RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Blízke mestečko

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutorSpráva
Melian Smang Fu
Princezná

Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 10:46

Môžete nas zatknut?* zvola neveriaco Melian ked sa Chris s Alex priblizia k ich malej skupinke. Znenazdania sa zacne smiat tak nahlas až uputa na seba pozornost niekolkych navstevnikov zabavneho parku. * To by ste z toho vysli privelmi lacno pan Shered nemyslite?* tvar jej ako sibnutim carovneho prutika opat zamrzla v krutom uskrne. Premerala si ho bezocivym pohladom a mec si prehodila do druhej ruky akoby jej už zacinal byt ťažky a Melian iba cakala kym jej da niekto zamienku na to aby ho použila. Ani raz sa na Alex nepozrela. Alex tam mohla urobit aj stojku na hlave aj tak by jej Melian nevenovala co i len jedno zmurknutie okom. Vnimala vsak jej pritomnost , možno privelmi nez by si bola želala. Opat jej srdce zovrela do kliesti tryzniva bolest. Tak dlho som jej verila! Keby sa mi zdoverila aka je tu nestastna pomohla by som jej! V hlave sa jej premielali tieto myslienky až boli take dotierave, že Melian len pokrutila hlavou a potlacila ich hlboko do svojho necitliveho srdca. Pozrela sa za Chrisovo plece a teraz si zblizka mohla obzriet cudzinca, ktory im bol v patach spolu so svojou spolocnickou. Melian kyvla Sebastianovi.* Agent Hill robte si svoju povinnost a zatknite utečencov! Anoella ak sa nám pani doktorka a jej ...drahy* Melian roztiahla tvar do posmesneho uskrnu*...rozhodnu robit dalsie problemy, ktore už aj bez ich pomoci ledva stihame riesit , mate volnu ruku ak viete co tým myslim.* Tak aby to bolo jasne vsetkym ukazala na svoj meč. Potom už plnu pozornost venovala mužovi, ktory sa jej pozdravil. Chvilku si ho premeriavala a pohlad zabodla do jeho oci akoby sa mu snazila odkryt dusu - ak samozrejme nejaku mal. To jej opat vyvolalo na tvari pobaveny uskrn. * Aj vam dobry den. Nepamatam si, že by ste boli mojim podriadenym vojakom pan...ehm* odkaslala si a okato dala najavo, že neznesie aby ju niekto zosmiesnil na verejnosti bezocivymi slovami a tonom hlasu.* no ved to je jedno..., ale som vam velmi vdacna za vasu ochotu. Zastavte sa u pana Hilla da vam za to nejaku odmenu.* poznamenala bezocivo stale hladiac do cudzincovych oci. Možno to bolo jedine, co mohlo byt na nom pekne. Hodnotila ho Melian nechtiac.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Viktor de Cruer
Princ

Male
Počet príspevkov : 539
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 11:45

*podriadený vojakpreletí Viktorovi hlavou. keby tá žena tušila kto je. pohľadom preletí po jej postave, chvíľu zastaví pohľad pri meči ktorý drží v ruke a potom pokračuje až k tvári. všimne si dlhú jazvu na jej tvári. to ho prekvapí. ako sa tak mladá žena mohla dostať k jazve cez pol tváre? mohla mať nanajvýš dvadsať rokov, príliš malo na také jazvy*Nepotrebujem nijakú odmenu, potrebujem tu slečnu Ling Xiaoyu, aby splnila našu dohodu*povie no na doktorku ani nepozrie. čaká reakciu princezny.*

Male
Počet príspevkov : 194
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 11:47

*po slovách cudzieho muža čaká či princezná nezmení svoje slová o zajatí. pozrie na nu čakajúc na rozkazy*
Návrat hore Goto down
Chris Deniel Shered

Male
Počet príspevkov : 151
Rasa : človek
Vek postavy : 19.1.3992 23 rokov
Povolanie : nijaká

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 11:54

*otočí svoj pohľad k mužovi*Nie, vy na nu nemáte právo. dohodu, ktorú spomínate už neuskutočníte, pretože už nemáte nič čím by ste ju vydirali. nemierite mi zbraňou na hlavu...*zasyčí naneho*princezná, toto je muž ktorý ani zdaleka nieje oddaný vojak ktorý vám bude chcieť pomôcť. je mi jedno čo s nami urobíte, možno si to aj zaslúžime, no na neho si dajte pozor.
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 11:56

JE TO KIARIN BRAT*povie hlasne, uvedomujúc si, že to mala povedať skôr*prišiel sa pomstiť. na niečo nahuckal Morgana a ten to urobí! *povie a otočí sa k agentovi. melian už nevenuje pozornosť, nemá čas hádať sa s ňou. ak sa nevie preniesť aspon na chvíľu cez to čo sa stalo aby zistila čo sa robí teraz, tak ona ju nútiť nemienila.*pane mali by ste zavireť ich!*povie a ukáže na Viktora a Shiori*

Väzeň

Female
Počet príspevkov : 457
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 12:13

*veci odohrávajúce sa pred ňou sú možno až priveľmi čudné, preto zatiaľ len čaká, nehovorí nič, nič nerobí, len čaká a pozoruje reakcie princeznej. Dohodu? Alex nevyzerá, akoby dobrovoľne pristúpila na nejakú dohodu... uvedomí si, no stále mlčí*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 14:20

* Aky neocakavany zvrat. pomysli si Melian v duchu. Ma chut sa zasmiat lebo cela situacia jej prisla bizardna. Na zem vyslali niekolko vojakov aby priviedli utečencov a ti sa tu spokojne nahanaju po zabavnom parku. Melian vsak nepohla ani brvou a pozorne pocuvala co jej kto hovori. Takže Kiarin brat..to potom znamena, že... Melian nemala dovod neverit Alexinym slovam. Hoci to mala u nej dost nahnute Melian vedela, že v niečom takom dolezitom by ju nikdy neklamala. Znenazdania vrhla na muža, ktorý si obzeral jej tvar chladny usmev.* Ako som povedala pan Hill konajte si svoju povinnost, Jeho Velicenstvo musi vediet, že tu nie je doma aby si mohol nasilým držat pri sebe koho chce.* ironicky pozrela na Viktora. Dala si dokopy suvisloti takže ak bol tento muž pred nou skutočne Kiariným bratom potom musel byt aj princom na palnete odkial Kiara pochadzala. Spomenula si na tu klamarku a zacala v nej vriet zlost.* Budem vas musiet poziadat aby ste mi vela veci vysvetlili. V mojej pracovni samozrejme, lebo obavam sa...tu by sme mohli vzbudit zbytocny rozruch.* Podisla rychlo k Viktorovi aby nestihol zareagovat a mec mu priložila ku krku.* Nie som teraz prave v priatelskej nalade tak sa pokuste nedat mi dovod na vasu smrt.* zasycala mu blizko pri uchu a rychlo sa zase stiahla spat.* Ideme na Gyro!
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň

Female
Počet príspevkov : 457
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 16:38

*nemala dôvod niečo hovoriť, tak stále mlčala. Posledný princeznin rozkaz ticho vypočula a obrátila sa smerom ku ceste, čakajúc na Sebastiána*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 18:11

*pozrie na Viktora a nastrčí ruku sebastiánovi. nemusí ju ani požiadať aby sa nechala pokojne zatknúť. ak bude mať putá na rukách, viktor ju už nechytí. nemusela by sa násilne vidať.jednou rukou ešte stále drží Chrisa a napriek všetkému čo sa dialo, stále sa trochu bála, že Viktor niečo vymyslí aby ju z tede vzal*

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 18:13

*vytiahne putá. nanešťastie pri sebe agenti nosia len jedny, teda nemohol zaktnúť oboch. nakoniec ich pripútal navzájom, pravdepodonosť že by utiekli bola mizivá a ktomu nevyzerali na to že sa o to budú pokúšať, práve naopak, viditeľne dávali najaovo že chcú ísť za mreže*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Po december 24 2007, 18:19

*otočí sa k Shiroi a kývne jej*ideme s princeznou na Gyro*povie. začínalo to byť čoraz horšie. takto to nemalo dopanúť. začínal ľutovať že doktorku vzali so sebou. keby ju nechal v úkryte, shered by sa o nič nepokúšal, lebo by sa o nu bál.*princezná zbytočne sa neunúvajte strašiť ma mečom, obaja vieme že kým vás neohrozujem tak mi nič nesmiete urobiť. tak ako ja nemôžem ublížiť vám. sme obaja z kráľovskej rodiny, takže sa ma nesnažte zastrašovať, nielen vy sa viete brániť.*odvrkne a pozrie sa jej priamo do modrých očí. potom natiahne ruku k vlasom ktoré jej zakrývajú jazvu a zvedavo sa na nu predsa len spýta*ako ste sa dostali k niečomu takémuto?*spýta sa a prejde jej prstom po jazve, bez známky strachu*

Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Ut december 25 2007, 14:20

* Ked sa Viktor dotkol jej lica Melian s prekvapenim zistila, že na to nemože reagovat tak chladne ako by si prial jej rozum. Jazva ju zacala palit, ale nie ako vtedy ked k nej prisla, teraz to bolo ine. Melian nahnevana sama na seba za taketo myslienky, chytila rychlo Viktorovu ruku aby si ju zlozila z lica. Ak ma toto odviest moju pozornost pan de Cruer tak vas budem musiet sklamat. Nahlas vsak povedala.* To je dlha historia a vas by určite unudila k smrti. Poviem len, že to mam ako trest za prilisnu doveru, ale nebojte sa už si davam pozor komu alebo čomu by som mala byt naklonena.* Zlozila mec z Viktorovho krku a odsupila od neho do bezpecnej vzdialenosti.* Ideme?* necakala na odpoved a sama sa pohla smerom k velkemu striebornemu autu, ktore nechala aj so soferom cakat na druhej strane ulice. Melian sama otvorila dvere a cakala kym vsetci nenastupia dovnutra.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 12:20

ked už ideme k vám na návštevu tak dúfam že mi tú historku porozprávate*povie a sleduje ako rýchlo kráča preč z jeho blízkosti*Shiori*otočí sa k nej a potichu tak aby to len ona počula jej pošepká pokyny*treba vymyslieť plán. myslím že uniesť doktorku sa nám nepodarí, tak treba dobrý dôvod na to aby sme ju nedobrovoľne odviedli*zašepká a potom pomaly kráča k autu*až po vás princezná

Ochranka

Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 14:11

V poriadku princezná.*povie a odchádza na Gyro*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:04

* Ked s aViktor zacal dohovarat so ženou po jeho boku Melian ho nenapadne pozorovala. Potom sa otočila k Sebastianovi a posepkala mu.* Ked prideme domov zavedies Alex a Chrisa do mojej pracovne. Myslim že aj oni maju co povedat k tomu čo sa deje. Potom odvesies Caffee a Anoellu do treningovej miestnosti nech si tam zmeraju sily. Nezabudam na to čo hovorim.* ked dopovedala otočila sa k Viktorovi .* nemusite s ahrat na galantneho pan Cruer ovela radsej by som vas mala stale na ociach.
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:08

*uškrnie sa a chvíľu váha či niečo dodať. napokon zvíťazí čertík v jeho hlave*to je od vás milé že ma chcete mať naočiach, nevedel som že som sa vám zapáčil*povedal a miklo mu kútikmi*

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:14

*prikývne*pravdaže, zariadim to*povie a potiahne zajatcov do odvozu*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:14

* Nadvihne obocie prekvapena jeho drzou poznamkou a ma chut mu jednu strelit , ale ked si vsimne ako mu trha kutikymi ust upokoji sa lebo mu nechce dat prilezitost aby si z nej utahoval a to ešte pred publikom. Preto sa na Viktora sladko usmeje a rovnakym medovym tonom podfarbenym sarkazmom mu odvrkne.* A ja som dufala že svoje city dokažem dobre zatajovat, ale asi ste ma odhalili.* založi si ruky v bok a drzo si ho premera od hlavy až po paty.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:16

*trošku ho prekvapí že princezná reagovala tak pohotovo a usmeje sa, tentoraz však so skutočnou radosťou*musíte viac trénovať*zaškerí sa*princezná*dodá ako sa patrí*

Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:18

Budem sa snazit len aby som vas neskalmala* zaklipka ocami*..Vasa Vysosot.* vrati mu oslovenie a caka kym prejde popred nu aby konečne nasadol do auta.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:23

*ked na neho zaklipkala očami, prvý krát si všimol že má krásne svetlé modré oči. chvíľu mlčal a len sa na ne pozeral, ked si uvedomil že tam tak mlčky stojí*to bude skvelé*odpovedal jej a nastúpil do auta

Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:30

* Ked Viktor nastupil do auta Melian si spokojne vydychla. Nevedela prečo ale ked sa na nu Viktor pozeral tak ako pred chvilou melian stracala nit myslienok a bola z toho nervozna. Nasadla do auta ako posledna a vsimla si že posledne miesto, ktore bolo volne bolo vedla princa. POtlacila teda utrpny vzdych, ktory s ajej ral na pery, usmiala sa podla možnosti co najchladnejsie a sadla si vedla neho.* Domov!* zavolala na sofera, ktory vzapati nastartoval auto a vydal sa na cestu ku komplexu Gyro.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:35

/ čo dodať, tento avatar nejako zaberá na ženské pohlavie lol!
kam sa presúvame?/

*ked si k nemu princezná prisadla, zahryzol si do jazyka aby sa nazačal uškrnať ešte viac. pozrel na nu, no potom znovu pozrel von oknom aby nezostalo ticho ako pred autom*

Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:41

// len si nemysli Smile Smile Wink do mojej pracovne Smile))

Toto bude dlha cesta. vzdychla si Melian v duchu a radsej sa zamerala pohladom na ostatnych cestujucich. Už sa nevedela dockat kym jej to vsetci nevysvetlia. Nebola ochotna vydat Alex ani Chrisa žiadnemu Viktorovi de Cruer skor ako ju sama nepotresta.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   St december 26 2007, 15:46

/ja si nemyslím Very Happy Wink, tak tam bež práva, je to tvoja pracovna/

*z vrecka vytiahol mobil a naťukual takm krátky odkaz pre Shiroi. potom jej podal mobil a pohodlne sa oprel o operadlo. ako sa opieral o sedadlo tak zacítil príjemnú vonu princezniných vlasov a nesústredne sa pozrelo znovu k oknu*

Odkaz pre Shiroi:

Ak pošle doktorku inam ako mňa, tak chod za doktorkou. nejako ju donúť aby s nami odišla. ja sa to pokúsim zariadiť u princeznej.

OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   

Návrat hore Goto down

Blízke mestečko
Návrat hore 
Strana 5 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: