Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:00

teraz mi ešte porad prve zenske meno co ta napadne a budem sa ti klanat do konca zivota Smile

...mne sa to stalo cez zimz ked sme sa so segrou pustali na sankach dolu takou lesnou cestickou co sa zvazovala nadol a boli na nej zakruty:)) ja som to nazvala cesta smrti:) bola si rada že zijes ked si dosla na koniec:) lol:)) no a dobre sme to nevytocili a narazili sme do stromu..zatial čo segre sa nic nestalo ( ako obycajne mladism surodencom sa vždy vsetko prepecie lol ) mne sanky padli na ruku:) lol:) dost smiesne ked si na to spominam:) zrazit zo stromom to sa nepodari len tak vsetkym:))
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:02

Yennefer? Very Happy Aké by to malo presnejšie byť? )

Tak to ťa potom ľutujem Sad Nechcela by som zažiť adrenalínovú jazdu s takýmto pomerne nešťastným koncom Sad Ale na podobnej "Ceste smrti" sa mi zabil spolužiak pred nedávnom, tiež v lese, na motorke. Mala som príhovor cez poslednú rozlúčku na jeho pohrebe
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:05

meno pre starsiu ženu v ulohe opatrovatelky Smile

..to je mi velmi luto Sad Sad
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:11

Cherish, Kea(znamená "starať sa" v Japončine Smile )

To je v pohode, už som sa s tým vysporiadala Smile
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:14

Cheris?Smile to meno je akuuraaatne:)) som ti zaviazanaaaa:) dakujeeem:) dufam že sa nenahnevas ked ho pouzijem v pribehu;) teraz sa pytaj ty co by si rada vediet Wink
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:18

Jop, z angličtiny taktiež starať sa (s láskou) o niekoho/niečo Smile Za málinko Smile

Nič ma nenapadá Very Happy Povedz mi niečo, čo neviem a vedela by som to použiť ako hodnotnú informáciu lol!
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:28

ahaa atkže na vydieranie čo?Smile) prečo to nenazvat pravym menom?Smile Smile

inak Martinátor sa už zobudil Sad ( moja sestra sa vola totizto Martinka) tak musim padaaat:( Sad ....dobre som si pokecalaa želam ti dobru nockuuu a sladke sny o niekom kto sa ta bude pytat na mapu lebo sa stratil v tvojich ociach;)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitimeUt január 01 2008, 20:31

Prečo to nazývať pravým menom, keď pochopíš aj iné cesty? Smile

A ty snívaj o ostnatom plote, ktorý preliezol vyvolený a odrecitoval verš zo Shakespeara Wink Brú noc a krásne sny prajem Smile Vďaka za príjemný rozhovor:)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Viktor de Cruer
» De Cruer biblia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: