Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Klubovňa (všeobecný pokec)

Goto down 
+40
Krea Nhi'Arrei
Remyane
Thenayre Ross
Olivia Pangiote
Leffay Nero D´boa
Zoyana Zorg
Wargan Nathrin
Ayela Miraell
Sierra They Lee
Niryai Diska'ha Moaite
Alexander Axel Carpenter
Noxie Deondra M. Courtney
Dreena Thall
Nobodys Home
Pomocník
Kate Sanchez
Szania Lanchestrova
Kazuo Yakusoku
Torry Landon
Ryan Lombardi
Eliot Rower
Anoella
Sephirot Kazuma
Lyra Vonte
Anawel Eia
Amyna
Miyu Katsuki
Raito Yagami
Cassian Scrad
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Admin
Vergill Valentine
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Chris Deniel Shered
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
44 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
AutorSpráva
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt august 03 2010, 19:22

Samozrejme.A dáke pridu. Very Happy Smile
Návrat hore Goto down
Alexander Axel Carpenter

Alexander Axel Carpenter


Male
Počet príspevkov : 59
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 35
Povolanie : Lovec Odmien

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt august 03 2010, 20:18

No, jedny z najpopulárnejších sú www.abarin.cz a www.andor.cz

Sú to dosť otvorené rpg servery... hrá sa tam štýlom Game Master + hráči. V poslednom čase ale čo tam pozerám, tak je tam strašne mŕtvo a nuda... jediné rpg "jaskyne" čo sa udržia, a naberú viac hráčov, sú také, čo kopírujú nejakú populárnu vec... Pokémoni, Naruto, Bleach... a do takých sa väčšinou nahrnú samé lamičky :-/

Potom poznám ešte toto... http://www.perunica.ic.cz/smf/index.php

Také komornejšie RPG fóra ako tieto, hrajú tam podľa svetu z Mass Effectov. Hrá tam jeden kamoš z Warcraftu. Čo som tak pozeral, tak kvalita príspevkov na skvelej úrovni, dobrí hráči sú tam. Ale musíš poznať Mass Effect. Smile
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt august 03 2010, 20:27

A som došla. Very Happy Ale ďakujem Smile
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt august 10 2010, 12:13

Detskááááá... ospravedlňnujem sa, že som tu dlho nezavítala, no maľovali sme byť a potom som bola v kúpeľoch... len čo si dovybavujem ešte nejaké veci ohľadom RL a tak, tak odpíšem... Smile
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt august 10 2010, 14:33

Hneď mi odlahlo. Smile ( Very Happy )
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimePo august 23 2010, 14:57

Milé deti,kto je voľný a nemá ským hrať?Artinity na Enesiane je voľná. Smile Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeSo september 04 2010, 17:49

Idem preč a vraciam sa 15.9. Dovtedy bude hra s Artinity stáť. Smile
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeŠt september 16 2010, 10:39

Konečne doma. Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeŠt september 16 2010, 15:31

Inak tí čo hráte s Lenkou (a jej postavami), Lenka je momentálne viac menej preč, preto nemá možnosť odpísať. Smile
Návrat hore Goto down
Ayela Miraell

Ayela Miraell


Female
Počet príspevkov : 26
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 24
Povolanie : Vedkyňa

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimePi september 17 2010, 12:31

Ináč ja viem že vo Väznici už meškám, cez víkend sa to budem snažiť dohnať, len ma ten počítač nijak neláka.. ale čo, vitaj naspäť. Wink
Návrat hore Goto down
Ayela Miraell

Ayela Miraell


Female
Počet príspevkov : 26
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 24
Povolanie : Vedkyňa

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt október 05 2010, 20:02

Ľudia, je mi to ľúto ale ešte nejaký ten čas pomeškám.. (viem , v tomto ohľade som dosti hrozná) So spolužiačkou pracujeme na projekt do chémie, mám nádchu no napriek tomu musím ísť do školy. Cez víkend sa budem snažiť všetko dohnať, najneskôr budúci pondelok. Wink
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt október 05 2010, 21:31

Netráp sa, myslím že teraz nás nestíha viacej Smile
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeSo október 16 2010, 08:56

Veľmi dôležité!!!!!


Keďže včera mala meniny jedna naša milovaná priateľka a členka Spoločenstva Gyro maniakov, chcem sa jej týmto ospravedlniť za to, že moja pamäť má horšie meškanie než diaľkový expres a zároveň popriať všetko najlepšie. Smile Takže milá Noby / Terezka Smile , prajem Ti, aby si každý deň dostala toľko milých úsmevov a slov plných lásky a úprimného citu, ktoré Ťa naplnia tým úžasným pocitom, že život je nádherný a neopakovateľný až budeš chcieť precítiť každú jeho minútu a nič neľutovať. Lebo učí nás to dobré, ale aj to zlé, čo zažijeme, a preto nie je nič márne, keď chceš naozaj poznať seba a svet.

Mám ťa rada Smile ( heart ) a hádaj kto sa ešte pridáva k želaniam Very Happy / Níat, Elek, Raito... no jednoducho všetci Very Happy /
Návrat hore Goto down
Nobodys Home
Moderátor/ka
Nobodys Home


Female
Počet príspevkov : 434
Rasa : Arathi
Vek postavy : 32 rokov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeSt október 20 2010, 15:35

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
To čo tu je? Surprised Ty brďo, ďakujem! Smile No toto mi je prekvapenie Very Happy Ďakujem mojka, veľmi pekne, že si si spomenula Smile I love you A ďakujem aj tým mojím chlapom, aj keď Raito tam nesedí Very Happy No neuveríš čo som dnes našla v kalendári! Very Happy Normálne mám poznačené kedy umrel Mike a kedy sa malý Benji narodil Very Happy Toto je už iná schíza lol! pirat
Návrat hore Goto down
Kate Sanchez

Kate Sanchez


Female
Počet príspevkov : 143
Rasa : míšenec
Vek postavy : 25 let
Povolanie : Voják

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimePo október 25 2010, 15:59

Omlouvám se, že tu o mě poslední dobou nikdo neslyšel, ale nejspíš ještě dlouho neuslyší´. Stěhujeme se a tak nemám ani čas ani přístup k internetu Smile
Návrat hore Goto down
http://www.keilillydesigns.blog.cz
Ayela Miraell

Ayela Miraell


Female
Počet príspevkov : 26
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 24
Povolanie : Vedkyňa

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt október 26 2010, 16:45

Ja už nič nebudem sľubovať.. na počítač veľmi nechodím, no na prázdniny sa pravdepodobne konečne dokopem k príspevkom.
Návrat hore Goto down
Wargan Nathrin

Wargan Nathrin


Female
Počet príspevkov : 139
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26 rokov
Povolanie : bojovník Arkanov

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimePo december 06 2010, 13:16

Halo haloo volám admina Very Happy admin ma správu na svojom nicku Very Happy píp , koniec odkazu, next message : 0 Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt december 07 2010, 12:24

ano ano, admin odpisal Very Happy ked sa konečne dostal na net Very Happy do konca tyždna som mimo Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimePo december 27 2010, 22:41

Hľadám chlapa pre Yuki Very Happy

Či? Thomas? O:)
Alebo sa niekto iný ponúka? Poprípade, ak mi chete spraviť veĺkú radosť, tak by ma potešil niekto s Mattom Bellamym na avoch (no a čo, že má krivý zub Very Happy ), alebo Petrom Facinellim (len nie s blond vlasmi ) ehm... som náročná, ja viem Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Zoyana Zorg

Zoyana Zorg


Female
Počet príspevkov : 33
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21
Povolanie : Bounty Hunter

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt december 28 2010, 11:18

Kam sa podelo čaro náhodne vzplanutej lásky? ;DD
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt december 28 2010, 15:14

ale prosím ťa Very Happy
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt december 28 2010, 20:57

Aha ju Very Happy Thomas je už v prdeli Very Happy Very Happy pekne pekne Very Happy
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeUt december 28 2010, 21:12

čo je s Thomaskom? O.o :´(
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Dreena Thall

Dreena Thall


Female
Počet príspevkov : 102
Rasa : Lorien
Vek postavy : 20 rokov 3.1.3997
Povolanie : Tajomná, neznáma.

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeSo február 26 2011, 23:15

tady vorel, tady vorel Very Happy
nechce niekto zavitat na Lorien azahrat si so mnou? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Sierra They Lee


Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitimeNe február 27 2011, 10:46

Čo máš na mysli? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubovňa (všeobecný pokec)   Klubovňa (všeobecný pokec) - Stránka 28 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubovňa (všeobecný pokec)
Návrat hore 
Strana 28 z 34Choď na stránku : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: Voľné témy...-
Prejdi na: