RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Alexandra Ling Xiaoyu, 16.4.07, Záhadná minulosť

Goto down 
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
avatar

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Alexandra Ling Xiaoyu, 16.4.07, Záhadná minulosť   Po apríl 16 2007, 15:17

Alexandra mala plné ruky práce. Po tom čo Melian odišla vyriešiť svoje súkromné veci, dostala velenie. Nikdy jej nezávidela neľahkú prácu, už len pre to, že ju každí podceňoval. Teda hlavne muži. Ženy vonku boli nadšené, že sa zlepší ich situácia. No tie ani netušili čo Melian musí robiť. Viesť organizáciu Gyro a dávať pozor, aby sa nedostali tajné informácie von z budovy.
Po prevzatí velenia Alex videla tie pohľady, ktoré na ňu vrhali starí páni z veliteľstva. Alex málokedy chodila do miestností velenia, pretože sa jej nepáčili reči čo tam počula. Chlapom sa nepáčil odchod princeznej, pretože im nepovedala kam a prečo ide preč. Alex vedela odpoveď, no mlčala.
Po princezninom odchode prijali v organizácii viacero väzňov a to znamenalo určité starosti. Dve z nich neúnavne bojovali o to, aby sa dozvedeli prečo museli odísť zo Zeme. Alexandra ako inak mlčala, pretože ešte nenadišiel čas. No jedna z mladých väzenkýň v nej vyvolala spomienky na jej minulosť.

Alex vždy nežila na Gyro. Ani sama netušila ako sa dostala na planétu, no vedela že nieje z tade. Mala totiž cit a dušu a nedokázala sa stať taká chladná. No spoznala ako dieťa o rok staršiu Melian, princeznú, ktorá požiadala otca aby Alex vzal do organizácie. Tak sa aj stalo. Prihodili ju do väznice k ostatným a tam podstúpila tvrdý výcvik. No a potom sa stalo mnoho vecí...

Alex v ten večer dlho premýšľala nad minulosťou, no nespomenula si na nič čo by ju spájalo s jej rodinou .Netušila kto je, netušila nič. No teraz to už bolo jedno. Na Zemi nikdy nebola, celý svoj život prežila na Gyro, najprv ako väzeň a potom ako doktorka. Ako doktorka zostala pri väzňoch a pri svojej priateľke Melian, bez ktorej by sa nedožila asi veľa rokov.
Alex sa nikdy nepýtala na cestu na Zem. Nevedela či by ju pustili. Aj keď bola Mel princezná, cestu na Zem schvaľovala rada a tá by ju asi nepustila pre minulosť ktorú nemala. No ani sama nevedela či by tam chcela ísť. Vedela že by tam mohla zistiť veci o rodine, no to by znamenalo postaviť sa zoči oči minulosti a pravde, pravde ktorá mohla byť príjemná no aj nie.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://gyro.slovakforum.net
 
Alexandra Ling Xiaoyu, 16.4.07, Záhadná minulosť
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: