RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži

Goto down 
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži   Pi december 28 2007, 13:13


http://www.masayume.name/lib.mp3


I was born amidst the purple waterfalls.
I was weak, yet not unblessed.
Dead to the world. Alive for the journey.
One night I dreamt a white rose withering,
a newborn drowning a lifetime loneliness.
I dreamt all my future. Relived my past.
A witnessed the beauty of the beast
Na chodbe bola takmer úplná tma. Zdalo sa, že tento dom je opustený, ale opak bol pravdou. To len pán domu miloval prítmie, preto sa museli jeho služobníci a ľudia podriadiť. Taktiež aj jeho dcéra, ktoré si na túto ponurú atmosféru zvykla taktiež. Opäť ďalší večer. Shiroi kráčala jednou z týchto chodieb, ktoré boli pompézne vyzdobené. Mohli ste tam nájsť obrazy od slávnych maliarov zakryté zamatovou tmou, sochy zhliadajúce z veľkej výšky na okoloidúcich. Od ich mramorového povrchu sa zľahka odrážalo svetlo, krásne tvarovalo ich ladné krivky. Mal zmysel pre umenie, to sa muselo priznať. Skoro v každej miestnosti bol nástroj, buď harfa, klavír, či niečo iné, čo lahodilo ušiam. Aj dnes, ako každý iný deň, keď bol spln, ju zavolal k sebe do kancelárie.
"Počkajte, Kami-sama!" Upozornil dievča, takmer už ženu, ktorá sa chystala vstúpiť do miestnoti, kde bol jej otec. Už odtiaľ počula, ako sa jemné tóny klavíra vznášajú cez celý dom, hladkajúc dušu a myseľ. Keď prichádzala, vždy šla tá istá pesnička. Možno je to preto, lebo pripomínala práve ju. Iba sám Kyouya vie.
"Hai?" Obrátila sa na jedného z mužov, ktorý stáli pri dvojkrídlových dverách. Bežne si stráž nevšímala, no teraz jej pozornosť ukradla, keďže jeden z nich sa k nej prihovoril. Nevyzeral práve najlepšie a jeho kravata nebola na správnom mieste, jeden zo starších, dôvernejších ľudí. Práve tí držali stráž nad jej otcom.
"Dnes nemá práve dobrú náladu, dávajte si pozor, Kami-sama." Povedal potichu a pevnejšie zovrel katanu v pravej ruke. Typická rovnošata. Oblek, katana a strelná zbraň patrili k výbave strážcov. Nepovažovala ich za nič iné, len za osobnú ochranu.
"Tak to nie je sám." Odvetila suchým tónom a konečne potlačila chladnú, striebornú kľučku. Dvere sa nehlučne otvorili a ona vstúpila dnu. V dúpäti bola tma. Hudba prichádzala z rohu, pravdepodobne zo starého gramofónu, ktorý aj napriek veku ešte verne slúžil. Jediné, čo osvetľovalo čiernočiernu tmu bol ticho plápolajúci krb, pred ktorým sa rysovala silueta veľkého, čalúneného kresla. Mlčky zatvorila dvere, tichúčko, akoby nechcela prerušovať lahodný zvuk klavíra.

Where have all the feelings gone?
Why has all the laughter ceased?

Why am I loved only when I'm gone?
Gone back in time to bless the child
Think of me long enough to make a memory
Come bless the child one more time

"Shiroi..." Prehovoril nízky, chraptivý hlas, zatiaľ čo ona pokojne stále pri dverách. Nič nesmie byť unáhlené, hlavne pri ňom. To sa naučila veľmi, veľmi dávno. Jej otec potrebuje čas a mnohokrát takto skúša trpezlivosť svojich ľudí.
"Dovŕšila si sedemnásty rok života, presne včera o jednej hodine ráno. To je aj čas úmrtia tvojej matky. Sedemnásť... Krásne číslo. Ešte jeden rok a budeš plnoletá. Ako inak, aj ja mám pre teba darček." Silueta dlhej ruky spred kresla držiacej pohár ukázala na stôl so šachovnicou. Uprostred poľa, medzi čiernymi a bielymi figúrkami, stála krabica. Bez slova k nej podišla. V žltom svetle ohňa videla na povrchu vyryté jej iniciály. Vedela, čo tam bude. Nemienila hrať prekvapenú, ani natešenú. Nie, to ju neučili. Tým by u otca zlyhala, čo by zmarilo jej plány. Keby len vedel, že tým, čo je vo vnútri raz zomrie, určite by ich jej nedával. Nevedomosť je tak sladká... Mierne nadvihla vieko a hneď uvidela, ako sa zaleskla svetlá oceľ.
"Ebony a Ivory, na sedemnástiny mi ich dal otec, tak ti ich dávam teraz ja." Prehovoril opäť šéf Yakuzy. Tentoraz balíček otvorila úplne. Zhora sa dívala na dve zbrane, čiernu a bielu, presne ako šachovnica. Mnohokrát ich videla v otcových rukách, ale ešte nikdy ich nedržala. Pri jej úškrne sa na jej tvári vytvorila desivá hra tieňov. V chladných, zelenomodrých očiach sa objavil záblesk a zlovestný plamienok. Boli dokonalé... Niesli smrť, jej chladivý dych bol cítiť na stejnako chladnej pokožke jej rúk. Jemne prešla štíhlymi prstami po ich povrchu.
"Pripomínajú mi ťa, otec... Sú chladné a smrtonosné. Budem ich užívať uvážene." Veľmi uvážene... Zopakovala si ešte v mysli. Nebude musieť používať klasické zbrane na cvik, ale tieto dve krásky, ktoré sú už len jej. Cvik postupne prejde do serióznosti... Už čoskoro...

How can I ever feel again?
Given the chance would I return?

I've never felt so alone in my life
As I drank from a cup which was counting my time
There's a poison drop in this cup of Man
To drink it is to follow the left hand path"Teraz choď, mám ešte prácu." Svižne zatvorila krabicu a zobrala ju do jednej ruky. Nenáhlene sa presnula k veľkým, mahagónovým dverám. Ešte raz venovala krátky pohľad na otca v kresle, aj keď mu nebolo vidno do tváre a zmizla v tme...

Where have all the feelings gone?
Why is the deadliest sin - to love as I loved you?
Now unblessed, homesick in time,
soon to be freed from care, from human pain.
My tale is the most bitter truth:
Time pays us but with earth & dust, and a dark, silent grave.
Remember, my child: Without innocence the cross is only iron,
hope is only an illusion & Ocean Soul's nothing but a name...

The Child bless thee & keep thee forever- Nightwish - Bless the Child
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin

avatar

Female
Počet príspevkov : 304

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži   Ne december 30 2007, 12:37

Pekné, aj tá hudba sa k tomu hodila Very Happy a ako som sľúbila, odmena Ťa neminie Very Happy na konto ti pripočítam 20 agamov
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži   Ne december 30 2007, 12:39

Vďaka Very Happy Ale nerobím to kvôli agamom, skôr z nudy XD
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin

avatar

Female
Počet príspevkov : 304

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži   Ne december 30 2007, 12:41

To nevadí, za nudu zísakaš aspon odmenu Very Happy a budeš motivovať ostatných Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži   

Návrat hore Goto down
 
Shiroi Kami, 28.12.2007, Liberto k Bielej ruži
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: