Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Knižnica

Goto down 
+8
Sebastián Hill
Thomas Lerm
Melian Smang Fu
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Mike Morgen
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:55

ja som ho nezabila*vykrikne nazlostene.. *
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:56

Nie, nezabila. Ale by si ho teraz zabijala, kebyze ta vidi. * Odpovie kludne s chladom v hlase.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:58

kebyze tu je tak nie som taka to*povie strucne*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 18:59

A on moze zato, ze ho zabili? * Spyta. * Podla mna neplanoval to.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 19:02

nie nemoze tak preto do mojich nalad netahaj jeho...*povie*napokon mozno by este zil keby som nevstupila a neurobila taku chybu...*povie stroho* mozno by potom zabil princeznu ale on by zil, vies? a sla by som s nim aj na kraj sveta keby to bolo treba*povie prisne*princezna je super, ale s nim zabila aj mna a do povodneho stavu sa nedam*zakonci tvrdo*uz sa o tom nemienim bavit
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 19:05

Ale taham aj jeho do tvojich nalad pretoze viem isto, ze by somnou suhlasil. A mozno, mozno ... mozne je vsetko. Nevies, co by sa stalo kebyze nezabranis aby zabil princeznu. Mozno by uz umrel skor a ty by si ho ani len nepoznala. * Povedala zachmurene.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 19:07

nepoznala? nerozumiem*povie... mozog sa jej zacina zatemnovat a vie ze dlho uz vnimat nebude*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 02 2007, 19:14

Nemala by si moznost ho spoznat. * Povedala a smutne sa na nu zadivala. Bolo jej luto, ze je takto zatata a plna trpkosti a nenavisti.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 03 2007, 07:48

ale neumrel a spoznala som ho*povie trpko...*prosim ta, Rhea, uz sa o nom nebavme...som z toho cim dalej tym viacej vycerpana*povie smutne... miesaju sa v nej strasne pocity a nalady.. a je z toho cela nesvoja*
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 03 2007, 13:12

V poriadku. * Prikyvne chapavo. Vidi, ze je cela nesvoja *
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 03 2007, 13:14

hm*ticho povie.. zatvori a pocuva... jej sluch je velmi citlivy.. ni nepocuje nic len ticho a citi na sebe Rhein pohlad...*nejdeme sa niekam prejst?*navrhne po chvilke ticha*tusim potrebujem kavu
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 03 2007, 13:16

* Rhea s radostou suhlasi. * Jasne, mozme. * Potesi sa lebo sa jej tu zda byt, cim dalej, tym hustejsi vzduch. A vie, ze Amacarake by urobilo dobre keby sa presla.*Podme
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 03 2007, 13:18

*pomaly sa zdvihne... krok ma pevny a isty..lenze vie ze ju nesu nohy zo zvyku...*podme do okienka s vydajom stravy*navrhne a necaka ani na Rheinu odpoved a presunie sa tam*

/hybaj tam Wink/
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 03 2007, 13:20

*Rhea sa tiez zdvihne a ide za nou. Sleduje jej iste a pevne kroky.

/ano, pane! Smile))/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeUt júl 10 2007, 06:20

/hlásenie z rozhlasu: Fya, Mike a Kristína dostavte sa do ošetrovne/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeŠt júl 12 2007, 19:05

// Ahojte:) som rada že som zase tu lebo som mala pocitac v oprave ale už je to fajn. Budem sa snažit vsetko dobehnut takže ak bude mat niekto nejake otazky tak mi može kludne napísat:)) Dakujeeem:) //

*Vsupi do knižnice a s ulavou zbada, že tam nikto nie. Unavene sa posadi do kresla hned pri velkom okne na konci knižnice, oprie si hlavu o okraj velkeho kresla a na chvilku zavrie oci. V tej jedenj minute sa jej pred ocami zase všetko odohravalo odznova. To ako na nu Joseu zautocil, ako prisla Amacaraka....ako nakoniec Joseuho zabila a potom ten zufaly Amacarkin vykrik. Nemohla vediet co sa za poslednych par dni medzi nimi odohralo ale to čo videla bolo velmi znepokojujuce. V tejto chvili vsak na to nechcela viac mysliet a aj ked velke city neboli jej silnou strankou a zvacsa davala najavo iba svoju krutost, v tomto prípade citila akusi vinu pre to čo urobila ale aj ulavu, že zradca je konecne odhaleny a už sa nemusi každu chvilku obavat či jej niekto nejde po krku. Citila v sebe velky zmatok no najma nevedela čo povie Amacrake ked ju opat stretne a nepochybovala že sa tak aj stane. Odohnala chmurne myslienky a pozrela sa na Rijanu smutnym pohladom.* Mas so mnou iba starosti* trpko preriekla no zmenila temu.* Mas ešte tu knihu, ktoru si mi chcela ukazat? Co je v nej, že ta tak znepokojuje?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeŠt júl 12 2007, 19:44

*zberá sa potichu za Melian a pozerá na ňu pohľadom vraviacim "Už mi to nerob." a keď vstúpi za ňou do knižnice, chvíľku ju sleduje. No potom, keď sa ozve - mimovoľne sa pousmeje* Hej, starosti a starosti, Melian. Viac mi to, prosím nerob. A nikam ma neposielaj - fajn? *spýta sa jej a potom si pritiahne ešte jedno kredlo. Pozrie sa na obálku knihy, ktorú celý čas vláčila v rukách a prikývne na Melianinu otázku* Tak, asi toľko. Nikdy mi nikto nepovedal, čo sa stalo smojimi rodičmi. Zistila som to až odtiaľto. Moja mama - taká istá chyba ako ja. Otočila sa na pár sekúnd. A môj otec? Čistý rodinný zradca. Už som ho ani v rodine nemala v láske, stále kamsi chodil a prišiel s úsmevom na perách. Podozrievali sme ho. Atak isto jeho zverenec sa ocitol kdesi ... medzi nebom a planétou *povie ironicky a podá jej knihu* Vyhľadaj si to, je tam o ňom napísané veľmi veľa. Mne stačilo prečítať jeho zradu... *vdzychne si a pozrie sa do zeme* mám to po nich.. jednoducho povedané... A Camuel mi to mal povedať, ale nepovedal. Bál sa na reakciu môjho otca, ak mi to chcel niekedy povedať, mal skôr, ako som knihu objavila... A skôr, ako som sa ho zase pokúsila zabiť.*začne sa hať s prstami, mierne nervózne si ich začne prepletať a v očiach sa jej odzrkadlí smútoch a šialená túžba po smrti svojho otca, ktorý si v pohode odpočíva na inej planéte ako senior. Vlasy jej napadajú do tváre a snaží sa nezdvihnúť pohľad na Melian, no bez tak prehovorí* Čo si o tom myslíš? *spýta sa jej a pri tom na ňu nepozerá, len sa pýta a hrá sa s prstami...*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePi júl 13 2007, 09:39

*Zoberie si knihu z Rijaninych ruk a otvorí ju na nahodnej strane. Obrati zopar stranok a pohlad jej padne na odstavec, v ktorom sa písalo o Rijaninej rodine. To, čo jej Rijana povedala bola pravda. Melian sa v kresle narovnala a pohladom stale upretym do knihy klzala z jedneho riadku do druheho. Ked konecne zodvihla pohlad a uprela ho na Rijanu zbadala, že Rijana je nervozna a pohlad ma sklopeny. Knihu pomaly zavrela a hladala nazov tej knihy a jeho autora. Po chvili sa ozvala pokojným hlasom.* Je to pre mna celkom nova informacia. Netušila som to o tvojej rodine.* odmlci sa no opat pokracuje aby ju Rijana nestihla prerušit.* Avšak nemyslím si, že ty by si mala sknočit rovnako ako oni. Je to o voľbe Rijana a ta niekedy nezavisi iba od teba samotnej. To, čo rozhoduje o našich činoch nie je naše meno , ale okolnosti.* uprie na nu svoje ladovomodre oci* Pochybuješ o sebe?
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePi júl 13 2007, 12:35

*vojde dnu bez zaklopania s hlavou spustenou. Nikde nemozem princeznu najst... No kedze zapocuje nejake slovo, prudko zdvihne hlavu. Uvidi princeznu a este jednu mimozemstanku, ako sa rozpravaju* Prepacte ze rusim *povie* mala som za Vami prist *pozrie na princeznu* no nevedela som Vas najst. *na chvilu sa odmlci* mam pockat vonku? *kyvne hlavou smerom ku dveram*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePi júl 13 2007, 16:46

*Akonáhle chce odpovedať, ktosi vrazí dnu. Obzrie sa na nejakú väzenkyňu a potom na Melian. Sklopí zrak a čaká, kým jej odpovie, aby jej mohla odpovedať na položenú otázku*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeSo júl 14 2007, 13:01

*trochu ustupi asi som sem nemala len tak vbehnut... mala som zaklopat ozve sa jej v hlave, no sama si v duchu odpovie: teraz cakaj, co ti odpovie princezna, ak by si zase len tak odisla, iba by si to zhorsila...*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 16 2007, 08:06

* Pozrie sa na prichadzajucu Caffeé a usmeje sa na nu* Ahoj Caffeé. Ano musela som vybavit nejake veci, ale nezabudla som na nasu hodinu.* na chvilu sa odmlči a pozrie sa na Rijanu a spat na Caffeé* Ak by si mohla chvilku pockat v prednaskovej miestnosti...hned za tebou prídem.* ešte raz sa na nu usmeje*
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 16 2007, 09:28

*Pukne prstami, uvoľní ich a potom sa pozrie dozadu na Caffeé. A hneď na to na Melian. Bez jediného slova jej prikývne na otázku a potom by aj niečo dodala, ak väzenkyňa odíde.*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimePo júl 16 2007, 20:41

Samozrejme *povie* Dovidenia *kyvne hlavou aj princeznej aj druhej mimozemstanke, otoci sa a odide do prednaskovej miestnosti*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitimeSt júl 18 2007, 19:33

*Aj ona na kyvne hlavou a ked Caffee zatvori za sebou dvere obrati sa na Rijanu a spytavo nadvihne obocie.* Aka je tvoja odpoved?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Knižnica - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Knižnica
Návrat hore 
Strana 6 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: