RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 
 

 Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red

Goto down 
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:07http://www.masayume.name/cmbr.mp3

The moon sets its blade upon my head
Lighting the depths of my empty soul
I am not alive, neither am I dead
Inside my mind's castle hollow bells toll
But when the wind blows its howling horn
Among the void you will be reborn
"Kami-sama, prší, nezabudnite si dáždnik."
"Ja viem."
"Kami-sama, nezabudnite si ani kabát."
"Ja viem."
"Kami-sama, ste si istá, že ste na to pripravená?" Ozval sa po tretí krát otravný hlas jedného z členov jej osobnej stráže. Tento však bol až príliš starostlivý, čím viac bol s ňou, tým viac jej liezol krkom. Tentoraz však bleskovo vybrala Ebony a namierila rovno medzi jeho oči. Uvidela, ako sa pod jej pohľadom zachvel. Zreničky sa mu rozšírili a dych zrýchlil, ako škúlil na lesklú hlaveň zbrane. Bola o niekoľko centimetrov vyššia než on. Japonci boli naozaj nízky, väčšinou do 180 cm, no ona túto výšku presahovala a dívala sa na svet z 1,84 metra.
"Ešte jedná otázka, ešte jeden hlúpa poznámka a môj cieľ nebude jediný, kto tu dnes zomrie." Preniesla chladne a čiernovlasý muž prikývol. Ešte pri ich odchode sa v jeho očiach zračil teror. Bolo jasné, že dcérenka šéfa Yakuzy vládne strachom - jedným z najmocnejších prostriedkov, ako si rýchlo a iste zabezpečiť pokoru a poslušnosť ľudí. Báli sa jej a to jej naprosto vyhovovalo. Full House držala v ruke už dlhšiu dobu a vyhovovalo jej to. Lenže postupne bude potrebovať Royal Flush, desiatku, , jokera, kráľovnú, kráľa a ako inak - eso. Na to je však ešte dosť času. Rok. Rok ju delí od slobody. Rok ju delí od toho, aby vyhrala dlhoročnú partiu. Rok, dlhý čas na to, aby všetko domyslela, aj keď vo svojom vedomí mala všetko naplánované do najmenšieho detailu. Nastúpila do predpripraveného auta a pohodlne sa usadila. Dnešok bol dňom, kedy mala prvý krát zabiť. Nestarala sa o to, kto to je, čo spravil jej rodine či organizácii, či je to zlý alebo dobrý človek - mala ho jednoducho potichu odstrániť. Motor spokojne zapriadol a svetlá nočných lámp sa odrážali od dymových, takmer čiernych okien limuzíny. Mala na sebe dlhé, biele večerné šaty. Nikdy by sa neodvážila vstúpiť do kasína v inom ošatení. Okrem toho by to určite bolo nápadné.
"Dnes idete prvý krát?" Spýtal sa hlas starého vodiča. Mlčky prikývla, dívajúc sa na dav ľudí prechádzajúcich sa na chodníkoch. Boli to masy, masy bytostí, ktoré nepoznali svoj cieľ. Žili, ale vlastne nevedeli prečo. Hnali sa za svojími patetickými cieľmi, ťahaní komerčným svetom. Okolo svietilo nespočetné množstvo bilboardov, oznamujúcich najnovšie novinky na trhu. Chudobných ľudí lákali na to, aby sa bezradne lepili o výklady obrovských obchodov, pretože túžili po týchto veciach, zatiaľ čo bohatý okolo nich prechádzali, nevšímajúc si tých, ktorým šťastie prialo menej. Keď vychádzali z elektronických dverí, chudobní zbožne hľadeli na tašky plné šatstva, elektroniky a prepychových predmetov. Zákon džungle, ako betónovej, tak i prírodnej. Nikto to nezmenil, iba tí najnaivnejší si mysleli, že to môžu zmeniť a že aj tí, ktorí si to nemôžu dovoliť, budú tieto veci držať v rukách a tešiť sa z nich. Našlo sa pár trúfalcov, čo si mysleli, že to dokážu. Realita však bola oveľa krutšia, než sa pre ich hlúpe mozočky zdalo. Dotkli sa sna v podobe zástupov, ktoré za nimi stáli. Väčšinou chudobní, mladí revolucionári, v ktorých zapálili maličkú, no dostatočnú nádej. Hlúpe, naozaj veľmi hlúpe. Pretože potom boli udupaní stádom politikov. A takto sa to dialo niekoľkokrát za desaťročie, v nenapraviteľnom cykle.
Z rozmýšľania ju vytrhlo zastavenie vozu.
"Sme tu, Váš cieľ je jedna z menších rýb, presnejšie syn ministra spravodlivosti. Jeho otec nám urobil menšie problémy, toto by ho malo naučiť. Väčšinou hráva ruletu pri stole číslo 20." Povedal šofér a podal jej fotku mladíka, okolo dvadsiatky, celkom pohľadný.
"Do pol hodiny som späť." Odvetila potichu a vystúpila do víru chaosu veľkomesta. Chytila si jednou rukou vlečku bielych šiat a druhou príručnú kabelku zdobenú malými svetlými diamantmi, v ktorej mala Ivory. Prešla maroonovým kobercom až k honosnému vchodu. Od všadiaľ sa k nej rinuli hlasy. Niekoľko ľudí sa na ňu pozrelo, ale nepripisovalo jej nejakú väčšiu pozornosť. Samozrejme, ďalší bohatí európsky turista, prečo sa potom vlastne ešte obťažovať? Sú tu väčšie osobnosti ako toto smetie... Ale ak by tu bol niekto z podsvätia, určite spozná dcéru šéfa Yakuzy. Pomaly sa prešmykla cez dav ľudí až k stolu, kde stal muž z fotky. V duchu sa uškrnula, ale navonok sa na jej perách objavil najsladší úsmev, aký dokázala vykúzliť.
"Pol milióna Yenov na 20 červenú!" Skríkol dotyčný. Bolo očividné, že je vo vysoko podnapitom stave. Skvelé, to jej hralo do karát viac než očakávala.
"Vidno, že sa tu dobre bavíte, páni." Zhodnotila a naklonila sa k svojej obeti, dávajúc na známosť svoje prednosti vo výstrihu. Uškrnula sa a ruku ovinul okolo jej pása, pritiahol si ju k sebe a opĺzlo sa pousmial.
"Aha, aká krásavica sa tu ukázala. Tak čo zlatko, na čo stavíš?"
"Už ste stavili, pane..." Prehovoril slušným tónom muž, ktorý už-už chcel hodiť guličku na roletu."
"3 čierna." Prehovorila a dala mu letmý bozk na líce. Postupne padne do jej osídel a ona už nebude mať problém sa ho zbaviť.
"Počuli ste slečnu!" Odvetil a odpil si zo šampanského, ktoré držal v ľavej ruke. Muž mykol plecami a zmenil stávku. Gulička sa presúvala z rolety z jednej strany na druhú, až zastala. 3 čierna. Cieľ vybuchol smiechom.
"No vidíš, ockovi si vyhrala plnú kapsu Yenov." Naklonila sa k nemu a s šibalským úsmevom mu niečo zašepkala do uší, následne odkráčala von. Vedela, že príde za ňou, ako poslušné šteniatko. Nemýlila sa. S hravým chichotom sa v ruka v ruke s opitým mužom, ktorý sa pravdepodobne ledva držal na nohách, sa dostala do temnej uličky neďaleko kasína. Akonáhle boli z dohľadu živých bytostí sa na ňu vrhol. A ona sa nechala. Len na pár sekúnd. Možno sa chcela trošku pobaviť, ale určite nie s ním. Dych, z ktorého bol cítiť alkohol ju ešte viac dohnal k tomu, aby ho zabila skôr. Keď sa chcel dotknúť svojími perami tými jej, nenápadne vybrala Ivory a rukoväťou zbrane ho udrela do spánkov. Muž, neschopný sa brániť, mrmlajúc niečo nezrozumiteľné, odpadol a zosypal sa na zem. Nasadila na hlaveň tlmič a skončila jeho život nábojom do hlavy. Bezduché telo nehybne ležalo v tmavej, zašpinenej uličke, kde pravdepodobne chytíte nejakú nákazu skôr. než poviete švec. Krv vystriekla a malé kvapku pokryli jej šaty aj tvár. Už to nebola tá nevinná biela, žiariaca v tme svojím vlastným svetlom. Biela sa zmenila na červenú, krvavo červenú. Tou farbou boli pokryté jej topánky, šaty, aj tvár. Prvý krát. Nehla ani brvou, hľadiac na pozostatky. Zdvihla ruku k lícu a krúpej zobrala na prostredník a vsiakla sa do belasej štruktúry látky rukavíc. Mlčky hľadela na malú mapku na svojom prste. Nečakane ju však oblízla. Na jej tvári sa objavil úškrn a opäť sa jej tvári zahrali tiene. Desivý úsmev s touto symfóniou svetla prichádzajúceho z rušnej ulice, ktorá ani netušila, že práve prišiel o život ďalší človek, vytvárala hrôzostrašný obraz jej mysle. Skôr než odišla, hodila kartu na mŕtve telo rubom nahor - eso. Ruka klesla popri telu a prekročila jeho nohy, vytrácajúc sa tak do ruchu Tokya. Nik si nevšimol, že má na sebe krvavé šaty, nik si nevšimol, že jej tvár bola od krvi. Nik si nevšimol, že sa práve zrodil ďalší dravec. A viete prečo? Lebo všetci sú zaslepení samým sebou...

And when I feel your life in my veins,
The shattered sun will shed its bloody tear
Entangled by the endless beginning's chains
I'll silently whisper into your ear
That as I was once lifeless and torn
Within you in darkness I will be reborn


Naposledy upravil dňa Ne december 30 2007, 18:19, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
avatar

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:11

No krása Very Happy je z teba vrahyňa v sedemnástich Very Happy na konte máš zase agamy Very Happy

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://gyro.slovakforum.net
Melian Smang Fu
Princezná
avatar

Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:15

Ozaj a nedalo by sa Shiroi prihodil ešte par agamov naviac lebo mi poslala spravne odpoveda na hadanky, co som davala Caffee a Anoelle:) ako taky maly bonus:) Wink
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:15

Ďakujem Very Happy A život je pes lol! Aneb zabi, alebo budeš zabitý ^_^

Meeel, to je v pohode, ja som to robila len pre dlhú chvíľu Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
avatar

Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:17

Ok 10 agamov ešte navyše Very Happy

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:17

Geez Razz
No, ale vďaka Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Melian Smang Fu
Princezná
avatar

Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:29

No a čo? Smile ja by som to neurobila ani keby sa mi chcelo Wink to bolo za namahu:) Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 17:36

Nebudem sa hádať, nuž len poďakujem Smile

Ak dajú ber, ak bijú, utekaj ^_^
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Saffron Isidar Mithrim
mrtvy/a
avatar

Female
Počet príspevkov : 136
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 14.8. 3995
Povolanie : žiadna

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 18:01

Ak môžem pridať svoj skromný komentár tak to, čo som si teraz prečítala by si zaslúžilo nejaké literárne ocenenie Smile skladám klobúk dole Shiroi Wink
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
avatar

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   Ne december 30 2007, 18:13

Lol, tak to určite nie Smile A Nobelovka za literatúru bola udelená, tuším staršej panej menom Doriss Lessingivá ^_^ Srandujem Very Happy Každopádne ďakujem, snaha tu bola Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red   

Návrat hore Goto down
 
Shiroi Kami, 30.12.2007, Color Me Blood Red
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: