Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 ASALA- časť Mare Imbrium

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
AutorSpráva
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 20:27

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Sallycooper

Sally Cooper

*To sú teda novinky. Yunna odišla a Blake mal pred sebou možno posledné chvíle pokojného života. No nádhera. Ani sa nad tou iróniou nemohol zasmiať, lebo mu bolo skôr do plaču nad tým ako dopadli.* Myslím, že v tejto chvíli tvojmu bratovi ani trochu nezávidím, keďže nemám pocit, že by sa dalo u nich dvoch hovoriť o láske. *Keby mali hovoriť o láske, určite by pre neho nebol taký problém vymyslieť niečo, čo by bolo jej hodné. No bez lásky? Ako mohol? On si veru nič také predstaviť nevedel.* No rád by som vedel kde teraz je Yunna a čo jej asi tak môže víriť hlavou. Neviem si predstaviť ako by som sa bol cítil na jej mieste. *Mykol plecami a už vonkoncom netušil čo si o tom myslieť, či ako si to predstaviť. Jednoducho im len nazávidel, viac nemohol robiť, ani iné si myslieť. Predsa len, pokiaľ sa sám v takej situácii neocitol, nemohol to pochopiť nikto z nich.* Možno by si sa mala skúsiť spojiť s Blakeom a porozprávať sa s ním, či nie? *Skúsil to váhavo a kútikom oka na ňu pozrel. Netušil či to skúsila, alebo nie a či vôbec chcela, ale tak, bol to jej brat.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 21:16

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Yunna2

Yunna

*Páčili sa jej jeho stony, čo cítila keď sa ho dotkla a keď vedela, že sa tomu nemohol a ani nevedel ubrániť. Nie preto, že by túžila po jeho ovládaní, no cítila sa dôležitá, keď na ňu takto reagoval. Na slová o schlpatení nôh radšej nereagovala. Tá predstava sa jej vôbec nepáčila! Preto sa radšej ani nepokúsila predstavovať si to. Pritisla sa lonom k nemu, ako ho tak držala a pomaly pohla rukou hore-dolu.* Čokoľvek čo len budeš chcieť. *Zašepkala s perami pri tých jeho, keď počula prosbu aby pokračovala. Veľmi rada mu v nej vyhovela a keď cítila ako sa jej on dotkol, taktiež sa neubránila slastnému stonu. Jej pery sa vášnivo pritisli k jeho perám a automaticky mu vkĺzla jazykom do úst. Ak by sa našla aj posledná štipka možného vzdoru v nej, teraz už celkom vedela, že bola stratená. Pomaly sa začala pohybovať, nielen že ho jemne držala, miestami stískala, lonom sa pohybovala, akoby bol v nej a prsiami sa ešte pritískala k jeho hrudi. To príjemné trenie ju privádzalo do šialenstva a neubránila sa ani stonom, ktoré jej z pier miestami unikali.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 21:53

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 85244370

„ V “

*No to mu zase raz niekto krásne zavaril. A tentoraz ho podrazil Z. Nemohol tomu uveriť! Ani trochu to nebolo od neho milé. On tam bol s mladým dievčaťom a on mu rozprával o takýchto veciach? Čakal by to od béčka, ale od Z veru nie! Hajzlisko jedno hnusné! Teraz mu najradšej hodil kameň do hlavy pre tie jeho blbé reči!* Ehm.. To nie je tak ako to Z poňal... *Cítil ako sa začínal červenať! Toto bolo zlé, moc zlé. Vždy bolo červenanie zlým znakom, hlavne u neho. A teraz sa veru poriadne červenal. Až mu bolo z toho zle. Nepoznal chlapa, ktorý by sa vedel tak červenať ako on! Z Bratov veruže nikto! On sa červenal aj za nich.* My mávame vždy dvojzmyselné narážky jeden na druhého, takže nás brať vážne rozhodne nemusíš a Z si ma len doberal, preto sa nemusíš báť tých zvrlých vecí. Navyše na tých veciach nie je nič zvrhlé. *Poslednú vetu dodal len tak akoby mimochodom. Predsa na sexe nebolo nič zvrhlé, to len zase Z trepal prvé čo mu napadlo, schválne, len aby ho dostal presne do tejto situácie v akej sa práve ocitol. Sofi na neho hľadela a vyzvedala.* A ja už nato vek mám, čiže i keby to malo byť zvrhlé, nie je sa prečo hanbiť. *Aspoň v to dúfal, možno prsvedčene o tom nehovoril. I tak, ona na sex a podobné veci mala čas.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 22:06

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Amanda-seyfried-lucky-magazine-cover-february-2010-01

Sofi

*Upierala na neho tie svoje očiská a pozorne ho sledovala, snažila sa odhadnúť čo si myslel. No prekvapene zisťovala, že ho svojimi otázkami dohnala k červenaniu, čo bol pre ňu naozaj šok. Nemala pocit že muži sa moc červenali, no on sa červenal viac, ako sa zvykla ona keď k tomu prišlo. Nebolo to moc často, pretože jej mama s ňou mala už od mala veľmi otvorený vzťah a vždy jej hovorila, že sa za takéto veci hanbiť nemusí, že je to prirodzené. I teraz keď povedal že na tom nič nebolo zvrhlé, trochu sa zahanbila, lebo mal pravdu.* Máš pravdu. Aj moja mamina mi vždy hovorievala, že je to prirodzené, ale že sa s tým nemusím ponáhľať. *Pritakala súhlasne, no potom pokračovala.* A prepáč, nechcela som ťa dohnať k červenaniu. Zvyknem mávať veľa otázok, ktoré niektorí ľudia ani u nás doma nepokladali za slušné a vhodné na rozhovor. *Ospravedlnila sa, no jedno jej ja na tom čosi zvrhlé videlo. Nikdy si to nepredstavovala zle, ani ako nič nepríjemné, bolo jej vysvetlené už dávno ako to prebiehalo a že to bolo naopak veľmi príjemné, no ako utekala z domova pred Arenejcami, videla to čo vidieť nechcela a nikdy nemusela. Arenejských mužov na ženách z ich osady, ktoré sa bránili a kričali. Vedela že tak to vyzerať nemalo, že to bolo zlé a to čo robili sa nesmelo, no ten obraz zatieňoval predstavu toho, čo jej popísala mama kedysi dávno.* Arenejci k tomu nútili ženy.*Prehovorila potichu a odvrátila zrak smerom k jednému z vysokých stromov.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 22:21

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 85244370

„ V “

Ale ty si ma predsa nepriviedla do rozpakov. To urobil Z. *Ona to už len dorazila, slušne povedané. Ináč to všetko začal Z. Jednoducho ona mala prsty len v tom, že sa červenal ešte viac.* Tvoja mama ti dobre hovorila. Nie je sa prečo ponáhľať. Ono to príde v správnu chvíľu a nič ti neutečie. *On si ani nepamätal kedy sa to stalo prvýkrát. No bolo to veľmi dávno, hoci až tak starý oproti Sofi nebol. Koľko tak mohol byť rozdiel medzi nimi? Desať rokov, plus mínus tak odhadoval, no vôbec nevedel presne odhadnúť.* A navyše, môžeš sa pýtať čokoľvek. Odniekiaľ musíš dostať informácie, i keď naozaj netuším či som ten správny, aby som ti ich podal. *Nemal mladšiu sestru, ani dcéru, u ktorých si s týmto prišiel a s Yunnou on takéto problémy neriešil. Nemusel.* Áno, chápem... *Tvár sa mu zachmúrila. Ako jej mal vysvetliť, že existovali aj horšie veci než to čo videla?* Niektorí muži vedia robiť zlé veci a dokonca aj to, čo by malo byť krásne a príjemné zničia a obrátia na nechutné. Tak tomu bolo napríklad aj pri Arenejcoch keď si videla, že sa im ženy bránili. Nie je tomu však vždy. Nedovoľ, aby tie spomienky ti zničili predstavu o milovaní s mužom. *Len dúfal, že jej to niečo dá. Jeho slová a že pochopí čo tým myslel. Ak mladé dievča videlo znásilňovanie a vraždenie, asi by sa jej nečudoval keby bola nato zanevrela.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 23:00

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Wallcoo_cg_artwork_kjun_and_97bzo_04

Vanille

*No, i ona ľutovala svojho brata, aj keď za ním nebola. Ani ho nestretávala, vedela si predstaviť, že on sa vyhýbal úplne každému a pre jedlo si chodil buď medzi prvými, alebo naopak, medzi poslednými. Ona sa tu cítila dobre, nikto na ňu nezazeral, necítila sa tu nevítaná, no on mal úlohu a predpokladala, že Necro k nemu nebol tak milý ako k nej. Manžel jej dcéry a ani na svadbe nebol, to by štvalo i ju. A bolo by to podozrivé, naozaj podozrivé.* No o láske sa u nich asi naozaj nedá. A môj brat je nevšímavý, takže je to ešte horšie. Ale tak vždy bol vynaliezavý tak hádam ho to neopustí. *I ona by rada vedela kde bola Yunna, či jej bolo lepšie a či bola v poriadku. No mala pocit, že to sa teraz tak ľahko nedozvedia.* S Blakom? *Takmer sa neveselo zasmiala.* Môj brat ma neznáša, síce nie tak ako môj otecko ale neznáša. Nikdy by odomňa radu neprijal, akurát by na mňa nahúkal čo ho vôbec otravujem, keď už má tak málo času. *Vedela že od nej pomoc nechcel. Keby chcel a bol zúfalý, možno by prišiel, no to by už muselo byť naozaj číre zúfalstvo. No ona i tak nevedela čo by mu poradila.* Ak bude zúfalý tak možno príde, no nemyslím si že sa tak stane. *Pokrčila ramenami. Vedela že neznášanlivosť jej brata nesúvisela so smrťou mami, ako to bolo u Uretana. Kedysi sa spolu rozprávali a hrávali, až raz z ničoho nič všetko ustalo a ona bola tá "zlá".*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 23:31

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Sallycooper

Sally Cooper

*Poznal ten ich vzťah, aký bol medzi nimi a nikdy mu nerozumel. Netušil čo sa medzi nimi stalo, že Blake prestal držať ochrannú ruku nad vlastnou a hlavne mladšou sestričkou. Nikdy sa jej to nepýtal a nespýtal sa to ani samotného Blakea. Nemal dôvod do nich sa starať a preto si vlastné myšlienky a otázky nechával vždy pre seba.* Myslím, že ak ťa bude Blake hľadať, tak márne, lebo niečo mi našepkáva, že ty sa vo svojej izbe takmer vôbec nezdržiavaš, či sa mýlim? *Spýtal sa jej mierne pobaveným hlasom. Vlastne ako mohla Vanille vedieť, že sa už po nej Blake nepýtal, keď sa zdržiavala pri ňom? O jeho návrate sa asi moc nevedelo- spoliehal nato a ak by to ani Blake nevedel, sotva ju mohol hľadať a už vonkoncom nie nájsť.* A keď sme pri tom, neverím, že tvoj brat ťa doslovne neznáša. On len neprejavuje k tebe svoje sympatie, no verím, že v hĺbke svojej duše ťa má rád a nechcel by aby sa ti bolo niečo stalo. *On keby mal mladšiu sestru, bol by za ňou chodil ako taký strážny pes až by jej liezol na nervy.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 23:36

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Assassins_creed

Bezmenný


*Zovrel ruky v päsť, akoby sa potreboval niečoho pridržať, keď mu ním začala pohybovať. Spoza pier mu pri tom pohybe unikal ston, jeho predstavivosť sa zväčšovala s každým jej pohybom lonom. Predstavoval si že to čo na ňom cíti nie je ruka ale že je ponorený v jej horúcom lone, no musel s tým prestať, pretože nechcel zničiť posledné zbytky svojho sebaovládania, ktoré ho ešte ako tak držali na uzde. Napriek tomu ovládaniu však neodolal a pri pohybe jej lona jej siahol prstami práve naň, dráždiac ju s každým jej pohybom. Nechcel si to užívať sám. Prisal sa na jej pery, ktoré mu ponúkala, užíval i jej bozk a jazyk, ktorým mu vkĺzla dnu.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSo august 20 2011, 23:50

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Yunna2

Yunna

*Ak by si stanovila, že sa jej podarí zbaviť ho sebaovládania, len dúfala, že by sa jej to takýmto štýlom darilo. Užívala si to a poddávala sa nielen jej dotykom, ktorými obšťastnila jeho, ale aj dotykom, ktoré patrili práve jej.* Neeley! *Zašepkala slastne a zároveň šokovane jeho meno, keď pocítila ten úchvatný dotyk a podvedome sa pritisla k jeho ruke ešte viac. Musela ho bozkávať, aby aspoň nejako tlmila stony, ktoré sa jej drali z hrdla. Toto bolo šialené! Jej ruka striedala tempo, chvíľu sa ho dotýkala nežne a pomaly, potom zase silnejšie a rýchlejšie, akoby sa snažila priviesť na pokraj zúfalstva, alebo naozaj akoby sa snažila obrať ho i o posledné zvyšky zdravého rozumu a sebaovládania. Netušila čo ďalej. Či sa posadiť na neho skôr než bol, alebo dopomôcť mu rukou a potom pomaly začať odznovu, len z iného konca. Dúfala, že on jej nepovie, že jej dá nejaké znamenie.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 08:57

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Amanda-seyfried-lucky-magazine-cover-february-2010-01

Sofi

*Prikývla. Ona sa veru nikdy ani nechystala ponáhľať, vedela o tom dosť a nikdy necítila nič, prečo by po niečom takom zatiaľ túžila. Okrem toho, ešte by náhodou otehotnela a to by bol hádam koniec sveta. Ona to s malými deťmi nevedela. Všetci im robili opičky, smiali sa a vytešovali, zatiaľ čo ona sa na tie miminá pozrela a nanajvýš ich tak zobrala na ruky aby sa nepovedalo. Stále mlčala a ticho ostala aj keď rozprával o tom, čo robili Arenejci. Ona vedela že to tak bolo nesprávne, no napriek tomu sa jej neraz ten obraz z dediny vynáral pred očami. Spomenula si i na toho muža čo na ňu skúsil siahnuť rukou a vždy sa rozochvela, premkol ju strach no i znechutenie a odpor. Nechcela k tomu ani nič hovoriť, pretože nevedela či jej to kazilo predstavy o milovaní alebo nie. Všetko bolo čerstvé a áno, v tejto chvíli sa jej skôr vynárali tieto obrazy než akékoľvek iné, no dúfala, že to časom prejde. Objala si kolená rukami a pootočila k nemu hlavu.* Aj ty sa chceš niečo spýtať? *Vyšlo z nej napokon, keďže stále mala otázky len ona, často počula že veľa vyzvedala a o sebe veľa neprezradila.*


ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Wallcoo_cg_artwork_kjun_and_97bzo_04

Vanille

*Mal pravdu. Ona do izby chodila len spávať, veď čo by tam sama robila. Nebola práve leňoch ani domased, takže vylihovanie na posteli hrozilo len v noci a ráno, keď sa jej nechcelo oči rozlepiť. Keď sa taka le stalo, posteľ neexistovala až do večera.* Ak by ma hľadal, určite by sa spýtal, neviem či vôbec vie kde mám izbu. A keby sa niekoho spýtal, do uší by sa mi to asi dostalo. *Pokrčila ramenami. Keby chcel, našiel by ju. Nechystala sa za ním, sama určite nie, to už si mohla vynadať i sama a bolo by to rovnaké. Vlastne nie, po jeho vynadatí by si len uvedomila ako sto ráz predtým, že ju nenávidí, napriek ako tak šťastnému detstvu s ním.* Sally, kedysi ma mal rád. Jedného dňa prišiel a náš vzťah vyzeral takto. Nemám poňatia čo som mu spravila a kedysi som sa ho na to i skúšala spýtať, no jediné čoho som sa dočkala bolo, nech vypadnem a dám mu pokoj. *Objala si kolená rukami a zadívala sa na závesy na oknách.*

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Assassins_creed

Bezmenný

*Mal pocit, že sa jej tam už zblázni, že ho tam roztrhne od vzrušenia a rozkoše. Nechcel to ale spraviť takto, len jej stony dopĺňané tými jeho mu nejako bránili sa zastaviť. No napokon jej predsa len opatrne jednou rukou siahol na jej rúčku, ktorou ho uspokojovala a opatrne jej naznačil aby prestala, doplňujúc to i vysvetlením.* Takto to už dlho nevydržím Princeznička. *Zašepkal chrapľavo a snažil sa rýchlo rozdýchavať, len pohľad na jej tele, ruka drážiaca jej lono i naďalej mu moc nepomáhali. Keď si spomenul na jej ručičku na svojom...Prestal ju drážidiť, preplietol si s ňou prsty a potlačil ju na lopatky. Obával sa že to dlho nevydrží a že jej nedopraje to čo chcel. Opatrne jej poodtiahol nohy, sklonil sa nad ňu a bozkávajúc ju na krk jej ním pomaly prešiel po citlivom miestečku v jej lone a potom sa zastavil, skôr než by do nej vošiel. Bola to asi posledná jej šanca zastaviť ho ak by si to rozmyslela, lebo už bol beztak stratený..*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 10:40

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 85244370

„ V “

*Netušil čo si mal predstaviť pod jej mlčaním, ani čo sa jej vírilo asi hlavou, no mlčal. Dal jej čas, aby si premyslela všetko čo potrebovala a keď prehovorila, len sa na ňu usmial. On mal naozaj veľa otázok, ale bolo otázne či mu na ne chcela dať odpovede. A či vôbec vedela.* Nuž samozrejme, ale asi vieš čo ma teraz najviac zaujíma a je len na tebe či si ochotná o tom rozprávať. *Povedal váhavo. Necro potreboval odpovede a potrebovali ich všetci, nielen on. Hrozba Arenejcov bola veľa a oni stále netušili ako sa im brániť. Vedeli bojovať, mali dobré zbrane, on vedel výborne strieľať z luku, Gabriel zase perfektne ovládal boj na blízko s dlhými nožmi, Z zase bol najlepší v boji na blízko, ale čo sa týkalo pästí bol neprekonateľný, U bol mrštný ako osička, zakaždým sa priblížil k nepriateľovi tak nečakane, že nemal poňatia odkiaľ sa vynoril a zasadil mu taký úder, väčšinou do šliach či do achilovky, že sa protivník už veru nepostavil. W bol klasický bojovník, všestranný, no nevynikal ako ostatní bratia v niečom konkrétnom. B bojoval ako lev, keď prišlo d tuhého. Vedel využiť asi každú zbraň, ktorú mal po ruke, no najviac mu to išlo so sekerkami, ktoré spoza opaska vrhal jednu od druhej. No a N? To šidlo vedelo tak dokonale bojovať s bičmi, že nikto z Bratov nechcel bojovať proti nemu. Keď mal okrúhle narodeniny, dostal od nich na mieru vyrobený vysúvací bič, dokopy s tromi dlhými bičmi v kope, ktoré boli ukončené ostrými ostňami. Vo svojej práci bol neprekonateľný a nikto z nich nevedel tak plieskať ako on.* Vieš, ak k nám idú Arenejci potrebujeme vedieť všetko čo nám môže pomôcť, aby sme sa pripravili na boj. Bude to ťažké, ale najlepšie ak si spomenieš na každú podrobnosť, ktorú by sme mohli využiť vo svoj prospech. Vedz, že Necro ťa odtiaľto nevyhodí, preto by malo byť aj v tvojom záujme aby sme sa im ubránili. *Prehováral k nej pokojným hlasom. Nechcel ju do ničoho tlačiť, ale ak tu chcela ostať, keďže už nebolo miesto kam sa mala vrátiť, aspoň nie teraz, malo by jej záležať na tom, aby nepadlo i ďalšie miesto.*

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Sallycooper

Sally Cooper

*Toto nebola dobrá téma pre rozhovor. Ona si jednostaj tvrdila, že Blake ju nenávidel a on si bol istý, že to bol len klam.* Nechajme to tak. Veď ono sa to možno zase raz zmení a napraví. *Pousmial sa a poškrabkal a všimol si ako do miestnosti niekto vošiel. Ostýchavá žena, s blond vlasmi pevne zopnutými do drdola, pripomínala tie ženy, ktoré učili deti, aby sa slušne správali, no jej pohľad bol plachý a keď zbadala Vanille a šelmy, celkom sa akoby zľakla.
„Prepáčte, len som vám doniesla nejaké jedlo, vodu a čisté plachty, nebudem rušiť.“ Šepla potichu Sigourney a Sally ju mlčky sledoval. Ani šelmy jej nevenovali žiadnu pozornosť. No nechcel nič hovoriť kým tam bola. V tej chvíli zatúžil byť chvíľu sám. Preto sa napokon neudržal.
„Vanille, nechcem ťa vyhadzovať, ale.. Som unavený.“ Nevládal už držať viečka otvorené a ako to dopovedal, jednoducho zaspal. Nala a Bronz ho z obidvoch strán zohrievali ako ich tam mal. Sigourney sa snažila čo najskôr vypadnúť a nerušiť ich kruhy. Vedela, že Necrovi sa nebude páčiť až sa dozvie, že šelmy neostali v stajniach, ale ona rozhodne neplánovala za ním bežať. Navyše ani si nevšimla, že nechala za sebou otvorené dvere a presne on sa tam zjavil v nich.* Vanille, *prehovoril od dverí pevným hlasom,* chcel by som s vami hovoriť. *Nevstúpil však dnu, ani si nevšimol, že tam bola Sigourney, kým nevykĺzla von z izby so sklonenou hlavou. On však teraz chcel hovoriť s Vanille a nie s ňou, hoc neskôr sa bude musieť porozprávať i s ňou.*

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Yunna2

Yunna

*Ocitla sa na lopatkách a nezľakla sa toho. Keby si ju bol Uretan vzal presne takto, asi by to už nezvládla. Vedela, že priblíženie od chrbta k jej telu by naozaj nezniesla od nikoho a triasla by sa ako osika pri tom, no toto bolo celkom iné. Aj keď mala zakryté oči a nevidela na neho, pristupoval k nej tvárou, čestne a s nehou, ktorú jej dával a cítila ho.* Prosím... *Prosila o to nech už nepredlžuje ich spojenie, nech ho konečne môže poriadne precítiť a zabudnúť na strach. Nohami sa mu zakvačila o tie jeho a priťahovala sa k nemu, pozývajúc ho k sebe a keďže nechcela sa pustiť jeho rúk, toho ako mali prepletené prsty, naklonila tvár k jeho zápästiu a jemne, trochu nemotorne, ho naň pobozkala.* Máš aj ty nejaké tetovania? *Spýtala sa, keď si spomenula na tie dve svoje. Netušila či si ich všimol, no predstava či aj on niečo na tele mal ju zaujímala a skúmavo naklonila k nemu tvár hľadajúc jeho pery pýtajúc si bozk. Váha jeho tela na nej ju nedesila, no práve naopak, prišla jej tak príjemná, dôverne známa, akoby s ním už niekedy bola. A predsa nebola.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 19:24

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Amanda-seyfried-lucky-magazine-cover-february-2010-01

Sofi


*Áno, vedela čoho sa týkali jeho otázky. Toho čo sa udialo v dedine, ibaže ona nevedela, čo mala o tom hovoriť. Nevedela čo ho zaujímalo, či zbrane, počet, či nejaká ich organizácia, jednoducho nevedela čo hovoriť. Okrem toho ona v tom zmätku a panike hľadala len únikovú cestu, dostala jasný pokyn od otca skôr než zomrel, utiecť a nájsť pomoc. Mala vziať i sestru no tá...kým zohnala koňa, už nežila. Našla ju s prerazenou hlavou ležať za ich domom, v kaluži vlastnej krvi, zdvihnutej sukni a...Sťažka preglgla a zadívala sa na svoje topánky. Jej sestrička bola od nej o dva roky mladšia. Keby ju zobrala hľadať koňa spolu s ňou, možno by žila a oni by jej nespravili to čo spravili.* Zaútočili na nás v noci, no vlastne už tak pred svitaním, keď malo vyjsť slnko. Stráže čo chránia vstup do dediny zabili, nikdy na nás nikto neútočil a preto tam bývali len dvaja muži ako taká hliadka, aj to zvykli podriemkávať. Zabili ich, rozmiestnli sa po dedine. Vypustili nám kone z ohrady, aby sa nikto nepohol na útek. Máme...mali sme pre kone takú veľkú vyhradenú časť, bolo to jednoduchšie ako keby má každý svoje miesto pre neho....*Na hodnú chvíľu sa odmlčala. Jej Aran bol v tú noc uviazaný mimo ohrady, pretože na ňom ešte večer bola preč potajomky a nechcela, aby ju niekto videl tak neskoro ho dávať do ohrady, lebo bránka vŕzgala. Len to ju zachránilo.* Časť domov podpálili, do časti sa rozmiestnili. Nerobili hluk, boli ako duch, nezačula som ich, zobudila som sa až...keď sa jeden ocitol v mojej a sestrinej izbe. *Opäť to mala pred očami. Tú chvíľu keď sa prebrala na cudzí dotyk, na mieste kde na ňu nikto nesiahol a ani nemal. Hodnú chvíľu opäť mlčala, chvejúc sa na celom tele, nechcela pokračovať v tom čo hovorila, no musela. Mal pravdu, oni tie informácie potrebovali, aj keď nechcela už rozprávať o svojom úteku a o tom čo bolo doma.* Neviem ti povedať koľko ich bolo. Nebolo ich zase moc veľa, no oni sú strašne divokí, dokážu bojovať proti viacerým naraz. Keď som sa dostala von, už tam vládol krik a chaos, všetkých napadli za spánku a skoro všetci padli ešte v posteliach. Mužov zabíjali najmä ich ženy, ktoré sú...ako muži. Silné a obratné. Muži naháňali ženy. Mali rôzne zbrane, no väčšinou také nejaké meče, dýky a tak. Boli tam aj taký čo strieľali z kuše. *Spomenula si a zostala ticho.* Neviem čo by si ešte potreboval vedieť. Odpoviem ti ak budem vedieť, no neviem čo potrebuješ.
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 19:47

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Wallcoo_cg_artwork_kjun_and_97bzo_04

Vanille

*Mal pravdu, neoplatilo sa baviť o jej bratovi, pretože ona si myslela svoje a on svoje. Povedal jej dosť krutých vecí aby neskúšala zbližovať sa s ním. Možno by zmenila tému na niečo iné, no dvere sa otvorili a tam sa zjavila Sigorney a tak ostala ticho. Videla že bola nesvoja, možno z mačiek, ktoré tam nemali čo robiť a ktorých sa mohla báť. Bratia jej povedali že ona bola taká tichá voda, no ona jej bola cudzia, rovnako ako Sally, možno to súviselo i s tým. Napokon prehovoril až Sally a ona prikývla, aj keď sa nepohla. Ostala by pri ňom kým spal, len tak potichu ponorená v svojej makovičke, no začula Necrov hlas a to ju prebralo.* Idem. *Ozvala sa potichu, zošuchla sa z postele, pohladiac Nalu po srsti. Rozhodla sa mu ju tam nechať spolu s Broznom aby sa neprebral sám. Opatrne natiahla ruku k Sallyho líci, pohladila ho a napokon sa sklonila, perami sa opatrne dotkla jeho čela. Najradšej by ho vystískala, no to nemôže a asi by sa ani nepotešil. Zdvihne sa teda na odchod, uvažujúc, či ju Necro prišiel vyhrešiť pre tie šelmy. Možno by mu to mala vysvetliť. Preto keď vyšla von a zavrela potichu dvere na izbe, zahľadela sa mu bez rozpakov do tváre a s ospravedlňujúcim tónom prehovorila.* Viem že som u vás doma a mám rešpektovať pravidlá ktoré tu máte, ale nemohla som inak. Sally u nás doma trávi čas so šelmami viac než s ľudmi a chcela som ho aspoň trošku rozveseliť keď je unavený aby išiel von.
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 20:01

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Assassins_creed

Bezmenný


*Nemusela ho prosiť viac krát. S potešením i vzrušením do nej opatrne vošiel, vydajúc hlasný ston. Ako strašne po tomto okamihu túžil, ako strašne túžil po nej. Opätoval jej jej bozk, zatiaľ sa ani nehýbal, len sa viac naklonil, bozkávajúc ju, otvárajúc jej pery jazykom, ktorým skúmal zákutia jej úst a zatiaľ sa začal i pohybovať. Spočiatku pomaly akoby neisto, no čím dlhšie v nej bol, v jej horúčave ktorá ho rozpaľovala, tým rýchlejšie sa sám pohyboval. Z pier mu do tých jej unikali stony, ktoré ani nekrotil. Nebol neprirodzene hlučný, no ako pustil jej pery a zaboril si tvár k jej krku, bol blízko jej uška, aby veľmi zreteľne mohla počuť, akú rozkoš mu prinášal každý jedne pohyb, každé jedno jeho rýchle vniknutie do jej tela. Nepúšťal jej ruky, bozkával ju na krk a užíval si ich splynutie v jedno telo. Začul jej otázku a pokrútil nepatrne hlavou.* Nie, nemám nijaké. Ty máš svoje ako dlho?
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 21:26

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Asalanecrocopy

Necro

*Najskôr si myslel, že po nej poriadne nahučí pre tie mačky v izbe a ešte k tomu na posteli, no po tých jej slovách a ospravedlňujúcom tóne sa rozhodne nehnevať na ňu. Rezignovane si vzdychne.* Dobre teda. Urobíme výnimku, ale musíte mi sľúbiť, že až sa váš priateľ zotaví a bude schopný chodiť von, tie mačky už sem NAOZAJ nevstúpia. Ľudia sú z nich nervózni a nepotrebujem, aby ich ďalšie veci rozptyľovali. *Začína sa na jeho hlavu kopiť priveľa vecí, takže ani netuší kde mu tá jeho stojí, ani si nebol istý či bola na tom správnom krku. Vykročil smerom preč, pričom sa pozrel jej smerom či išla s ním. Celkom by aj uvítal jej spoločnosť, hlavne preto, že sa jej chcel opýtať isté veci na ktoré mu vedela dať odpovede len ona a jej brat, no za tým nešiel.* Chcel som sa s vami rozprávať, Vanille. Mám veľa otázok na ktoré nemám odpovede a celkom by som ich potreboval. *Chvíľu váhal, lebo naozaj netušil či mu vôbec nevedela dať odpovede.* Poznáte povesti o Arenejcoch? Rozprávate tam o nich? Napadli vás niekedy v minulosti?

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Yunna2

Yunna

*Hlasný ston sa jej vydral z hrdla, keď ho zacítila konečne v sebe. Pevne stisla ruky zakvačiac sa ešte viac do neho a na okamih sa prehla v chrbte. Počula jeho stony, ktoré sa miesili s tými jej a keď ju práve nebozkával, cítila ako sa jej pery roztiahli do úsmevu. Keby mala voľné ruky, určite by mu prstami zahrabla do vlasov, no takto ho cítila ešte lepšie, dotýkal sa jej, držal ju a jeho pohyby boli zosúladené s tými jej. Keď prirážal silnejšie, cítila ako sa v nej vzrušenie stupňovalo.* Mám ich od desiatich rokov. *Odvetila mu prerývaným dychom, ako ho tak cítila a nosom sa obtrela o neho. Už strácala zdravú myseľ ako bol v nej čím ďalej tým dlhšie. Tá vzrastajúca horúčava v nej ju pripravovala o všetko čo mala. Páčilo sa jej to, tak veľmi! Naozaj netušila čo sa bude diať až sa toto všetko skončí, ako sa budú jeden k druhému správať, ale toto bola chvíľa, ktorá za to všetko stála a rozhodne si ju nechcela nijako pokaziť. Cítila v sebe vzrastajúcu triašku, ktorá pramenila z ich spojenia a tá sa stupňovala a stupňovala a jej stony naberali na intenzite. Len bozkami sa jej darilo tlmiť ich. Či už na jeho pery, alebo na krk a ramená.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeNe august 21 2011, 22:22

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Wallcoo_cg_artwork_kjun_and_97bzo_04

Vanille


*Napokon obišla dobre čo sa týkalo šeliem a na jeho slová prikývla.* Ďakujem, som si istá že Sally pôjde von za mačkami rád, len čo bude môcť vyjsť na slnko a načerpá sily. Snažila som sa ich doviesť tak aby ich nikto vo vnútri nevidel, viem že môžu pôsobiť desivo, no nikdy by len tak niekomu neublížili. *Tie skrotené určite nie. Boli tu síce ostražitejšie, no bezdôvodne by po nikom nechňapli. Ako sa pohol preč, pomaly sa za ním pohla tiež, čakajúc čo mal na srdci keď s ňou chcel hovoriť a viditeľne sa to netýkalo len šeliem, ktoré doviedla dnu. Keď padlo slovo Arenejci, prekvapene pridvihla obočie.* Neviem čo všetko je pravdy o tom že nejedia a nespia, no nie sú mýtus. Aspoň nie ich existencia. Neviem či vy ste sa tu s nimi stretli, no našou časťou Asaly prechádzali. Nikdy sme sa s nimi v boji nestretli, lebo naša osada je ukrytá tak, že pokiaľ neviete s istotou kde je, nedostanete sa do nej. Neviem ako je to u vás, cestu sem som spala a neviem kadiaľ sme prišli, no k nám sa nikdy nedostali. Hliadky ktoré však boli v lesoch ich však videli, skoro všetci umreli. Len pár z tých čo sedeli dosť vysoko na stromoch a ani sa nepohli prežili, inak padli všetci ktorý neboli v osade. V tom čase som bola ešte dosť malá, no starším, ktorí s nimi majú viac skúseností naháňa strach už len spomienka na nich. Hovoria že legendy neklamú a oni skutočne nedokážu spať a preto útočia za svitania, keď mizne ich únava a na nich pricháda všetká ich sila. *To počula, nič z toho však nemohla tvrdiť s istotou človeka, ktorý niečo také zažil. No nemala dôvod neveriť tomu čo sa hovorilo, ten strach v očiach nebol hraný.* Prečo vás zaujímajú Arenejci? Obchádzajú Asalu?


ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Assassins_creed

Bezmenný

*K tetovaniam viac pre tú chvíľu nepovedal. Nedalo sa mu normálne rozprávať, síce ho zaujímalo ako presvedčila otca aby jej dovolil dať si v desiatich rokoch tetovanie, no nebol práve najideálnejší čas na kladenie otázok akéhokoľvek druhu. Bol muž a zvládal len jednu činnosť naraz a snažil sa ju zvládať poriadne. Preto namiesto toho aby otváral ústa pre odpoveď, otváral ich, aby ju bozkával, jazýčkom jej ochutnával pokožku kde práve položil pery a zároveň sa v nej dráždivo pohyboval. Cítil, že bol na pokraji svojich síl, svojho ovládania. Ešte niekoľko dlhých chvíľ sa v nej rýchlo pohyboval, hladil ju rukami na prsiach a bozkával kam sa dostal až napokon nevydržal a s hlasným hrdelným stonom sa uvoľnil a vyvrcholil do jej lona, zostanúc na nej ležať, nevychádzajúc z jej horúceho lona. Hlavu mal medzi jej krkom a ramenom, nežne ju pobozkal a napokon pridvihol zrak a nahol sa nad ňu, priložil svoj nos k jej drobnému nošteku.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimePo august 22 2011, 12:48

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 85244370

„ V “

*Mlčky ju počúval a snažil si všetko predstaviť.* Vieš si približne utvoriť prehľad aspoň o tom, že koľko ich dokopy bolo? *Vedel, že to je ťažké na odhad, hlavne v takom zmätku, aký musel prevládať na bojisku, keď ich vraždili, no stačil mu hrubý odhad. Či desiatky, alebo rovno stovky. Nepotreboval ich presne vedieť. I tak netušil či by ho zistenie ich počtu potešilo, alebo skôr zarmútilo. Ak by ich bolo menej než dvadsať, tak by bol možno aj rád, no viac? To by nebolo ani trochu príjemné. Lenže ako sa voči nim budú brániť? Vidí to tak, že nech sa deje čokoľvek, budú musieť držať stráž vo dne v noci a tak budú vyčerpaní.... Nech uvažoval ako chcel, nič pozitívne mu napokon z toho nevychádzalo.* Je mi to ľúto, že si musela prísť o rodinu, Sofi. Neviem aké to je, lebo my s Bratmi sme všetci siroty, takže naozaj nemôžem povedať slová „Viem ako sa cítiš.“ No pevne verím, že raz to prejde a bude ti dobre. Bolesť nepominie, no zoslabne a bude znesiteľnejšia. *Nemal poňatia či jej jeho slová pomôžu, ani nevedel ako jej pomôcť, čo také by si priala. Či byť sama, bez ďalších zbytočných rečí, alebo išla niekam do spoločnosti.* Nechcela by si nejako rozptýliť? *Spýtal sa jej naraz a spýtavo na ňu zdvihol obočie.*

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Asalanecrocopy

Necro

*Nevedela o veľa viac o nich. Bol ešte pubertiak keď sa stretol s tým pojmom a pamätal si ešte na ten strach, ktorý všetci prežívali, keď Arenejci okolo nich prechádzali. Vyzeralo to potom nádejne, že ich obídu, no akoby vycítili ich pokoj a smer ich cesty sa obrátil a pobili a povraždili takmer polovicu ich rodu. Vtedy zabili aj Necrových rodičov, preto svojich starých rodičov jeho deti nikdy nepoznali. A vtedy začali jeho smutné roky panovania. Nepáčilo sa mu to, lebo to prišlo práve takýmto štýlom. Nechcel aby jeho rodičia umreli, aby sa musel stať vodcom, no stalo sa priskoro dospel. A teraz sa malo všetko opakovať? Čo ak sa mu nepodarí ochrániť svojich ľudí pred ich príchodom a Gabriel ho bude musieť nahradiť? Vedel, že jeho syn by to bol zvládol, no on nebol pripravený prísť o deti. Vzdať sa ich, keď oni boli to jediné čo mu po manželke ostalo.* Arenejci prechádzajú krajinou. Vyvraždili vedľajšiu osadu a je tu jedno dievča ktoré prežilo. Obávam sa, že zamieria aj k nám...
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimePo august 22 2011, 14:12

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Yunna2

Yunna

*Už sa to nedalo zastaviť a on akoby ani nemal konca kraja. Prudko dýchala, cítila ako sa jej telo sťahovalo v krásnych kŕčoch, vyvracala hlavu dozadu a prijímala nielen jeho dotyky a bozky, ale aj nekončiace dorážanie, ktoré ju privádzalo na okraj priepasti, z ktorej v objatí s ním spadla. Pevne sa ho držala, ako jej záchvevy tela doznievali v kŕčoch slasti a celá sa chvela ešte aj keď on už uvoľnený sa k nej sklonil a oprel sa o ňu nosom. Netušila čo povedať a či vôbec niečo. Nechcela pokaziť túto vzácnu chvíľu, ktorú s ním pocítila a tak mu dlane pritlačila k spánkom a nežne a pomaly ho pobozkala, dávajúc mu všetku svoju nehu, ktorú mala a ktorá v tej chvíli patrila len jemu. Bol to pomalý a lásku dávajúci bozk a v tej chvíli nemysliac na nič okrem neho patril len a len jemu, tak ako aj ona, hoci len pre okamih, pre chvíľu, či pre deň, ktorý im ako posledný patril.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimePo august 22 2011, 19:51

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Amanda-seyfried-lucky-magazine-cover-february-2010-01

Sofi

*Po jeho otázke zostala ticho a snažila sa rozpamätať nato čo videla. Samozrejme sa rozhliadala, hľadala únikovú cestu z toho pekla čo sa tam rozpútalo, no nemala pocit, že vedela moc dobre odhadnúť koľko ich bolo. V hlave sa jej ale vynárali niektoré tváre, niektoré postavy s charakteristickými zbraňami či oblečením.* Moc sa na môj odhad nespoliehaj, no myslím že ich molo byť tak okolo dvadsať päť. Ono na veľkú osadu by to nebolo moc veľa, no oni zvládnu preselu, nevadí im bojovať ani keď na nich ide dvaja na jedného. *A samozrejme v ich prípade išlo aj o nepripravenosť, nielen o ich bojové schopnosti. No to mu už povedala kedy sa to stalo, tak sa neopakovala. Uvažovala, či vedela ešte niečo zaujímavé, čo by im bolo pomohlo, no len tak samú od seba bez otázok nevedela na čo sa snažiť rozpamätať.* Vieš čo ma zachránilo keď som utekala? *Dostali by ju, nebyť obyčajnej náhody.* Zobudila som sa na prítomnosť muža ktorý...bol pri mne. A ako som sa zobudila, strašne som začala kričať. *Rozprávala pomaličky a potichu, no zároveň dosť zreteľne aby ju počul.* On predtým zaprel dvere, aby sa k nám rodičia nedostali do izby a...no bol silný. Nikdy by som mu nebola ušla, lenže on sa zľakol. Sestičkynho kocúra. Vždy sme sa smiali že je vypasený a že ma divnú srsť, takú pruhovanú skoro ako tigrík a že je strašne strašne tučný a ledva sa valí, no on sa v prvom momente strašne moc zľakol. A ja som ho bodla niečím čo bolo na stole a utekala otvoriť našim dvere a oni ma potom so sestrou poslali preč, nech utekáme. *Určite vedel čo sa stalo s rodičmi, keď sa jej a sestre snažili dať náskok. Pre toto rozprávanie ani nereagovala na slová o tom, že jej nemohol povedať ako sa cítil, lebo také slová ani počúvať nechcela. Preto radšej zareagovala na jeho otázku.* No nie som si istá či mám možnosť nejako sa roztpýliť. Mam zlomenú ruku a krívam. *Pokrčila ramenami.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimePo august 22 2011, 20:08

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Wallcoo_cg_artwork_kjun_and_97bzo_04

Vanille

*Mlčky vedľa neho kráčala a nevyzvedala viac, len čakala kým jej dá odpoveď na otázku, prečo sa pýtala. Mala nedbalé tušenie, ktoré sa spájalo s náhlym záujmom o túto tému a to tušenie sa napokon potvrdilo. Bola by radšej, keby bola len domýšľavá a mýlila sa, no nemýlila a ňou prešli zimomriavky. Nedostalo sa jej ani odpovede ako dobre sú ukrytí a to ju moc netešilo. Uretan dosť namietal aby odišla s Blakom, práve preto že keby sa bolo niečo stalo, prišiel by o oboch možných následníkov svojho miesta. Samozrejme to bola Blakova úloha nahradiť ho, no keby sa niečo jemu stalo, musela by to byť ona. A teraz boli obaja v dedine ktorej hrozilo nebezpečenstvo. Zahryzla si do pery a bola rada, že o tom jej otec nemohol vedieť. Okrem obáva z Arenejcov ju teraz trápili i obavy o ich osadu, pretože vedela, čo by nastalo, keby nemal Uretan nástupcu. Boj. Priamo medzi tými, ktorí po tom mieste išli.* Už ste sa s nimi niekedy stretli v boji? *Spýtala sa pre začiatok, aj keď tušila, že ani jemu nebolo všetko jedno. Keby sa neobával toh čo malo prísť, nerozprával by sa s ňou o tom.* Možno by sa mohlo poslať po nejakých mužov k nám do osady. Pre istotu, čím viac ochrany tu bude tým lepšie. K nám sa určite nedostanú, nenájdu nás a k tomu, akoby nás obchádzali a vyhýbali sa nám. Nevieme prečo. Prípadne ak chcete poslať niekoho k nám, dalo by sa to. Rody sa spojili a otec by vám určite poslal časť svojich mužov. * No dobre, nebola si tým taká istá s akým presvedčením mu to vykladala, no dalo by sa to zariadiť, aby nemal na výber. Nejakou lesťou, veď vedela chodiť v tom ako zariadiť čo bolo treba. Okrem toho, ťažko by otec vysvetľoval obyvateľom, že nepomohol otcovi nevesty svojho syna.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimePo august 22 2011, 20:15

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Assassins_creed

Bezmenný

*Nevedel čo príde. Aké to teraz malo byť, čo sa stane a ako sa budú správať. No vedel, že nič neľutoval, no bál sa že ona to oľutuje, keď precitne z toho, po čom túžilo jej telo. Zaháňal tie myšlienky ako to šlo, jej bozk mu v tom na čas aj pomohol. Opätoval jej ho, dával jej v ňom city o ktorých nevedela že cítil a mal strašnú chuť jej to povedať. No nesmel, vedel že by sa len viac zľakla a preto mlčal, len ju bozkávajúc, nežne a citlivo. Keď sa jeho pery od tých jej odtrhli, pohladil ju po vlasoch a chvíľu hľadel do jej tváre, aj keď nevidel jej oči a to mu chýbalo. No ona oči Bezmenného ani nevidela, musela to takto cítiť stále, zatiaľ čo on len teraz.* Myslím že rána na nás veľmi zaujímavo vplývajú. *Zašepkal a mohla cítiť z jeho tónu hravosť a úsmev. Veď i včera sa ráno bozkávali a on sa potom musel ísť uspokojiť, dnes ráno to vyzeralo ako zle a predsa to skončilo takto. Čerstvý vzduch asi vplýval na ich...ťažko povedať čo. Na okamih odtrhol zrak z jej tváre a rozhliadol sa, nikde nikoho, ešteže tak. No napriek tomu sa opatrne vytiahol z jej tela, postavil a zdvihol ju na ruky. Kráčal s ňou dnu do prítmia jaskyne, aby mali súkromie i našli svoje už určite suché oblečenie.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimePo august 22 2011, 21:23

Mŕtva osada

Osada bola spustošená. Dohoreli už i posledné ohne z podpálených domov, vo vzduchu sa niesol zápach rozkladajúcich sa mŕtvol, po ktoré si v noci chodila divá zver z okolitých lesov. Z každého kútu, každej plochy obhorenej tvávy, krvavých škvŕn na zemi bolo cítiť Smrť. Ešte stále blúdila dokaličenými príbytkami, blúdila sem a tam z miesta na miesto, nakúkala pod privalené časti, do skrýš ktoré sa zavalili, nakúkala všade kde cítila posledné vzdory života. Tých už bolo len pár, dali by sa spočítať na jednej ruke a aj tí pomaly podliehali tomu čo prísť malo. Len jedna žena sa stále držala, priviazaná ako zviera hľadela na oblohu a vdychovala možno posledné nádychi vzduchu. Nemala nijaké bodné rany, netrápil ju ani jej osud, ani to čo jej postupne spravili niekoľký arenejský muži, nevnímala ani bolesť a krv ktorá jej tiekla po stehnách. Bála sa len jediného. Že nepríde nikoho, komu by zverila to čo ju trápilo skutočne, kto by pomohol. I preto ešte dýchala, jej duša nedokázala odísť aj keď každá minúta na tomto svete bola pre ňu už utrpením, po hlade, smäde v bolesti či obavách z každej noci, keď sa dedinou premávala skupina vlkov, pochutnávajúca si zatiaľ len na mŕtvych telách. Vedela že umrie, zmierila sa s tým a smrti sa nebála, cítila jej dych na lopatkách, no potrebovala pomoc. Tí čo prežili utiekli zo skrýš niekam preč, nikdy sa do dediny nevrátili a utekali smerom, kde už asi Arenejci boli. Rovnakým smerom sa báli ísť, do dediny sa tiež nevracali, určite neverili že niekto z nich prežil. A veru, žila už len ona. Čakala na niekoho, nevedela koho, no akoby jej duša vedela, že sa oplatí tie muky ešte vydržať. Nie pre seba ale pre ne.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeUt august 23 2011, 19:35

Umierajúca žena

*Bohovia akoby jej napriek všetkému chceli vyslišať aspoň to jediné posledné prianie. Priviazaná počula, že niekto prechádzal dedinou, praskajúce konáriky pod nohami, ktoré jej v tom tichu, ktoré tichom nebolo vniklo do uší. Už si privykla na zvuky mŕtvej dediny a jeden tam nepatril. Skrútil sa jej žalúdok, nielen pre jeho prázdnotu, no i pre očakávanie, kto to bol. Arenejec? Kontroloval snáď, či všetci boli mŕtvy? To si nemyslela, to nebol ich štýl. Niekto z okolia, kto chcel hľadať pomoc u nich, lebo padli do jeho územia? Ten dym z domov muselo byť vidiť už z diaľky, takže ani tomu moc neverila. Skutočnosť bola naozaj iná, oproti nej sa vynoril holohlavý muž, vyzeral desivo a predsa keď prehovoril, zaujímal sa o jej stav a nechcel ju doraziť ani sa správať ako mužský Arenejci. Chcela ho zastaviť v jeho starostlivosti, no dlho nehovorila len stenala a prvotne jej vyšiel z úst len akýsi chrapot. Rozkašľala sa a pokrútila hlavou.* Smrť už na mňa čaká. Netráp sa. *Zašepkala. Nechcela ani piť, míňať mu vodu ktorej určite nemal toľko, aby ju plytval na niekom, kto v priebehu hodiny a menej mal umrieť. Stačilo splniť posledné prianie, zachrániť tie dve, ktoré o útoku nemali ani tušenia a mohla umrieť s čistou dušou. Nezáležalo na tom či poškvrnili jej telo, jej duša bola taká ako predtým, netrápila sa o seba.* M-môžeš zachrániť...*Zrak odvrátila k horám, jednému z najvyšších vrchov v ich okolí, typický svojim zvláštnym tvarom. Každý sa tam bál chodiť, hovorilo sa o tom mieste nie moc pekne, ževraj tam strašilo a nikto sa z tade nevracal živý, no to boli len báchorky ktoré sama potvrdzovala, len aby tam nikto nepovolaný nechodil.* ...prosím zachráň...*Nemohla toľko hovoriť, len na neho upierala oči už skoro bez života, potrebovala jeho prísľub.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Olivia Pangiote


Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeUt august 23 2011, 20:34

Umierajúca žena

*Prvotne ho tam vydala, pretože neverila, že ešte niekto ďalší mohol prísť a aj keď jej chcel pomôcť, nemohla vedieť aký bol. No jeho naliehavosť, potreba zachrániť ju aj keď ona sama nechcela ju presvedčila, len chytila jeho ruku za zápästie a zadívala sa mu do očí.* Čakala som len na záchranu, no nie pre mňa. *Prehovorila tichým no úprimným hlasom. Skutočne sa už nebála, nebolo čoho. Dal jej sľub, mohla zavrieť oči. No zastavila ju otázka, ktorú jej položil. Samozrejme, nemala už možnosť vysvetľovať mu to celé.* Je dôležitá a neoddeľ ich...*Zadívala sa hore ku skale. Nebolo tam nikoho, nebolo to práve pohostinné prostredie, ale naopak, strmý svah, ihličnaté stromy, len málo kríkov a pomerne chladný vzduch, trochu redší. No oni si už privykli, tak ako ona keď niesla jedlo.* Nikoho viac tam niet. Zvládneš to...*Zašepkala a vďačne sa na neho zadívala. Oči sa jej už zatvárali, myseľ chcela odísť, no napriek tomu sa snažila mu ešte niečo povedať. Niečo dôležité, no nedostala sa ani k prostému ďakujem a oči skutočne zavrela a viac neotvorila. Jej mŕtva tvár vyzerala ale spokojne, napriek osudu a smrti, tomu čo sa v dedine stalo, usmievala sa, tvár mala pokojnú, akoby len zaspala a oddychovala.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitimeSt august 24 2011, 17:32

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 85244370

„ V “

*Musel veľakrát stisnúť zuby do seba, aby šťavnato nezanadával tak ako sa mu slová drali na jazyk. Barbarstvo! To bolo hotové barbarstvo čo im vyviedli. Nielen že útočili za úsvitu, čo prišlo ako úder odzadu. Bolo to podlé a vôbec nie hodné bojovníkov so cťou. Čo však sa už len dalo čakať od prekliatych stvorení, ako sa o nich s obľubou hovorilo? On tým báchorkám neveril. Bol strašne malý keď ich posledne napadli, no na nič z toho si nepamätal. I tak by neveril slovám o ich prekliatí. Možno nemohli spávať, to sa mu zdalo možnejšie ako fakt, že údajne nejedli, ani nepili. To mu prišlo iba ako obyčajná báchorka starých materí, aby svoje deti a vnúčence na smrť vystrašili.* Mala si šťastie, Sofi.. *Zhodnotil celé to jej rozprávanie potichu. Čo ho však prekvapilo a zaujalo boli práve slová o tom, že ho vydesil obyčajný kocúr. Ako to bolo možné? Jeden tučný, vypasený kocúr? To len? Vedel, že o tomto sa bude musieť s niekým poradiť. Netušil však ešte s kým, mohla to byť hlúposť a detail. A i náhoda, ale zároveň to mohla byť aj ich prvá záchytná stopa. Bol pripravený chytiť sa jej. Z myšlienok a hlbokého zamyslenia ho vytrhli jej slová o navrhnutom rozptýlení.* Ruka ani krívanie nie sú problém, len mi povedz čo také by si chcela vidieť, či robiť. Máme tu rôzne zvieratá, v stajni som videl aj princezninho tvora, hoci ona tu teraz nie je a aj šelmy od Iridiánov. Nechceš sa na ne popozerať? *Navrhol a zvedavo zdvihol obočie. Krívanie problémom nebolo, predsa načo mala svojho osobného nosiča? A zase ruka tiež problémom nebola- nemusela ju používať, mala ešte predsa druhú ruku.*

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Asalanecrocopy

Necro

Áno, pred niekoľkými rokmi sme sa s nimi už stretli. Mnohí z nás prišli o rodičov a ja medzi nimi tiež. Aj niektorí z Bratov. Napríklad Z. Jemu vyvraždili rodinu priamo pred jeho očami. *Vedel presne povedať, ktorí tam vtedy prišli o členov svojich rodín. Každé jedno meno. Za kopcom sa skrývalo jedno veľké pohrebisko, kde pochovali všetkých zavraždených. Každý rok sa tam konali veľké modlitby za spasenie duší mŕtvych.* Tentoraz sme lepšie pripravení. Bratia sú najlepší bojovníci akých som kedy videl, máme veľa schopných a dobrých mužov, no teraz.. Teraz, keď prichádza na lámanie chleba, nechcem zbytočne riskovať. *Akosi ťažšie sa mu o tom hovorilo. Cítil ako mu navierala hrča v hrdle a rozprávalo sa mu čím ďalej tým ťažšie.* Nie, Vanille, nemalo by žiaden zmysel posielať po mužov k vám domov. Vieme aký je Uretan, nech je ako chce, našiel by si spôsob ako docieliť aby sme padli, aby to nevyzeralo tak okato a zároveň aby on mohol spojiť tieto dve zeme a získať tak aj jaskyne Tmy. *Mal potrebu vysvetliť jej niečo, čo asi ešte nemala šancu vedieť.* Je síce pravda, že naše dva kmene sa spojili, ale pokiaľ som na tróne ja, naše zeme spojené ešte nie sú. Sme len dva kmene, ktoré sa spoja, až naše deti nastúpia na trón. Teda až vystrieda Uretana váš brat, alebo Yunna mňa. Dovtedy Uretan nie je povinný pomôcť nám. *Navyše medzi nimi dvomi bola taká silná nenávisť, že pomôcť si bolo nad ich sily.* Navyše obávam sa, že keby sa váš otec dozvedel o tom čo tu hrozí, pokúsil by sa sem poslať svoje vojská, len aby svoje deti dostal domov. A obidvaja moc dobre vieme, že cez jaskyne Tmy by sa mu to nepodarilo. Nie s našou pomocou. *Existovala k nim ešte druhá cesta. Tou, ktorou prechádzal Bezmenný, cez púšť.*

ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Yunna2

Yunna

*Cítila ako jej na tele vyskočila príjemná husia koža z toho pomalého bozku, ktorý si venovali. Prišlo jej to ako rozlúčka, no nechcela nato takto myslieť. V tej chvíli si priala, aby to neskončilo a aby s ním mohla byť častejšie, aby sa jeden druhého mohli dotýkať kedy by sa im zachcelo a prežívali toto spojenie hocikedy by jeden po druhom zatúžili. Mať zakryté oči bolo pre ňu také zvláštne a predsa trochu vzrušujúce. Možno by sa s Blakeom nedala nahovoriť na niečo takéto, ale Bezmenný si dal záležať, aby mu verila, neurobil nič čím by mohol prísť o jej dôveru. So smiechom ho objala okolo krku, keď povedal tie slová o ránach a uvedomila si, že mal pravdu. I včera ráno sa im ich správanie trochu.. zvrtlo.* Nevadí mi to. *Usmiala sa a keď sa ocitla na jeho rukách, vtisla mu bozk na krk. S tým jej napadli i ďalšie slová, no však moc slušné, ktoré ju naučili Bratia. Až vo vnútri jaskyne, kedy pod nohami pocítila chladný kameň jaskyne, ich predsa len napokon vyslovila.

"Nejlepší je j*bání za ranního svitání, penis tvrdej jako paroh kunda měkká jako tvaroh, suchej dovnitř mokrej ven ja tě zdravím dobrej den "

Úplne celá červená sklonila tvár k zemi s hravým úsmevom na perách, no v tej chvíli bola vďačná za kus látky okolo očí. Aspoň nemohla vidieť jeho reakciu. Už i tak sa hanbila ako pes, že to naozaj vyslovila nahlas. Preto rýchlo dodala* To ma naučil brat a kamaráti!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   ASALA- časť Mare Imbrium - Stránka 37 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ASALA- časť Mare Imbrium
Návrat hore 
Strana 37 z 39Choď na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» Asala

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: