Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 20:48

tak tak...tam niekde si Very Happy
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 20:49

Asi si pôjdem hľadať iného zamestnávateľa Very Happy
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:05

Vyber si mňaaa prosííím mňaaaaa Smile lool:))

A inak ak to tu mám všetko okomentovať tak najprv k príbehu : Viktor fakt dufam, že pre vseobecne blaho a zvedavosť nás prítomných zien Smile Wink napíses ten sexualny zažitok Smile loool:)
K tej diske: Shiroi fakt je to sranda ked mas pri sebe super kamosky a už vopred viete, že sa na diske nechystate opit Wink Ja som bola vtedy s Alex Wink Smile
K tym skuškam: Páni deti moje ved su Iba prazdniny tak co stresujete:) lool:)) Alex ja som ta prava čo to ma hovorit že?Smile))
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:10

Premyslím všetky ponuky Very Happy

1. S dostatočným upozornením pre maloleté osadenstvo, lol Very Happy
Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Parental%20Advisory

2. Keby bolo s kým, tak pôjdem Smile Ja moc kamarátov nemám (vivat pubertiakom) a kamarátky? Tie by najradšej šli nakupovať oblečenie, zatiaľ čo ja viem stráviť pol dňa v knižnici a nakupovanie neznášam Very Happy Nie som moc komunikatívny človek Smile

3. Iba prázdniny? Very Happy Učiť sa treba už od začiatku strednej ^_^
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:14

Takže si si ma vybrala:) Ved kto by už chcel ufrflaneho Viktora? Smile ( prepac Viky lool Smile )

1. Maloletému osadenstvu zakryjeme oči Wink Ale ved sa musia vzdalevať predsa:) Myslis, že im to vysvetlia rodicia na kvietkoch a vcielkach?Smile

2. Tak nabuduce ideme Wink

3. Hej a potom až do konca života lool:)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:17

Najprv si to prezrime z nezávislého pohľadu
1. Si žena
2. Nemáš čierne vlasy
3. Nie si zlý princ
^_^

1. Kvietky a včielky sú v pohode XD Budeme robiť inštruktorov a učiteľov. A zoberieme veľké prachy od rodičov za to, že to nemuseli vysvetlovať oni lol

2. Lol, dreaaaam on Very Happy Som cca 300 km ďaleko Wink

3. Nie, do skončenia výšky, a potom už len prípadné školenia Very Happy Ale nie, ved sa učíme celý život ^^
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:24

tak to vylepším: lool
1. Dam sa preoperovat
2. Prefarbim sa
3. Zmenim svoj zivotny styl a filozofiu:)) zacnem citat stanisticke prirucky a prepichnem si nos, budem okolo krku nost ten obojok s takymi kovovymi somarinami co ani neviem ako to mam pomenovat ( ale ved ty Alex vies loool:))


1. No ved presneee:))) Deti budu ovela pripravenejsie a rodiacia budu usetreni od trapnej chvilky prednasky s nazvom : Čo je to sex Smile loool:))) Neviem ako vam ale mne to rodiacia nemuseli yvsvetlovat Smile) ja som sa vsetko potrebne naučila z Love storiek:)) loool:))

2. Ale stela sme na Slovensku Wink

3. Mna dnes zivot naucil, že ocina nikdy neprinutim tancovat a ani aby so mnou isiel na husenkovu drahu lool:)) a co teba Shiroi?Smile)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:29

1. To nebude ono, chalan s kozami
2. Nebude to prirodzené
3. To ma chceš nalákať alebo odradiť? Very Happy


1. A ešte navrhneme aj také šikovné brožúrky vieš Very Happy Zadarmo a lízatko k tomu XD A aj prednášku, ako sa vynúť pedofilom na internete
Ani mne, ja som na to prišla z programov po 23. hodine Very Happy (Od detstva trpím nespavosťou)

2. Tak dohodnuté Wink

3. Mňa naučil, že je celkom v pohode byť na Silvestra doma sám Smile Aj keď by sa oplatilo s niekym tú dvanástu hodinu zapiť no Smile
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:44

1. Ved aj kozy pojdu dole lool:)) to je asi ten najmensi problem:)
2. Co by nebolooo...to sa len vyhovaras Smile
3. Tak budem vyznavat tvoju filozofiu Smile lool:))

1. Lizatko radsej nie looool:))) a radsej ani jablkovy kolac loool Smile Smile

Pedofilom sa neda vyhnut Smile Ziju medzi nami. Stale. Su to temni vyslanci ineho sveta. Ja to viem. Aj sused odtial prisiel. Loool Smile Smile
Nuž cesty su ine ale ciel ten isty:) Wink

2. Dobre tak zajtra Wink

3. Z toho si nic nerob lebo aj ja som na tom podobne Smile rodicia su sice v obyvacke ale vies..to je to iste akoby som tu bola sama:) Smile
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:48

1. A čo s ostatnou stavbou tela? Smile
2. Bolo! A nevyhováram ^_^
3. Tak niečo v zmysle Vincent Valentine Very Happy

1. Prečo nie? Very Happy Nech už cvičia v mladom veku lol

Máte týkavého suseda, čo? XD No, tak aspoň ako ich rozpoznať a hlavne "nehovoriť s cudzími a podozrivými osobami"

2. Lol čo si Very Happy

3. Chápem Smile Mne to ani nejako nechýba, extra Smile Viem že sa dobre bavia aj bezomňa Smile
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 21:56

1. Prosim te ved je 21. storočie nie?Smile) Co by už nedokazala plasticka chirurgia a hormonalne tabletky?
2. tak budem nosit praochnu z Viktorovych vlasov Wink lool
3. Coho? lol Smile

1. Tak by sme im mali ešte do vybavy pripravit gumaka a casak alebo pomocne zapastie:)
Cize nehovorit s nikym mile deti ! Smile Ja už od zaciatku hovorim, že ak si chce clovek pokec s niekym inteligentnym mal by sa rozpravat sam so sebou Wink lol:)

2. tak pozajtra? Smile
3. Ale nestva ta to že by si sa aj ty mohla bavit keby mas s kym?
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:02

1. Nechcem vidieť výsledok
2. Bleeek Very Happy Lool, to sa moc hýbe pri pohybe ^-^
3. Vincent z FF Very Happy
http://img.gkblogger.com/blog/imgdb/000/000/003/835_2.jpg

1. A lubrigačný gel, prípadne krém Dove (kedže je v ňom väčšina voda a potom to dobre klže lol)
Presne tak, počúvajte tetu Melian, tá o tom vie svoje lol!

2. Niekedy cez víkend pred jarnými prázdninami Very Happy

3. Každý má iný druh zábavy Smile Štve ma to, ale keď je človek väčšinu času sám po dobu 5 rokov, tak si zvykne
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:09

1. Budem jak Čui z Hviezdnych vojen looooooooool Smile
2. aky konklretny pohym mas na mysli lool?Smile Pouzijem chemopren Wink
3. jaaj, že aky makaac lol Smile

1. Alebo staci obycajny sprchovy gel alebo med lol:) hoci to viac lepi ako klze:) ale nech si zvykaju ved situacia nebyva vždy dokonala:) ani vysledok lool:)
Hej teta Melian už prečitala lajstre sexulanych priruciek ale ak od nej chcete skusenosti z vlastneho zivota neporadim lool:))
2. Fajneee Smile a kde si dame stretko?Smile)

3. Ale aj tak je to blbe Sad
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:13

1. Tak to zutekám skôr, než povieš švec:D:D
2. Alebo sekundové lol!
3. že vraj "EMO king", všetci môžu ísť do kelu, lol

1. Presne, med potom môžte odstrániť už ako väčší aj orálnym otvorom Very Happy
Ale aj tak je skúsená, detičky, viac než si myslíte Smile
2. Tam, kde je horúca čokoláda, zmrzlina a jahodový koláč Very Happy
3. Blbé neblbé, život je sviňa a realita je krutá Very Happy Treba sa prispôsobiťSmile
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:20

1. Ale no taaak ved princeznej Lei sa zdal mily lol:)
2. Ty neveris sile prirodneho chemoprenu? lol:)
3. Tie červene oci su fasicinujuce:)) ..tak potom u nas na skole pobieha vela takych Emo- kingov lol:))


1. Slava meduuu:) lol:))
Viac nez si kto mysli:) lol:) sice sa snazim vystupovat v prezleci za aniela ale tie čertie rožky sa čoraz tažšie skryvaju:)) ale ani teta Shiroi netare len tak odveci mile deticky:) Smile jej fantazia je rozhodne bezhranicna:) Smile

2. V cukrarni tety Betsy?Smile Smile

3. Clovek len aby sa stale prisposoboval loool:)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:28

1. Milosť môže ísť do kelu, atraktívnosť, tú treba Very Happy
2. V tejto dobe sa nemôžeš spoľahnúť na nič XD
3. Tíško závidím, lol. Ale no... Neblíži sa to k mojej vysnívanej dokonalosti XD

1. Nič lepšie ani neexistuje na takýto účel, lol Very Happy
ufiknúť by ich bola škoda, treba si natupírovať vlasy, nech ich nie je vidno a upraviť si svätožiaru ^_^ Fantázia tety Shiroi je niekedy nebezpečná, veeeľmi nebezpečná XD

2. Dobre teda Smile

3. Nuž, treba byť flexibilný v každej situácii Very Happy
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:36

1. Čui sa ti zdal malo pritazlivy? lol:) ved vyzaroval priam zvieraciu silu:) Smile alebo sa možno tvorcovia Hviezdnych vojen inspirovali rozpravkou Kraska a zviera lol Smile
2. Takty ty frfles aj ked som ti ponukla Viktorov skalp?Smile Neuveritlneee:) Smile
3. Chcela by si skor chlapa s modrymi ocickami?Smile lol:)

1. Ti evlasy už mam natupirovane lol:) ale je to otrava nemožem sa ani poriadne poskrbat na hlave aby som si nepokazila uces lol:)
Ale toto riziko sa vam opati podstupit lebo odmena je nevyvazitelna Wink lol Smile
2. Dobre budem ta tam cakat:) na tricku budem mat flak od horucej cokolady, ksicht sipnavy od jahodoveho džemu a budem tiež kricat od bolesti lebo lebo zahryznem do zmzliny lol Smile
3. Veru veru rozhodne v Každej situacii mile deti:) Smile inak možete dat zbohom určitym stranam Kamasutry:)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimePo december 31 2007, 22:40

1. Dobre, len ja nie som kráska, tak zviera môže zostať v rozprávke Very Happy
2. Fajn, dohodnuté, Viktorove Razz (Chudák XD)
3. A blondavé vlasy...No určite, radšej umrem Very Happy

1. Tak si kúp tu ruku, s ktorou sa škrabe a ked ju otočíš vydáva zvuky Very Happy Prípadne si najmi Vec z Adamsovcov
2. Dobre, ak uvidíš babu v čiernom oblečení a s čínskymi paličkami vo vlasoch(prípadne rozpustené - dĺžka asi tak pod obličky), v čižmách a kabáte, ako má Trinity, tak to budem ja XD
3. A treba mať hlavne kondičku. Kamasutru vám dáme zadarmo ak si predplatíte naše kurzy na celýýýý rok Smile
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 12:38

Melian Smang Fu napísal:
budem okolo krku nost ten obojok s takymi kovovymi somarinami co ani neviem ako to mam pomenovat ( ale ved ty Alex vies loool:))

Melian, ak si dobre pamätám, tak si povedala že ak budeš mať ešte narážky na jednu nemenovanú osobu, tak ti môžem plesnúť... :oko: takže sa teším kedy sa stretneme :šíp:
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 12:57

No toto sa tu rozbehlo...nech mi niekto hovorí kto tu myslí viac na sex...vymýšľate tu ...ani neviem ako to nazvať...že kamasutra zdarma...

Melian nemôžem tu rozpísať sexuálny zážitok, lebo neviem čo by ste sem písali potom, pozri čo s vami spravila tato rpg...
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 13:03

Niekto vstal s blbou náladou? Smile

Táto diskusia sa len jednoducho vyvodila z témetu
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 13:05

Ešte som trochu rozospatý takže skonštatovať svoju náladu neviem...
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 13:08

Nuž, každý má právo sa takto pobaviť, tak ja v tom nevidím nejaký vážnejší problém
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 13:09

Ja vám v tom nebránim, len nemám rád takéto reči.../myslím tie v spovednici/
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 01 2008, 13:14

Ja ti to neberiem... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti... - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...
Návrat hore 
Strana 3 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Viktor de Cruer
» De Cruer biblia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: