Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Koncertná sála v centre mesta

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
exlibris

exlibris


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : človek
Vek postavy : 30 rokov .1.1.3001
Povolanie : vesmírny hudobník

Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncertná sála v centre mesta   Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Icon_minitimePo január 04 2010, 08:40

// Myslel som si, že to bude zle..až po napísaníSmile...som to nechal tak, vyzeralo to na drobné chybičky, ktoré by sa dali rátať ako súčasť. Budem písať už len za seba;)
NIekedy sa mi to zdá fádne písať len za 1 osobu...nedala by sa skúsiť multifunkčnosť prejavu? tj. každý by posúval celý dej dopredu mierne aj za druhých a tým by to išlo rýchlejšie a možno by to bolo aj zábavnejšie? //

Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Hi-1

*Zo zaťatými zubami ešte odvetil* Za takúto pýchu je potrebné aj dobrého šoféra. Myslím, že zatiaľ sa držíte celkom dobre. *Jazda ubehla veľmi rýchlo, ale jemu sa to zdalo ako celá večnosť.* Joe, teda môžte si byť istá, že na to len tak nezabudnem. Máte až príliš pevné ruky, čo sa týka volantu. *Vyfúkol z uľahčením.* Keď ma ešte niekedy náhodou budete viesť, tak si ten pás utiahnem pevnejšie. *Zasmial sa. Pomyslel si, že nezaškodí ani menšie adrenalínové odreagovanie. Vystúpil z auta a poobzeral sa. Zastavili pred priestranným hotelom. Pred nastúpením do auta pociťoval určitú nervozitu z toho plesu, pretože je to už dlhšia doba čo vystupoval pred publikom. Teraz to ale opadlo vďaka rýchlo ubehnutému času pri krkolomnej jazde. Povedal si, že sa už nebude trápiť s reakciou ľudí. Pribehol k opačnej strane auta. Otvoril dvere k Joe.* Smiem pomôcť?* Gentlemantsky nastavil Joe ruku, aby jej pomohol vystúpiť z auta.


Naposledy upravil exlibris dňa Ut január 05 2010, 08:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncertná sála v centre mesta   Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Icon_minitimePo január 04 2010, 12:58

// hej hej, rozumiem ono to je aj dosť ťažké napísať dlhý príspevok a čisto o vlastnej postave.. a niekedy sa tomu dá iba ťažko minúť, aby človek nenapísal to čo robí ten druhý Smile a my to hrávame tak, že sa väčšinou dohodneme na skype, abo kde, že ako to urobíme, ale som za trochu popustiť Wink

Môj príspevok už bude na tom plese, dobre? Smile //
Návrat hore Goto down
exlibris

exlibris


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : človek
Vek postavy : 30 rokov .1.1.3001
Povolanie : vesmírny hudobník

Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncertná sála v centre mesta   Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 06 2010, 07:11

Keď tak, sa teda môžme dohodnúť o nejakých veciach cez skype Smile.....pošleš mi kontakt?
Pozrel som sa na ten Vianočný benefičný ples, ale po tvojom príspevku ani slychu ani vidiny Wink Very Happy
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncertná sála v centre mesta   Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 06 2010, 14:50

// Môj skype je nobodys.home Smile a ja viem, ešte som sa k tomu nedostala Very Happy akosi som stále chorá a tak nie je moc chuť písať rpg Very Happy //
Návrat hore Goto down
exlibris

exlibris


Male
Počet príspevkov : 24
Rasa : človek
Vek postavy : 30 rokov .1.1.3001
Povolanie : vesmírny hudobník

Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncertná sála v centre mesta   Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Icon_minitimeŠt január 07 2010, 11:10

// Už si pridaná Wink prajem skoré uzdravenie, nech už je to akokoľvek zlé
keby som to napísala a ja by som dlho neodpovedal...je tu skype, tak sa ozvi Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncertná sála v centre mesta   Koncertná sála v centre mesta - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Koncertná sála v centre mesta
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jordanov byt v centre mesta
» Althea Lacroix - byt v centre hl. mesta

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: