Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Knižnica

Goto down 
+8
Sebastián Hill
Thomas Lerm
Melian Smang Fu
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Mike Morgen
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 16:40

*Zamyslene vojde do kniznice. V hlave jej viria myslienky. Este stale rozmysla o nej a jej laske k tomu muzovi. Smutne si vzdychne a porozhliadne sa v kniznici. A tu zrazu zase ju zazrie. Uplne vzadu sediacu v najvzdialenejsom kresle. Chvilku rozmysla, ci ju oslovit alebo nie. Mozno chce byt sama a nemala by ju rusit, ale potom predsa k nej podide a jemne ju oslovi.* Ahoj.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:08

*pocula uz kroky ked osoba vosla dnu, no oci neotvorila... avsak ked sa jej prihovorila, spoznala tu nezname dievcinu..*ahoj*povie jej no oci neotvorí*ak chces tak si prisadni*povie sucho..*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:16

*Neodmietla. Sadla si na kreslo vedla a pozrela sa na nu. Na tvari jej bolo vidno, ze je utrapena. * Je mi to hrozne luto. * Povie potichu. Nevie, co povedat, ako ju utesit. Jej rana je este cerstva.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:18

hm*povie ticho..*ako ti to moze byt luto ked si ho nepoznala a ani mna?... *povie a potichu doda*predtym*je k nej neprijemna, ale uz nema byt preco mila.. uz nema preco vobec zit... ani pre koho*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:24

Jednoducho. * Odpoveda. * Mam sucit i s tymi, ktorych nepoznam. A smrt je vzdy zla vec. Hlavne ked to je niekto blizky. * Doda potichu a pozrie pred seba. * A tebe bol zrejme moc blizky ked si ho lubila.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:32

ano*povie ticho*inac... prezyvaju ma amacaraka.. moje skutocne meno a priezvisko nikto nepozna... *predstavi sa... *
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:38

Tesi ma. * Povie ona a usmeje sa. * Ja som Rhea.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:41

uhm*naschval nepovie ze ju tesi, lebo ju netesi nic...*co sa tu chystas robit?*opyta sa znudene*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:44

*Vsimla si, ze nepovedala, ze aj ju tesi, no robi sa, akoby si to nevsimla. Pokrci plecami* Zatial neviem. Som tu len nova.*Potom sa pozrie na Amacaraku. * A ty? Ty co planujes?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:47

ja?*cynicky sa zasmeje*prezit*povie morbidne*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 17:51

hm.* Zamhmka a pozrie sa na amacaraku.* Myslis, ze len ty si prezila daco zle? Myslis, ze si sama? Mylis sa. * Nepaci sa jej Amacarakina cynickost. Chape jej bolest, ale nesuhlasi s odvrhovanim vsetkeho dobreho.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:01

*nechutne sa zasmeje a pozrie na nu*urcite nie..ale nevies co som v zivote prezila, tak neodsudzuj*povie chlane a pohladom ju priam prebodava*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:04

*Kludne sa na nu pozrie.* Ani ty nevies, co som prezila ja alebo ini ...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:10

to netvrdim*povie tak ostro ze to skor na nu vystekne ako povie*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:17

Chapem, ze tvoja bolest teraz je neskutocne velka, ale zase sa nerob, ze len ty jedina si, kto trpi. Ved si predstav, co by bolo, kebyze sa kazdy stane cynickym a zlym ked niekoho strati koho miloval. * Pozrie sa jej do oci. * Ja viem, ze v hlbke duse si velmi dobra, milujuca osobka. Vidno ti to na ociach i ked sa snazis byt zla.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:24

hovor si co chces, ale ja uz znovu taka nebudem.. tato planeta mi vzdy brala tych co som milovala... najprv mojich rodicov, potom mojich ucencov, potom princa a teraz Josea.. jedineho ktory sa dokazal premoct a aj napriek svojim planom ma milovat*uz sa zacala zlostit* a prosim ta nerozoberajme mna a moje nalady, ano? jednoducho uz ina nebudem a ani nechcem*zakonci tvrdo*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:32

Chapem. * Prikyvla. * Bolo toho dost. Aj ja som stratila rodinu, kamaratku, s ktorou som vyrastala a teraz aj domov ... No predsa viem, ze zivot moze byt aj nadherny ked sa snazime. * Povzbudzujuco sa na nu usmeje. * Zivot je prilis kratky na to, aby sme ho zavrhli. Ved kolko krasy ukryva! Len sa musis vzchopit. Urcite aj ten tvoj drahy by chcel, aby si zila ... zila prenho. Podla teba by ta chcel taku zachmurenu, zatrpknutu a cynicku, hm? * Potriasla hlavou * Nemyslim si.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:33

nie nechcel by.. urcite nie...*zamysli sa*no aj tak nedokazem byt ina.. on ma rozosmial aj ked som mala smrt na jazyku.. a nechcem aby jeho miesto v mojom srdci zaplnil niekto iny.. chcem len jeho.. a spomienky na neho*povie trochu smutnejsie...*a o krasach sveta mi hovorit nemusis videla som ich viacej nez ty*povie a tajnostkarsky na nu zmurkne*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:41

*Usmeje sa na nu. Sa tesi, ze z nej vytiahla aj nejaku inu reakciu ako ustipacnost. * Ani nemusi byt v tvojom srdci iny ked nechces. Staci, ked sa neuzavries a nebudes taka aku by ta nechcel. A mozno uz nebudes uplne rovnaka aka si bola, to by asi nebol nikto. Ved kazdy sa meni. Ale neodvrhuj samu seba. * Uprene sa na nu pozrie a usmeje sa. * Ak chces, ja ti mozem byt oporou. Viem, ze ja nie som on, ale mozem ta aspon trosku povzbudit ak budes chciet.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:43

dakujem je to od teba mile, ale musela by si sa pripravit na moj cynizmus...*varuje ju* lebo ja sa nezmenim.. *povie a da si vlasy za ucho, cimm odhali svoje spicate usi*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:46

Ja sa nebojim. * Usmeje sa. * Ja sa budem snazit, aby si bola co najmenej cynicka. Verim, ze budes taka ako si bola. NIe hned, ale casom urcite.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:47

urcite nie*zaprie sa*ale budes moct utesovat tych co im ublizim*povie*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:48

*Zachmuri sa. * Hm, ked chces byt taka, tak nech sa paci ... len si pamataj, ze tym si poskvrnis pamiatku svojho mileho.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:50

poskvrnim svoje meno*povie.*jeho nie, lebo on s tym nema nic spolocne.. len tu bolest ktoru mi sposobila jeho bolest... vies ake to je ked ti umrie clovek??? a povie ti ze ta lubi??? a dovtedy ti to nepovedal???*kladie jej neuprosne otazky lebo ju to boli...*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:54

*Zakruti hlavou.*Aj jeho. * Povie * Ty sa stanes cynickou a okolity svet bude obvinovat jeho! A pritom on by bojoval zato, aby si bola taka aka si bola ... Keby ta teraz vidi ... by bol sklamany a velmi. To mi mozes verit. * Tvrdo sa na nu pozrie. * A to neviem ake je to ked mi niekto povie, ze ma miluje ... ja som take stastie nemala v zivote. Ale kebyze mam, tak si to ctim a nebudem rozdavat smutok a trpkost.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Knižnica - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Knižnica
Návrat hore 
Strana 5 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: