Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Laboratórium

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeUt december 25 2007, 18:13

* Bola tak blizko až Mark citil vonu jej pokožky, tak blizko, že v jej krasnych ociach by sa mohol utopit pohladom. Ako som len na nu mohol zabudnut? virila mu hlavou otázka. Chytil jej tvar do dlani a palcom jej prešiel po spodnej pere.* Co mam urobit?* z hrdla sa mu vydrala otazka.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeUt december 25 2007, 21:03

*čo urobiť?ach to ja neviem! pomyslela si trpko a pritom mu stále hľadela do očí.. len mykla plecami že nevie čo s tým a potom sa priblížila perami k jeho perám... slabunko mu prešla vrchnou perou po spodnej a potom ho pobozkala... slabo akoby sa bala ze kazdy silnejsi dotyk by mu ublizil a rozbil ho na marne kusky*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSt december 26 2007, 18:20

* Ked pocitil Amacarakine pery na svojich zachvel sa a zobral ju do narucia. Opatoval jej nezny bozk a po chvili ho prehlbil. Jazykom skumal vnutro Amacarakiných ust akoby si chcel pripomenut jej chut, sladkost jej pier. Nevedel ako dlho tam tak stal nežne ju bozkavajuc no ked sa konečne odtrhol od jej ust jeho dych bol preryvaní a srdce mu splasene tlklo. Chvilu trvalo kym sa upokojil na tolko, že mohol povedat* Myslim že už viem čo by som mal najskor urobit.* ukazal rukou na svoj plast nasiaknuty krvou a na Amacarakine ruky tak isto cervene od jeho krvi.* Mal by som sa ist umyt.* Dopovedal pricom mu na tvari zasvietil usmev, ktorym chcel odlahcit vaznost ich predchadzajuceho rozhovoru.* Budes mi asi musiet poradit kde byvam.* zasmial sa trochu rozpacito cakajuc na odpoved.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSt december 26 2007, 20:26

*usmiala sa nad jeho reakciou.. *no kde byvas.. t bude mensi problem.. vedci byvaju tu niekde v tomto komplexi ale kde ja neviem..*nachvilu sa odmlcala a potom pokracovala*ale pod za mnou ja viem kde najdeme aj nieco na podporu ziskania pamati*povie a uskrnie sa... vezme ho za ruku a uz ho taha do zahrady kde su rozne liecive rastliny*

/podme asi rovno tam..abo ak ces tak ece sem daco napis Wink/
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt február 07 2008, 14:16

/Hoj, píšem za Marka. Nemá prístup k netu, ale pošle mi na mail čo mám odpísať, takže chvíííľku trepezlivosti Smile/
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimePo marec 23 2009, 19:29

******************************************************

*už to bolo dávno čo pracovala.. materská jej dala zabrať a maličké bolo také hyperaktívne ako jeho otec... fotka na stole v jej kancelárii ukazovala ako Mike láskyplne hľadí na novorodeňa, ktoré mu Amacaraka porodila.. táto fotka v nej vyvolávala toľko pocitov vždy keď na ňu pozrela... zamyslene ju vzala do rúk a na otáčacom kresle sa otočila tvárou k oknu pričom si vyložila nohy na parapet... oprela si hlavu o kreslo a zavrela oči... v mysli zablúdila k svojim láskam a prestala chvíľu premýšľať nad tými všetkými chemickými vzorcami čo jej výryli hlavou*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 14:30

//Videohovor domov s Mikeom//

*z dlhého premýšľania nad svojimi dvoma mužmi, ktorí boli dnes prvýkrát sami doma, ju vyrušil zvuk prijímaného hovoru cez holograf.. pozrela na malý display, ktorý jej ukazoval volajúceho. Mike...široký úsmev jej omladil tvár a ona rýchlo prepla hovor... oproti nej sa objavil holografický prenos z domu*ahoj drahy*sepla a usmev jej z tváre neschádzal... pohľadom prešla na málého, ktorý bol rovnako ako ona vysmiaty... vyzeral že ho niečo veľmi pobavilo a tak skúmavo hľadela na obraz... najskôr si nevšimla tú omietku v Miekových vlasoch, ale potom ju tam nejako uzrela... nedalo jej nezasmiat sa*ako ti to ide s malym?*opytala sa pobavene... sama moc dobre vedela ako maly vie dat zabrat, ale obaja s Mikeom ho ľúbili, aj keď si už dávno všimli, že Benjemín je proste.. iný... výnimočný... *chýbate mi*šepla potichu pričom jej úsmev trochu upadol... v práci mala veľa roboty a nevedela, či hneď dnes nebude musieť zostať dlhšie... chcela byť tam teraz s nimi, ale nemohla si dovoliť aby sa teleportovala k nim... hlboko sa zahľadela do Mikeových tmavých očí ktoré tak milovala a spomenula si, ako vtedy prišiel k nej s postrelením... bol taky bezbranny ako teraz ked sa musi starat o Benjamina, pomyslela si s nehynucou laskou v srdci k tymto dvom mužom..*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 14:40

*V dlhej, vybielenej chodbe, výrazne sa podobajúcej na nemocničnú, už niekoľko minút panoval mŕtvolný pokoj. Všetky zákutia odpočívali a užívali si chvíľu ticha. Tú však narušila tmavá a mohutná silueta muža. Na podlahu za ním dopadal tmavý tieň, vzhľadom na jeho výšku celkom dlhý. Jeho kroky boli tiché, takmer nečujné. Máš čo si chcel. zasmial sa diabol v Ianovej hlave. Po tvári sa mu roztiahol čertovský úškrn, sprevádzaný zvláštnym pohybom rúk. Jeho postava sa blížila k dverám na konci chodby. Stačilo pár svižných krokov a bol pri nich. Vystretou rukou sa chystal načiahnuť za kľučkou, no čosi, čo pochytil na hodinách spoločenskej etikety, mu v tom zabránilo. Najskôr zaklop, zabudol si? Na zvítanie bude dosť času potom... Opäť ten diabolský úškrn. Prstami poklopal po nalakovanom dreve a čakal na odozvu, pričom očami prechádzal po štítku s nápisom " Amacaraka Morgen, lekárka". Morgen? Vydatá? Keď sa mu zazdalo, že čaká už pridlho, predsalen nedočkavo vrazil do miestnosti. Prvé čo mu padlo do oka, bola jeho dávna spolužiačka, vedúca videohovor s neznámym chlapíkom.* Ale, ale, na koho že to nenarazím...* zatiahol podlým, falošným hláskom, očami mapujúc jej tvár a telo.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 14:51

*klopanie ktoré ju prebralo, ju omráčilo akoby dostala obuškom...pozrela na dvere spoza ktorý sa klopanie ozvalo.. však on počká, pomyslela si o dotyčnom za dverami a opäť sa vrátila pohľadom k video projekcii...*drahý prepáč, ale obávam sa, že budem musieť...*nestihla dopovedať vetu, lebo dvere sa zrazu otvorili... stál v nich vysoký muž... na prvý pohľad ho nespoznala a musela blúdiť v mysli či jej niekoho nepripomína... ale keď prehovoril tým svojím medovým hlasom, na rukách sa jej zježili chĺpky a ona si uvedomila, že civí na muža bez toho aby zrušila hovor..preboha urob niečo! napomenula sa.. zažmurkala prekvapene očami a opäť sa vrátila pohľadom k Mikeovi, ktorý bol aj s malým Benjaminom snímaný na plátne na stene*skončiť*dodala a hovor rýchlo vypla...v ústach mala sucho, narovnala sa na stoličke pomaly vstávajúc s pohľadom prikovaným k mužovi pred ňou*Ianian?*šepla.. jej hlas bol drsný a ona ho takmer nespoznávala... je to tak dlho, pomyslela si, ale jej myšlienky už nešli ďalej*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 14:59

*Jeho nečakaný príchod má na Amacaraku presne také účinky, aké si predstavoval. Napriek tomu, že sa to snaží zdanlivo nedať najavo, jej prudké pohyby, hlas, všetko nasvedčovalo tomu, že je šokovaná. Toto hrubé správanie celkom nesedelo k jeho spomienkam. *Takže si ma pamätáš! Jeden úspech za druhým...* zasmeje sa ľadovo. Áno, takto si predstavoval ich stretnutie. Očami prehľadal kanceláriu a uškrnul sa. * Myslel som, že s tvojimi vedomosťami to dotiahneš azda vyššie. No čo, nie každý si užíva blahobyt.* nenápadne spravil pár krokov napred. * Ale zdá sa, že ty si spokojná. Nože povedz, kto bol ten muž?* skúša jej trpezlivosť, no nedá mu to. Zvedavo očakáva jej reakciu. Čo asi spraví? Zuteká, vzchopí sa, alebo ho vyženie? Uplynulo už veľa času od ich posledného stretnutia... Možno sa od tej doby zmenila... Ale určite nie radikálne. Určite je v nej duch starej Amacaraky.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 16:46

*akonáhle jej dal najavo, že je to on, prudko sa postavila zo stoličky.. obišla stôl a pristúpila k starému spolužiakovi s ktorým sa už niekoľko rokov nevideli... bol od nej o hlavu vyšší a za ten čas zmocnel..nevedela či sa má na neho usmiať, alebo sa mračiť...tvár jej naďalej zostávala bez náznaku nejakého citu.. zrazu mu uštedrila taký buchnád do hrude až to v miestnosti tupo zadunelo*kde! do čerta si bol!?*okríkla ho nahnevane... vedela, že nečakal práve takúto reakciu a tak sa otočila chrbtom k nemu, aby zakryla úsmev ktorý sa jej zjavil na perách.. bola rada že ho po takej chvíli vidí.. kedysi bolo medzi nimi niečo viacej kým jednej noci nezmizol a odvtedy ho nevidela...*tie tvoje uštipačné poznámky si môžeš nechať pre nejakú pipku*zavrčala pomedzi zuby ponad plece*mne je dobre a nesťažujem si*povedala pričom sa pozrela von oknom...*na tvoju otázku..*začala pomaly, aby zdôraznila slová ktoré ide povedať*..to bol môj manžel*dodala ale nepozrela sa na neho a ani sa neotočila... nemala to v úmysle... kedysi ho moc dobre poznala.. a vedela, že on neznáša keď sa mu niekto otočí chrbtom... preto pomaly čakala čo urobí... či bude reagovať tak ako kedysi*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 18:47

*Prekvapene pocítil, ako sa jej ruka dotkla jeho žalúdka. Očakával všeličo, ale toto teda nie. Okamžite však usúdil, že jej uštedrí psychickú odplatu, namiesto fyzickej. * Kde som bol? Predsa v Šanghaji na konári. Nenechal som ti o tom odkaz?* zatváril sa naoko zmätene, no zároveň pobavene. Keď mu nastavila svoj chrbát, prebudila tým v ňom akúsi odmietavosť a tvrdohlavosť.* Akože som ťa to zvykol volávať? Am? Alebo žeby Amy? Ty vieš, že považujem za nedôstojné rozprávať sa s niekým a nepozerať mu pritom do tváre. Nechci v mojich očiach klesnúť na dno...* hoci sa snaží viesť celú repliku v humorne ladenom duchu, znie z nej aj akýsi rozkazovací tón. To by nebol on, ak by nemohol rozkazovať a nemal by pod sebou niekoľko podriadených. Priviedlo by ho to k šialenstvu. Už- už jej chce siahnuť na plecia a otočiť ju tvárou k sebe, no namiesto toho si ešte raz premeria kanceláriu. Spozoruje za sebou ďalšiu stoličku. Prisunie si ju a drzo sa v nej usalaší. * Manžel?* tak teda správne tipoval. * Ale, ale, Am. Nie si primladá na manželstvo? Sám sa ti divím. Pomysli na tie možnosti, o ktoré sa ukracuješ. * Vytrvalo sa díva na jej vlasy a temeno hlavy, akoby ju pohľadom prepaľoval. * Budeš sa naďalej snažiť vyprovokovať ma, alebo sa na mňa konečne pozrieš? Veď nie je možné, aby si po toľkých rokoch nebola zvedavá na moju tvár...* Snaží sa nájsť vhodné miesto, kam by si založil ruky, ktoré mu akosi prekážajú. Nakoniec si ich zloží pod pazuchami.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeŠt marec 26 2009, 18:56

*prekvapilo ju, že nereagoval tak ako kedysi... niečo sa v nej zlomilo.. ale keď zahlásil to o tej svojej tvári, tľochla koketne jazykom a šepla*a prečo by som mala byť zvedavá? stále si to ty*odvetila so štipkou drzosti v hlase... zdal sa jej iný.. ale stále to bol ten gigolo Ianian...*skôr mi to príde akoby si sa ty chcel na mna pozerat*zasmiala sa a pristúpila k oknu na ktorom mala kvety.. vzala do rúk lístok jedného z nich a zamyslene ho hladila*nemyslim si ze som mlada na manzelstvo*vysvetlila mu skratene.. moc nemala chut bavit sa o jej rodine.. chcela aby sa Ianian nikdy nepribližil k jej manželovi a synovi... bola rozhodnutá, že to nedopustí, aby sa Ianian dozvedel viacej o jej súkromí*ty sa pochváľ ako sa máš*povedala po chvíli keď vzala do rúk pohár s vodou a polievala kvety... stále sa nemienila obrátiť k Ianianovi tvárou.. vedela, že skôr či neskôr ho to vyprovokuje.. teda to aspoň očakávala*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:03

*Jeho oči spočívajú na nej ako tieň, hýbu sa tými smermi, akými sa pohybuje ona.* Áno, som to ja, ale trúfam si povedať, že dosť zmenený.* vyhlási sebavedomo. Je pravda, že od školy sa riadne zmenil. Zmenil strih vlasov, zmenil štýl obliekania, no vo vnútri je stále rovnaký.* Nebudem predstierať, že nie. Chcem sa pozerať.* pritaká a nakloní hlavu trochu nabok.* Ja? Manželku nemám a deti tiež nie, teda pokiaľ viem...* poinformuje ju v krátkosti o svojom stave. Už ho nebaví čakať na to, kedy sa s ním konečne začne dôstojne rozprávať v tvárou v tvár, rýchlo teda vstane a prekráča krátku vzdialenosť k nej. Chvíľu pozoruje jej prsty, ako sa kĺžu po kvetinovom liste, potom ticho prehovorí, kladúc veľký dôraz na všetky hlásky.* Vieš Am, mám dôvod prečo sa pozerať. Každý z nás robí chyby a ja sa chcem uistiť, že som pred pár rokmi nespravil jednu obrovskú.* hovorí s predstieranou nežnosťou, ktorá však v kombinácii s jeho hereckým nadaním pôsobí prirodzene. Očakáva, že po týchto slovách sa naňho pozrie. Musí. Ak nie, možno použije silu...*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:11

*za chrbtom cíti jeho postavu... bez toho že by si to uvedomovala sa jej po tele vytvorila husia koza.. jej vysokoskolska laska... nato sa neda tak lahko zabudnut.. ale ani sa neda zabudnut nato ako ju opustil.. hnevala sa na neho... a dokonca aj teraz.. vtedy jej kruto ublizil a zeny na taketo veci nezabudaju...pri jeho naznaku aspon malej lutosti ze ju vtedy opustil sa trosku posmesne zasmeje*ano? a aku chybu?*opyta sa panovacne bez toho aby na neho co i len pozrela...*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:17

*Nepomohlo. Rovnako tvrdohlavá ako kedysi, ak nie viac. Síce nie práve rád, no rukami zovrie jej plecia a pokúsi sa ju k sebe otočiť silou. Konečne jej dovidí do očí, no nedokáže sa na ne sústrediť. Pri tom dotyku, akoby ho potriasla elektrina. V pohľade sa mu skrýva zmätok, no on ho rýchlo vyženie, pomocou Ďalšej poznámky na jej osobu.* Nehraj sa na hlúpu, Amacaraka. Veľmi dobre vieš, o akej chybe hovorím.* Oslovil ju celým menom! To je teda! Niečo v jeho prístupe sa zrejme zmenilo...*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:23

*pri dotyku jeho prstov na svojich pleciach sa jej zatočila hlava.. preboha čo sa to robí, nahnevane sa pýtala sama seba... aby sa mu opat pozrela do oči, musela trochu zaklonit hlavu... oprela sa pohodlne o parapetu pritom si trochu volne pred sebou prekrizila nohy a ruky si skrizila na hrdi*nie, Ianian, neviem o akej chybe hovoríš*povedala pevne, so zamračným pohľadom, ktorým sa uprene dívala do jeho očí*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:27

*Na okamih sa ich nosy takmer dotýkali, no Amacaraka sa náhle odklonila. Ian pomaly upustil zovretie. Už mal čo chcel. No predsa, akoby mu to nestačilo. * O chybe...* začne po hlbokom nádychu.* To je jedno... nikdy som nebol na dlhodobé záväzky.* zahovorí rýchlo, no mrzí ho, že odbáča z témy Ian+Am. Čarovný okamih, ktorý pred chvíľou prežíval, sa rozplynul ako hmla.* Tak teda... rád by som sa dostal k téme, pre ktorú som sem prišiel.* načrtne zhruba, no neodsúva sa od nej, stojí na mieste.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:33

*nenávidí keď mení témy... vždy to robil.. a dúfala že z toho konečne vyrástol, ale zjavne sa zmýlila... tenká čiara medzi obočím bola ešte výraznejšia...*Ianian Eillath!*zavrčala varovne pritom sa postavila tak aby sa nedotýkala parapety... v tom momente si neuvedomila ako sú blízko seba... chcela len odpoveď*stále ako chlapec.. už sa nauč konečne vyjadrovať svoje pocity.. buď slovami alebo skutkami, ale už sa to konečne nauč a neschovávaj to vštko v sebe*povedala varovne pričom mu bola nebezpečne blízko tváre*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:39

*Nečakal, že naňho pôjde takto. Nečakal, že sa bude chcieť vracať k tejto téme. A už vôbec nečakal, že medzi nimi vznikne taký úzky priestor. Jej blízkosť akoby mu stlmovala hlas.* Ja... chcel som...máš manžela...* v hrdle má sucho, nevie čo povedať, zíza na ňu svojimi veľkými očami, akoby bola prízrakom. A sám seba v duchu preklína za svoju náhlu slabosť, za to, že náhle pôsobí ako malé šteniatko. Za to, že sa k nej nedokáže priblížiť bližšie, hoci ho to neuveriteľne láka. Kto by si to bol pomyslel? Sukničkár Ianian sa bojí!. Škodoradostný hlások ho vyprovokuje a on sa začne po milimetroch približovať bližšie a bližšie...*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 14:50

*všimne si že ho zatlačila v duchu do kúta a toho využije*ja viem, že mám manžela*povie úsečne, ale nedaruje mu to, aby nedopovedal vetu*dopovedz čo si chcel, Ianian*naschváľ vyslovuje jeho meno, aby ho tým viacej dostávala do úzkych.. už v minulosti to bola jej silná zbraň, ktorou takmer vždy z neho všetko dostala... v očiach jej šibol záblesk triumfu, keď videla, že sa k nej začal približovať... vedela, že si čaká, že cúvne, ale ona urobí naschvál opak... urobí nebezpečný krok do predu, tak, že sa ocitne v telesnom dotyku s Ianianom... urobí ešte jeden krok a už cíti Ianiana na celom svojom tele.. cíti každý jeho svla, každé jeho nečakané myknutie... položí mu ruky na hruď a zatlačí tak, aby cúvol... takto na neho tlačí až kým nedocieli to, aby sa oprel o stôl... nebezpečne blízko sa mu postaví medzi nohy a ruky má stále opreté o jeho hruď*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 15:04

*Už ho delí len pár milimetrov od jej úst. Stačil by jeden rýchlejší pohyb a...Am ho začne nečakane odsúvať. Pod silou jej rúk sa posúva dozadu, až kým nenahmatá okraje stola. Vytrvalo sa jej díva do tváre, celé telo má napäté. * Chcel som... možno som nemal pred tými rokmi odchádzať, no, spanikáril som. Tá láska... vtedy... bola moc silná, na mňa...* konečne to zo seba vytiahne. Hoci zadkom i rukami sa opiera o stôl, tvár si nakláňa k nej. Keď sa opätovne dostáva do pozície, kedy ho od nej delí pár momentov, položí svoje ruky na tie jej a nečakane sa strhne. Zrazu už nepostupuje pomaly, ale rýchlo. Priloží svoje pery k tým jej, sladkým a mäkkým ako kedysi.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo marec 28 2009, 15:24

*jej pohľad sa zmenil na príjemný a teplý... už sa na neho nemračila keď videla ako sa cíti stiesnene... v očiach sa jej zjavila neha..*nie, nemal si odchádzať*povedala súhlasne na jeho slová*ublížilo mi to vtedy*povedala potichu pritom trochu uhla pohľadom, ale opäť sa mu pozrela do očí...niečo v nich videla.. azda ľútosť? prebleslo jej hlavou... alebo niečo iné? žeby... ani myšlienku nedomyslí keď pocíti Ianianove ruky na svojich... telom jej prebehne slabá triaška.. pery sa jej chvejú v očakávaní neznámeho..no keď ju strhne k sebe a pobozká ju, z pier jej unikne slabunký ston a ona sa voľky nevoľky poddá jeho bozkom.... ako môže tak moc milovať Mikea a ako sa darí Ianianovi prebúdzať skryté city o ktorých si myslela, že už dávno neexistujú... jeho bozky zo začiatku boli také nežné a sladké ako keď ju prvýkrát na vysokej pobozkal.. bola jediná prváčka, ktorá chodila so starším chlapcom...vtedy to bol rovnako nečakaný bozk ako teraz.. s výnimkou toho, že vtedy boli obaja voľní a nemali sa čoho báť... ale súčastnosť je súčastnosť.. a ona si povedala, že svoje skutky bude riešiť neskôr... nato objala Ianiana okolo krku a pritisla sa telom o neho*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo apríl 04 2009, 19:56

*Vychutná si tento moment, akoby mal byť posledným. Z nesmelého bozku prejde do vášnivého, takého, aký s ňou, ale i inými, prežil už mnohokrát. Oči má pevne stisnuté, ruky má obtočené okolo nej v tesnom objatí. Cíti sa blažene a napätie sa z neho pomaly vytráca, hoci iskrenie pretrváva. Vie, že by nemal, vie, že by sa mal odtiahnuť a prekonať poblúznenie, no nejde to. Ty ju ľúbiš, Ianian? Je to tak? posmieva sa mu vnútorný hlas, no on sa ho snaží ignorovať. Namiesto toho, aby ho počúval, sa sústredí na Amacaraku, na jej pery, na zovretie, v ktorom sa ocitol. Svet mu razom príde krásny, no neodvažuje sa zájsť ďalej. Pri každej inej by to už urobil, no teraz nie a nie... akoby sa zasekol v čase. Jednou rukou začne hladiť jej hodvábny krk, druhou skĺzne nižšie, na zadok.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitimeSo apríl 04 2009, 21:17

*poddá sa sladkému dotyku jeho pier.. avšak niekto zaklope.. rýchlo sa od neho odtrhne.. rýchlo sa upraví a odstúpi od Ianiana..*ďalej*povedala pevným hlasom.. dvere sa otvorili a stál tam pracovník z prízemia, ktorého poznala len z videnia*čo si prajete?*opýtala sa skôr než stihol niečo povedať*pani doktorka Morgen mám pre vás správu*zacal a rozpacito pozrel smerom k Ianianovi*no pokracuj*povedala trochu nervozne*váš manžel... mal nehodu*dopovedal v šoku bez toho aby si uvedomil ako priamočiaro to povedal...Amacarake sa podlomili kolená a musela sa zadržať stola..*čo sa mu stalo?!*skríkla vystrašene..v očiach jej bolo vidieť neopísateľný strach, ktorý jej zasiahol vnútro*v márnici.. Je mi to ľúto*povedal nakoniec a zmätene radšej odišiel z doktorkynej kancelárie... slová ktoré vyslovil jej preťali vnútro a ona sa s výkrikom zviezla na zem, nedbajúc nato, že v miestnosti je aj Ianian... oprela sa chrbtom o stol a hlavu si vložila do dlaní...neverila vlastným ušiam...šepkala ticho Mikeovo meno a krútila hlavou... po tvári jej stekali slzy, ktoré nevedela ovládnuť*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Laboratórium - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Laboratórium   Laboratórium - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Laboratórium
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: