Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePo december 29 2008, 18:42

*otvorí dvere do svojej novej dielne a s pocitom nostalgie vojde dnu*Snáď sa mi bude dariť .Chcelo to už zmenu.*Povzdychla si a pustila sa do rozbaľovania nového náradia*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSt december 31 2008, 10:53

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Chlap

Dwayne

*Na to že pred chvíľou si roztriezkal stíhačku si kráča naozaj veselo. Keby ho niekto vidí, možno by ho prirpadil k opitému človeku, ako si tak veselo vykračuje po chodníku, popiskujúc si nejakú melodiu, akoby mu lepšie ani nebolo. Potrebuje nejaké súčastky, no na tejto planéte ešte nebol a tak iba tak blúdi ulicami, neunuvajúc sa niekoho spýtať na cestu. Však načo, prechádzka ešte nikomu nezaškodila. Po hodine "prechádzania sa" konečne nájde čo hladá a s miernou uľavou vojde do dielne na ktorú narazil* dobrý deň* pozdraví nahlas veslým tónom, obzerajúc sa, kde koho uvidí*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeŠt január 01 2009, 18:34

*Pri vybaľovaní vecí začuje z dielne hlas a tak sa ide pozrieť . Uvidí šarmantného muža ako sa obzerá*Dobrý deň. Ja som Rheia de Mystique a som majiteľka tejto dieľne. Môžem vám nejako pomôcť?*Opýta sa svojho prvého zákazníka a podávajúc mu ruku sa na neho milo usmieva*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePi január 02 2009, 09:14

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Chlap

Dwayne

*Pootočí sa za hlasom a pri pohľade na peknú mladú ženu sa usmeje ešte viditeľnejšie* toľko šťastia, naraziť rovno na majiteľku* usmeje sa a chytí jej ruku a tiež sa pozdraví* Som Dwayne* jemne jej stisne ruku a potom sa rozhliadne* začínate tu?* spýta sa, kedže viditeľne ešte len vybaľovala veci* potreboval by som tieto veci* podá jej papierik so zoznamom nejakých vecí ktoré potrebuje na lod*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePi január 02 2009, 11:55

*Usmeje sa na mladého muža a vezme si od neho papierik s potrebnými vecami.*Veľmi ma teší Dwayne.Áno práve začínam a ako sa tak pozerám na ten váš zoznam tak ste teda poriadne museli prevalcovať vašu loď. Mám pravdu však?*opýta sa so záujmom hľadiac stále na papier*No máte šťastie, pretože všetky veci mám momentálne k dispozícii na sklade, takže by nemal byť problém. Ale ak sa smiem spýtať potrebujete to okamžite, ale to nesúri.?*opýta sa, pretože má ešte pár povinností na práci*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePi január 02 2009, 12:03

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Chlap

Dwayne

aj mna teší Rheia*odvetil tiež s úmevom a na jej poznámku nemohol reagovať inak ako smiechom* prevalcovať je ešte stále slabý výraz toho, ako moja stíhačka vyzerá. Istý zatúlaný asteroid sa mi akosi nechcel vyhnúť tak...bum bác* odvetil veselo. MOžno mal otras mozgu že sa tak rehnil, lenže stále neveril tomu, že vyviazol len s pár škrabancami* nie kludne si porobte čo potrebujete, aj tak sa tu chcem zdržať, som tu prvý raz...nehodou...takže kým si nájdem dočasné ubytovnie, trafím späť k tomu môjmu šrotíku...to potrvá* pokrčil plecami a naozaj vyzeral akoby si dačoho fetol. nechcel radšej vedieť, čo si o nom mohli ludia myslieť, niekedy sa správal ako totálny pako na práškoch*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePi január 02 2009, 12:15

*začala sa smiať *Ale som rada, že vám sa nič nestalo.V poriadku, ja si zariadim pár vecí a zastavte sa zajtra, alebo pozajtra a veci budete mať nachystané.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSo január 03 2009, 21:16

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Chlap

Dwayne

*Zamyslene prikývne a začne a prechádzať aby obzrel čo tam všetko je. Po chvíli sa k nej teda otočí a kývne hlavou* ak by som sem netrafil, nemusíte sa báť, budem hladať dalej, zatiaľ dovidnia* pokrčí plecami stále rovnako veselo, nedbajúc na to že musí vyzeraá ako riaden moták*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeNe január 04 2009, 14:05

*usmeje sa na Dwayna a zamáva mu*dovidenia a žiadny strach. Nech prídete kedykoľvek vaše veci vás budú čakať.*pozrie sa za ním ako vychádza a vráti sa späť k práci*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSo január 17 2009, 16:54

Dwaine

*Po pár dnoch sa konečne dostal tam kam chcel. Trochu si to predlžil, stále odmietal akékoľvek rady. Bol predsa chlap, zvládne to aj sám.Nakukol dnu a hlasno sa pozdravil* Dobrý deň mladá dáma* zasmial sa a prešiel dnu, rozhliadajúc sa, čo sa pomenilo za tých pár dcní čo tam nebol*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeNe január 18 2009, 17:15

*zvnútra začuje známy hlas*Ahoj Dwaine. Už som si myslela, že nedorazíš. Prišiel si si po veci, však mám pravdu?*usmiala sa na neho a do handričky si utierala zašpinené ruky od motorového oleja.*Ako vidíš nezaháľam a práve pracujem na takom malom vynáleze.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePo január 19 2009, 13:26

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Chlap

Dwayne


*Zachechtal sa a pokrčil plecami* prišiel by som aj skôr, ale poblúdil som trochu* priznal veselo a pozrel na to čo to vlastne robí* a čo to bude ked to bude?* spýta sa zvedavo, ved sa nikam neponáhla. Jeho volný štýl života mu vyhovoval, bol kde chcel ako dlho chcel, takže mal vždy čas na nejaký ten príjemný rozhovor*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSt január 21 2009, 16:23

*pousmeje sa na Dwayna*Prepáč, ale to je zatiaľ obchodné a výrobné tajomstvo, ale sľubujem, že ak to už bude hotové budeš prvý , kto sa o tom dozvie. *spomenie si na svoje neslušné chovanie*Prepáč, som ja ale nevychovaná. Nedal by si si niečo?*zdvorilo sa opýta a ponúkne Dwaynovi miesto na usadenie*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSt január 21 2009, 16:54

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Chlap

Dwayne


*Hrajúc sklamanie pokrúti hlavou, no na vykrivených kúticho úst je vidno, že to nemyslí vážne* no to som teda zvedavý čo za vynález to tu potajomky robíš...no v každom prípade prajem veľa šťastia*poprial jej a pri jej dalšej poznámke o nevychovanosti sa musí zasmiať. Pokrúti hlavou a pokračuje v rozpravni* nie si nevychovaná, to ja ťa tu zabávam, ale ked už ponúkaš, tak čistá voda by nebola zlá * pokrčí nevinne plecami* inak si sa mala dobre za ten čas čo som blúdil?
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeNe január 25 2009, 17:53

*usmeje sa na Dwayna a pri nesie mu čistú vodu*Vôbec ma tu nezabávaš aspoň sa trocha rozptýlim. Obchody nejdú tak ako som si predstavovala, ale snáď je to len začiatočnícke nešťastie.*usmeje sa, pretože nechce Dwayna zaťažovať svojimi problémami.*A ty ako si sa mal? Nevadí ti niekedy to večné blúdenie?
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePo január 26 2009, 16:26

Dwayne

*Je rád že tu môže stráviť nejaký ten čas, však čo by robil keby tu nebol? opravoval ten šrot? zjavne...*neboj sa, odvody isto budú fungovať, nevyzeráš na nemehlo*ušknie sa, skutočne nevyzerala na ženu, ktorá by bola nemehlo a nevedela o technike ani makké "F".* neviem, kym nie je dôvod usadiť sa, musím ho hladať...ked dôvod nájdem, prestanem blúdiť* pokrčil plecami. Celkom sa mu tento život páčil, aj ked dobre vedel že ak by bol dôvod, určite by sa usadil...*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeUt január 27 2009, 14:55

*usmeje sa na Dwayna a pri jeho lichôtke sa začervená*Ďakujem ti za poklonu. Málo kedy sa stane, že ju dostanem a to hlavne od muža.*je veľmi rada, že to povedala, pretože sa začala cítiť oveľa lepšie*A snažíš sa aspoň nájsť ten dôvod?
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeUt január 27 2009, 19:18

Dwayne

*Pobavene porkúti nad jej reakciou hlavou* to vieš, my muži predsa nemôžeme uznať, že ženy môžu byť rovnako šikovné ako my...to len ked nás nepočujú iní muži* zachechtal sa, aj ked bolo vidno že len žartuje* no nehladám, všetko sa nájde ked to človek nečaká...tak radšej nič neočakávam a žijem v danom okamihu...a ty máš nejaké sny?* spýtal sa odrazu, aby nekecal len on, ako sa mu to často stávalo*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSt január 28 2009, 18:20

*po usmeje sa nad jeho odpoveďou, ale zosmutnie po Dwaynovej otázke*Jediné čo chcem je zabudnúť. A to čo najskôr.*nechce mu však pridávať starosti*A samozrejme dúfam, že sa mi dielňa ujme dobre.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSt január 28 2009, 19:50

Dwayne

*Nemôže si nevšimnúť ako odrazu zosmutnela. Okamžiete si prehrá všetko čo doteraz povedal a potom sa jej opatrne spýtal na to čo ho zaujimalo* čo sa ti stalo?* nechce však vyzvedať ak o tom nechce hovoriť, ved sa poriadne nepoznali, keby pokrútila hlavou, nesnažil by sa to z nej ťahať, každý mal právo na súkromie, tak ako on, tak aj ona či ktokoľvek iný* ak o tom nechceš hovoriť, pochopím to, nemusíš sa mi zverovať ak nechceš* pozorne jej porerá do očí, aby mohol vyčítať či je všetko v poriadku* a myslím že dielna uspeje, minimálne mladý muži...možno aj starší* žmurkne* radi prídu kúpiť niečo len aby si s tebou mohli pokecať....
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeŠt január 29 2009, 18:54

*jeho posledná poznámka na jej vzhľad jej opäť vyčarila úsmev na tvári*Ďakujem za poklonu. Tá vždy poteší.*No zabudne ani na jeho predchádzajúcu otázku a v očiach sa jej zablysnú slzy*Vieš stalo sa to pred tromi rokmi. Vtedy som ešte bola pilotka vesmírnej lodi. Posledný krát som sedela v lodi v deň keď som prišla o manžela a sestru. Pilotovala som ja, zvyšok si už domyslíš. *snaží sa zakryť bolestivé spomienky, no tie ju premôžu a z oka jej spadne prvá slza*Servis som prebrala po manželovi. Nemala som to srdce predať ho, drel na ňom celý život.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimePi január 30 2009, 21:36

Dwayne

*Nemusel mať kurz psychologie ani byť nadmieru empatický, aby ihneď pochopil, že jej minulosť naozaj nebola ružová. životy boli vždy zapletené dobrými ale aj zlými vecami, no niektoré sa nedali vymazať z myslí. Boli spomienky sa nechcelo zabúdať, no boli také, na ktoré sa zabúdať nedalo. Znamenalo to v konečnom dôsledku to isté, no zároveň to bolo tak odlišné.
Nechcel jej svojou otázkou ublížiť, no slza ktorú videl na jej tvári ho okamžite varovala, že to nebude dobré. Monžo sa nemal pýtať, no život bol život a on by jej minulosť a bolesť zo strany nedokázal ovplyvniť* mrzí ma to* povedal slabým hlasom, v ktorom sa neodrážali len plytké slová, myslel to vážne. On tiež stratil kedysi sestru, poslednú osobu na ktorej mu na tomto svete záležalo, takže chápal jej bolesť* chápem aké to je, alebo aspoň z polovice, no mala by si vedieť, že si sa zachovala sto krát lepšie než ja, ja som bol po sestrinej smrti zbabelý a som zbabelý doteraz, cestujem a utekám pred minulosťou, ktorá ma aj tak stále doháňa, nech som kdekoľvek* z vrekca vytiahol vreckovku a podal jej ju*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeSo január 31 2009, 11:03

*vzala si od Dwayna vreckovku a utrela si ňou vlhké oči, z ktorých jej padali slzy*prepáč, nechcela som ťa zaťažovať so svojimi problémami. Je mi veľmi ľúto čo sa stalo tvojej sestre. Teraz už chápem, prečo sa nikde neusadíš.*pousmiala sa kútikom úst*Nemyslím si, že som sa zachovala lepšie ako ty. Prvých pár mesiacov som ani vyliezla z postele. A nikdy som sa už nenaučila veriť sama sebe.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeNe február 01 2009, 12:10

Wayne

*Pokrúti nesúhlasne hlavou. Keby si ju nechcel vypočuť, nepýtal by sa.* to je v poriadku, problémy patria k životu a k tomu, tvoj osud ti vzal viac než mne...* slabo si vzdychol a znovu pokrútil hlavou* ale vyliezla si, je dôležitý konečny vysledok, ja som síce vonku, no stále utekám, teda som sa nijako nezmenil...* pokrčil ramenami, už si jednoducho zvykol*
Návrat hore Goto down
Rheia de Mystique

Rheia de Mystique


Female
Počet príspevkov : 30
Rasa : človek
Vek postavy : 11.5.3994 - 21 rokov
Povolanie : technik vesmírnych lodí

Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitimeNe február 01 2009, 13:09

*pozrie sa na Dwayna a ľahko ho chytí za ruku*bolí to stále viac a viac, že mám pravdu? tá bolesť nikdy úplne nezvykne, len sa s ňou musíš naučiť žiť.*spomenie si na to, ako na tom bola ona*S tou bolesťou som spala, jedla a dýchala, ale po čase sa to vo mne zlomilo. Tak ako aj v tebe.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Empty
OdoslaťPredmet: Re: Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique   Servis vesmírnych lodí  Rheii de Mystique Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Servis vesmírnych lodí Rheii de Mystique
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Enesian-
Prejdi na: