa na ňu zvedavo zadíval.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   St február 11 2009, 09:20

Nemôžem sa na svoju prácu žiadno sťažovať. Raito je proste vynikajúci človek a priateľ. *Povie nadšene a akosi prehliadla jeho chvíľkové zachmúrenie tváre.* Nie, nevedela som, že ťa tu stretnem. Keby som to bola len tušila, celý čas by som stála pri hlavnom vchode a čakala na teba. *Zasmeje sa. Ako jej len chýbali tieto jeho egoistické rečičky. Síce bol Kazuo trochu zahľadený do seba, a v podstate mal aj prečo, veď to je a aj vždy bol veľmi pekný muž, ale to nemenilo nič na fakte, že bol krásny aj vo svojom srdci. Jeho otec o ňom vždy hovoril, že sa povahovo podobá skôr k matke. Citlivý a milý chlapec, ktorý rád pomáha. Svet sa akoby chcel niekedy ostatným ľuďom vysmiať a tak stvorí niekoho, kto nemá až tak ďaleko od dokonalosti. Uškrnie sa naňho.* Kazu... *Osloví ho skratkou, ako ho volala, keď boli o pár rokov mladší.* ...stále si mi neodpovedal na moju otázku. Čo tu robíš ty?
Návrat hore Goto down
Kazuo Yakusoku

Male

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   St február 11 2009, 15:44

*So záujmom ju počúval. Naozaj ho zaujímalo, ako sa jej teraz darí a čo celé ti štyri roky robila. Stále sa na ňu usmieval, ani inak nemohol. Bol neskutočne rád, že ju vidí a že sa jej darí.* Zdá sa teda, že kráľ Yagami teda nie je taký, za akého ho väčšina považuje. *Povie trochu v zamyslení a potiahne ju smerom k tancujúcim párom.* Dúfam, že ti nebude vadiť, ak si ťa na chvíľu požičiam na jeden tanec. Dlhuješ mi ho už pekne dlho, ak sa pamätáš. *Prenesie s úsmevom a keď dôjdu na parket, jednu jej ruku položí na svoje rameno, pričom svojou rukou ju chytí okolo drieku a začne ju viesť tanečným tempom.* Je škoda, že som nevidel, ako sa meníš na ženu, rád by som bol toho svedkom. *Povie slabo stále sa usmievajúc.* Som tu na otcovu žiadosť. Bol by rád, ak by som sa ukazoval vo vyšších kruhoch, myslí si, že mi to môže ako agentovi nejako pomôcť, aj keď ja osobne si to moc nemyslím, ale poznáš otca, vždy si stojí za svojim, nech to stojí čokoľvek. *Povie s miernym povzdychom, no potom sa na ňu opäť usmeje.* Práve riešim jeden prípad na Telarione, myslel som, že potrebujem povolenie od Yagamiho, keďže Enesian a Telarion mali medzi sebou rozpory, no popravde sa mi ich nechcelo vybavovať a tak som začiatky prípadu riešim bez oprávnenia, teraz, keď sa nastolil ako- taký mier, môžem pracovať s úplnou voľnosťou... *Povie.* Yuki, domyslela si si, že nie som človek, nie? *Povie teraz už s vážnou tvárou.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Št február 12 2009, 15:11

Raito má síce svoje muchy, ale kto by ich nemal? *Prenesie rečnícku otázku a nechá sa Kazuom zatiahnuť na tanečný parket.* Pamätám si, Kazu... *Povie a usmeje sa. Akoby mohla zabudnúť? Vtedy, keď bol ešte spolu so strýkom Hizumim v cisárstve, mali ísť spoločne na ples, ktorý organizovala firma jej rodičov. Musela tam byť. Ako spolumajiteľka firmy sa to od nej očakávalo. Práve na túto príležitosť sa učila tancovať spoločenské tance spoločne s Kazuom, no už nestihli ich snahu využiť, keďže behom zvyšných dvoch mesiacov, ktoré ostávali do plesu stihli strýka Hizumiho a Kazua vyhnať z cisárstva a ju uniesť zo Zeme. Ani vo sne by ju nenapadlo, že vôbec ešte niekedy bude s Kazuom tancovať.* Len dúfam, že ti nepostúpam po nohách tak, ako naposledy... *Uškrnie sa. Veľmi dobre si totiž pamätala, ako jej spoločenské tance vtedy nešli. Teraz začala len nasledovať jeho kroky. Od tých čias sa výrazne zlepšila. Nie, že by tancovanie patrilo medzi jej záľuby, no už základne tance ovládala celkom slušne. Pozerala Kazuovi do očí a usmievala sa, no keď prehovoril, sklopila zrak. Nech už tým narážal na čokoľvek a nech už to myslel akokoľvek dobre, prišlo jej to nevhodné.* O veľa si neprišiel... *Povie potichu, stále pozerajúc všade, len nie do jeho očí. Vedela, že ju Kazuo miloval rovnako, ako ona jeho, no aj keď ho mala stále rada, nemilovala ho už, a bola by rada, ak by to bolo s jeho strany rovnaké. Nechcela mu dávať zbytočné nádeje. No keď začal rozprávať, prečo tu vlastne je, zarazene zdvihla zrak. On je mimozemšťan? Bohovia, prečo ju to hneď nenapadlo? Ale...ak je mimozemšťan on, znamená to, že ním je aj strýko Hizumi. A jej otec...jej otec prišiel spolu s ním, nikto nevedel, odkiaľ presne pochádzal. Čo ak...čo ak je mimozemšťan aj on? To by potom znamenalo, že ona je miešanec. Mysľou jej prebehla chvíľa, keď prišla na Telarion. Ako každý unesený človek, aj ona musela postúpiť zdravotné testy. Vtedy sa spomenula, že nepozná pôvod svojho otca a keď si odnášala svoje zdravotné výsledky, podali jej obálku v ktorej mali byť informácie o jej rodičov, ktoré zistili z jej DNA. Nikdy ich neotvorila. Ak otec zatajoval svoj pôvod, mal na to dôvod. Prial si, aby to nikto nevedel, tak prečo by to mala vedieť práve ona? Nechcela odokryť jeho tajomstvo. A možno sa aj bála toho, čo sa dozvie. Ktovie...Obálka doteraz ležala niekde na spodku poličky v jej izbe. Prečo ju len neotvorila? Dozvedela by sa pravdu a nežila by v klamnom vedomí, že pochádza zo Zeme.
Venovala Kazuovi prísny pohľad.* Prečo ste mi to nepovedali? Prečo ste to predo mnou tajili, aj keď ste vedeli, že aj môj otec je mimozemšťan? *Spýta sa vyčítavo, aj keď vedela odpoveď. Keby jej to povedali ešte na Zemi, myslela by si, že sa zbláznili. Že nemajú v hlave všetko v poriadku. Kto by im len uveril, keby niekomu povedali, že nie sú zo Zeme? Na chvíľku zavrela oči a zamyslela sa.* Som teda miešanec, no nemám nič z mimozemskej rasy. Vieš, že ako malá som bývala často chorá, nemám silnú obranyschopnosť, ani metabolizmus. Dokonca nemám ani lepšie vyvinutý žiaden zo zmyslov. *Povie potichu.* Máš tu teda niekde aj otca? Rada by som ho videla. Mám toho veľa, čo mu mám povedať a myslím, že on mne tak isto... *Povie prísne, pretože jej to musel niekto vysvetliť.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   Pi február 20 2009, 10:52

Máte pravdu, uprednostňujem úprimnosť. *Povedala a niečo zacítila na svojom chrbte. Rýchlo sa narovnala a začala ešte lepšie vnímať okolie. Takáto bola jej reakcia vždy keď niečo zacítila na svojom tele. Hnedými očami pozrela do očí Waynea. Nevedela čo má povedať, nevedela čo si má pomyslieť. ...Nebuď predsa hlúpa, čo by ti snáď mohol urobiť?... Pomyslela si. Áno, čo by tak mohol urobiť? Na chvíľu neisto zavrela oči no ale potom ich znova rýchlo otvorila a tancovala na tanečnom parkete ďalej...*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Ples A Newyear Night´s Dream   

Návrat hore Goto down

Ples A Newyear Night´s Dream
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: