Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Rubrika: Kútik pre dámy

Goto down 
+2
Alexandra Ling Xiaoyu
Christian Ch. P. Preston
6 posters
AutorSpráva
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeSo marec 28 2009, 22:42

Rubrika: Kútik pre dámy Poradna


Naposledy upravil Christian Ch. P. Preston dňa Ut júl 20 2010, 21:49, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeNe marec 29 2009, 12:18

Milý Christian,

keď som otvorila mail, že napíšem prosbu o pomoc, krútila som sama nad sebou hlavou. No nakoniec som predsa len začala písať a preto Vás prosím o radu.
Kedysi som mala priateľa, prvá láska, ktorá pretrvala. Bol prvý a doposiaľ jediný muž ktorému som dala telo aj dušu. Pred vojnou mi oznámili že zomrel a ja som to nedokázala znieť. Chodila som ako bez duše, našťastie ma zamestnávala práca na bojisku. Tam som sa zoznámila s iným mužom a počiatočné priateľstvo prerástlo do niečoho čomu ani sama nerozumiem. Neviem vysvetliť náš vzťah, som ním sama zmätená.
No a aby mi nebolo ľúto, počas Silvestra, keď to bolo celkom normálne, som zazrela muža, ktorý vyzeral presne ako ten môj prvý. Nemal súrodencov, ja to nechápem...tvrdil mi, že ma nepozná. Následne som sa išla opiť a s jednou dámou sme previedli nie práve úctyhodné číslo ako som sa dopočula. Nepamätám si na ten večer, nič odkedy som sa opila, no v zábleskoch sa vidím nacapená na tom druhom mužovi, ako ho bozkávam v spodnom prádle. Nemám tušenia či som s ním bola v posteli, ale neuveriteľne ma to trápi. Určite Vás teraz napadla vec, nech sa ho spýtam, ale ja sa na to nechcem spýtať...čo ak povie áno?
Netuším ako sa mám k nemu teraz správať a čo vôbec robiť...ste muž...takže dúfam, že mi niečo poradíte, čo robiť...
Zmätená
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeNe marec 29 2009, 12:30

Drahý Christian,

potrebovala by som od Vás radu ako od muža...keby máte tehotnú manželku, chceli by ste
byť pri pôrode svojich detí? (prvých)
Hľadala som si informácie a oni sa rôznia. Istý tvrdia, že je to len dobré keď tam bude, že bude mať lepšie puto s deťmi, iný zdroj tvrdí, že mnoho mužov potom neberie svoju manželku rovnako ako predtým. (konkrétne že už ich nevidia moc ako sexuálny objekt a neklape im to v posteli.)
Čo si o tom myslíte?

S pozdravom budúca mamička
Návrat hore Goto down
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeNe marec 29 2009, 12:56

Vážená Zmätená,
ako tak čítam, váš prípad je dosť ojedinelý. Tým nemyslím Vaše Silvestrovské bláznenie (o tom vie azda každý, kto prežil týnedžerske časy), ale stretnutie muža, o ktorom ste si mysleli, že je mŕtvy.
Ako prvé by som vám radil, aby ste sa dobre zamysleli nad vaším druhým priateľom a tým, čo vlastne medzi vami je, či je to len priateľstvo, láska, alebo len akási tá dočasná sexuálna príťažlivosť a rozhodnúť sa, čo s tým chcete spraviť a čo by ste chceli v budúcnosti.
A čo sa týka stretnutia toho neznámeho, čo sa podobá na vašu prvú lásku, radil by som vám, ak máte teda nejaké tie možnosti a zdroje, zistiť si o ňom niečo. Pamätáte sa na tie časy, keď si každý z nás ako pubertiak zisťoval všetko možné o niekom, kto sa nám páčil? Vráťte sa do tých čias, a opäť objavujte. Samozrejme s nejakou tou diskrétnosťou, ak nechcete pôsobiť podozrievavo. Vesmír je veľký, nikdy si nemôžete byť so všetkým na sto percent istá. Overte si pravdivosť informácie o jeho úmrtí, pozisťujte všetko, čo sa dá.
Ak aj tak nenájdete niečo, čo by vám ujasnilo situáciu, skúste sa skontaktovať s objaveným mužom z plesu, možno to je práve ten, kvôli ktorému ste sa toľko trápili, lenže on Vás už nechce poznať. Neviete si ani predstaviť, čoho všetkého sme my muži schopný...samozrejme, záleží aj od povahy...
Píšete, že sa druhého muža nechcete spýtať, čo sa onú noc stalo, no osobne si myslím, že je to asi najlepšie riešenie. Ak sa ho to nechcete spýtať vy, požiadajte o to nejakú vašu spoločnú priateľku, nech to z neho vytiahne ona. Nebojte sa pravdy. Poprípade by sa pravda dala zistiť aj z jeho správania. Je k vám milší, či "prítulnejší"? než bol predtým? Potom tu je možnosť, že ste naozaj spolu strávili noc. Ak je všetko tak, aké to aj bolo, potom sa nemusíte až tak obávať. A osobne si myslím, že ak Vás má úprimné rád. Povie Vám to. Ak mu nedošlo, že sa na nič nepamätáte, skúste mu to nenápadne pripomenúť.
Prajem Vám veľa šťastia vo vašom objavovaní a dúfam, že som Vám aspoň trochu pomohol.
Christian
Návrat hore Goto down
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeNe marec 29 2009, 13:15

Ahoj Budúca Mamička,
Vaša otázka je z cela normálna. Ja osobne by som bol ten najšťastnejší muž, ak by som sa mohol zúčastniť pôrodu môjho prvorodeného dieťaťa. Všetko však záleží na povahe vášho manžela. Teší sa na vaše spoločné potomstvo? Je k vám vo všetkých smeroch ohľaduplný a snaží sa Vám zaručiť, aby ste sa ako tehotná cítila čo najlepšie? Ak je všetko tak, ako má byť, potom sa nemusíte obávať, že vaša spoločná vášeň po pôrode ochladne. Žena prežíva pri pôrode veľké bolesti, ak teda nevyužije možnosť cisárskeho rezu, ktorý tiež nie je najpríjemnejší, preto je aj možnosť, že ak uvidí muž svoju manželku v takýchto bolestiach a trápeniach, je pravdepodobné, že si ešte väčšmi uvedomí jej krehkosť a puto medzi nimi zosilnie. Samozrejme, prvé mesiace budú ťažké, pretože ženy majú nejaký čas, ktorý trvá u každej rozlične dlho (okolo mesiaca, až pol roka) nechuť k sexu, preto sa nemusíte báť, že je niečo vo Vás. Manžel bude musieť tento čas pretrpieť. Ak Vás miluje, nemal by to byť žiaden problém a keď toto obdobie pominie, Váš sexuálny život by mal nabrať nové obrátky, a možno ešte väčšie než predtým. Potom si len treba dávať pozor, aby ste vašimi hrátkami nezobudili novorodeniatko spiace vo vedľajšej izbe Wink
Prajem dostatok sily, trpezlivosti a šťastia pri pôrode a vo výchove Vášho prvého dieťatka.
Christian
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeNe apríl 05 2009, 12:09

Drahý Christian,

ocitla som sa vo veľmi ťažkej situácii a neviem si dať rady. Nedávno som ovdovela. S manželom sme boli krátko, no máme spolu krásneho a veľmi nadaného chlapčeka. Ale museli sme si vymeniť roly, on zostal doma na materskej a ja som šla do práce. Keď som bola v práci, objavil sa tam môj dávny priateľ, s ktorým som mala dosť čudný vzťah ešte na vysokej. Keď sme boli škole, chodili sme spolu, ale jedného dňa sa vyparil. Zlomil mi vtedy srdce a teraz po toľkých rokoch stál opäť predo mnou. Akoby sa niečo vo mne opäť prebudilo. Ani neviem ako, ale zrazu stál tak tesne pri mne, že som nedokázala premýšľať a dovolila som mu pobozkať ma. Lenže najhoršie je, že ja som mu ten bozk opätovala. Avšak v tom čase môj manžel pri našom dome umrel. Keď som sa to dozvedela, takmer som to nezvládla. Milujem svojho manžela a mám strašné výčitky svedomia. Nemôžem spávať, ale ten druhý muž ma priťahuje. Bránim sa tomu, kvôli pamiatke môjho zosnulého manžela, ktorú som tak pošpinila. Milujem ho, ale prebudili sa aj vo mne city čo som kedysi cítila k tomu druhému. Som z toho zmätená a neviem čo si počať. Najhoršie je, že s tým mužom som denno denne v práci. Myslíte si že by som mala navštíviť psychológa?
Vdova
Návrat hore Goto down
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeUt apríl 14 2009, 10:54

Vážena Vdova,
v prvom rade by som Vám chcel vysloviť úprimnú sústrasť.
Taktiež by som Vás chcel aspoň trochu podporiť tým, že trochu podobnú situáciu som zažil aj ja osobne. Zomrela mi manželka spolu s deťmi a krátko na tom som sa zoznámil so ženou, ktorá mi manželku dosť pripomínala. Urobil som vtedy veľa chýb, ktoré doteraz ľutujem, ale keď sa časom nad tým zamýšľam, ak by som spravil niečo iné, bolo by to pravdepodobne ešte horšie.
Preto Vám radím, aby ste zatiaľ nový vzťah nezačali. Už len pre uchovanie pamiatky na Vášho milovaného manžela. Porozprávajte sa s Vašou starou láskou, že potrebujete čas. Určite Vás pochopí. Za ten čas Vy aspoň uvidíte, či sa oplatí začínať si s niekym, kto Vám v minulosti už raz zlomil srdce. Venujte sa naplno svojmu synčekovi. Teraz musíte spĺňať rolu oboch rodičov. Dávajte si ale však pozor, aby ste pre malým nedávali žiadne známky toho, že už nemá otca. Mohlo by to výrazne ovplyvniť jeho vývin. To, či máte navštíviť psychológa je len na Vás. Ak cítite naozaj veľkú úzkosť a nemáte sa komu vyrozprávať, tak je to celkom rozumné riešenie. Všetko je len na Vašom rozhodnutí.
Prajem Vám, aby ste vaše problémy čo najlahšie vyriešili.
Christian
Návrat hore Goto down
Adrasteia Nyx Aneurin

Adrasteia Nyx Aneurin


Female
Počet príspevkov : 22
Rasa : Mimozemšťanka
Vek postavy : 24.7.3998

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeUt apríl 14 2009, 11:04

Drahy ChristianQo,
boze ani nevies, kolko namahy mi to dalo, aby som konecne nasla nieco, na com ti mozem napisat spravu! Ver mi, som tvoja najvacsia fanynka a ani raz som nezmeskala to, co tu vsetkym radis! Si proste boh. Naozaj. Ak by si chcel, tak ti aj rovno dam.
Ale spat k problemu, ktory sa v mojom ubohom zivote naskytol. Sad Jedna sa o to, ze moj skvely otec, inak jeden z najvacsi snob a miliardar na Telarione, ma poslal na cele TRI mesiace na nejaku zhnitu lod. Je tu strasne vela uchylakov, skaredych muzov a inych individui, ktore by me chceli zneuzit ku svojmu poteseniu. Ach boze! Ani sa tu neda chodit v podpatkoch! Dokonca som si tu stihla zlomit aj nehet! Cely zivot si pestujem skvelu manikuru a na tejto otrasnej lodi si ju znicim! Nieco neslychane! Co mam robit, aby som sa odtial co najskor dostala? Uz to tu viac nevydrzim! Mozes poslat tuto spravu mojmu bratovi, Seyannovi? Vraj uz musim ist. Nejaka turbulencia. Zvraciam viac ako celozivotna bulimicka. Schudla som styri kila a vyzeram ako hrkalka! Pomoz mi!
Tvoja navzdy verna
AdrasteiQa
cmuQ
Návrat hore Goto down
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeSo máj 30 2009, 20:11

Milá AdraseiQa,
v prvom rade ti chcem poďakovať za tvoju priazeň a dúfam, že sa ti moja relácia bude ešte dlho páčiť.
Je mi ľúto teba a tvojej situácie. No som si istý, že táto nová životná skúsenosť bude pre teba aspoň taká dobrá, ako najnovšia módna kolekcia. Naučíš sa mnohým veciam, ktoré ostatné mladé ženy nemajú a ani nikdy nebudú mať možnosť sa naučiť. Ber to aj z tej pozitívnej stránky.
Moja odpoveď prichádza preto tak neskoro, lebo som sa snažil nájsť a skontaktovať sa s tvojim bratom. Mám pre teba dobrú správu. Povedal mi, že po teba osobne príde hneď, ako to len bude možné. Preto mi neostáva nič iné, ako ti len poradiť, aby si to ešte chvíľku vydržala a dúfam, že som ti dostatočne pomohol.
Posielam ti srdečný pozdrav.
Christian
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeSt júl 21 2010, 10:55

Milý Christian,

ja mám veľmi výstižnú no ťažkú otázku. Dá sa zmeniť muž? Vždy som bola názoru, že každý sa môže zmeniť a naďalej aj tomu verím.. Ibaže čo ak má v sebe niečo démonické? Nejakú druhú dušu, ktorá je prinajmenšom rovnako silná ako on sám? Ako mám zachrániť jeho dušu.... Ak sa to vôbec dá.... Sad

Utrápená Unesená

(( Si veľký fešák ináč rabbit ))
Návrat hore Goto down
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeSt júl 21 2010, 11:22

Vážená Unesená

Tvoja otázka je veľmi bežná a prostá. No odpoveď na ňu až taká ľahká nie je.
Muž sa dá zmeniť. Avšak ak to on sám nechce, nedokáže ho zmeniť nikto. Väčšinou sa človek mením s vlastným presvedčením a snahou, alebo pri ťažkých životných traumách, ktoré ho "naučia svoje".
Muž, ktorého chceš zmeniť a zachrániť jeho dušu môže mať v sebe niečo démonické, avšak na potlačenie démona v ňom exituje len jediná cesta: neha, neha a neha. To sú síce tri, ale nechaj tak. Very Happy
Ak Ti na danom mužovi záleží, buď k nemu milá i napriek jeho správaniu. On si to časom možno uvedomí.
Avšak nie vždy je tohto démona dobré odstrániť načisto. Určite vieš o čom hovorím. Každý potrebuje občas vystrčiť rôžky a urobiť nejakú tú šarapatu. Život by bol potom nudný. Smile
Želám Ti veľa šťastia v menení tvojho priateľa.
Christian

((P.S.- mimochodom, ďakujem za kompliment I love you ))
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeSt júl 21 2010, 11:33

Christian, zase ja Unesená sa ozývam... Embarassed

Vedela som, že niečo takéto mi poradíš ( tuším sme na rovnakej vlne Very Happy ).. Ibaže ono je to zložitejšie než sa na prvý pohľad zdá. Dotyčný bol vždy tým zlým, jeho démonická duša mu ukázala iba to najhoršie na svete a nikdy mu nebola preukázaná láska. V momentoch, kedy sa mu snažím niečo také poskytnúť, sa stiahne a bráni sa útokom. Neviem prísť nato ako mu ukázať, že to dobré, to čo mu dávam si zaslúži a hlavne ho naučiť aby to sám chcel.... Je to ťažké... Lebo jeho démonická duša je taká silná a mocná, že kedykoľvek v ňom prepukne, mi chce ublížiť a stačí tak málo.....

Mám ináč pocit, akoby sme sa my dvaja moc dobre poznali : ) Páčia sa mi tvoje rady Smile Škoda, že pre mužov niečo takéto nemáte.. Takúto výbornú poradňu ako máš ty pre ženy Smile
Návrat hore Goto down
Christian Ch. P. Preston
Moderátor/ka
Christian Ch. P. Preston


Male
Počet príspevkov : 23
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov, narodený 30.1. 3990
Povolanie : klerik v utajení, redaktor rádia Shousetsuka

Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitimeSt júl 21 2010, 12:17

Ahoj Unesená,

V takomto prípade Ti nemôžem odporučiť nič iné, len nestrácať nádej a pokračovať v tvojej snahe. Určite je to ťažké a v niektorých prípadoch aj nebezpečné, no skús pretrvať. Výsledok, ktorý týmto môžeš dosiahnuť bude určite za to stáť. Smile

Možno sme sa poznali v predchádzajúcom živote. Možné je všetko Smile
Ďakujem za Tvoje pochvaly a komplimenty, verím, že budeš s mojou poradňou ešte dlho spokojná.Smile
Takáto sekcia funguje aj pre mužov, žiaľ pre tragický únos mojej kolegyne je momentálne mimo prevádzky. Snáď sa nám Noby čoskoro vráti celá a zdravá, aby naše rádio mohlo plnohodnotne fungovať.

Želám Ti veľa úspechov.
S pozdravom
Christian
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rubrika: Kútik pre dámy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rubrika: Kútik pre dámy   Rubrika: Kútik pre dámy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rubrika: Kútik pre dámy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Rádio Shousetsuka-
Prejdi na: