Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hory a les

Goto down 
+19
Nobodys Home
Mark Aladron
Gfm. von Lukatsch
Melian Smang Fu
Pomocník
Shiroi Yagami
Anoella
Rijana Emurssie Amadi
Viktor de Cruer
Saffron Isidar Mithrim
Tiannia
Imary Khei
Amacaraka Morgen
Admin
Chris Deniel Shered
Caffeé Latte
Mike Morgen
Thomas Lerm
Alexandra Ling Xiaoyu
23 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorSpráva
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 09:45

* Mark kracal k miestu kde sa trávnata rovina pred komplexom prelinala s hradbou stromov zacinajuceho lesa a viedol so sebou za vodzky dva čierne kone. Zbadal Amacaraku ako na neho caka a s umsevom sa vybral k nej.* Cestou som sa ešte zastavil vo svojej pracovni a nasiel toto.* spod pazuchy si vybral malu knižku viazanu v koži a podal ju Amacarke.* Je až smiesne, že tie znaky som vymslel ja, ale neviem si spomenut co znamenaju. Ale nalistuj si strednu stranu.* v jeho starom denniku, ktory sa mu podarilo vyhrabat z preplneneho stola bola totiz mapa a na nej zakruzkovane akesi miesto dost hlboku v lese.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 09:47

*usmiala sa na prichadzajuceho Marka a prevzala si svojho kona... a potom vzala do ruk mapku*myslim ze priblizne viem kde je to miesto*povedala ... vtedy s Joseuom bola blizko asi len tri mile daleko*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 09:54

* Prikývol a zobral si naspat mapku. Ešte raz sa do nej zahľadel na nečitateľné znaky, ktorými boli stránky husto popísane no ako predtým ani teraz na nič neprisiel. Zaklapol svoj dennik až sa z neho zdvihol oblacik prachu a Mark sa pritom musel pousmiať. * Vidno, že si na nič nemôžem spomenúť keď moje tajomstvá doslova zapadli prachom.* Podisiel k Amacarake tak blizko že sa skoro dotykali telami a zahladel sa jej do oci. Bez toho aby niečo povedal sa sklonil a spojil ruky aby jej pomohol vysadnut na vysokeho kona.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:01

*vysadla a pockala kym aj on vysadne... *hor sa do lesa*povedala vzrusene a prudko popchla kona.. ten hlasno zaerdzal a dal sa na zadne... Amacaraka sa zachichotala a prudko vyrazila strmym svahom pomedzi stromy*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:12

* Skor ako sa stihol usadit a patami poriadne opriet do strmenov zbadal ako Amacaraka prudko popchla kona, ktorý sa na malu chvilu vzpriecil na zadne a potom pustil rychlym cvalom vpred.* Dopekla.* zanadaval potichu vobec sa nepoznajuc. Nikdy predtym nenadavl no strach o Amacaraku bol silnejsí ako jeho odhodlanie miernit sa. Tiež prudko pritlacil na slabiny svojhokona a ten vyrazil vpred. Len chvilu mu trvalo kym ju dobehol a zacal cvalat zarovno s nou pokym bol priestor okolo nich dost siroky.* Nevedel som, že okolie poznas tak dobre.* zakrical do vetra, ktorý sa hnal popri nom ako drava rieka. Mracil sa no ked si vsimol Amacarkinu vzrusenu tvar musel sa pousmiat.* Ja v komplexe zijem už peknych par rokov, ale nepoznam to tu až tak dobre. Bol som len na tom mieste, co je oznacene na mape, ale inak...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:17

*usmiala sa a spomalila tempo, lebo pre kona to bolo namahave ist tak strmo takym tempom.. pomaly presla do kroku a pochvalne ho potlapkala do siji.. povolila mu otaze a s usmevom sa pozrela Markovi do oci*poznam to tu velmi dobre... bola som veduca tajnej sluzby a tuto s tymto vranikom sme toho vela presli*povedala a pozrela s laskou na kona pod sebou,.. potom sa spamatala a pozrela na oblohu.. uz sa zacinalo zmrakat*obavam sa, ze dnes to nestihneme*povedala a ukazala na oblohu*coskoro bude noc.. a poblizku je jedna jaskyna, tam prenocujeme a rano sa opat vydame na cestu*rozhodla a kona viedla priamo do jaskyne*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:23

* Pritom ako rozprávala si pozorne vsimal jej tvar z profilu, tak aby ho nemohla pritom pristihnut. Mal taky zvlastny pocit že pri slovach ...veľa sme toho prešli...nemysli len na kona, ale aj na niekoho ineho. Zovrel vodzky vo svojej ruke a zahanl podobne myslienky.* Povedz mi viac o tvojej praci v tajnej sluzbe. Ako si sa k nej dostala? Prečo?* spytal sa celkom nenutenym tonom a obratil kona k spominanej jaskyni.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:32

*vzdychla si a povedala*to je dlha historia.. otec bol kedysi velitelom tajnej sluzby.. obdivovala som ho ako mala.. avsak aj s matkou zomreli skor ako som stihla dospiet.. po tvrdom treningu na Gyre som sa aj ja stala veducou tajnej sluzby.. mala som na starosti spionov.. vela som cestovala po zemi.. spoznala som tam vela ludi.. a ked som mala pracu na Gyre, tak som zvacsa chodila na koni
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:39

Muselo to byť ťažke. Vyrastať bez rodicov...celkom sama...* ozval sa tichým hlasom akoby jej nechcel nevhodne zasahovat do spomienok.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 19 2008, 10:43

*usmiala sa*bolo... ale vychovala ma velmi dobra zena..rodicov sice nenahradila.. ale snazila sa
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeSt február 20 2008, 19:31

Rad by som ju spoznal.* ozval sa zamyslene pretože si uvedomil, že zatial sa o Amacarakinych rodicoch vobec nerozprávali. Z jej minulosti poznal len velmi malo a až teraz si to zacal citelne uvedmomovať. Nevedel ci sa jej može spytat na to ako zomreli jej rodicia, pretože v Amacarake nechcel ozivovať stare rany no nakoniec sa mu predsa len podarilo najst dostatocne mnostvo odhodlania a opatrne sa jej opytal.* Co sa stalo tvojim rodicom?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeUt február 26 2008, 12:02

*smutnejsie sa usmiala a povedala*ona pred rokom umrela, bola chora.. a rodicom co sa stalo? nikto nevie... za zahadnych okolnosti umreli*z hlboka sa nadychla*mali autonehodu ale pitvu nikto nevykonal
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeSt február 27 2008, 20:06

* Pri Amacarakiných slovach mu znenazdania presiel po chrbte mraz. Nesposobil to vietor, ktorý ohybal koruny vysokych stromov akoby to boli lesne vili premenene do tychto nemých bytosti...* Ale citim v tvojom hlase, že tomu vysvetleniu neveris. Prečo?
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeŠt február 28 2008, 13:11

*Videl ju ako presla vstupnou branou. Stal vtedy pri okne a sledoval straze. Posledne dva dni stravil na provizornom velitelstve nedalko hlavnej brany. Bol to skor maly domcek ako velitelstvo ale vsetci to tak z recesie volali. Vzapati sa otocil a kyvol ostatnym ze musi ist. Narychlo zbalil vsetky plany, vzal plast a vyrazil za Saffron. Dobehol ju az tesne pred svojim domom, vo chvili ked klopala*
Nemusis klopat. Je otvorene*prehovoril k nej. Kym stihol dopovedat, uz bol pri nej a otvaral dvere. Miernym kyvnutim jej naznacil aby vosla prva.*
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeŠt február 28 2008, 13:12

//inak fakt sa ospravedlnujem ale nemohol som sa tu dostat dlhsi cas..uz som si zaariadil net na izbe na intraku tak uz tu budem aj kazdy ked ked bude treba
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeSo marec 01 2008, 09:40

*usmeje sa na Marka a povie*neverim.. prečo?*odmlčí sa a pootom povie*intuícia mi hovorí že tak neumreli*odpovie a vedie svojho žrebca po strmom svahu priamo k jaskyni v ktorej bola posledne tak davno a zaroven tak nedávno*
Návrat hore Goto down
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimePo marec 03 2008, 21:55

/ nie to ja sa musim ospravedlnit lebo kvoli mne sme sa už dlhsie nemohli pohnut vpred...berme to ako vyrovnane skore Wink Smile teraz tu už budem castejsie Smile /

* Ked zacula stary znamy hlas tenka ciara, do ktorej mala vacsinou zovrete pery sa na chvilu uvonila v priatelskom usmeve ked prešla dverami do Thomasovho domu. Nepresla vsak dalej k pohovke kde sedela aj pri ich prvom stretnutí po velmi dlhom case, ale zostala sťat oproti nemu pricom sa mu s vyrazom odhodlania v ociach pozrela do tvare. Kyvla hlavou na pozdrav a dlhsie sa nezdržiavala bežnymi konverzacnymi frazami, ale prešla hned k veci.* Hovorí sa, že clovek by sa mal chopit prilezitosti, ktora sa mu ponuka na novy, lepši zaciatok.* z vrecka na dlhom plasti vytiahla akysi poskladany papierik. Až ked ho rozprestrela dalo sa dobre prečítat co na nom bolo napísane tučnymi ozdobnymi písmenkami. Bola to pozvanka na ples, ktory sa konal ten vecer na neutralnom uzemi mimo Gyra. Bola adresovana muzovi menom Gerom Siantre, jednemu z najvplyvnejsich akcionarov spoločnosti GST, ktora mala hlavnu zakladnu prave tu na planete.* Na tom plese sa zidu najplyvnejsie osobnosti vsetkych troch planet Gyra, Enesianu a Telarionu, ktore tvoria ospevovane Eqilibrium. To ja nasa sanca Thomas...* v hlase sa jej odrazila chladna nedockavost s akou by sa najradsej zmocnila komplexu.* Princezna a jej drahy bracek tam budu tiež. Taku udalost si predsa nenechaju ujst a my...* zasmiala sa* ...zatial obsadime komplex ked nam nebude zavadzať v ceste.
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeSt marec 05 2008, 05:32

* Neodvazoval sa na to nic povedať. Ked mala Amacaraka pochybnosti ohladom smrti svojich rodicov muselo jej velmi zalezat na tom aby tu zahadu rozlustila. Nevedno prečo vsak Mark cítil potrebu odhovorit ju od toho. Zostal vsak ticho až do chvile kym sa pred nimi neobjavila jaskyna. Vchod, zarasteny listami krikov, sa zdal byt aj z dialky dost velky na to aby nim clovek bez problemov presiel. Bol zvedavy ako to asi vyzera vovnutri.* Vyzera to tak, že tu by sme mali byt v bezpečí kym neskonci noc. Nie je mudre potulovat sa po okolí ked bude tma.* zoskocil z kona a za vozdku ho viedol k blizkemu stromu aby ho mohol priviazat o konar.* Kedy si tu bola napsledy?* otočil k Amacarake tvar kym upevnoval uzol. Potom podisiel k nej a natiahol ruky aby jej pomohol dole z kona.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeSt marec 05 2008, 07:20

*ochotne prijala jeho ruky ktore jej mali pomoct dole z kona... avsak pri poslednej otazke nou prebehla silna triaska a musela sa Markovi otocit chrbtom.. vzala zrebcove otaze do ruk a priviazala ho trochu dalej od Markovho kona.. potichu ho odsedlala a na hlavu mu dala ohlavku... z kapsy ktoru vliekla na sedle vytiahla pre oboch konov zradlo a potom sa otocila k Markovi tvarou*davno*dokazala povedat a nato sa jej zjavili slzy v ociach... nedokazala tomu zabranit*

/spominala som Markovi Joseua???? /
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeŠt marec 06 2008, 21:07

/ ano spominala vtedy v zahrade ved vies kedy alebo skor ved vies po com lol! /


* Vsetko pochopil uz v tom momente ako sa mu Amacaraka otočila chrbtom. Iba jeden clovek mohol sposobit to aby sa tak nahle zmenila jej nalada.* S Josuem.* skonstatoval stroho ako holy fakt.* Mali sme ist niekde inde nie sem.* doplnil po chvili mlcanliveho ticha pricom crty na tvari mu trochu zmeraveli. Bolo možne aby ziarlil na mrtveho muza???...ked si mal dat sam odpoved znela jednoznacne ano. Aj ked to bolo možno smiesne no citil ako sa v nom niečo buri proti tomuto miestu kde bola Amacaraka s inym muzom.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeŠt marec 06 2008, 21:17

/jj.. viem co myslis.. a spominala som ho presne menom? alebo?/

*musela sa usmiat pomedzi slzy... pristupila pomaly k Markovi, objala ho okolo krku a slabunko ho bozkala na pery*medzi mnou a Joseuom sa nic nestalo*povedala a na chvilu sa odmlcala, nepustajuc Marka z objatia*a navyse ina jaskyna poblizku nie je

/bombova reakcia! Smile/
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeŠt marec 06 2008, 21:38

/ ja skor že mu strelis co je taky necitlivy lol! to nie ale ved to bol senator, znamy clovek, pokusal sa zabit Melian takže nebolo problem dozvediet sa jeho meno Smile /

* taketo vysvetlenie mu celkom neulahcilo situaciu, v ktorej sa ocitol.* Stalo sa toho vela Amacaraka.* odvetil odporujuco. Ruky ovinul okolo jej pasa a pritiahol si ju blizsie k sebe. Neuspokojil sa s letmym bozkom, ktory akoby mal byt len cenou utechy a vtlacil jej na pery majetnicky bozk, v ktorom sa odražala dlho potlacana vasen. Zrazu Amacaraku pustil a rychlym krokom sa vratil k svojmu konovi. Odviazal z jeho chrbta zvinute spacaky, beznu vybavu ked sa islo niekam do hlbokych lesov Gyra a zalozil si ich pod pazuchu.* Dnesna noc bude jasna. Neprsalo už par dni. Budeme spat vonku pred jaskynou.* nemohol si jednoducho pomoct a porazit ten blaznivy ziarlivy pocit, ktory mu klokotal ako blen na dne duse. Pocul ton v Amacarakinom hlase ked rozpravala o Josuem lenže to bola minulosť. Senator bol zradca, lenže take myslienky by si nedovolil aj napriek tomu co k jeho spomienke citil vyslovit nahlas. Kvoli Amacarake.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeŠt marec 06 2008, 21:46

/to je o mne zname ze moje reakcie sa predpovedat nedaju lol!/

*ani nevedela prečo, ale jeho žiarlivosť ju tak strašne rozveselila, že sa musela začať smiať... nemohla si pomôcť, ale výbuch smiechu bol silnejší ako ona sama.. ospravedlňujúco pozrela Markovi do očí, ale smiech bol jednoducho silnejší než ona.. nakoniec urobila strašne bláznivú vec.. rozbehla sa a vyskočila na Marka, pričom mu nohy opásala okolo pása a vzala mu tvár do dlaní..*hlupáčik, si strašne rozkošný keď sa čertíš*povedala a vtisla mu vášnivý bozk na pery... ked mu nakoniec dovolila nadýchnuť sa, uvedomila si, že jej na líca vystúpila červeň a ona prudšie dýcha*milujem ťa*povedala nakoniec... a prekvapene sa pozrela Markovi do očí... ani nevedela prečo to povedala... jednoducho jej to vyklzlo z ust*
Návrat hore Goto down
Gfm. von Lukatsch

Gfm. von Lukatsch


Male
Počet príspevkov : 35
Rasa : človek
Vek postavy : 40,10.11.3975
Povolanie : vojak

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimePi marec 07 2008, 19:29

*Vzal do ruky pozvanku a bez slov si ju prezrel.*Takze chces ist na komplex ked tam nikto z kralovskych rodin nebude, ked tomu dobre rozumiem. Potesujuca sprava je ze plan obsadenia je hotovy a povodne sme pocitali ze tam niekto z nich bude. Takto ten ples prisiel vo vybornom case. Vela veci sa tym zmeni a nam sa to o dost ulahcilo.*Ani si neuvedomil ako mu tvarou preletel usmev. Spomenul si ako prejednavali rozne moznosti a vyvracal pritom obavy ostatnych prave z toho dovodu ze v komplexe bude aj kralovska rodina. Tymto s to vsetko zjednodusilo a ti co mali zajat rodinu su tym padom volni a mozu pomoct na kritickych miestach ako velitelstvo alebo hlavna brana.*Pokyny som uz dal a zacali sme s pripravou. uz len potrebujem vediet kedy bude ten ples aby sme to casovo zariadili.*pozrel na nu ocakavajuc odpoved.
Návrat hore Goto down
http://darklegion1988.spaces.live.com
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
Saffron Isidar Mithrim


Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitimeSo marec 08 2008, 22:56

/ už by sme ten komplex aj naozaj mohli obsadit lebo ples sa už pomaly konci lol! možno by sme mohli vyuzit taky casovy preskok a napísat že komplex je už nami obsadeny a to ako to prebiehalo opísat v spomienkach ako ked rozmyslal nad tym co sa už stalo Wink /


Kedy bude ples?* zopakovala po nom pricom sa pobavene uskrnula.* Ten ples už je.* akoby sa nic nedialo a oni mali casu na zvys kolko len chceli si pokojne zalozila ruky v bok a pohlad uprela na nastenne hodiny zavesene na bocnej stene Thomasovho domu.* Pocitam, že mame ešte takych pat hodín kym sa vsetci pekne nerozidu rovno domov a aj cesta naspat niečo trva...* vsetko zalezalo od spravneho nacasovania a ked sa im už ponukala taka vyhodna prilezitost a vsetko bolo premyslene do najmnsich detailov bolo by hriechom ju nevyuzit.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hory a les - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hory a les   Hory a les - Stránka 24 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hory a les
Návrat hore 
Strana 24 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: