Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zoyana Zorg- To čo predchádzalo

Goto down 
AutorSpráva
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Zoyana Zorg- To čo predchádzalo Empty
OdoslaťPredmet: Zoyana Zorg- To čo predchádzalo   Zoyana Zorg- To čo predchádzalo Icon_minitimeŠt december 23 2010, 17:22

Zoyana Zorg- To čo predchádzalo Chiss04
*Text v hranatých zátvorkách symbolizuje neznámu reč*


- [Nemáš toľko intelektu . Stratégia a logika nie sú v tebe tak zastúpené, ako boli v ňom. Nemáš ani toľko guráže , zbesilosti a chladnokrvnosti tak ako to bolo u iných. Máš len základný militaristický výcvik , nech už si nahováraš čokoľvek. Si len obyčajná občianka našej Oligarchie. Prepáč mýlim sa, si predsa ochrankyňou našich vedomostí, si pracovníčka expanzívnej knižnice.]
- [Ale neznie to krásne? Započúvaj sa do tých slov Lovec odmien.] Bounty Hunter. [Znie to tak inak.]
- [To ti vôbec nie je podobné.]
- [Opäť sa mýliš, je v tom všetko čo je vo mne.]
- [Bezmorálna beštia , vrah, čo hodí vlastnú matku Rancorovi len aby získal kredity? To je to, čo sa v tebe skrýva ? Naozaj je to ono?]
- [Pozri sa na to inak. Budem ochraňovať spravodlivosť . To považujem za ušľachtilé . Spravodlivosť, obrana a diplomacia , tri rozvetvujúce sa slová symbolizujúce našu spoločnosť.]
- [Ale ako poznáš, ktorá spravodlivosť je tá správna? Ako z určitosťou zistíš, kto si zasluhuje trest a kto milosť? Nech budeš robiť čokoľvek, vždy budeš čeliť dvom rozličným, pravdivým príbehom. Áno oba budú mať v sebe čosi , čo nie je lož. Ako určíš tú tvoju spravodlivosť , keď sa nebudeš mať čoho chytiť?]
- [ Zabúdaš kto som , zabúdaš kto sme my! Vždy sme o krok napred, vždy vieme vycítiť klamstvo a aj tú najmenšiu intrigu či zaváhanie zistíme. Veď všetci sú tak veľmi prostí, aj tá ich najprepracovanejšia stratégia , osídlo je pre nás len, zle zamaskovaná nepravda malého dieťaťa. Jednoducho na to máme nosy.]
- [Stále zabúdaš , že nie si on! Nemáš v sebe nič čo by ťa s ním spájalo, ani krv ani schopnosti. Logika? Intuícia? Odpusť mám isté pochybnosti. Možno budeš nad ich pomery bystrá ale raz prechytračia aj chytráka .Tak ako sa to stalo i jemu. Čo bude potom ? Výčitky svedomia. Chceš ochraňovať spravodlivosť ? Buď diplomat a darom reči a znalosťami zabraňuj svárom, daj sa na politickú dráhu a ukáž, že si čestná a otoč sa chrbtom ku korupcii. Vstúp do armády, do bezpečnosti...spravodlivosť najlepšie ochrániš doma.]
- [To by mi vôbec nebolo podobné.]
- [Prepáč. Zdalo sa mi, že čosi také v tebe je.]
- [Neboj sa o mňa , ja sa nestratím a vždy ostanem pevne nohami na zemi. Nenechám sa zlákať emóciami, vždy budem premýšľať, analyzovať , spoznávať a hlavne sa učiť. To je to čo nás robí nadradenými. Máme schopnosť dedukovať, stopercentne pravdivo odvodzovať...tak to predsa robil on. Dokázal spoznať slabosti a ťahy nepriateľa len vďaka umeniu, kultúre typickej pre danú spoločnosť či rasu.]
- [Marilo sa mi , že si zástanca teórie sveta bez hrdinov. A miesto toho, k nemu vzhliadaš, obdivuješ ho a nálepkuješ, tým pre teba zdanlivo neexistujúcim, štítkom, a seba vidíš na priečke, ktorá by mu mohla byť aspoň trocha roveň. Asi sa mi to len zdalo, pretože ak by si v hrdinov neverila, nebola by si chcela....]
- [Ani len netušíš na čom je moja filozofia založená.]
- [Nie, a ako vidím tak ty sama máš v nej dosť veľký chaos. Dúfam však, že si čoskoro utriediš v hlave myšlienky a nájdeš tú správnu cestu, ktorej sa budeš držať bez toh,o aby si samej sebe odporovala.]
- [Neodporujem si , presne viem ako sa veci majú.]
- [Sebavedomie ti je ozdobou, to sa musí uznať. No v cudzom prostredí ti bude na nič ak nebudeš mať meno. Meno, zaznievajúce v kuloároch, povesť zloducha, vrahyne, maniaka a človeka, s ktorým si neradno zahrávať. Nevravím , že budeš môcť odísť hneď, zaberie to kopu času ,kým sa chýry roznesú. No nie tak dlho aby sa to nedalo vydržať. Tvoja nová zlovestná a chladná reputácia pôjde ruka v ruke s tvojou sebadôverou. A ja vytvorím tvoju minulosť, pretvorím prítomnosť a zabezpečím ti to, čo tak veľmi chceš. Koniec koncov Lovec odmien,] Bounty Hunter [znie skutočne inak.]
- [Tak toto ide zasa v rozpore s mojou predstavou o tebe.]
- [Ak dovolíš musím sa zasmiať. Teraz to už chápem, konečne sme sa spoznali.]
- [Smutné, že sme to zistili až teraz , adoptívny potomok 4. vládnucej rodiny. Myslela som si, že vy máte všetky informácie o každom doslova v malíčku, že poznáte aj tie naj....]
- [Takže vždy ti to išlo s nožmi , pravda?...]
Návrat hore Goto down
 
Zoyana Zorg- To čo predchádzalo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: