Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kráľovská letecká akadémia na Telarione

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
AutorSpráva
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 18:12

/ruší sa Very Happy z dôvodu mojej slepoty Very Happy / *


Naposledy upravil Niekto dňa Ut február 22 2011, 18:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 18:46

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Fantasy-girl11

Shaine X

*Zaskočene sledovala vajce v svojej ruke a už o pár stotín v Leitovej. Pošúchala si po chrbte prázdnej dlane. Nie z bolesti fyzickej, ale psychyckej. Leito sa nemienil len tak rýchlo vzal. Chcel vari vydieť jej poníźenú tvár? Také niečo sa nikdy nestane. Sledovala vajce. Denne ich vyjedali tisícky ľudí, tak prečo by ho nemala hneď tresnúť o zem? Aj by to urobila mať ho vo svojej dlani. Pravda však bola, že slinky sa jej na pozdné raňajky zbiehať prestali. No mala chuť na kopu iných vecí. Všetky sa točili okolo Leitovho ublíźenia. Chcela mu zaboriť svoje nechty do pokožky tváre a vyriť v nich výhražné obrazce. Chytila hodené vajce, ale pustiť by ho bolo lahšie. Znovu použil svoju rýchlosť v neočakávanom útoku na jej členky. Bez rozmýšlania vyskočila. Vajce pevnejšie oblapila prstami. Pustit ho na zem, by bolo aź príliš jednoduché. Nikdy sa nevydávala tou ľahšou cestou, ak to nebolo skutočne nevyhnutné. Víťazstvo lepšie chutilo, keď sa získavalo najťažším možným spôsobom. Údery boli skutočne premyslené a až priveĺmi rýchle, aby mohla premýšlať ako sa im vyhnúť. Bezhlavo sa uhýbala. Horúčkovito pritom rozmýšlala ako aj Leitovi uštediť lekciu. Predsa len jej rešpekt si eśte stále nevydobil. K tomu má totiž každý človek nehorázne ďaleko. No on sa od neho každou sekundou vzďaloval. Hnev z nej vyprchával, ale malé ćiastočky ostali usadené na okrajoch jej nervov. Stále musela odolávať pokušeniu vajce hodiť o zem. Čím dlhšie útočil, tým mala stále väčší pocit, že nad ním nemá šancu. Útoky sa stupňovali rýchlosťou aj intenzitou. Sem-tam sa jej vajce skoro vyšmyklo z dlane cez spotené prsty. Nerada prehrávala, lenže teraz ju bude môcť hriať pocit, že to poslúžilo vyššiemu zámeru. Potrebovala to niećím zakamuflovať. V očiach sa jej zračil víťazný lesk. Leito totiž presunul ťažisko na pravú nohu a na ľavú len jemne našlapol. Chcela sa presunúť bližšie s úmyslom podkopnúť mu nohy, keď jej jedna palica podbrala nohy a ona s hlasným zadunńím dopadla tvárou k zemi. Bolo to tvrdšie, než očakávala. Zaborila tvár naplno do zeme. Chcela mať jeho tvár bližšie pri sebe. Pri páde sa vajcu nič nestalo. Ochránila ju ho rukou, s ktorou teraz nemohla veĺmi dobre hýbať.* Hnusák.


Naposledy upravil Niekto dňa Ut február 22 2011, 20:52, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 19:47

Leito

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Lm05_1525054_1_px_470_



*Vyťahoval na Shaine čoraz premyslenejšie údery, ale ona sa im zakaždým šikovne vyhla. Občas možno trochu zneistela a vtedy jej vajce skoro prekĺzlo pomedzi prsty, ale vždy ho včas zachytila a znovu čelila jeho útoku. Zo začiatku sa nechal trochu uniesť hnevom, ktorý mu ešte stále brnel v končekoch prstov takže občas viedol ťah palice naozaj zákerne, ale čím dlhšie na Shaine dorážal tým viac kvitoval jej výdrž a šikovnosť. Dobré základy na vybudovanie uznania z jeho strany, ale to by na druhej strane nechcel, aby pykala za svoju arogantnosť. Obdiv k nej udusil už v samom zárodku. Preskakovať ponad palice zvládne predsa každý kto má len trochu lepšie reflexy. Tvrdohlavo sa bránil všetkým dobrým myšlienkam, ktoré by čo i len potiahli Shaininým smerom.
V okamihu ako naznačila útok k nemu jej reflexívne podrazil nohy a dal do úderu viac sily než bolo potrebné. Pád vyzeral bolestivo, Shainina vykrivená tvár zabrnkala na citlivú strunu jeho ľudskosti takže skoro odhodil palice a vrhol sa k nej. Ale len skoro. * Mrcha.* prehodil so suchým úškrnom, ktorého zmyslom nebolo naznačovať smiech iba zmierniť to „láskyplné“ oslovenie, ktorým jej vrátil vlastné počastovanie. Zložiac palice vedľa žinenky si k nej pomaly kľakol a jediným pohľadom zastavil Gema, ktorý už už skákal zo svojej pozorovateľne, aby k nim mohol pribehnúť. * Bude v poriadku.* prehodil smerom k nemu, ale akoby sa zároveň prihováral aj jej. Videl ako rukou chránila vajce, keď dopadala a teraz ňou zo samozrejmých dôvodov veľmi nehýbala.* Zdá sa, že je vykĺbená. Napravím ti to, ale musíš pokojne ležať.* Možno by mal povedať niečo milšie, myšlienky sa mu rýchlo preháňali hlavou a narážali na odpor jeho vlastnej pýchy. Koľkokrát si jej už pomohol a čoho si sa potom od nej dočkal? Ale to vajce nenechala spadnúť, zranila sa keď ho chytala. Iba okamih bol na vážkach.* Nemusíš sa báť, urobím to rýchlo. Bolesť nebude dlho trvať.* hlas mal možno o pár stupienkov prívetivejší rovnako ako pohľad, aj keď sa stále neusmieval. Na tej situácií predsa nebolo nič smiešne.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 21:12

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Fantasy-girl11

Shaine X

*Nemohla uveriť, že sa tak ľahko nechala znemožniť. On to ale nevedel a ťažko by pred ním tento fakt obhajovala. Nedívala sa mu do tváre, ale jeho hlas naznačoval presne to čo si myslela. Určite sa sabavedome uškŕňal. Mrcha? On ju predsa nemiestne zhodil k zemi. Očividne aj tento ochranca ľudských práv pod ktoré sa o na nevzťahovala, trpel veľkým syndrómom menej cennosti. Nedokázal si odpustiť počastovať ju týmito slovami, aj keď jej hrdosť tak veľa utrpela a stratila.* Budem v poriadku. *Vydala najnahnevanejším tónom akým dokázala vydať.* Sám si to povedal. *Slová tlmila zem, do ktorej namrzene rozprávala. Ešte stále sa mu nechcela pozerať do tváre. Uvidel by na nej poníženie a nedalo sa jej ho len tak zmazať, či odstrániť. Minútu či dve mlčky sedela na zemi a predýchavala pád. Ruka ju predsa nebolela až tak. Prudko sa posadila, pretože jeho slová začula veľmi presne. nechcela aby sa jej dotýkal. Nezniesla by jeho dotyk na svojom zničenom tele.* Ani sa ma nedotýkaj! *Zdvihla nahnevane hlas. Primiešal sa k nemu aj bolestný sykot, ktorý spôsobila intenzívna bolesť v ruke. Asi sa predsa len nemala posadiť. Ignorovala bolesť. Radšej znesie ju, ale nenechá sa ním ošetriť. Jeho tvár mala na blízku. Chytia vajce zdravou rukou a zahnala sa mu ním po tvári. No nedokázala to. Nehodila mu do nej vajce. Kvoli nemu spadla na zem, ale teraz keď mala jeho tvár na blízku, to proste urobiť nedokázala. Položila ho na zem vedľa seba. Hnev na ňu samú sa zväčšoval. Z rozpakov nad všetkými jej citmi jej do očí vstrekli slzy. Vstala a pomalým, lenže za to náhlivým krívaním smerovala k dverám výcvikovej haly. Očividne si nezranila len ruku. Pri chôdzi cítila ostrú bolesť aj v pravej nohe. Starosť za chôdzu preto prebrala ľavá a pravú nohu akoby za sebou smiešne ťahala. Chrbtom ruky si utrela slzy z tváre. Cestou si rozpustila vlasy a gumičku si znovu založí na ruku.*




Naposledy upravil Niekto dňa St február 23 2011, 11:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 21:21

Yori

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Kevinzegers88cc_13443684

*Sedel na svojom pohodlnom mieste v Gemovom kresle a očami slobodne blúdil kam sa mu zachcelo. Samozrejme nevybočil mimo hraníc Ashietinho tela, ktoré sa pre neho stalo dočasným malým vesmírom. Oblečená iba v jeho tričku, hmm, to dávalo veľa podnetov predstavivosti. No keďže ho v tej chvíli viac zaujímala jej reakcia presunul sa pohľadom o niečo vyššie ako bola krivka pŕs. So záujmom sledoval drobné predzvesti veľkých rozhodnutí, ku ktorým zrejme dospievala vo svojej peknej hlavičke, a preto jej neskákal do reči kým hovorila, aj keď mal miestami voči jej vyjadreniam isté výhrady. Nedalo sa poprieť, že tým posledným návrhom ho potešila najviac, ale úmyselne krotil svoju radosť, aby predsa len nereagoval unáhlene. Bruškami spojených ukazovákov si párkrát zamyslene poklopkal po spodnej pere a až potom sa na Ashietu žiarivo usmial.* V prvom rade musím už konečne vyjasniť, že Mey mi je ukradnutá. Má síce peknú tváričku, ale v tej chvíli viac rozhodol fakt ako na ňu Males slaboducho vyvaľoval oči. Nedokázal som si pomôcť.* S nevinným úsmevom urobil na tvári grimasu a rozhodil pritom rukami. Za okamih znovu zvážnel, pretože teraz sa dostával ku skutočnému problému.* Pozri Ash, neviem či si ma pochopila. To, čo ti ponúkam je partnerstvo. Je to možno akási pre mňa zrozumiteľná a tolerantná forma priateľstva. Ale samozrejme ma teraz viac zaujíma ten skutočne nehorázny spôsob, ktorým sa chceš Malesovi pomstiť. Rád pomôžem.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 21:50

Leito

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Lm05_1525054_1_px_470_


*Myslel si, že pri pohľade do jej tváre nebude nič cítiť. Teda aspoň nie to, čo už nečakal – hnev, zúrivosť, túžbu po pomste. Zahnala sa na neho a síce pritom neuhol, dokonca ani nežmurkol, vnútorne predsa len cítil napätie a aj istú zvedavosť. Možno sa to všetko odohrávalo rýchlo, ale keď na ňu tak zblízka hľadel mal pocit akoby sa čas začal spomaľovať. Presne vedel kedy v nej náhle nastal zlom, tušil ešte skôr ako ona, hoci možno len o stotinu sekundy, že ho neudrie a aj napriek tomu ho jej slzy prekvapili, prebrali z tranzu. Bez slova sledoval ako sa postavila a odkrivkávala preč. Zaplavovali ho čoraz väčšie a silnejšie výčitky svedomia pretože predtým si ich nepripúšťal a teraz odrazu netušil ako sa mohol správať tak hlúpo. Nebolo pre neho ospravedlnením, že sa nechal vyprovokovať. Vlastne to bolo ešte horšie.
V okamihu sa zodvihol a odstrčil z cesty Gema, ktorý čoraz viac nadobúdal pocit, že je ako piate koleso na voze. Tí dvaja mali medzi sebou očividne viac nevybavených vecí a miestami až nechápal tú obojstrannú tvrdohlavosť, s ktorou po sebe išli. Preto keď videl ako sa k nemu Leito približuje len zodvihol ruky a odstúpil mu z cesty. Neurobil by to keby na jeho tvári videl výraz ako vtedy, keď Shaine v bojom zápale podrazil nohy no tentoraz bolo na jeho tvári čosi previnilé a konečne... ľudské.
Či to Shaine chcela alebo nie ju Leito chytil zozadu jednou rukou okolo ramien a druhou sa prstami zľahka dotkol jej zranenej ruky. Z Gemovho uhla pohľadu to vyzeralo akoby ju objímal, pritískal k sebe a zároveň jej niečo šeptal do ucha. * Prepáč mi to prosím.* Leitov dych na malý okamih ovial Shaine pokožku na spánkoch a potom sa nad ňou ešte viac sklonil. V prvom momente nebolo hneď jasné za čo sa ospravedlňuje. Či za to, že jej spôsobil bolesť, za to, že jej ju ešte len spôsobí alebo možno za to, že sa jej dotkol hoci to nechcela. A možno sa ospravedlňoval za všetko naraz. V ďalšom okamihu jej zatlačil na zranenú ruku až kým sa neozvalo tiché zapukanie. Nakoniec rameno nebolo vykĺbené iba potreboval uvoľnil zaseknutý nerv. Jemu samému sa to stávalo dosť často takže vedel, čo treba robiť. No na nohu si netrúfal, a tak jediným ľahkým pohyb zodvihol Shaine na ruky, aby ju nemusela zaťažovať chôdzou.* Zoberiem ťa na ošetrovnu.* povedal dôrazne čím už beztak nepriamo naznačil, že to urobí tak či tak.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 22:20

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Girlportraitbyasuka111

Ema

*Ako si predstavuje dobrotu? Hádam mu to vysvetlila poriadne či? Keď už tam po ňom stihol bliakať, že je úchyl a že sa nezdá. Však to bola čistá pravda. Smiala sa ako ležala na Taliahovej posteli.* Vieš čo, Adam? Neveril by si aký vie mať Taliah neslušný slovník!* Začala sa chichotať. Bolo to trochu od nej nefér, že si ho takto doberala a hovorila to práve jeho spolubývajúcemu, ale to mal zato že ju tam nechal samú s Adamom.* Povedal mi, že sa hovním! No rozumieš? Takej slečne ako som ja, tse.* Už len chýbalo aby sa aj Adam chytil toho, že je rozhodne pochybné uvažovať nad tým či je slečna, ale rozhodla sa to risknúť. Už len pre to slovíčko hovniť sa, na ktoré určite tak rýchlo nezabudne!* No to ja už neviem či sa ti to páči a čo tu robíte obvikle, keď tu nie je nikto okrem vás.* Normálne nerozumela kde sa v nej bralo toľko odvahy vysloviť tie slová nahlas keďže nič také by v živote nebola povedala, či nato pomyslela. Asi Kala až tak netrepala o tom čo robia chlapi v sprchách. Teraz si začínala naozaj myslieť či to nie je viacej nebezpečné keď sú dvaja chlapci na izbe ako keď by mali byť pomiešaní. Však dievčatá mali viacej sebazaprenia. Aspoň ona sa tak vnímala. Síce pri Taliahovi?...Ktovie ako dlho by trvalo kým by som ho znásilnila.. V skutočnosti jej takmer napadli slová ako šmykla, oprela či podobné, ale našťastie to zostalo pri slove znásilniť, aj keď veru ani to nebola moc veľká výhra.* Prečo máš pocit, že jeden druhého zbalil?* Zagánila jeho smerom a lenivo vystrčila nôžku spod periny a ona jej ovisla ponad posteľ až sa palcom na nohe jemne dotýkala zeme.* A ja nie som slečna Radar preto, že by som bola radar na chlapov, alebo čo si vlastne myslíš. To vôbec nemá taký zmysel.* Ale to si už asi ona domýšľala. Taliah kde siiiii? Veď už začínam trepať ako palacky!* No nech je ako chce, rozhodne ti nebudem hovoriť či ma zbalil alebo ja jeho. Musíš už Taliaha poznať. Máš vari pocit, že niečo také u neho je možné?* A to nenarážala že muselo byť naozaj nemožné zbaliť jeho, ale aj si nevedela predstaviť, že on by zámerne nejakú dievčinku opeľoval, aby podľahla jeho veľkému, krásnemu... telu.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 23:24

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 D780cc49c8750d03_fashion-for-men Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Eric

Adam Taliah Nura


*Adam sa už naozaj načisto prebral a skúmal to dievča, Emu, svojim pozorným pohľadom. Bola pekná, stále nechápal, ako sa dostala práve k Taliahovi do postele. Jeho spolubývajúci mal voľajaké podivné šťastie. Alebo je slečna na zrelšie vyzerajúcich chlapov, ktohovie.* Určite! Ženská jedna! Takto ho obviňovať! Podľa mňa si ho to všetko naučila ty a úplne si mu vymyla mozog, lebo to viete fakt len vy ženské! Keď vyjde von, chcem späť toho tichého samotára čo by...hmm...slečne....*Veľavýznamne nadvihol obočie a pokračoval.* ...hovoril že sa hovní! To určite nebol on! *Krútil hlavou a zvažoval, či je niečo také možné. Nie, Taliah a niečo také povedať nejakej mladej žabke? Nie nie, také vari ani nepoznal. Ktovie čo s ním tá malá bosorka porobila.*No ty si začala s tou taktikou balenia a ležíš v jeho posteli. To ti znie potom dosť povážlivo vieš.*No veď on ešte Taliaha vyspovedá. Problém bol ale v tom, že ten určite ani necekne. Aj keby pod perinou šahali kade tade, určite by sa držal tých somarín o ženskej cti a nepovedal by ani mäkké f. Viac ani nestihol povedať a z kúpeľne vyšiel Taliah, ktorý ich samozrejme za dverami počul. Počul by ich hádam aj nahluchlý.
„Veru, máš vari pocit že je to možné?“ otočil pohľad na Adama a prešiel k svojej posteli aby si sadol Vôbec sa Eme nečudovala, že nepredpokladala, žeby zbalil nejaké dievča. Aspoň nie tu. Tie staršie ktoré ho považovali za rovesníka, tie ho občasne balili, ale fakt len občasne. Keď však povedal koľko má rokov, hodili spiatočku.
„No ak si tu spomínal nejaké hovnenie, ktovie čo sa mohlo ešte v noci diať...“ Veľavravne nadvihol obočie a Taliah pokrútil hlavou.
„Vidím že niekto ma tu moc ohováral, že slečinka...“ Zazubil sa.*

Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 23:26

Maels a Arutha

*Bol prvý v sprche. Potreboval ju, keďže si kúpeľňu za prvé obsadil ako prvý a za druhé už bol mokrý keď do nej vošiel. Maels sa po odchode Mey mohol akurát tak pásť, ale nič iné mu neostávalo ako počkať kým jeho spolubývajúci konečne opustí sprchu a on sa tam bude môcť nahrnúť. Najväčší šok bol keď Maels mohol počuť ako sa zo sprchy ozývali naozaj divné zvuky. Také čudné kvílenie spúšťal Arutha iba vo chvíľach kedy sa mal kúpať v studenej vode.
„A to ten tam čo robí?“ Šomral si pre seba až kým necvakla zámka a nevyšiel z kúpeľne Arutha, iba s uterákom okolo bedier, z tváre a mokrých vlasov mu ešte stekala voda v cícerkoch.
„Konečne! Ale mohol si sa aspoň vyžmýkať.“ Venoval spolubývajúcemu škodoradostný úškrn.
„Daj sa vypchať ty jeden zradca. Kiežby si si riť natrhol keď sa ti šmykne na zemi!“ Ich krásna ranná konverzácia bola prerušená aspoň na čas kým sa Maels čvachtal vo vode, otrasne kvílil až ho Arutha jasne počul zatiaľ čo on ležal na posteli a zasnene čučal na strop. A kto by to bol povedal, že strop dokáže byť taký výnimočne krásny. Hebučký ako detská prdelka? Uvažoval a keď druhýkrát cvakla zámka a medzi dvermi sa zjavil Maels s naozaj diabolským úškrnom na perách úplne nahý, znechutene vykríkol a pritisol si dlane k očiam.
„Maels ty si také neokrôchané prasa, až to pekné nie je. Ja nie som Mey, tak sa okamžite zahaľ a nečum na mňa akoby si zatúžil sa šmýkať holou riťou po nabrúsenej britve! Vieš že ja sa na nič také nahovoriť nedám, tak si daj pohov a schovaj ten keksík!“
„Artie, ja viem, že vždy si po mne túžil, nemusíš sa predo mnou hrať na heterosexuála, ale pochop... Nerajcuješ ma.“ Obaja sa začali smiať, už si veru zvykli na takéto rečičky, ktoré si nechávali na súkromie, keď boli spolu a nemohol ich nikto tretí počúvať, kto by si to všetko mohol naozaj veľmi zle vysvetliť. Maels prešiel ku skrini a vytiahol z nej trenky. Červené s bielymi srdiečkami.
„A ty si už načisto osprostel? Vidíš čo si dávaš na seba? Veď tie trenky si nosil ako decko.“ Arutha normálne nechápal.
„No a vidíš to akú mám stále drobnú sexi riť, keď sa mi ešte stále zmestí do tých „detských“ bombarďákov? Nie ako ten tvoj kombi kufor.“
„Áno, tá tvoja drobná ritulienka. No to je fakt výhra, keď ťa Mey nemá ani za čo chytiť. Ani vpredu, ani vzadu.“ Arutha si ho poriadne doberal a Maels úprimne uvažoval nad skutočnosťou že po ňom niečo šmarí. Jediné čo však urobil bolo gesto plné lásky. Otrčil Aruthovi zadok, stiahol si trenky a pleskol sa po zadku. So šialeným výbuchom smiechu sa vrátil k obliekaniu zatiaľ čo Arutha stále bol vyknedlený na posteli. Mal veľa otázok čo ho zaujímali, ale niečo mu nahováralo, že Maels sám od seba čoskoro spustí. No prešla prvá minúta, ticho. Druhá, stále ticho. Maels už mal na sebe rifle a stále bolo ticho. Práve si vyberal tričko, keď ticho konečne prelomil zvedavý Arutha.
„Povieš mi čo si stváral s Mey? TY.... A..... MEY???? Povedz mi čo také sa zmenilo za tak krátky čas kým som ťa nechal bez dozoru a pustil som ťa z vodítka? Človek ti chvíľu dopraje voľnosti bez toho, že by na teba dával pozor a ty hneď opeľuješ to najslušnejšie a najnevinnejšie dievča na škole! Načisto ti už pomreli všetky mozgové bunky, alebo ti tá rybička v hlave špliecha na maják?“ Ale na všetko počudovanie Maels stále mlčal. Čo sa to s ním porobilo?!
„Čo ti guľky priškriplo keď si ticho?“ A stále bolo ticho. Aruthu už išlo roztrhnúť od zvedavosti. A to ho Maels nikdy nedostal do takýchto stavov. No dnes sa mu to riadne darilo. Arutha sa oprel na lakťoch a zadíval sa na Maelsa ako finišoval v obliekaní. Aj on by sa už mal začať konečne obliekať. Ešte sa mu nechcelo.
„Musím ti povedať, že to lepidlo mi vyšlo. Bol si naozaj dobre zalepený s tou žabkou.“ Vlastne obaja vyzerali ako dve žaby, ale to bol detail. Hlavná vec, že konečne Maels prehovoril. Aj keď to nebol moc dobrý smer ich rozhovoru.
„Áno, ja som bol veľmi dobre zalepený. Však si vieš predstaviť. Jednoducho tak pekne pokope a s takou fešandou. Veru, dobre mi bolo.“ Arutha to hovoril tak nenásilne až priam ľahostajne, dúfal, že Maels sa konečne chytí a zareaguje, ale nič. On iba pokýval hlavou, vzal si iPod, peniaze a s kývnutím zmizol. Arutha len s otvorenými ústami sledoval ako jeho priateľ podozrivo zmĺkol a jednoducho bez záujmu, určite pohrúžený do vlastných myšlienok zmizol ako gáfor a nijako nezareagoval na Aruthove slová, ktorými sa ho celý ten čas snažil nabudiť na rozhovor. No, nie som pekný ako Mey, mám konkurenciu. S úškrnom na perách sa postavil a napokon sa pustil do obliekania na hodinu.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeUt február 22 2011, 23:58

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Girlportraitbyasuka111

Ema

*Ale veď ona za nič nemohla! Tak prečo to furt všetko na ňu zvaľoval? Absolútne nič neurobila! Hrozné s tými chlapmi. Dostala sa do nezávidenia hodnej situácie kedy boli na ňu dvaja a ona sa prakticky nemohla brániť. Jeden zaryto tvrdil, že mu pokazila parťáka a za všetko mohla ona a u druhého čakala kedy ho podporí a aj keď mlčal vedela, že ticho súhlasí. Zlý Taliah! Keď si k nej prisadol, konečne, tak si sadla aj ona. Nohy dala do tureckého sedu a striedavo sa dívala raz z jedného potom na druhého. Na tvári jej stále svietil úsmev, ale už nebola taká hlučná ako predtým- aspoň nie zatiaľ. Na chvíľu mala pocit, že nemala povedať o tom, že či je možné aby Taliah niekoho zbalil. Nechcela aby to vyznelo tak ako to vlastne aj znelo, ona len chcela naznačiť že to nie je v náplni jeho povahy, aspoň to tak cítila. Ale už bolo neskoro brať späť a vysvetľovať.* Nie, nie, neohovárala som ťa. Hovorila som iba číru pravdu.* Smiala a skryla si tvár za jeho chrbtom aby Adam nevidel ako sa začala červenať a aby to nevidel ani samotný Taliah. Stále nemohla uveriť tomu, že on mal byť vlastne tým tichým. Ale páčil sa jej keď sa smial, aj keď si ju doberal. Ale stále to bol smiech. Číry a uvoľnený. A to sa jej páčilo a v tom prípade bola ochotná dokonca prekusnúť, že to ona bola dôvodom ich smiechu. Hlavne tie reči o tom čo sa malo diať pod posteľou. A to si nevšimla, že tam bola? Že ich počula? Fakt od nich milé. Len čo bola pravda. Jej líca horeli ako semafóry. Povzbudivé zistenie a aj preto sa ukrývala za Taliahových chrbtom pred ich možnými zvedavými pohľadmi.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 11:20

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Hayden-Panettiere-1

Ashieta

*Dovolila si pohodlnejšie rozvalenie na Yoriho posteli. Oči sa jej zatvárali, aj keď im to nemohla dovoliť. Predsa len ju za nedlho čaká vyučovanie. Ešte, že nemá hodinu so saladinom Ailesom. Nevydržala by mať viečka dlho otvorené a to by sa saladinovi asi veľmi nepáčilo. Keď počula o Shaininom treste, smiech neutíchal pár minút. Zažiť to na vlastnej koži nechcela.* Aha. Prosto si mal potrebu dostať to na čo mal Maels chuť skôr, ako on. *
Uškrnula sa nad Yoriho bezduchosťou. Keď bol malé dieťa pravdepodobne nikomu nepožičal svoje hračky a o formičky sa musel byť neskutočným spôsobom.* Och Yori ty zviera. Ale našťastie pre nás prefíkaný. *Opäť mu prenechala priestor na rozprávanie. Chvíľu ho počúvala. Jeho slová jej na tvári vyčarili pomstychtivý úsmev.* Chápem ťa až pridobre. Táto pomsta bude musieť byť premyslená, pretože jeho sa nič len tak nedotkne. *
Naplno sa ponorila do úvah. Táto parketa bola jej na plnej čiare. No všetko čo ju napádalo, bolo až príliš detinské. Na Maelsa potrebovali vytiahnuť tie najťažšie zbrane.* Nebude to také ľaahké ako s tebou. Dokonca ani tebe moje majstrovské preháňadlo nič nespravilo a to ti poviem, že si sa tu na mňa vôbec nemal usmievať. Mal si sa v bolestiach krčiť nad záchodovou doskou. Máš nezdolný žalúdok. Neviem čo jedávaš, ale mal by si stým prestať. *Priznala sa s úsmevom na tvári. Ale niekde v jej hlase bolo počut aj ospravedlnenie. No teraz bola fanaticky zahrabaná svojimi myšlienkami a nevenovala tomu prehnanú pozornosť.*



Naposledy upravil Niekto dňa Št február 24 2011, 10:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 11:48

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Fantasy-girl11

Shaine X

*Počula za sebou kroky, napriek tomu nezrýchlila. Možno len preto, že sa jej nedalo. Už takáto rýchlosť jej pri chôdzi spôsobovala problémy. Vzápätí na sebe ucítila dotyk nepochybne Leitových rúk. Jeho telom prechádzalo teplo z nedávnej fyzickej záťaže presne tak, ako jej. Dotyk na zranenej ruke nebolel. Zrodil sa v nej malý zárodok podozrenia nad Leitom. Žeby jej chcel ešte niečo vykonať? Nad prepáčením povýšene odfrkla. Také ľahké to chlapec mať nebude. Nech sa správa tak ako doteraz. No nemal by čakať zmenu v jej správani, hneď ako sa jej pokúsi ospravedlniť. Na to je ona až neskutočne tvrdohlavá. V tomto okamihu však víťazila bolesť. V tom ďalšom jej prešla bolesť celou rukuou a najväčšmi sa zračila na tvári. Skryvila líca.* Au! Vravela som ti nech sa ma nedotýkaš. *Urazene ho prebodla pohľadom. Bez prostestu tela sa nechala vziať na ruky. Z nohy bolesť príjemne odišla, keďže ju už tak nezaťažovala. Lenže hnev rástol.* Okamžite ma polož na zem. *Dva razy sa zamrvila v jeho náručí. Ale zovretie rúk na tele bolo príliš silné, aby ho len tak odrazu pretrhla. Porazene ochabla. Nafučaný výraz tvár neopustil. Len čo mu pridávala na intenzite.* Do ošetrovne by som zašla aj sama. Je to neďaleko a takú vzdialenosť by som zvládla. *Očividne beznádejne sa ho snažila presvedčiť, že lepšie by jej bolo osamote. Ešte stále nechcela čeliť jeho tvári. Oči mal ako sonary na pocity. Veľmi rýchlo by mohol odhaliť všetko, čo by sa jej na tvári mohlo zjaviť. No celú noc nespala a vyčerpanosť si ju pomaly začínala nachádzať za rohom. Preto si vďačne zaborila hlavu do jeho hrude, aby mu nemusela sledovať oči pri chôdzi. Nechala sa niesť.*







Naposledy upravil Niekto dňa Ut marec 01 2011, 18:24, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 12:36

Leito


*Pevnejšie si pritisol Shaine k sebe a významne pri tom nadvihol obočie. Drzí úškrn, ktorý mu vzápätí zmenil črty tváre bol oveľa prijateľnejšou formou výrazu ako chladná odosobnenosť s akou bojoval no predsa v istom zmysle stále zostával neznesiteľný.*
„Vôbec o tom nepochybujem, Shaine. Ber to skôr tak, že ty robíš dobrý skutok pre mňa. Vieš predsa ako rád zachraňujem bezmocné mladé ženy.“
Gem namiesto toho, aby sa priamo zapojil do rozhovoru zistil, že tí dvaja majú vlastný svet a keď navyše Shaine sklonila hlavu na Leitovu hruď vedel, že do ošetrovne to hádam spolu zvládnu bez ďalších zranení.
„Tak ja tu teda zostanem a, ehm, no...postarám sa o to vajce. Buďte v kľude.“ Rukami len tak nezáväzne šermoval popri tele a potom sa s rozpačitým odkašľaním poškrabal na hlave. Leitov chrbát bol ako hradba chrániaca Shaine takže sa jej nemal ani čas prihovoriť a už boli obaja preč. „Tak a zostali sme sami. Ty a ja.“ Pomaly pristúpil k vajcu a zodvihol ho proti svetlu. Ticho zapískal. Toto asi nebude len také obyčajné kura...

Ošetrovňa nebola naozaj ďaleko, ale aj keby sa mu Shaine bránila viac zrejme by si ju potom iba prehodil cez plece ako nejaký barbar a absolútne by odignoroval všetky jej protesty. No takto sa jeho neseniu podvolila a bolo to nepopierateľne veľmi príjemné. Bojovať s ňou ho stálo príliš veľa síl hoci si nikdy nedokázal pomôcť ak mu niečo odfrkla alebo len tak šprihla do tváre. Akoby mala nejakú zvláštnu schopnosť, ktorou prikladala slamu na oheň výbušnej časti jeho povahy vždy, keď jej hlas nabral ten provokačný odtieň.
No teraz ju mohol vnímať aj inak hoci pred ním aj naďalej ostávala uzavretá. Nesnažil sa k nej priblížiť. Namiesto toho jeho kroky ťažko duneli chodbou smerom k ošetrovni a on uprene hľadel pred seba akoby sa snažil zbaviť vnútorných myšlienok, ktoré boli voči Shaine až príliš poddajné.
„Čo sa stalo?“ zhíkla jedna zo sestier, keď rozrazil dvere na ošetrovni a vpadol tam ako veľká voda. Neodpovedal hneď, ale najskôr nešiel ošetrovací stôl, na ktorý mohol Shaine opatrne položiť.
„Zranila sa pri tréningu. Je to moja vina.“ Povedal a hľadel jej pritom do očí no ruky hlavnej sestry ho už odtláčali ku stene.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 16:07

Mey Small

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 20050811_714_girl_by_heise-20567521f8


*Našťastie Millie už nebola v izbe, a tak ďalšie prepáč zostalo nevyslovené. Ako sa po tom všetkom ešte pozrie Aruthovi do tváre? Mysľou jej nedokázala prestať blúdiť tá neodbytná myšlienka a nepomohlo ani to, keď si chvatne začala chystať veci na tréning. Maelsovu košeľu pritom úhľadne poskladala a vložila si ju pod vankúš presne tak ako to zvykla robiť so svojou nočnou košeľou. Rýchlo si obliekla leteckú uniformu a s nezašnurovanými topánkami utekala do jedálne. Čo tam po tom, že sa cestou takmer štyrikrát potkla a raz dokonca zvalila na Jamesa?
„Prepáč, vážne ma to mrzí. Nestíham.“ Ospravedlňovala sa mu zaväzujúc si pri ňom šnúrky, aby neskôr už k žiadnej podobnej katastrofe nedošlo.
„To je v pohode Mey. Bavila si sa včera?“
James, vysoký tmavooký mladík, ktorého meno sa k nemu vôbec nehodilo, sa na Mey usmieval a keď to vyzeralo že sa už už zrúti na stranu natiahol k nej ruku a zľahka ju podopieral. Keby bol osud a jeho rodičia spravodlivý premenovali by ho na Cherisa alebo Gasparda, Antonia, Luisa, možno dokonca na Pabla, pretože presne tak vyzeral.
„Vynikajúco. Ja.. ja už musím ísť ak sa chcem najesť takže...“ Keď si Mey zaviazala aj druhú šnúrku venovala Jamesovi vďačný úsmev, ale jej pohľad stále rozpačito uhýbal do strany. Iba kútikom oka vnímala ako sa mu pery rozťahujú do ešte širšieho úsmevu, ktorý pozvoľna prerástol v smiech. S miernym úklonom zašermoval pred Mey rukou a sledoval ako ho s rozpačitým smiechom obieha. „Tak v tom prípade ťa nesmiem zdržovať. Uvidíme sa v hangári.“
Čo je to s ňou? Je roztržitejšia než obvykle. S istotou vedela, že jej dokáže pomôcť len jedna vec. Alebo možno dve. Zeleninová taštička a potom hodina strávená vysoko nad oblakmi.
Do jedálne stihla prísť skôr ako sa jej obľúbené jedlo minulo z bufetu, a tak si ešte mohla vypýtať posledné dve taštičky. Nedočkavo na jednej z nich roztrhala obal a odhryzla si poriadne sústo, ktoré jej nadulo obe líca na prasknutie. Zväčša si ju aj tak nikto nevšímal, a tak ani nikto nemal poznámky k jej apetítu, čo bolo aj pre ňu vyhovujúce. Keď bola hladná jedla, iba ťažko sa zbavovala návyku z detstva, pretože si ešte stále spomínala, že občas sa o jedlo musela doslova pobiť. Bol to len malý okamih ako sklonila hlavu a keď ju znovu zodvihla stála tvárou v tvár dievčaťu z predchádzajúceho večera. Kala ak si dobre spomínala. Bolo to akoby narazila na svoj presný opak, pretože ony dve aspoň navonok nemohli byť odlišnejšie. A potom si uvedomila, že zrejme musí vyzerať dosť trápne, keď tam pred ňou len tak stojí, v rukách pred sebou zviera zeleninovú taštičku a ústa ma plné šalátu a kapusty. Najskôr sa možno tvárila prekvapene, ale potom sa jej aj napriek akútnemu stavu podarilo roztiahnuť ústa do úsmevu. Začala žuť oveľa rýchlejšie, pretože stále nemohla prehovoriť. Medzitým podala Kale druhú nenačatú taštičku a spýtavo nadvihla obočie. „Dáš si?“ naznačovali jej oči, ktoré na okamih nepokojne preleteli miestnosťou. Yoriho nikde nevidela. Vlatsne to tak bolo dobre. Potrebovala sa s ním rozprávať bez svedkov, pretože ak Maels zistí, že sa s ním proti nemu spriahla tak potom...potom jej už asi obyčajné prepáč nepomôže.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 17:24

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Bez_nzvu-6

Kala

*Myslela si, že len vbehne do jedálne, zoberie čosi sebe i Eme na raňajky a utečie zase hore, prípadne ju hľadať. No odrazu stála oproti dievčaťu, ktoré mala už niekoľkokrát možnosť vidieť. Mey. Najprv jej slabé narazenie do nej, potom sledovanie ju pri tanci s Maelsom a presviedčanie Aruthu, že tí dvaja teda nebudú kamaráti. Aspoň nie dlho. Široko sa na ňu usmiala, nielen pre tú kapustu čo jej ako zajačikovi trčala z pusy, ale preto, že to dievča vyzeralo tak zlato nevinne. Z nej a Emy ešte určite budú raz skvelé kamarátky. A možno i z nich, keď nad ňou nezlomila palicu Ema, a Mey jej ponúka jej jedlo...milé od nej.* Nebude ti to chýbať? Vidím že ideš do školy, nechcem aby si bola hladná. *Pripadala jej hladná, veď ona sama si mohla zobrať niečo iné a neukracovať ju o jej raňajky. Vyzerala že jej chutili.* Inak keďže nás včera nikto normálne nepredstavil i keď asi obe vieme ako sa navzájom voláme, i keď, jeden nikdy nevie a nech niektorá z nás nemá stresy ako sa to stáva mne keď neviem niekoho meno a bavím sa s ním...*Zarazí sa, melie teda hodne z cesty.* Prepáč, zvyčajne mi to veľa melie. Chcela som sa dostať len k tomu, že som Kala a ak sa nemýlim tak ty Mey.* Odrazu jej napadlo, že pri tom koľko rozpráva a ako rýchlo, jej ešte Mey napchá niečo do úst len aby sklapla.* Vidím že aj ty si sa už vyslobodila od lepu *Usmiala sa ešte viac, možno práve teraz Arutha spovedal Maelsa čo sa dialo u nich na izbe. Ona by ju vyspovedala tiež, ale nepoznaju sa takže mlčí. Zatiaľ.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 17:51

Mey Small

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 20050811_714_girl_by_heise-20567521f8


*Na otázku či jej taštička nebude chýbať len rozhodne pokrútila hlavou a stále s plnými ústami Kale naznačila, že je vynikajúca. S úsmevom zodvihla palec a podvedome párkrát kývla hlavou. No ak už toto nebolo gesto ako z pomocnej školy tak potom práve založila novú kategóriu vyjadrovania sa.
Miestami bolo ťažké sústrediť sa na príval slov, ktorými ju Kala zavalila hneď nato, ale aj to jej v podstate vyhovovalo, pretože sa už dávno naučila cítiť dobre v spoločnosti ľudí, ktorí veľa rozprávajú. Len dúfala, že aj Kala je ten prípad hoci na konci sa už tvárila akosi previnilo. Našťastie v tej chvíli prežúvala posledný väčší kus jedla, ktorý sa jej predtým nepríjemne prilepil na podnebie takže sa musela ovládať, aby pred Kalou nestrúhala zvláštne grimasy. Poslednýkrát ťažko preglgla a mala pocit, že na krku jej musí byť vidieť ako to sústo pomaly skĺzava dolu hrdlom.* To je v poriadku, máš pravdu. Včera to bolo, ehm, trochu zvláštne? S tým lepom myslím, a tak...ale už sme rozlepení. Všetci. Všetko je v poriadku.* podvedome natiahla ruku a rozpačito si ňou pošúchala čelo. Samozrejme, ako by mohla zabudnúť na to ako sa všetci včera večer tak pekne neplánovane stretli na jednom mieste? Ale Kala predsa nevedela čítať myšlienky a nevie, čo robila s Malesom rovnako ako ona nevie, čo robila s Aruthom. Na líca jej vystúpila slabá červeň. * A čo sa týka mena, tak sa nemýliš, Kala.* zopakovala jej meno akoby sa v ňom lepšie utvrdzovala a na okamih zamyslene privrela oči. Niečo jej pripomínalo, ale nebude sa na to predsa pýtať práve Kaly.* Budem už musieť ísť, vieš mám hodinu a...nechceš sa ísť pozrieť?* tú poslednú časť rozhodne neplánovala. Nejako to z nej vyletelo, ale nakoniec, prečo nie? Včera si predsa sľúbila, že sa pokúsi svoje správanie zmeniť, viac sa ľuďom priblížiť. Len ktovie či po dnešnom obede so strýkom znovu nezmení názor a pre všeobecné dobro všetkých sa radšej znovu nestiahne.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 18:10

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Bez_nzvu-6

Kala

*Napokon si taštičku vzala a vďačne sa usmiala.* Ďakujem za raňajky, nabudúce ťa pohostím ja. Tvoj výber už predsa len poznám. *Zasmiala sa a začala si pochutnávať na taštičke a pomaly už tiež vyzerala ako taký zajko hryzko. Veľmi ju to netrápila, pokojne s vydutými lícami komunikovala, dbajúc ale nato, aby jej všetko ostalo v puse tak ako malo a neopľula ju alebo čo. To by nebolo príjemné zoznamovanie teda.* Trošku zvláštne to áno, ale bolo to vtipné, aspoň ja som sa dobre bavila. Ty si vyzerala tiež spokojne. *Nevinná poznámka, bola zvedavá čo povie, pretože si všimla ako jej na líca vystúpila červeň. Niežeby ju chcela dohnať práve k tomu, len chcela tak nepriamo, aby sa nehanbila zato, že jej bolo dobre nech už robila s Maelsom čokoľvek.* Akurát to spanie bolo dosť nepohodlné v našom prípade, myslím že budem mať na páse ešte pár dní otlačky *Zasmiala sa zvesela, no potom ju prekvapila jej ponuka. Nechcela sa moc zdržovať, no zase nemohla vyklopkávať ani na izby kde je Ema. Arutha povedal, že lepšia osoba ako Taliah nie je, aby sa o ňu postaral a tak sa rozhodla dôverovať mu.* Môžem. Teda môžem? Nebude to vašim vyučujúcim vadiť? Predsa len, prváčka pri starších žiakoch...nie že budeš mať problémy alebo tak *O seba sa nebála, ona si zvyčajne narobila problémy skôr svojou pusou, keď hovorila dve na tri bez servíty a bez premýšľania.* A čo máš za hodinu? *Spýtala sa ešte zvedavo.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 18:33

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Fantasy-girl11

Shaine X

*Potrebovala mu prejaviť svoje city opäť odfrknutím.* Iste. Bezmocná som. Buď rád, že tu nemám svoje vražedné nožničky. *Nechala ich položené na nočnom stolíku vedla postele. Kto by čakal, že ich dnes bude potrebovať. Upokojovala ju predstava Gemovej prítomnosti a jej vajcu sa nič nestane. Šokovane nadvihla obočie. Jej vajcu? Preboha čo to s ňou Leito spravil? Nechcene si adoptovala vajce. Mala mu s ním vymalovať tvár hneď na začiatku a všetci by boli spokojní. Vôbec by nepotrebovala hrejivé ruky ošetrujúcej sestry a tento tu by ju v svojom pevnom a hrejivom náručí nemusel niesť do ošetrovne. Nemusela by nikoho ošetrovať. Ešte by sa aj zasmiala. Nohy jej zmätene ovísali cez Leitove ruky. Nenápadne sledovala jeho napnuté svaly. Vlastný mozog ju pri tom prichytil a aj potrestal zákernými slovami. Jediným zvukom snažiacim ša prekričať jeho ťažký krok, bol jej prerývaný dych. Akoby naschvál vydávala tlmené fučanie Leitovým telom. Vošli do ošetrovne. Hlas ošetrujúcej sestry sa jej dral do uší, pokým ju ukladal na ošetrovací stôl. Hneď jej bolo o čosi príjemnejšie. Usmiala sa na ustráchanú sestru.* Áno priznávam všetko je to jeho vina. Je to fanatik. *Vyplazila Leitovy jazyk. Ani trochu vďaky. Pokrčila nad svojou zvláštnou povahou pleciami. Na sestru sa snažila pozrieť zúbožene.* Len mu prosím nezotínajte hlavu, lebo ju budem ešte potrebovať. *Účely radšej nezverejní. Násilie by mohla ako osoba zachraňujúca odreté ruky, odsudzovať.* Leito prosím nechoď ďaleko, bude ma treba odniesť do izby. *Sladko sa usmiala, pokým sa sestra dala do ošetrovania. Vtedy jej úsmev zmizol z tváre. Odobrila Leitovi ošetrenie ruky, keďže bolo jasné kto to urobil. Silný to súper. Na nohu dostala tabletky proti bolesti a obviazala jej ju. Samozrejme sa nevyhli ani bolestivému naprávaniu. Tvár aj zuby zatínala od bolesti. Keď bolo po všetkom s úľavou si vydýchla a ochabla na stole. Po tomto všetkom bola ešte vyčerpanejšia, než v skutočnosti čakala. Od vyučovania nie je ospravedlnená, len ju tam bude musieť dopraviť. Mala si tú ruku zlomiť.*



Naposledy upravil Niekto dňa St február 23 2011, 20:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 19:14

Mey Small


*Nad Kalinými obavami iba mávla rukou a zhúžvaný obal od zeleninovej taštičky oblúčikom preletel do odpadkového koša po jej ľavici. Podarilo sa jej trafiť na prvýkrát, ale vlastný úspech si nijako nevšímala takže bolo jasné, že takto trénuje pravidelne a nepokladá to za nič výnimočné.* Vlastne to nie je tradičná hodina. V tomto mám trochu iný učebný plán.* Nechcela voliť slovo špeciálny, pretože by to možno vyznelo príliš namyslene a niečomu takému sa chcela vyhnúť. So saladinom Ailesom sa už dávnejšie dohodla, že čo sa lietania týka trochu jej povolí uzdu, pretože ak bola v niečom naozaj, ale naozaj dobrá tak to bolo práve lietanie. Milly často žartovala, že sa s riadiacou pákou v ruke už musela narodiť a ona sama cítila ako sa mení vždy, keď nasadne do stíhačky. Vtedy sa z nej stávala celkom iná Mey. Tú starú nechala niekde na zemi.* Saladinovi Ailesovi to určite nebude vadiť. Zastáva totiž názor, že pozorovaním sa človek dokáže naučiť toľko, čo priamym učením. Teraz bude mať hodinu so staršími študentmi, ale ak niekto chce môže sa prísť pozrieť ak samozrejme nerobí hlúposti.* Pri takej štedrej možnosti by si možno Kala myslela, že tam musí byť veľmi veľa študentov z nižších ročníkov, ale saladin to mal vymyslené. Veď komu by sa chcelo ísť pozerať na skorí raňajší tréning starších pilotov ak v tom čase ešte mohol sladko spať alebo mal poprípade inú hodinu?
Usmiala sa, aby Kale naznačila, že všetko bude v poriadku a potom už vykročila do hangáru obzrúc sa cez plece či ju jej nová známa nasleduje.* Ako sa ti tu páči?* opýtala sa o niečo tichšie než pôvodne chcela a len dúfala, že Kala jej otázku neprepočula.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 19:46

Leito


*Mohol tušiť, že ani bolesť neskolí Shainin zmysel pre ironický humor, na ktorý sa postupne začal nalaďovať. Keď mu vyplazila jazyk mal chuť urobiť to isté no našťastie si uvedomoval ako hlúpo by to z jeho strany vyzeralo, a tak len provokačne nadvihol obočie a pokrútil nad Shaine hlavou. „Si stratený prípad.“ Naznačovali jeho oči ako odpoveď na poznámku o nesení. Sám nepostrehol ako sa mu pritom kútik úst nadvihol do pobaveného úsmevu, ale aj ten ho čoskoro prešiel, pretože hlavná sestra si začala robiť svoju prácu. Videl ako sa Shaine snaží premáhať bolesť a mal chuť urobiť niečo viac ako tam len tak bezmocne stáť a dívať sa ako trpí. Bolo to v podstate celkom nezvyčajné na to, že jej tú bolesť spôsobil sám. Jedna jeho časť, tá horšia, temná a diabolská, sa mu snažila nahovoriť, že presne toto predsa chcel. Chcel vidieť ako Shaine padá z tváre výraz povznesenosti a nahrádza ho niečo podobné bolesti. No ako mohol? Všetky tie predstavy mu teraz pripadali slaboduché a skutočne trestuhodné. Výčitkám svedomia sa rozhodne nebránil. S výdychom si na okamih zašiel rukou do vlasov a zničil tým svoju auru chladnej odosobnenosti, pretože to rozhodne bolo nervózne gesto.
„Chcete povedať, že má ísť teraz na hodinu akoby sa nič nestalo? Veď je očividné, že ju to bolí.“
Sestrička do neho zabodla už o poznanie nepriateľskejší pohľad. Nebola zvyknutá na to, že jej niekto odporoval. „ Pozor na tón chlapče. Ja s vami nelietam v letke, aby ste sa so mnou takto zhovárali.“
„Ale ju to bolí.“ Leitova ruka významne ukázala na Shaininu obviazanú nohu, ale oči stále držal na ženinej tvári. Vyzeralo to akoby medzi sebou viedli malú krížovú vojnu pohľadov.
„Má lieky.“
„Nemusia jej zabrať.“
„Potom ste ju asi nemali zraniť.“ Sestričkine oči sa zúžili a bodali ako ostrie dýk. Zaklapla pred Leitovou tvárou kufrík s obväzmi a s tichým mrmlaním sa mu obrátila chrbtom.
„Vynikajúci prístup.“ Zavrčal za ňou, ale nebol si istý či ho ešte počula, pretože vzápätí so Shaine osameli. * Je ti dúfam jasné, že takto na hodinu ísť nemôžeš.* obrátil sa k nej s rukami založenými na pása a prísnou tvárou. Bolo šialenstvo, aby Shaine prepínala svoje sily.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 19:56

Maels

*Na jednej strane sa mu páčilo, že Artie sa tak zaujímal. Bolo to podarené, lebo videl ako ním priam zvedavosť až triasla. Rozhodne mu bolo smiešno, keď ho videl takého zvedavého a celého žhavého na príval informácií, ktorých sa.. Nedočkal. Maels bol priveľmi rozrušený a pripravený zatiahnuť za všetky možné drôtiky, len aby prekazil plány Mey. Nech do neho blesk udrie ak ona nič nechystala! Bolo by to priveľmi jednoduché a priveľmi krásne keby sa s tým iba tak bola zmierila. On také štastie veru nemáva.

Ahoj Gabo, počuj, potrebujem pomôcť. Viem ako zbožňuješ preteky, ktoré sa konajú už zajtra. Potreboval by som od teba miernu pomoc. Mohol by si v ten deň k sebe nejako pripútať Mey? Je to otázka života a smrti. Neskôr ti to vysvetlím bližšie, len sa postaraj o to, aby si ju nespustil z očí. Bojím sa, že jej hrozí nebezpečenstvo. Vďaka saladin. Maels.

Správu, ktorú za pochodu napísal, odoslal Ailesovi cez iPod. Veľa ľudí netušilo, že mu zvykol v situáciách ako táto vykať, ani sám netušil kedy stihol prejsť do tohto štádia. Asi to bolo tým ako na neho vplýval samotný Ailes, ale vedel kde je jeho hranica. Pred ďalšími žiakmi by si nedovolil tykať mu. Ailes by stratil na autorite. Rýchlym krokom zamieril do šatní a pripravil sa na prvú hodinu práve s Gabrielom. Ak bude mať pocit, že Gabriel prehliadol správu, ešte mu nechá aj písomný odkaz. V šatni, kde si ako jeden z mála nechával kombinézu si ju na seba natiahol pripravený ísť na hodinu, len s výnimkou, že dnes išiel naozaj o dosť skôr. Neobvikle. Vedel však, že Artie sa dotrepe čoskoro za ním a s ním aj zvyšok triedy, aj keď asi nebudú všetci.*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 20:39

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Fantasy-girl11

Shaine X

*Milovala, keď sa na ňu tak pozeral. Očividne ho dosť vytáčalo a to robilo jej škodoradosti, ešte väčšiu radosť. Doslova ju tým kŕmil. Uškrnula sa skôr nad sebou, ako nad ním. Prikývla nad jeho slovami. Bolelo ju to a keďže lieky si ešte nedala, neprechádzalo to. Odobrila sestre prístup úsmevom. Predsa jej nohu trpezlivo obviazala, no mala šťastie, že si nevypočula výkriky bolesti, ktoré sa jej drali na jazyk. Musela sa však zasmiať nad ich rozhovorom. Sledovala sestrin odchod. Sklamane zavrtela hlavou a pozrela mu podráždene do očí. Tento pocit len predstierala.* Výborne. Tak ona ma tu ošetruje a ty jej prístup a postup spochybňuješ. Vieš, to sa nerobí. *Zasmeje sa nad jeho vážnou tvárou. Slzy sa jej od smiechu derú do oči.* Ale máš pravdu. Mala by k tebe mať väčšiu úctu preboha. *Pokrčila ramenami. Kto by pred ním nemal rešpekt? Okrem nej? Nikto. Jej samotné úvahy v nej vyvolali dvojnásobný výbuch smiechu.* No jej ruky sú ako poklad. *Vážne prikývla. Zatvárila sa zronene.* Nemôžem? A čo saladin Ailes? Opsravedlní ma? Mala som byť teraz na hodine. *Možno bol ten tréning nahrážkou toho skutočného, ale aj tak sa ho nemienila vzdať. To predsa zvládne. No teraz musí ísť do izby. Meškanie ju nezabije a ospravedlnenie má. Len saladinovi otrčí obviazanú nohu.* Leito mohol by si ma prosím zaviesť do izby? Och ale moja karta je v Yoriho izbe na zemi. *Prečo nepovedala v Gemovej izbe? To by vyznelo menej vyzývavo.* Teda v Gemovej. *Snažila sa ku koncu ospravedlniť. Karta ostala v šatách. Ako poznala Ashietu v izbe ju už nenájde, ale ona sa teraz do izby potrebuje dostať. Chce si na seba obliecť niečo normálne.* Bože ja sa asi zabijem.


Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 20:58

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Eric

Taliah Nura

*Taliah by sa už rád zbavil Adama, lebo smer tejto debaty sa mohol ešte dosť otočiť, vlastne už sa ani moc otáčať nemusel a mohol skončiť nielen Eminimi červenými lícami. Akosi sa nemusel ani dívať a cítil, tušil, že sa červená ako paprika. Alebo si možno len nahováral, že už vie odhadnúť, čo ju privedie k rozpakom a čo nie.* Aby som nezačal hovoriť číru pravdu ja...* Zachechtal sa vyrývavo, i keď mu nevadilo že spomínala hovnenie a veci tomu podobné. Adam si nepochybne bude myslieť že buď zle počula, alebo bol napitý alebo hocičo len nie, že to bol normálny on. Vlastne, nebol to normálny on. Začínal uvažovať, čoho sa včera nadýchal a ešte sa mu to nevyparilo z tela.* Vyriešil som to. Ema je určite nejaká androidka ktorá vypúšťa do vzduchu nebezpečné látky čo ničia slušnosť ostatných, zatiaľ čo ona sa hrá na neviniatko. *Vyhlásil, tváriac sa, akoby mu na hlavu padlo jablko a on prišiel na zázračný objav.* Adam, mal by si ísť varovať chodbu. Nech to nechytia aj oni. *Naozaj nepriehľadnuteľný pokus vyhodiť ho preč. Adam zaregistroval jeho slová a veľavravne nadvihol obočie.
„No ako, ak si chcete dať repete, stačí povedať. Nebudem vás rušiť. Hlavne, myslite na ochranu! Ešte nechcem byť nijaký krstný!“
„Akoby si aj nejaký krstný byť mal...“ Zamumlal Taliah a teraz sa už zapýril i on.
„No tak tomu ver kamoško, predsa len, pri takých skazených rodičoch potrebuje nejakú normálnu operu. Maj sa Ema, určite sa ešte uvidíme. Užite si to a kľudne buďte hlučný, veď viete, zvukotesné dvere!“ No a potom vyletel von s výkrikom „NÁKAZA! NÁKAZA! ŠÍRI SA TU NÁKAZA! Z RADARU!“*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 21:06

Gabriel Ailes

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Gerard_butler_photo_3


„Myslíš, že to je dobrá farba?“
„Čo, nezdá sa ti dosť akčná?“
Gabe si prstami zamyslene trel spodok brady a pochybovačne nadvihnuté obočie hovorilo samé za seba. Walie nahnevane šmaril štetec do nádoby s farbou a začal zliezať z rebríka opretého o bok stíhačky. Od vrchu krátkych čiernych vlasov až po konce ťažkých vojenských topánok ho pokrývali svetlozelené šmuhy, ktoré výrazne kontrastovali s opálenou pokožkou tváre a sivými očami.
„Dočerta, podľa mňa to vyzerá dobre!“ zavrčal, keď si zastal vedľa Gabriela a chvíľu si s ním mlčky prezeral stíhačku. Bol spokojný so svojou prácou a dával to aj patrične najavo. S úľubou sledoval línie klzáku a zrejme by v tom pokračoval nebyť ďalšej Gabrielovej poznámky, ktorá ho znovu naštartovala.
„Vyzerá ako zebra.“
„To je bojový vzor!“
„Tak v tom prípade vyzerá ako bojová zebra.“
Znovu zavládlo mlčanie, pretože keby Gabriel opäť prehovoril Walie by ho musel pravdepodobne zabiť. „Nemal by si náhodou otravovať život niekomu inému?“ Jemne sa mu snažil naznačiť, že jeho hodina mala prebiehať už minimálne desať minút. Gabe sa len akoby mimochodom pozrel na hodinky a pokrčil plecami pričom sa mu vzápätí rozhostil na tvári veselý úsmev. Ruky si strčil hlboko do vreciek na uniforme a vytiahol z nich Rem. V rohu displeja blikala drobná obáločka pútajúca pozornosť. Chystal sa jej dotknúť a aktivovať správu, keď mu zorné pole narušil Walie. Chytil ho zozadu za uniformu a trhol ním v smere, ktorým do hangáru prichádzala Luka. Jazdeckú kombinézu vymenila za pracovnú uniformu technickej čaty, aj keď ju pritom trochu pozmenila. Vrchný diel si omotala okolo bokov a namiesto neho mala oblečené len čierne tielko, ktoré pri výstrihu nenechávalo až taký veľký priestor predstavivosti. Vlnité vlasy zviazané do gumičky jej padali cez plece a nech bola uniforma technikov akokoľvek fádna pri nej sa to celkom strácalo.
„Prosím povedz, že to je náhrada za Elena a budem ťa do smrti zbožňovať.“
„Dnes máš asi šťastný deň W.“ Gabe natiahol ruku a potľapkal očareného Walieho po chrbte. Nanešťastie alebo možno našťastie v tej chvíli prišli prví študenti. Nick a Jill. „Dopekla.“ Zahundral si popod nos, keď uvidel veľkú podliatinu na Nickovej tvári. Len nepochybuj o svojich výchovných metódach, dohováral si v duchu a Rem pritom podvedome vložil naspäť do vrecka.*


/ no uznaj nemôžem ti to hneď tak uľahčiť Very Happy /
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitimeSt február 23 2011, 21:09

Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Bez_nzvu-6

Kala

*Postrehla ako Mey hodila obal do koša a usmiala sa, i keď inak nedala najavo tento postreh. Mala pocit, že dievča by sa pri pochvale možno len zapýrilo, i ona často nevedela, ako reagovať na pochvaly či poklony. Našťastie, v blázninci ju nikto nechválil takže nebola vystavená takýmto veciam.* Pochybujem že niekomu z prvákov by sa chcelo zdvihnúť z vyhriatych postelí aby boli na hodine navyše. Polka z nich je určite lenivá chodiť na svoje, nieto na cudzie. *Ona sama bola rada, že si tu rozvrh mohli zvoliť sami, pretože inak by bola lenivá asi rovnako. A nepochybne niekedy i bude. I keď, prvé týždne bude určite nadšením bez seba a poctivo bude všade a hádam i načas. Nerada by schytala podobný trest ako Shaine, takže nie asi načas, ale určite.* No, zatiaľ som tu hádam ani nie celý deň, ale páči. Zvládla som skúšky, nestratila sa, nikto nemal reči k môjmu oblečeniu a včerajšia noc bola super. A mužské osadenstvo...prípadne konkrétny prípad sa mi tiež pozdáva.* Rapotala si ostošesť, nemala pocit, že by Mey bola klebetnica, akosi cítila že môže rozprávať čo jej príde na jazyk.* Prepokladám že i tebe sa tu za ten čas neprestalo páčiť. Nejaké rady od staršej skúsenejšej študentky? *Dobehla ju a kráčala vedľa nej, nech sa dobre počujú. Pri rozbočkách trochu pribrzdila a sledovala kam zabočí, aby sa náhodou nevybrala úplne iným smerom než bolo treba. Napadlo ju, že škoda že s nimi nie je aj Ema. Jedna preto aby sa spoločne zasmiali, a jednak preto, že išli k jej milovanému Saladinovi.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kráľovská letecká akadémia na Telarione    Kráľovská letecká akadémia na Telarione  - Stránka 18 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kráľovská letecká akadémia na Telarione
Návrat hore 
Strana 18 z 33Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: