Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Klubovňa (všeobecný pokec)

Goto down 
+40
Krea Nhi'Arrei
Remyane
Thenayre Ross
Olivia Pangiote
Leffay Nero D´boa
Zoyana Zorg
Wargan Nathrin
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niryai Diska'ha Moaite
Alexander Axel Carpenter
Noxie Deondra M. Courtney
Dreena Thall
Nobodys Home
Pomocník
Kate Sanchez
Szania Lanchestrova
Kazuo Yakusoku
Torry Landon
Ryan Lombardi
Eliot Rower
Anoella
Sephirot Kazuma
Lyra Vonte
Anawel Eia
Amyna
Miyu Katsuki
Raito Yagami
Cassian Scrad
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Chris Deniel Shered
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
44 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimePo marec 16 2009, 21:02

nie žiaľ.. hento viem iba od otca, ale tak skús vygúgliť.. zadaj udalosti 90-tych rokov a najde ti vela veci myslim


kamos sa vyjadril takto:
# 20. august - Estónsko vyhlásilo nezávislosť od Sovietskeho zväzu.
# 21. august - Lotyšsko vyhlásilo nezávislosť od Sovietskeho zväzu.
# 22. august - Ukrajina vyhlásila nezávislosť od Sovietskeho zväzu.
# 31. august - Kirgizsko vyhlásilo nezávislosť od Sovietskeho zväzu.
# 1. september - Uzbekistan vyhlásil nezávislosť od Sovietskeho zväzu.
# 2. september - Spojené štáty americké uznali nezávislé pobaltské štáty.
# 6. september - Nirvana vydala album Nevermind
--->moj dotaz v 90tych rokoch aj Kurt Cobain zomrel Smile
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 07:00

Len tak medzi nami...to kto ma tu novu postavu, bo neverim, ze to je niekto novy...
stazujem sa, pretoze mi ukradol vyzor postavy v radiu! ><
lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 15:48

Do you mean me? Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 18:03

ehm.. ktorú máš na mysli postavu Yuki? lol!
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimePi marec 27 2009, 16:06

ano, myslim teba... lol!
tuto uja Eillatha myslim xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 13:51

eh Very Happy ale ja by som do rádia nepasoval :oko:
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeSt apríl 15 2009, 15:51

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 HappyBirthday8

Ja som to sem včera zabudla dať :-redlafe-: :-redlafe-: :-redlafe-: ...Yuki všetko najlepšie ka narodkááám :kvety: ...veľa :-sex-: a :sexosko: a :sd: a :tancuj: a tak Very Happy (veľmi poučné Very Happy) Ale nie, naozaj všetko nejlepšie. :cherry2:
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeSt apríl 15 2009, 19:58

Aj ja sa pripájam k blahoželaniu a okrem tých klasických prianí všetkého dobrého pridávam aj to, aby si nikdy nestratila dôvod na úsmev a veselosť a tiež aby si raz mala svoju umeleckú výstavu a tiež aby si nás potom na ňu nezabudla pozvať Very Happy Very Happy

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Teddy-12roses
Návrat hore Goto down
Szania Lanchestrova
Princezná Lorienu
Szania Lanchestrova


Female
Počet príspevkov : 140
Rasa : Lorienka
Vek postavy : 23 rokov
Povolanie : sluch

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimePi apríl 17 2009, 17:04

aj my sa pripájame k blahozelaniu: Noby Am a Szania Smile cmak Smile uz ti taha na sedemnast tesis sa? Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeNe apríl 26 2009, 12:43

Dakujem vam baby, ste zlate... Very Happy
a prepacte, ze sem pisem az po dvoch tyzdnoch, no akosi vobec nemam cas, alebo pristup na net a aj ked ano, tak to len na kratucku dobu, takze sem len obcas nakuknem.
Navyse my v poslednej dobe zakazali PC aj doma, kedze v skole mi jeden predmet nevychadza prave podla mojich predstav a v podstate som tu aj teraz nacierno Very Happy
takze ak teda Lenka tak velmi chce, aby som raz umecelku vystavu mala (co sice aj tak asi niekdy nebude) hadam moje dovody pochopite a nebudete sa na mna hnevat (A)
takze vam este raz vsetkym dakujem a prosiiiim nehnevajte sa na mna, ale teraz prezivam fakt blbe obdobie, co sa uz tyka nie len skoly, ale aj osobneho zivota...bleh, som strasny mudrlant, takze uz radsej koncim Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeNe apríl 26 2009, 14:02

ako tak prave citam, Yuki by asi mala byt trenovana Loriencanka, nech nema problemy s mokrym satstvom xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeUt máj 26 2009, 16:45

vaaaaa... Anoella zasa prespala sto rokov -.-

a má chuť zahrať si RPG! ^.^
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeUt máj 26 2009, 18:51

/je tu nový, Noby s ním bude možno hrať, skús sa k nim pridať Smile /
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimePo júl 27 2009, 17:48

Hrdlo mi stíska a ťažko sa mi dýcha keď viem čo ma čaká... Je to pre mňa ťažké, keďže som tu takmer od začiatku, čo Gyro existuje. Ale musím Vám oznámiť, že v sobotu odchádzam. Sťahujem sa pracovne preč zo Žiliny a idem do Bratislavy( samozrejme všetko je ešte v štádiu riešenia a nikto nevie, či tam nakoniec pobudnem). Neviem či budem mať prístup na internet a ak áno, tak ako často. Kiežby som mala, aspoň by som nemusela rušiť postavy.. Prosím Vás, vydržte so mnou nejaký čas. Možno od septembra budem mať prístup k netu. Ak nie, tak sa isto dozviete, že som skončila... Preto tých, ktorí nevedia ktorých postáv sa to týka, tak je to Amacaraka, Nobodys a Szania. Mám Vás rada, ľudkovia.. ♥
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimePo august 03 2009, 20:48

Am pozri si poštu prosím Wink Ak budeš mať príležitosť dostať sa k tomu... niekto ti napísal Smile a nebol to dedo Mráz, aby ti vysvetlil, že toho hojdacieho koňa na Vianoce pred desiatimi rokmi si nedostala preto lebo soby stratili vo víchrici smer Very Happy
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeSt august 05 2009, 14:29

Drahý kapitán Very Happy hojdacieho koňa som nechcela keď som mala 9 Very Happy toho som xela keď som mala asi päť Very Happy a poštu som si pozrela Smile čiže by som ti mala povedať, aby si sa teraz pozrel ty či ti niekto niekde nepísal a nebola to Tessa, aby ti poštou poslala žiadosť o rozvod, tak sa báť nemusíš a môžeš správu otvoriť Very Happy
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimePi november 20 2009, 05:49

dnes to ráno nejako nestíham :Da to som si aj privstala Very Happy , ale odpíšem Very Happy lebo chcem Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeSt december 09 2009, 07:37

JA SOM V SOKU!!! Very Happy:D:D
wow...ja...nemám slov xDDD
ja som si neodpustila sem nenapísať...ja som FAKT V SOKU xDDD
je mi komicky xDDD
každopádne...nemyslíte si, že nehrávam pre to, že by som nechcela, ale pre to, že nemám čas a tak veci okolo toho, aj keď mám v pláne konečne tu opäť navštevovať ako kedysi xDDD
a inak...spomínala som, že mi je komicky? xDDD
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeŠt december 24 2009, 10:17

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 ChristmasTree

Veselé Vianoceeee

Rada by som Vám popriala krásne Vianoce, aby ste dnes zabudli na všetky trápenia a problémy a radosť našli aj v úplne obyčajných veciach, bez ktorých by však náš život bol veľmi chudobný. Smile A bez ohľadu na to koľko darčekov dostanete alebo nie, aby Vám väčšiu radosť spôsobovala láska a šťastie tých, ktorí Vás milujú Smile
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeŠt december 24 2009, 12:26

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Omgkopie

Já bych vám také ráda popřála krásné Vánoce, bohatého Dědu Klause a Santu Mráze. Je čas zabalit kapry, upéct dárky a zabít vánočku. Jo, a hlavně to v tom shonu nepopleťte Smile
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeŠt december 24 2009, 14:57

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Christmas_graphics_07

Taktiež Vám všetkým prajem tie najkrajšie Vianoce aké len môžu byť, so snehom či bez, uži te si tu skvelú vianočnú atmosféru s rodinou a blízkymi Smile
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeSo december 26 2009, 10:28

Viem, trošku oneskorene Very Happy Ale som brdza podniku Very Happy

Prajem Vám všetko najlepšie v novom roku, dúfam, že Ježiško bol bohatý a prežívate toto obdobie v pokoji a pohode. A ak bol tento rok pre Vás dobrý a úspešný, nech budúci je ešte lepší! Smile I love you Suspect

_____________________
A ospravedlňujem sa, že neodpisujem, ale akási zimná unavá a vôbec sa mi nechce Rolling Eyes Najradšej by som všetko poodpisovala z jedného nicku Neutral
Návrat hore Goto down
Pomocník

Pomocník


Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeNe december 27 2009, 20:29

Strašne sa mi páči, ako sa dnes hralo <3 Bol to krásny pohľad vidieť ako sa hrá viacej než jedna rpg Smile Som za, aby sa to niekedy opäť zopakovalo, bolo to naozaj krásne <3
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeNe december 27 2009, 20:32

Tak to aj ja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Plne s tebou súhlasím Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitimeNe december 27 2009, 20:34

Ano, dneska to tu opravdu žilo, no den ještě nekončí Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Sponsored content





Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 25 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubovňa (všeobecný pokec)
Návrat hore 
Strana 25 z 34Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: