RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 3. číslo časopisu

Goto down 
AutorSpráva
Tessa Scrad
chovankyňa
avatar

Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: 3. číslo časopisu   So január 03 2009, 23:28Princ Yagami oteckom


Už sa toho popísalo o tajnej svadbe vládcu planéty Talarion, no teraz sa na svete ukázal možný dôvod jeho sobáša? Oženil sa princ z lásky alebo len nechcel nemanželské dieťa? Na verejnosti vyzerá ako milujúci manžel, no je to skutočne tak?
Nijaká odpoveď sa nedá potvrdiť so stopercentnou istotou, no podľa svedkov ktorí mladí pár stretli sa skôr prikláňame k možnosti lásky než povinnosti.
Nech je ako chce, princ sa dočkal syna, ktorý dostal meno Dorian.
Podarilo sa nám zistiť, že dieťatko je pomenované podľa stredného mena jeho priateľa Cassiana Doriana Scrada, ktorý si má brať princovu mladučkú chovankyňu, no to už je o inom...
Známy kapitán Thanatosu zasnúbený s princovou chovankyňou

V minulom čísle sme nemohli nespomenúť neprimerané správanie mladej Tessi Montenegrovej, chovankyne princa Yagamiho, ktorá do seba počas plesu nahádzala viac pohárikov než by bolo vhodné. Následne opustila sálu v sprievode mladého kapitána Cassiana Doriana Scrada. Čo sa v ten večer na lodi udialo je síce známe len im dvom, no nech už to bolo čokoľvek, chovankyňa nosí na prste naozaj krásny prsteň.
Dátum svadby sa nám nepodarilo zistiť, no príprava svadby je v plnom prúde. Zatiaľ čo kapitán Scrad velil lodi počas vojny, jeho nastávajúca vyberala šaty, zákusky, servítky...
Teraz, keď už sú znovu spolu, je len otázkou času kedy budú musieť oznámiť dátum svadby.
(a keby nie, veď my ho zistíme Smile )Milionárov brat na úteku

Známi milionár Gerry Constantine asi nemá taký krásny život akoby sa dalo čakať pri toľkom bohatstve ktoré vlastní. Zatiaľ slobodný muž (to len informácia pre prípadné záujemkyne Wink ) má zjavne nie práve vydareného brata. V milionárovom dobe sa našli tela žien a podľa polície je ich vrahom práve jeho brat. Tento muž je v týchto chvíľach hľadaný políciou, aj keď neúspešne. V prípade, že ste ho zazreli, polícia určite ocení vašu pomoc pri hľadaní.

Ktovie, či si vôbec mŕtvoly milionár všimol, viditeľne bol zaujatý oveľa príjemnejšími vecami. Videli ho v spoločnosti mladej ženy, s ktorou sa rozhodol nakupovať. Žeby sa nám črtal nový románik vo vysokých kruhoch? No veď uvidíme...Ach tie ženy...

Od posledného plesu, na ktorom sa toho udialo viac než dosť sa vyvíjal aj ďalší vzťah, rovnako z kráľovskej rodiny. Tentoraz je však hlavným aktérom stratený princ Gyra, ktorý má očividne románik s peknou asistentkou princa Yagamiho. Skúšali sme sa spojiť s jedným z princov, aby sme zistili aký majú medzi sebou vzťah, no ani jeden sa k danej veci nechcel vyjadriť. Princ Lerm však chodil počas prebiehajúcej vojny na Talarion pomerne často, čo značí o akejsi dohode medzi princmi.
Objaví sa teda Thomas Lerm na Silvestrovskom plese v sprievode šarmantnej Yagamiho asistentky? V ďalšom čísle sa s ňou skúsme skontaktovať...


Ďalšie zásnuby

So svadbami akoby sa vrece roztrhlo, aj tajný vzťah princa z Enesianu a princeznej Gyra nabral vážnu formu, žiarivý prsteň na jej prste sa nedá nevšimnúť. Vedenie Gyra bolo prenechané mladej žene, ktorej pôvod je podľa našich informácií zo Zeme. Senát ma k vzťahu vládcov planét výhrady, veď kde budú po svadbe vládnuť? Enesian, alebo Gyro?
Princezná posledné týždne žije u Cruerovcov, z čoho sa dá vyvodiť akási predzvesť budúcnosti. Nastúpi teda na trón stratený princ aj keď po tom vôbec netúži? Alebo naopak, prevezme Enesian princezná Kiara po všetkých škandáloch s nemanželským dieťaťom?Silvestrovský ples


Je pred nami ples na privítanie nového roka. Gyro, ako neutrálna planéta sa stane dočasne jedným z najstráženejších miest, keďže na plese sa stretne smotánka zo všetkých planét.
Posledný ples bol ako zoznamovací večierok, čo sa vykľuje z tohto?
Na záver by som chcela len podotknúť, že časopis nepíše moja postava (ťažko by ohovárala sama seba Very Happy) ale proste niekto iný Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Tessa Scrad
chovankyňa
avatar

Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: 3. číslo časopisu   Po január 05 2009, 09:19

Horoskopy

(za spísanie kto je čo vďačíme Yuki Smile)


Kôň (22.12. – 20.1.)
Chris, Camuel, Ayon


Zmena je život, no netreba zabúdať na minulosť. Mali by ste si dávať pozor na klamstvá a veci ktoré tajíte, ľahko by sa vám mohlo stať, že oľutujete svoje mlčanie, prípadne klamstvo. Dávajte si pozor na svoje zdravie, hlavne začiatkom mesiaca.

Delfín (21. – 19.2.)

Mike, Amalia, Drew, Anoella


Snažíte sa zmeniť, či už pre lásku, peniaze alebo hocičo iné. Všetci ale nedokážu zabúdať tak ľahko, obzvlášť tým ktorým sa ukrivdilo. Dávajte si pozor na nepriateľov a vyhýbajte sa konfliktom.

Vlk (20.2. – 20.3.)
Amacaraka, Tessa, Alex, Yuffie


Láska vám tento mesiac praje. Užívajte si každý jeden deň a myslite na budúcnosť. Je to vhodný čas na zakladanie rodiny, uzatváranie manželstiev no pozor na ALKOHOL, mohol by vám uškodiť viac než si myslíte.

Mačka (21.3. – 20.4.)
Caffee, Anawel, Lyra, Rijana, Noehu, Amyna, Carlina, Nilia, Nate, Yuki


Teraz možno všetko nevyzerá najlepšie a aj keď čas zahojí rany, môžu ostať jazvy. Snažte sa myslieť na niečo iné, než na to čo vás trápi, skúste sa zabaviť. Nemyslite na pracovné povinnosti ani na lásku, pretože tej tento mesiac neprinesie nič dobré.

Drak (21.4. – 20.5.)
Rheia, Thomas, Caro, Kiara, Beleger, Max, Alagriel, Anders


Sú pred vami zlé časy, aspoň väčšinu z vás. Stratíte niečo veľmi cenné, či to bude hmotné alebo nehmotné. Snažte sa tráviť čas v spoločnosti, vyhýbajte sa samote, no zároveň veľkým slávnostiam, pretože môžete potom ľutovať.

Motýľ (21.5. – 21.6.)
Arlette, Mel, Eliot, Yami, Gabriel, Cass


Tento mesiac bude pre väčšinu plný lásky, radosti a zmien, ktoré sa odrazia vo vašej budúcnosti. Tá druhá, menšia skupinka ktorá toľké šťastie mať nebude, by si mala dávať pozor na prešľapy mimo medze zákona, ľahko sa môže stať, že vás odhalia.

Vážka (22.6. – 22.7.)
Jordan, Torry, Rowena, Dylan


Alkohol...zábava...sex...a netypické správanie. Takto sa bude niesť váš mesiac. Nech už urobíte čokoľvek, snažte sa, aby ste to potom neľutovali.

Jaguár (23.7. – 23.8.)
Suzanne, Mark, Bianca, Thos, SebastianMožno sa nevyznáte sami v sebe a to ešte potrvá. Behajte s otvorenými očami a určite sa to časom vylepší, aj keď nie úplne. Život je nepredvídateľný a každú sekundu sa zmení príliš veľa vecí aby ste to dokázali úplne pochopiť.

Myš (24.8. – 23.9.)
Kazuo, Meredith, Ricardo, Szania, Shiroi


Pozor na nehody! Váš život je v ohrození a je viac než pravdepodobné že utrpíte zranenie alebo aj niečo horšie.

Havran (24.9. – 23.10.)
Miyu, Freya, Tiannia, Gerry


Máte pocit, že ste mimo alebo milujete aj keď to nie je správne? Kašlite na to, život je príliš krátky na to, aby sme sa stále zožierali otázkami čo môžeme a nemôžme.

Líška (24.10. – 22.11.)
Gfm. Von Lukatsch, Vergill, Bryan

Nemusíte mať obavy, robíte všetko presne tak ako je treba. Všetko má svoj čas a vy s dávkou trpezlivosti a nehy dokážete aj to, v čo možno teraz neveríte.

Pavúk (23.11. – 21.12.)
Raito, Viktor, Kate


Pre každého bude tento mesiac úplne iný. Pre niekoho plný lásky, iného čaká strata, či pre ďalších zábava. Tento mesiac však bude znamenať zmeny a je len na vás, ako sa k nim postavíte.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
3. číslo časopisu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Časopis Equillibrium-
Prejdi na: