Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Iná časť vesmíru

Goto down 
+2
Freya Leslie Ledon
Thos
6 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next
AutorSpráva
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 15:44

*Nebola nadšená z toho ako zakončili ich rozhovor, ale mohlo to byť lepšie. Aspoň sa rozhodla veriť mu, že svoje slovo mieni dodržať a aj dodrží.* Dobre, strýko Ghar, urobím to, ale to potom znamená, že môžem opustiť dom? *ak sa mala ísť ospravedlniť, potom predsa nemohla zostať zaklincovaná v dome, no nie? Hodila na neho psí pohľad a ešte sa aj na neho poriadne usmiala.
Warren za jej chrbtom sa vyškeril ako blázon a ťažkopádnym krokom sa vydal smerom ku Gharovi, kým ako obchádzal malú Kittu, postrapatil jej vlásky.* Ženy tu necháme bez dozoru? *Babinec? Toto chcel Ghar riskovať. Jemu to bolo jedno, ale.... Len spýtavo pozrel na neho a dvihol obočie, až sa čudoval, či mu zostalo na čele. Alebo mienil Ghar rozmyslieť vlastné rozhodnutie a ťahať s nimi aj Kyru. Veruže nevedel si vybrať, ale bavila ho tá situácia. Veľmi.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 16:20

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

*Lucas sa chrbtom pohodlne oprel o operadlo stoličky a nohy natiahol pred seba. Slastne vzdychol ako človek, ktorému sa po dlhom čase uľaví od bolesti a aj jeho tvár v žiare ohňa vyzerala uvoľnenejšie. Mal dokonca pocit, že ani Maureen nechce večer stráviť v odmeranej nálade, a to Lucasovi vyhovovalo. Nemal ani tú najmenšiu chuť s dievčaťom teraz bojovať a zvádzať slovné zápasy, preto si prekvapivo vychutnával zvláštne chvíle vzájomnej tolerancie.
Krátko sa zasmial a prstami oddelil kúsok krehkého mäsa, ktorý si vzápätí vložil do úst. Pri bohato prestretej tabuli dokázal stolovať s nedbalou kultivovanosťou, ktorá bolá vlastná viacerým mladým šľachticom, ale práve tu a teraz nebolo na jeho správaní badať žiadne známky sebakontroly. Predlaktiami sa nenútene opieral o stôl, nepoužíval príbor, jedol s chuťou, ale nie nevychovane. Viac ako šľachtic vyzeral ako obyčajný muž, ktorý si po dlhom dni s radosťou a veľkým apetítom zasadol k obedu. Tá chvíľa, kým Maureen hovorila mu stačila na to, aby v sebe nechal zmiznúť dobrú trištvrtinu pečenej ryby.* To o tých vlasoch som netušil, ale v každom prípade mi je teraz viac vecí jasnejších,*zaškľabil sa a pobavene pokrútil hlavou.*Nakoniec ale otec usúdil, že moje nevhodné správanie poškodilo majiteľa kurína, preto som mu úhonu musel splatiť podľa jeho uváženia. Starý Gustav bol dobrý muž, len trochu pochabý a k tomu mal veľmi rád svoje sliepky. Za trest som musel takmer tri týždne nosiť pri sebe vajíčko a dávať pozor, aby sa vyliahlo.* Lucas venoval Maureen úsmev s komickou grimasou.* Predstav si hrdého mladíka ako musí ostatným vysvetľovať, že sa nemôže zapojiť do pretekania, lebo musí pod košeľou ohrievať slepačie vajce.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 16:39

Iná časť vesmíru - Stránka 26 X9t7

*Čakala na neho pokojne sediac, s jeho vakom medzi prednými labami. Pohľad upierala pred seba a len pomaly presunula hlavu smerom k nemu a zaujato hľadela do jeho tváre, kým všetko rozprával. Až sa jej zachvelo celé vnútro ako povedal tú poslednú vetu a ona hodnú chvíľu v sede hľadela do jeho očí a nehýbala sa. Poď, povedala mu a vzala do papule nachystaný vak. Postavila sa a s pohľadom sa ubezpečila či pôjde za ňou, alebo nie. Potom už pomalým krokom vykročila k miestu odkiaľ cítila vodu. Čerstvú, horskú, tečúcu a nesmierne lákavú. Vďaka tomu horskému potôčku sa jej na zátylku ježila koža od potešenia a vytrženia z toho, že tam čoskoro bude. Hneď prídem, sadni si, povedala mu a tesne pred potokom, zostala stáť v tieni stromov, kde sa chcela premeniť. Do vaku mu tesne pred odchodom prihodila ľahké, jednoduché šaty, kedy by sa potrebovala premeniť.
Vytiahla ich z vaku a natiahla na seba. Boli také ľahučké, iba s gumičkou nad a pod prsiami, aby ich ľahko prehodila cez hlavu, ak by bolo potrebné rýchlo sa premeniť a nezaberali vo vaku veľa miesta. Prstami si uhladila sukňu, ktorá bola dlhá len kúsok pod kolená a vzala do prstov vak, aby prešla k nemu. Tento rozhovor nebolo správne viesť nerovnomerne. A rovnako... Prešla k nemu a sadla si na päty, zanechajúc vak vedľa seba, tak aby nebol medzi nimi nič a len pohľad zabodla do zurčiacej hladiny vody, ktorá tam pred nimi pretekala v hlbšom jarku.* Máš pravdu, premýšľala som o tom.. *povedala potichu a obrátila tvár smerom k nemu, aby sa mohla na neho dívať.* Veľa. A mňa ani neprekvapuje to.. Všetko. Vlastne nič. Chápem, som.. povedzme že poškodený tovar a ja viem, že to nie je so mnou ľahké, lebo nevyjadrujem city a držím si odstup. *Sklopila na okamih pohľad a odvrátila sa k vaku, aby niečo v ňom našla. Vyzeralo to, že skončila a nič nepovie, ale nakoniec vytiahla z vaku hubku, ktorú položila k breho vody a na kolenách sa obrátila tvárou smerom k nemu.* Čudujem sa tvojim slovám, že mi ponúkaš... hm.. zväzok. Takmer všetko vo vnútri mi hovorí, aby som ťa odohnala. Aby som povedala vetu „A čo Kyra?“ aby som ti to nedovolila. Každý okolo mňa zomiera, nenosím so sebou nič dobré, ale... Je tam ten kúsok môjho sebeckého ja, ktorý je už unavený a chce niečo pre seba. *Pozrela na hubku, natiahla k nej ruku, namočila ju do studenej vody a vyžmýkala. Keď sa s ňou priblížila k jeho krku, aby mu naznačila, že ho umyje, povedala* Ak to má byť, chcem potom aby to prebehlo normálne. Žiadny nôž, ale zuby.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 17:59

Iná časť vesmíru - Stránka 26 0bpmMv

*Nemohol si byť istý, akej odpovede sa mu dostane, ale keď ho Amicam požiadala, aby ju nasledoval, urobil tak celkom prirodzene a bez ďalších otázok. Navyše v zrube ležal zranený Severan, ale aj keď sa v tej chvíli na veľa nezmohol, Arrow uznal, že bude istejšie, ak budú mať s Amicam trochu súkromia.
Vedel, že sa chce premeniť, preto si na brehu potoka našiel vyvýšený kameň a usadil sa naň. Nehlučne ako tieň splynul s tmou, pretože pohľadom zamyslene sledoval tečúcu vodu a vôbec sa pritom nehýbal. Prekvapilo ho, že po takom dlhom čase opäť pocítil nervozitu, ktorá sa nevyhnutne spájala s obavou z odmietnutia. Ak ale dokázal vnímať niečo také, potom mu na Amicam naozaj záležalo.
Akoby vycítila akým smerom sa uberajú jeho myšlienky, zjavila sa pri ňom rovnako nehlučne a táto skutočnosť mu vyvolala na tvári krátky úsmev. Aj v šere dokázal vidieť Amicaminu tvár do najmenších detailov. Krivku svetlého obočia, ktoré v kútikoch očí podčiarkovalo neistý, opatrný výraz, akoby chcela, aby ju pochopil no nie nevyhnutne. Stále ju obklopovala rovnaká hrdá aura nezlomnosti a vtedy si Arrow uvedomil, že ešte nestretol Arathi, ktorá by sa jej podobala. Dokonca ani Kyra nie a hoci sa pri tej myšlienke cítil ako zradca, vedel, že je pravdivá.*Nič nie je zlé na tom, chcieť niečo aj pre seba,* prehovoril po chvíli, zatiaľ čo pohľad nespúšťal z Amicaminej tváre, akoby ju prvýkrát videl naozaj až vtedy. Celkom prirodzene mu hlas zjemnel a čím ho mal tichší, tým chrapľavejšie a hlbšie znel dokonca aj jeho vlastným ušiam. Zodvihol ruku a prstami si začal nenáhlivo uvoľňovať viazanie nákrčníka. Konce látky mu potom zostali visieť na ramenách.* A ak áno, sme vinní obaja.* Ako rozprával postupne si rozopol niekoľko gombíkov na košeli a keď mu golier skĺzol trocu nakrivo a odhalil krk, bolo dobre poznať, že dych sa mu zrýchlil hoci sa ho snažil ovládať. Samota možno ani pre jedného z nich nebola dobrým dôvodom na uzavretie puta, ale určite sa dala pochopiť.* Moja krv je odteraz tvoja,* Arrowvov hlas znel teraz slávnostne, akoby skladal prísahu a podľa toho, ako vážne a odhodlane sa tváril, bolo poznať, že každé svoje slovo myslí úprimne.*...a s ňou aj moja duša a telo. Ak si ju vezmeš, už nebude cesty späť. Budeš moja družka a ja tvoj druh nech sa stane čokoľvek.* Krk nechal odhalený a čakal dívajúc sa Amicam do očí. Nedotkla sa ho síce, jej ruka stále visela na polceste k jeho pokožke, ale prisahal by, že ju cíti už teraz rovnako ako cítil neklamné znaky svojho vlastného vzrušenia.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 18:33

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen


*Než sa pustila do jedla, využila krátku chvíľu mlčania a zavrela oči a v duchu predniesla modlidbu k ich bohovi. Potom už ale s radosťou a hlavne chuťou siahla k rybe, potiahla kostru od chvosta a vybrala tak väčšinu kostičiek a začala jesť. Jedla značne pomalšie než on, hlavne preto že sa nechcela zadrhnúť kosťami, jedlo jej ale chutilo. Zakuckala sa ale vo chvíli keď sa zmienil o treste, mal pravdu, nevedela si úplne predstaviť jeho v svojom veku, ako sa hrá na sliepočku a čaká na kuriatko. Vlastne nie, predstavila si to veľmi zreteľne a musela sa škeriť.* Stal si sa hrdou mamičkou? *Spýtala sa ho pobavene, natiahnúc ruku k poháru s vodou, aby sa napila.* Ak si svoje dieťa vychoval a potom zjedol, nehovor mi to. *Dodala skôr pobavene než vážne, ako si už mohol všimnúť, bola si vedomá potreby zabiť zviera keď išlo o jedlo. Na dvore často videla ženy fľukať pri pohľade na mŕtve zajace na trhoch a prišlo jej to hlúpe, keď o dve hodiny na to ich potom s chuťou pchali do úst na večery.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 18:50

Iná časť vesmíru - Stránka 26 X9t7

*Hľadela mu do tváre a pokojne čakala na momente, kedy mu bude môcť položiť mokrú hubku do ohybu krku a postarať sa o neho. Pohľadom neuhýbala, aj keď to nutkanie spraviť to, tam bolo a veľmi citeľné. Možno až príliš, lebo jej zovrelo vnútro strachom, možno aj prekvapením a na okamih sa jej ten strach odrazil v očiach, ktoré na neho veľké ako sova vytriešťala. Uvedomovala si ako si uvoľňuje oblečenie pri krku a odhaľuje tak svoju kožu, len jeho slová ju nútili, aby aj tak pohľadom spočívala na jeho tvári. To neklamné zmeravenie jasne napovedalo o tom, ako veľmi na ňu zapôsobili jeho slová a keď odzneli, one vedela, že musí niečo povedať. Bez toho by to nešlo. Tak moc sa bála akýchkoľvek pút. Nie preto, že za život bola toľkokrát pripútaná, že viac nechcela, len toto konkrétne... Nikdy by nebola povedala, že to dovolí, že sa to stane, alebo že sa toho dožije. Zaväzoval sa k nej a pritom možno ani netušil čo to znamená. Koho si k sebe priťahuje. A možno to vedel moc dobre.
Zdvihla sa z piet a kolenačky prešla o kus k nemu bližšie. Postavila sa priamo medzi jeho nohy a keď položila hubu na miesto kde mu v tepne prúdila mocná krv, podvedome sa striasla, hoci to ona jemu priložila studenú hubu na pokožku a nie on jej. AJ keď bola narovnaná, očami sa nachádzala možno v úrovni jeho brady a tak mierne zakláňala hlavu, aby mu hľadela do očí.* Nikdy to nebude so mnou ľahké, aj keď by som bola rada, keby ti život nesťažujem, ale nikdy ťa nezradím. *Povedala potichu s vážnou tvárou. Ani si to neuvedomovala, ale oni dvaja asi budú najzvláštnejšie uzatvorený pár.* Budem tvojou družkou. Tak ako si budeš priať a tak, aby už nebolo iba ty, alebo ja, no my. Pokúsim sa o teba postarať. *Tak ako sa patrí. Nevedela čo to znamená. Ako by si on predstavoval, ako by to malo vyzerať, to rozhodne nevie, lebo sú to roky čo žila preč, čo matka zomrela a oni dlho doma nežili v úplnej rodine. Nepamätala si na časy pred smrťou matky. Druhú ruku pomaly dvihla k jeho krku a položila ju na jeho horúcu kožu, kým druhou rukou s hubkou zľahka posunula smerom dolu a len pomaly sa pustila do jeho umývania.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 19:16

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

Spot, prežila šťastný slepačí život. Teda, v rámci možností, nasledujúca zima bola dlhá a ťažká...* Lucas nedokončil iba nechal tragicky odznieť posledné slová, ale oči mal príliš veselé, aby pasovali k zvyšku vážnej tváre. Aj on si Maureen iba doberal, aj keď tentoraz to bolo iné. Žiadne skryté nepriateľstvo, nijaká hryzavá irónia a pocit chvíľkového prímeria sa vznášal nad stolom rovnako príjemne ako spánok nad unaveným človekom. Bolo ľahké mu podľahnúť.
Odtisol prázdny tanier a v dlani premieľal posledné kúsky ovocia, akoby ho nečinnosť rúk znervózňovala.* Nehovor mi, že ty si nikdy nemala tvora, o ktorého by si sa starala. Tomu neuverím, vy ženy sa o niekoho jednoducho musíte starať. Je to pre vás také prirodzené ako pre muža meč.
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 19:31

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen

*Takže Spot. Predstava že si so sebou nosí veľkú sliepku bola ešte komickejšia než to vajíčko. Keď sa debata mala otočiť k nej, na chvíľku jej výraz skamenel. Radšej siahla k ďalšiemu sústu ryby a uvažovala, čo mu povedať. Bolo to dávno, čo sa s niekým rozprávala. Akože naozaj rozprávala, s výnimkou otca. V deň keď sa rozhodla odtrhnúť sa od všetkých a odohnala svojich priateľov a tých ktorých aj mala či mohal mať rada, prestala hovoriť o svojich veciach. To súviselo i s otázkou, od toho času nechcela zviera. Teda chcela, ale nie tak naozaj, aby ho mala rada a trávila s ním čas a dávala mu lásku.* Nemyslím si, že všetky ženy sa chcú o niekoho starať. *Začala najprv tým.* Len si spomeň na dnešné zoznámenie s tými divoškami. Polovia z nich určite nemá práve materské pudy. *Hodila do úst posledný kúsok ryby a zapila ju.* Mala som veľa zvierat, ale nijako zvlášť som sa o žiadne nestarala. *Pokrčila ramenami, aj keď v hlave sa jej vynorila spomienka na Winkiho.* V chráme som pred rokom kŕmila potkana, bol taký belší než ostatné a menší. *Mala ho rada. Po čase jej dokonca prišiel až k ruke a vzal si z nej. Vždy jej prišiel inteligentný a aj čistotný, napriek tomu že všade počúvala len zlé veci na myši a potkany.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 20:22

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

*Nechcel sa na Maureen dívať priamo, pretože sa chvíľu zdalo, akoby rozmýšľala či mu má vôbec odpovedať. Sám netušil, prečo mu tak záleží, aby to urobila a keď sa prichytil ako napäto načúva tichu, bol už len krôčik od toho, aby nad sebou nepokrútil hlavou. Keby Maureen čo i len tušila, že si ju v duchu prirovnal k mladej divokej kobylke, zrejme by na ňom predviedla rovnaké pitvacie zručnosti ako s ostricami. Lucas si nemohol pomôcť, ale vždy ho akosi inštinktívne priťahovali divoké zvieratá a možnosť dostať sa k nim, získať si ich, ho fascinovala. Mal trpezlivosť, chuť aj odhodlanie. Zo začiatku to možno robil zo samoľúbosti, ale čím bol starší, tým viac si uvedomoval, že sa v tom skrýva oveľa viac, než len pocit víťazstva a sebauspokojenia.* Čo sa s ním stalo?* Maureen vyzerala zamyslene, akoby spomínala a Lucas svoju otázku myslel úprimne. Mohol si myslieť, že dievča nebude práve obdivovateľkou trochu bežnejších zvieracích miláčikov. Potkana veru nečakal a možno dal na sebe znať trochu prekvapenia.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePi september 19 2014, 20:31

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen

*Natiahla sa k ovociu a hodila ho do úst, odpoveď na jeho otázku nebola zložitá ani dlhá. A hlavne nebola veselá, aj keď keď prehovorila, nedala to v hlase poznať. Istým spôsobom mala znovu ten chladný výraz, teraz však nebol smerovaný k veliteľovi, ale skôr samej k sebe.* Potkany nie sú práve zvieratá, ktoré by ľudia radi videli. A už vôbec nie na mieste, kde sa chodia modliť. *Znovu sa oprela a pokrčila ramenami.* Počula som rozprávať predstavených o otrave a na ďalší deň som už nijakého potkana nevidela. *V deň keď počula o otrave ho skúšala nájsť, bol však zvyknutý chodiť na "ich" miesto len v ranných hodinách a tak ho nenašla. Na druhý deň ráno ho čakala cez dve hodiny, viac sa však neukázal a ona vedela, že nie preto, žeby sa presťahoval.*

/no tomu ver, že by si vyskúšala pitvacie schopnosti aj na čomsi väčšom Very Happy Very Happy Very Happy/
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 16:12

Iná časť vesmíru - Stránka 26 0bpmMv

*S dlaňami položenými na kolenách sedel Arrow úplne nečinne. Zatiaľ čo sa ho Amicam dotýkala, on sa snažil ovládnuť triašku, ktorá sa ho zmocňovala pri každom jej pohybe. Niekoľko kvapiek studenej riečnej vody mu skĺzlo po nahej pokožke chrbta, tak, že mu okamžite nabehli príjemné zimomriavky. Dýchal zhlboka a vzduch nechával pomaly unikať z pľúc. So zavretými očami si vychutnával nielen vôňu Amicaminho tela, ale aj jej opatrnú nežnosť. Udivovalo ho, že počas rokov strávených v samote dokázal samého seba presvedčiť, že mu podobná intimita nechýba, ale čím dlhšia bola Amicamina starostlivosť, tým bola túžba po nej naliehavejšia.
Nakoniec to Arrow už nevydržal, otvoril oči a širokými dlaňami jemne prekryl Amicamine ruky, aby ju zastavil. Kľakol si na kolená pred ňu, takže už nemusela zakláňať hlavu, keď mu chcela hľadieť do tváre. V pozývajúcom geste naklonil hlavu do strany a límec košele skĺzol ešte nižšie. Pokožka na krku sa mu od vody leskla a žila na boku pravidelne rytmicky pulzovala. Nebolo nutné nič hovoriť. Namiesto toho si Arrow preplietol prsty s Amicaminými pevne, povzbudzujúco jej ich stisol a potom priložil k ústam postupne každý jeden kĺb na jej jemných hánkach.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 16:36

Iná časť vesmíru - Stránka 26 X9t7

*Snažila sa byť pokojná. Nenáhliť sa. Obmývať ho a pritom nevynechať ani kúsok, ktorý považovala za potrebný. Prechádzala mu od sánky až k okraju košele a nie raz sa pristihla pri tom, ako fascinovane hľadela na kvapku, ktorá mu stekala od kľúčnej kosti a končila pod košeľou. Bolo to, akoby ho pohládzala ona samotná a nie voda. Akoby Akte bola vodou, aj keď fantázia bola prislabá nato, aby si to dokázala dokonale predstaviť.
Hubka padla na zem bez toho aby registrovala kam presne a svoj pohľad upierala do jeho tváre. Bol to zvláštny, no príjemný pocit a pritom mu zvedavo hľadela do očí. Nechcela sa kŕmiť prvá. Chcela, aby to urobil on, ale to povzbudivé gesto ako jej stlačil prsty a následné nežné bozky, ju donútili aby zabudla na protesty a sústredila sa iba nato, čo mala urobiť. Urobila kolenačky jeden malý krok, tak že sa o neho opierala a na chvíľu sa oprela zboku hlavou o neho a strnula tak. Privrela oči, keď napokon veľmi pomaly mu prešla nosom po línii krku a vdýchla tak do seba jeho vôňu. Neponáhľala sa. Odďaľovala ten moment a v momente ako priložila pery na pulzujúce miesto, pocítila ako sa podvedome zachvela. Bože, akoby spôsobovala rozkoš sebe samotnej a pritom nič neurobila. Vlastne až po tom jemnom záchveve pomaly otvorila ústa, kde sa zaleskli jej tesáky a s ľahkosťou akoby vnikala do masla, prehryzla jeho kožu, okamžite pocítiac v ústach jeho krv a silu spojenia, ktoré len prehĺbila. Tuho zatvorila oči, kým pila, nie však hltavo, aj keď nedokázala potlačiť ten spokojný ston, ktorý sa jej z hrude dostal von. Tá energia, ktorá ňou prúdila, on, všetko bolo tak silné, silnejšie než keď jej prvýkrát dal napiť pre jej vyčerpanosť. Takto sa musel cítiť v okamihu kedy ochutnal aj on jej krv? Nemohla uveriť tomu, aké to bolo úžasné. A silné. Opojné.
S naširoko otvorenými očami sa nakoniec od neho odtiahla, cítiac lepkavú vlhkosť po krvi na perách, ktoré ostro kontrastovali s jej vlasmi a bledou pokožkou. Automaticky chcela dvihnúť ruku k perám a prejsť si po nich, to nutkanie však zadržala.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 16:42

Iná časť vesmíru - Stránka 26 528437273_8300acdfc7

*Gharova miera podráždenia sa každým okamihom zvyšovala čoraz viac. Uvedomoval si tri páry očí a každé ho pozorovali s inou intenzitou. Kittine odzbrojujúco nevinne, Warrenove pobavene, ten mizerný lišiak sa očividne už ani nemohol lepšie zabávať, a Kyrine...Ghar šibol pohľadom ponad Warrenovo plece, kde blízko vchodu postávala záhadná žena a on jej venoval dlhý skúmavý pohľad, ktorým jej hľadel priamo do očí. V tej chvíli sa niečo zmenilo a jeho oči akoby jej posielali nemý odkaz Viem, kto si.Alebo to aspoň tušil. Kyra mala totiž okolo seba podobnú auru akú mala aj Akte/Amicam. Rovnako hrdé držanie tela, ktoré však vo všetkej svojej vznešenosti pôsobilo prirodzene ako ladnosť s akou sa pohybovali všetky divoké šelmy. Zaregistroval aj Kyrinu nezvyčajnú krásu, ale zdalo sa, že ju vníma skôr ako istý rys jej záhadného druhu.
Pri Warrenovej otázke Ghar s pohľadom stále upretým na Kyru nadvihol jedno obočie akoby ju k niečomu vyzýval.*Verím,...* prehovoril nakoniec s vážnou tvárou, ale ľahkým konverzačným tónom. Takmer priateľským.*...že Kitta si bude s Kyrou rozumieť a naopak. Ak by malo dojsť k nejakej nepríjemnosti v časte, kým budeme preč, hádam, že ani nemusím hovoriť o tom, že by som zničil každého, kto mojej neteri skriví vlas na hlave. Podobne ako sa to robí, keď vlk napadne bezbranné jahňa. Idme Warren? Alebo máš stále viac rečí ako skutkov,* podpichol ho Ghar a drsným úškrnom zastrel jasné varovanie pre Kyru.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 17:20

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Riverqueen2Iná časť vesmíru - Stránka 26 R1V8q6

*Kyra tam stála a hľadela na mužov, ktorí si vymieňali informácie, akoby tam ony dve ani neboli. Kitta k nej veselo prišla a postavila sa vedľa nej, kým zase Warren veselo prešiel ku Gharovi. Tí muži boli ako oheň a ľad. Oheň bol Warren. Vášnivý, veselý, hravý a azda aj stále usmiaty, lebo doposiaľ mu zakaždým hral čo i len náznak úsmevu, aj keď väčšinu času sa škeril ako hotové slniečko na hnoji. Tato Ghar.. Nespúšťala z neho oči, lebo rozumela a uvedomovala si, že tento chlap je pre ňu obrovským nebezpečenstvom. Mohol by byť. A všetko to potvrdil aj ten veľavravný pohľad, ktorým jej dal jasne vedieť, že moc dobre vie s kým má tú česť. Jej vlčica ohrnula pysky a nahlas zavrčala, čo viedlo len k hrdému nadvihnutiu brady a uvoľneniu energie z Kyry, ktoré sa dalo ľahko prehliadnuť ako niečo, čo sa udialo, ale nikto nevie prečo a čo za tým hľadať. Za žiadnu cenu preto neuhla pohľadom, ale vpíjala sa do jeho očí a opätovala mu ten veľavravný pohľad spýtavým nadvihnutím obočia, ktoré sa dalo brať ako Vieš čo? alebo No a čo?
Warren bol však zámerne voči tomu všetkému slepý. Prehliadať ich nevraživosť bolo jednoduchšie ako sa k tomu vyjadrovať. Väčšinu života sa aj tak riadil slovami "Musí byť veselo, aj keby na chleba nebolo." a preto mu nezotrel úsmev z pier ani Ghar, ktorý sa tváril akoby mal rannú zápchu, čo ostatne bývalo u neho často.* Som zvedavý či si sa nepomeštil, priateľu! *Povedal zabŕdnuc do neho s úsmevom na perách a skôr ako sa obrátil na odchod, ženám venoval hravé žmurknutie. Vôbec by ho neprekvapilo, ak schytá hubovú polievku pre to, že zaviedol pod Gharovu strechu neznámu ženu, ale bolo mu to jedno. Mal právo hnevať sa, rovnako aj prudko reagovať. Na druhú stranu mienil z Ghara vytiahnuť všetky možné informácie, ktoré mohol.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 17:21

Iná časť vesmíru - Stránka 26 0bpmMv

*Bolesť v momente, keď Amicamine lahodne ostré zuby prenikli Arrowvovi pod kožu sa takmer v tej istej chvíli rozpustila v rozkoši hustej ako čokoláda. Mal v nej ponorené celé telo a s každou kvapkou krvi, ktorá pretiekla dolu Amicaminým hrdlom sa v nej strácal čoraz hlbšie. Démon v ňom ožil, zvíjal sa a krútil a v jeden vzácny okamih sa s ním Arrow dokázal spojiť akoby neboli dve rozdielne duše súperiace o svoje telo, ale jeden celok. Keď sa Amicam odtiahla a on otvoril oči v ústrety jej tvári, dúhovky aj v tme žiarili nezvyčajným ľadovomodrým odtieňom a zreničky boli zúžené ako zreničky dravca. Rázne chytil Amicaminu ruku, keď ju zodvihla k svojim ústam a hypnotizoval ich sústredeným divokým pohľadom. Vidieť svoju krv na jej belostnej pokožke prinášalo Arrowovi temne opojný pocit, ktorý vyvieral z hĺbky jeho samej podstaty. Silný pocit pripútanosti by ľudia označili za majetníckosť, ale pre neho to bolo ešte hlbšie, ešte pudovejšie a nedalo sa preto nijako logicky vysvetliť ani ovládnuť. Druhú ruku preto zaboril do Amicaminých vlasov a dôrazne jej ich potiahol dozadu. Chvíľu ju iba tak pozoroval, skúmal detaily jej tváre, ale nakoniec vždy skončil pri perách pokrytých krvou, na ktoré sa vzápätí drsne prisal. Nežnosť bola na jeho túžbu príliš jemná a keď jej jazykom prvýkrát vošiel do úst, už sa neovládal. Odrazu ju objímal oboma rukami okolo ramien a pása, tisol k sebe so zubami hlboko zakliesnenými do jemnej ženskej pokožky a pil z nej hlbokými mocnými dúškami. Zhrdla mu po celý čas vychádzalo nielen slastné stonanie, ale aj o niečo hrubšie, varovnejšie zvuky. Keby sa k nemu v tej chvíli niekto priblížil, na mieste by ho roztrhal nech by to už bol úplne cudzí človek alebo najbližší priateľ.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 17:41

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

*Lucas si uvedomoval, že by ani v najmenšom nemal cítiť nutkanie na smiech, ale nezvyčajnosť Maureeninho priateľstva s potkanom a jeho tragický koniec ... jednoducho predčila všetko odhodlanie zachovať si vážnu, účastnú tvár. Pretože prestával veriť sám sebe, zodvihol ruku a prešiel si po rašiacom strnisku na brade akoby dúfal, že prstami prinúti svaly čeľuste uvoľniť sa. Podarilo sa.*To je...ehm...* hľadal správne slovo, ktorým by Maureen neurazil a dostatočne vzdal hold mŕtvemu hlodavcovi.*...nemilé.* Dodal nakoniec a rýchlo zmenil tému.* Ešte stále sa chceš naučiť otvárať zámky alebo by si sa radšej venovala nejakej vhodnejšej činnosti?* Pretože rozhovor medzi nimi hrozil prílišnou osobnosťou, bolo ľahšie zvrtnúť ho na starú známu pôdu doberania, ktoré medzi ním a Maureen fungovalo už od doby, čo ich Belo predstavil.* Napríklad také štopkanie ponožiek.* Zasmial sa a oblúčikom si do otvorených úst hodil posledný kúsok ovocia. Neodpustil si ani jedno zo svojich arogantných žmurknutí.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 17:50

Iná časť vesmíru - Stránka 26 X9t7

*Ak toto všetko cítil každý pár, potom rozumela tomu zvyku, prečo iba druh a družka pili jeden z druhého a výnimky predstavovali len ohrozenie života. Bolo to intenzívnejšie ako keď sa ich krv prvýkrát preplietla, hlavne to nebolo takto krátko po sebe. Brušká prstov mu pevne zabárala do svalstva na chrbte a pritom hlavu zakláňala, aby mal lepší prístup k nej. Cítila ako jej vlasy spočívali na rukách, ktorými si ju k sebe pevne pritískal. Ani zovretie nedokázalo zakryť ten nával silných emócií, ktoré v nej prebudili búrku a ona sa nedokázala netriasť. Nepamätala si, či niekedy zažila naraz toľko pocitov a nevedela ako ich prijať.
Keď bývala malá, matka jej hovorila o tom, že bývali kedysi staré obrady, kde muž Arathi sa porezal, nalial svoju krv do zlatého kalicha a dal z neho napiť svojej nastávajúcej. Rovnaký postup vtedy urobila aj žena a ich spojenie nedalo na seba čakať. Rokmi však tento druh spájania celkom vypustili a zmenili ho na klasický obrad netradičnej "svadby" zakončený svadobnou nocou, kde sa nakoniec pár Arathi spojil. Keď sa jej Akte pýtala prečo sa to zmenilo, matka jej povedala, že nie vždy sa spojí správny pár. Dvojica, ktorá nie je k sebe vhodná a vtedy krvné spojenie nevznikne. Je to potom zahanbujúce a ponižujúce. Akte to v detstve brala ako znak pravej lásky. Bolo to v čase kedy verila na princov na bielom koni.
Pohľad uprela nad ních, na nebesia kde sa jagali hviezdy a prizerali sa ich spojeniu. Mala pocit, že ho dokázala vidieť. Akoby na okamih aj vzduch bol viditeľný a ona tak bola svedkom toho ako sa ich aury spojili a preplietli. Jej vlčica zdieľala každý jej pocit, ženy neboli dve ako muži, zdieľali telo, dušu aj emócie. Delili sa o ne a nepriečili. Prijímali to čo sa dialo a spokojne pritom skučali, vďaka čomu Akte spokojne stonala ako cítila silný tlak jeho satia. Ani len vo sne jej nenapadlo, že je skutočne schopná toľkých emócií, ktoré v nej prebudil a vonkoncom nie, že sa jej zapáči majetníckosť. Jeho. Jej. Ich.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeSo september 20 2014, 18:06

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen

*Pri zmene témy si uvedomila, že ani veliteľovi neprišiel ten nečakaný dočasný mier medzi nimi za normálny. V istom zmysle nebol o nič príjemnejší, pretože to skĺzavalo k osobnému rozhovoru, ktorý ona teda nevítala a on asi tiež nie. Zmienku o zámkoch a navrátenie stôp arogantnosti v podobe toho jeho žmurknutia len vítala. Poslušné sedenie vyžadovalo veľkú sebakontrolu, ako si tak všimla.* Štopkať ponožky ti budú len ženy tvojho typu. *Odvetila a vrátila mu žmurknutie.* Poslušné žienky domáce, najlepšie nemé. *Uškrnula sa a kývla k zamknutej truhlici.* Takže moja voľba je jasná. *Zošuchla sa zo stoličky, uvažujúc, koľko citu také otváranie zámku muselo vyžadovať.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeNe november 09 2014, 01:09

Iná časť vesmíru - Stránka 26 0bpmMv

*Amicamina krv prúdila Arrowovi v žilách, miešala sa s jeho vlastnou a pretvárala mu telo zvnútra na vlastný obraz. Pil tak dlho, až kým nespadla posledná opona a on si bol odrazu plne vedomý ich spojenia. Bolo také silné a pevné, že by sa ho dokázal dotknúť. Ako milíony neviditeľných vlákien pútajúcich ho k jedinej bytosti na svete, na ktorej naozaj záležalo. Nebola to iba opojná slasť, ale aj náhly a prekvapivý pocit zúfalstva, ktorý mu rozochvel celé telo a spôsobil, že jeho objatie ešte zosilnelo. Prestal sať, tesáky iba veľmi pomaly a neochotne vynoril z jemnej pokožky Amicaminho krku, aby sa lícom mohol zľahka obtrieť o jej. Nikdy by si nemyslel, že Spojenie bude mať takú silu. Že v ňom prebudí taký dravý pocit majetníctva a zároveň hlbokú podriadenosť, pretože by urobil hocičo, aby Amicam bola spokojná, aby ju ochránil a... mierne sa odtiahol, aby jej mohol pozrieť do tváre...potešil, tak ako muž dokáže potešiť ženu.
Zreničky mal stále zúžené a ústa pootvorené, akoby len čakali na ďalšiu príležitosť dotýkať sa, bozkávať, ochutnávať, ale váhali. Ruky mu skĺzli po stranách Amicaminho krku na jej plecia. Tam sa na chvíľu zastavili, pretože Arrow sklonil hlavu a zhypnotizovane sledoval trasu svojich dlaní po stranách Amicaminých ramien až do tesnej blízkosti jej pŕs. Pod pokožkou sa mu na tvári začali pohybovať tmavé tiene.* Nechcem urobiť nič, s čím by si nesúhlasila.* Živo si spomínal na rozprávanie, ktoré mu priblížilo Amicaminu minulosť a všetko, čím si prešla. Odmietal byť ako tí ostatní.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeNe november 09 2014, 01:24

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

Prekvapuje ma, ako dokonale poznáš môj vkus na dámy.* Posledné slovo Lucas vyslovil s dôrazom, akoby Maureenin opis nebol urážkou, ale vyslovením tých najväčších ženských cností. Ešte chvíľu ostal sedieť na mieste a doprial si pohľad na mladučkú kniežaciu dcéru, ktorá v otrhaných šatách vyzerala ako ktorákoľvek sedliacka dievka. Teda až do momentu, kým neotvorila ústa, uškrnul sa Lucas sám pre seba a ocenil skutočnosť, že je mu Maureen otočená chrbtom. Truhlica bola teraz jej očividnou prioritou, preto nakoniec s povzdychom vzal zo stola nôž a vstal.* Toto je dýka s dlhou úzkou čepeľou, také sú na otváranie zámkov najlepšie.* Ozval sa tesne pri nej a zboku jej na otvorenej dlani podával zbraň.* Môžeš použiť aj niečo iné...*pohľadom krátko šibol na Maureenine dlhé husté vlasy no vzápätí ho znovu preniesol na truhlicu a pokrčil ramenami až sa mu úzka košeľa napla na širokých ramenách a látka protestne zapraskala.*...napríklad sponu do vlasov. Nakoniec je to jednoduché, strčíš ostrý koniec do mechanizmu zámku, zaprieš ho do medzery medzi spojmi a keď sa ti to podarí, začneš opatrne otáčať.
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimeNe november 09 2014, 23:27

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen

Nie je ťažké ho uhádnuť. *Odvetila mu na tému dám a viac ju už ani nezaujímali. Cnostné dámy čo rady vyšívali nepochybne ocenia jeho vkus. Vlastne s touto myšlienkou k nemu pobavene hodila očkom.* Som si istá, že spadáš do vkusy týchto...dám. *Zasmiala sa, nerozvýjajúc svoje myšlienkové pochody. Viac ju zaujímala truhlica a tak mlčky čakala na pokyny, ukladajúc jeho slová do hlavy. Mohli sa ešte hodiť, napokon zámok vo dverách určite fungoval na rovnakom princípe. Spony do vlasov nosievala, aj keď teraz nebolo nutné tú jej dávať z vlasov preč. Vzala si dýku a strčila ostrý koniec do zámku. Nebola na vyšívanie ale stále bola žena, alebo skoro žena, a mala teda v rukách prirodzený cit pre jemnosť. Keď po chvíli našla spoj, pohla rukou a zámok cvakol. Pery sa jej skrivili do víťazného úsmevu, keď k nemu otočila hlavu.* Je to jednoznačne jednoduchšie, než chytanie rýb. *Tam sa natrápila, no toto jej prišlo oveľa ľahšie.* Keď nevyjde rola princeznej, budem zlodejka. Viditeľne to mám v krvi. *Zazubila sa na neho, úsmev jej však s tými slovami náhle zmizol z tváre. Odvrátila sa od neho a radšej truhlicu otvorila, pozrúc čo v nej bolo.* Nejaké ďalšie handry, možno ti budú lepšie...*Z hora truhlice zhodila kusy látky, pod nimi už ale oblečenie nebolo. Boli tam uložené nejaké zbrane, mešec s mincami, zjavne skrytý pre prípad núdze a ďalšie cennejšie predmety, ktoré vyzerali akoby ich tam naozaj nanosil skôr nejaký zlodej.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePo november 10 2014, 01:24

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

*So založenými rukami a nohami naširoko rozkročenými v typickom vojenskom postoji, Lucas sledoval pohyby Maureeninho zápästia. Prvých pár sekúnd mu to pripadalo takmer zábavné, ten sústredený výraz plného zaujatia, ktorý si zrejme ani sama neuvedomovala... ale potom... zámka cvakla a pochybnosť vystriedal údiv. Telo sa mu napriamilo a ruky klesli k bokom, keď pristúpil bližšie a pohľadom preskočil so zámku na Maureeninu tvár. Odpoveď, ktorú už mal pripravenú na jazyku však z neho nevyšla. Vidieť taký čistý a potešený úsmev na tvári dievčaťa, ktoré poznal len vážne a neustále zachmúrené, ho samého priviedlo do rozpakov. Bolo to, akoby sa odrazu odhalila a ostala pred ním stáť celkom nahá. V istom zmysle to bolo pravdivé tvrdenie, ktoré si sama Maureen musela uvedomiť, pretože sa odvrátila späť k truhlici a sústredila sa už len na ňu.* Rád ich vyskúšam,* prehovoril a jeho hlas neniesol nijaké stopy prekvapenia. Natiahol sa popri Maureeninom pleci, vzal do ruky jednu mincu a ledabolo ju pretočil v prstoch.* To je ale jediné, čo si vezmeme. Možno tak ešte nejaké zbrane, ale mince necháme tu. Majú na sebe vyrytú podobizeň a ja nemusím byť veštec, aby som uhádol, komu patrí. Ak nás s týmto chytia Kelgarovi ľudia, budeme vyzerať ako ozajstní zlodeji. Mince sú zo striebra, ale naše šaty sú šatami sedliakov a tí také bohatstvo nemajú.* Lucas hodil mincu naspať do truhlice, chvíľu sa v nej prehrabával, až kým nenarazil na zbraň, ktorá bola presne tým, čo hľadal.* Ak sa ale vrátim späť k nášmu rozhovoru, usudzujem, že samú seba nepovažuješ za dámu. Aspoň nie v takom zmysle, ako je mi milé, a tak možno oceníš ďalšiu užitočnú lekciu.* Natiahol k Maureen ruku a podával jej zbraň, ktorá sa mu k nej hodila najviac.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePo november 10 2014, 09:47

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen

*Sama chytila do ruky jednu z mincí a pozrela na ňu. Mal pravdu, boli by za zlodejov a ona dobre vedela, že tresty zlodejov milé neboli. Preto hodila mincu späť k ostatným a mlčky obzerala obsah truhlice. Pozrela čo vytiahol, jediný luk v truhlici, a zobral asi ho od neho do ruky.* Som dáma, ale nie taká ako by sa tebe páčilo. *Súhlasila s ním a siahla do truhlice po šípy, bez ktorých by jej bol luk nanič. Lekcia jej nevadila, mala už tajnú dýku na blízko a luk mohol byť fajn aj pri lovení večere. Naháňať srnku s dýkou by nebolo práve jednoduché.* Áno, ďalšia lekcia by sa hodila. *Pritakala a postavila sa na nohy.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePo november 10 2014, 11:35

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Lineage2_Warlord_by_ButterflyAlchemy_zps8c11e229

Aby bolo jasné,* Lucas si prevesil luk cez plece, druhou chytil Maureen za plece a jemne jej ho zovrel, aby mu venovala pozornosť. Tvár mal vážnu, dokonca aj arogancia, ktorá sa mu zvyčajne držala v kútikoch úst, zmizla.* Toto všetko ťa učím, pretože nemám na výber. Z jedného zajatia sme sa už dostali, ale kým sa dostaneme ku kráľovi a k tvojmu snúbencovi, môže sa stať ešte veľa vecí. Je dôležité, aby si sa vedela o seba postarať, ale rovnako dôležité je, aby si nezabudla, kým si. Žiadna divožienka, ani zlodejka...* Lucasov pohľad skĺzol po Maureeniných šatách nadol a späť k jej očiam.*...ani sedliačka, ale budúca kráľovná.* Trvalo to len okamih, keď dievča pustil. Dlaň odtiahol tak rýchlo, akoby sa bol na jej pleci popálil a skôr, než by mu stihla nejako odpovedať obišiel Maureen zboku a pevným krokom zamieril k dverám.* Najskôr by sme mali vyskúšať či ten luk vôbec dokážeš napnúť, Ree.* Zasmial sa prekáravo a arogancia bola späť.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitimePo november 10 2014, 12:44

Iná časť vesmíru - Stránka 26 Secret_garden_by_Ironshod_zpsbce65650

Maureen

*Mala veľkú chuť zasmiať sa a možno by sa mu i zasmiala do tváre, keby sa nebol zvrtol a nedal jej tak na to príležitosť. Ona vedela kto bola, vedela kto bola v svojom vnútri, vedela aké boli jej povinnosti a napriek tomu že si od svojho otca vždy vydupala alebo inak vydobyla čo chcela, svoje povinnosti ako jeho dcéry si vždy v rámci cudzích a ofcialít splnila. Vedela že otec čakal i vzdor pri zmienke o snúbencovi, toto však vždy spadalo do kategórie - povinnosť. Od mala vedela že sa to stane a nezáležalo na tom, aký na to mala názor. Istým spôsobom jej to preto bolo i jedno, na nijakú lásku neverila, alebo skôr o ňu nemala záujem. Nehľadala priateľov, nieto niečo také. Nebol teda dôvod na vzdor. Bola budúca kráľovná a ona to vedela, to skôr jemu počas tejto cesty akoby to už pár krát uniklo. Nateraz to ale bolo len dobre, že sa k nej správal ako sa správal, aspoň nehrozilo, žeby sa preriekol.* Nemám záujem nosiť tieto handry viac, ako to bude nutné, toho sa neboj. *Odvetila mu a pozrela na luk.* Uvidíme...Colin. *Použila meno čo sa dozvedela do divožienok a odstúpila. Priložila šíp na tetivu a vystrela sa. Išlo to ťažko, nečakala že napnúť luk bude také namáhavé. Napla ho, po chvíli, stálo ju to však využitie väčšiny síl v rukách aby sa jej to podarilo.*

/no Very Happy spravila som to takto, kedže ak by ho nenapla tak by to bolo na viac ako noc než by sa jej to podarilo Very Happy nemajú čas aby plieskala dlaň do misky s vodov niekoľko dní ako v Arrowovi Very Happy Very Happy Very Happy/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Iná časť vesmíru - Stránka 26 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iná časť vesmíru   Iná časť vesmíru - Stránka 26 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Iná časť vesmíru
Návrat hore 
Strana 26 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: