Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hala na plese

Goto down 
+3
Imary Khei
Alexandra Ling Xiaoyu
Torry Landon
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimePo február 23 2009, 19:19

/ona je opitá, je na eliotovi ako to dopadnee Very Happy/

*začala sa smiať, bolo jej smiešne uplne všetko. sneh, zima aj eliot, nevydela v ničom rozdiel. všetko ju nútilo smiať sa alebo aspn chichotať nevraviac o jeho slovách* na to ako prosíkaš nevyzeráš že nemáš chuť pokračovať...* zasmiala zvonivo a ruky položila nad jeho nohavice. Potom pomaly sklzla prstami až pod ne, dotknúc sa jeho zadku* a čo si prosíš?* zaštebotala a kedže nedotiahla na jeho ústa, perami mu prešla po uchu, využijúc aj jazyk*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 24 2009, 17:44

/ja ťa zabijem! Very Happy vieš ako dlho budem vymýšlať čo ti odpíšem?? :DD/
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeSt február 25 2009, 09:04

((klasika xDDDDD...treba to spravit tak, jak sa to robi na Fine, pomilovat sa medzi ludmi tak, ze si ostatni myslia, ze tancujete xDDDDD
A Eli...neboj, pri nasom povodnom plane, by si skoncil asi horsie ^^))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeSt február 25 2009, 17:07

/ ooooo Very Happy Very Happy čo ste mali v plane? ja som zvedavá Very Happy Very Happy Very Happy/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 26 2009, 17:22

/cucu!! Very Happy to si nehaj pre seba hej? Very Happy:D:D/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 26 2009, 17:32

/ale noooo :-pray-: :-pray-: :-pray-: nebudte zly šak sranda musi byť -loll- /
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimePi február 27 2009, 18:31

((nemam v plane to povedat...aj tak by to bolo len z trucu, taka mensia pomsta, ktora by sa aj tak vacsmi dotkla mna, nez druhych a kedze to bol nepremysleny plan a kedze som dost osobna, tak o tom nebudem hovorit Very Happy ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 01 2009, 09:03

/ ale môj pôvodný plán kde som ťa mal znásilniť a ty otehotnieť bol omnoho omnoho lepší :d smola, že si mi ho zamietla!! Very Happy ked ja cem byť teta/ujo/ Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 01 2009, 10:47

((ty si chuj xDDDD ...ty by si ma len na koze videl xDDDDD ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Torry Landon

Torry Landon


Female
Počet príspevkov : 201
Rasa : Človek
Povolanie : speváčka

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 03 2009, 11:25

*Tancovala polonahá na stole, nevadili jej lačné pohlady mužov ktorý na ňu upierali svoj zrak, chcela sa len riadne zabavit. To jej však zrazu niekto prekazil ked ju schytil a prehodil si ju cez ramená. Mala v sebe dost alkoholu takže jej chvílu trvalo kým prišla na to kto sa opovažil prerušit ju v tanci* Jordan si to ty ? *spýtala sa mierne unavene, aj ked vedela že to bol určite on* nemam naladu na rečičky takže ma pusti *začala zvyšovat hlas aby ju cez tu hlučnu salu počul. Zaroveň sa začala kmitať na jeho ramene a nohami kopala všeliak ako sa dalo* no tak Jordan pusti ma *kričala a kopala navzájom* chcem sa len zabavat .. pusti ma okamžite ...
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 03 2009, 13:05

/ ehm ... po ničom inom moje srdce netúži Very Happy/
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 06 2009, 12:13

((*v najblizsej dobe sa chysta Eliota vykastrovat ^^* ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 06 2009, 12:33

/keby ste tolko nekecali pomimo možno by elion mohol aj odpisať :-aaa-: Very Happy /
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 06 2009, 13:06

((ehm....za to uz ja nemozem ^^ :angel: ...mimochodom... ROWER! Dnes ideme na jablcko, berieme aj Craiga! xDDD ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 07 2009, 14:12

* čo najrýchlejšie ju pustil na zem. Nechcel sa jej dotýkať lebo vedel, že to počom najviac túži by mu v triezvom stave asi neodpustila a on jej to nechcel vysvetľovať. Možno keby bol opitý aj on. Pomyslel si a túžobne sa zahľadel na sálu z ktorej sa stále niesla hudba a spomenul si, že sa až na jeden pohár sa nedotkol ničoho alkoholického. Sťažka vzdychol a namiesto slov nežne pobozkal Alex na ústa a odhrnul jej vlasy z tváre.* Je mi ľúto láska ale dnes ma k ničomu nedonútiš, takže ak dovolíš zaveziem ťa k tebe domov. To bude najlepší nápad. * povedal jej a chytil ju za ruku ťahajúc ju zo záhrady na cestu, kde sa snažil privolať taxík a nepozerať na ňu pretože ovládať sa bolo stále nesmierne ťažké.*


/Už už.. bože vykastrovať hej? Very Happy PCHA!! Very Happy/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 07 2009, 17:38

*Viditeľne sa jej zábavka skončila a tak len s ťažkým povzdychom zostala stáť, sledujúc rozdvojenú bráničku. neisto pokrútila hlavou, no nezdalo sa jej to onič lepšie* El...ked budem sedieť v aute...zober mi aj šaty...prosím...*požiadala ho tackavo sa za ním šuchtajúc* a nevolaj ma láska, nemám to slovo rada* potkla sa a následne sa rozosmiala na celú záhradu* vonku je ale slnečno...* zasmiala sa, ked na oblohe zasvietili prvé ohnostroje* chápeš to...v noci svieti slnko...*mrmlala si sama pre seba*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Suzanne Arkierre

Suzanne Arkierre


Female
Počet príspevkov : 20
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 23.7. 3987
Povolanie : Veterinárka

Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 07 2009, 20:29

*So zničeným a veľmi unaveným výrazom po dlhej dobe zavíta medzi ľudí, mysliac si, že sa ide odreagovať na ples, keď si všimne, že zábava asi už končí, tak sa poberie ku baru, kde chrapľavým hlasom povie* Dajte mi niečo silne, po čom sa dobre zabúda... *Odmlčí sa a nechá ostatných, nech si o tom myslia, čo chcú. je jej to jedno. POvdzychne si a zahľadí sa cez celú sálu len tak "doblba" a pritom niečo nemo odrieka. Po chvíli len zatrasie hlavou, zažmurká a len pre seba ticho povie* to som to teda dopadla... som tak zrelá k cvokárovi! *to druhé povie už hlasnejšie, s istou hystériou v hlase.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hala na plese - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hala na plese   Hala na plese - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hala na plese
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: